+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 22 1 2 3 11 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/428

Tema: Politički ring - dnevnopolitička događanja u Hrvatskoj

Politički ring - dnevnopolitička događanja u Hrvatskoj

HDSSB zatražio saborsku stanku zbog toga što je Josipa Rimac, gradonačelnica Knina, darovala HR zastavu Kolindi Grabar Kitarović.

Klub HDSSB-a zatražio je u srijedu ujutro saborsku stanku zbog, kako je rekao Josip Salapić, “skidanja hrvatske državne zastave u Kninu u predizborne svrhe”.
    Svi su napali Kolindu i HDZ jer su mislili da je riječ o originalnoj zastavi iz 1995. godine.

Grabar Kitarović, isticali su zastupnici HDSSB-a, SDP-a, Laburista i nezavisni, tu zastavu nije smjela prihvatiti i treba je vratiti u kninski muzej, no iz HDZ-a su branili potez Rimčeve, tvrdeći da se kninska zastava davala i drugima, primjerice udruzi navijača, biciklistima koji su išli na Dinaru.

No ipak se radi o suveniru koji se daruje i drugima.

Zastava o kojoj vi govorite se daje i drugima. Razgovarao sam sad baš s gradonačelnicom, kaže mi da su isto takav suvenir dali i udruzi navijača, biciklistima koji su išli na Dinaru. Mislim da hrvatska javnost zna da se ovdje ne radi o originalnoj zastavi iz 1995. jer ona je u muzeju, vojnom muzeju. Ovdje se radi o suveniru”, objasnio je Jandroković koji ovu reakciju zastupnika vidi kao dio nervoze zbog predizborne kampanje.

Jandroković smatra da je bolje da raspravljaju o Dačiću koji je rekao da je cilj Srbije izaći na more.

Bolje bi nam bilo da raspravljamo recimo o onome što nam poručuje srpski ministar vanjskih poslova da Srbija želi izlaz na more. Naš predsjednik sadašnji Josipović, uhvatio se za Šešelja, postao mu je on glavni partner u kampanji. Mi raspravljamo ovdje o poklonjenom suveniru, a ne o tome što imamo na hrvatskoj granici srpsko-ruske vježbe, i o tome ne govori ništa vladajuću struktura. Nego sada trčeći za HDZ-om svakodnevno imamo twitter diplomaciju, uplašio se strašno Šešelj i srbijanski vrh od toga što je na Twitteru netko nešto napisao”, zamjerio je Jandroković kolegama u saborskim klupama odabir teme.

Međutim HDSSB nije stajao nego je pojačao napade.

Najglasniji u osudi poteza kninske gradonačelnice bio je HDSSB. “Poklanjati hrvatsku zastavu bilo kome znači da HDZ smatra da je Hrvatska HDZ, no Hrvatsku nije stvorio HDZ već hrvatski narod i oni koji nisu pripadnici hrvatskog naroda, a stali su u obranu Hrvatske”, naglasio je Dinko Burić...

Predsjednička kandidatkinja HDZ-a, smatra, nije smjela prihvatiti zastavu kao poklon jer se nacionalna blaga ne poklanjaju i ne prodaju, pa je treba vratiti u kninski muzej. “Ako je tu zastavu itko zaslužio onda je to bio prvi hrvatski predsjednik Franjo Tuđman, kojemu ju je trebalo staviti na odar”, kazao je Burić.

Zapitao se i tko je Josipa Rimac da skida i poklanja to nacionalno blago sa kninske tvrđave i naziva ga suvenirom. “Rimac nije samo gradonačelnica Knina, već i članica Predsjedništva HDZ-a”, podsjetio je Burić i upitao šalje li time HDZ poruku o ponašanju novog vodstva da je državna riznica suvenirnica, odnosno samoposluga iz koje oni, za koje HDZ procjeni da su dostojni, mogu uzimati što hoće.
    Naravno napadima su se priključili i SDP, Kajin i Lesar.

http://narod.hr/hrvatska/sabor-hdssb...izborne-svrhe/
    Posljednje uređivanje od Grunf : 19-11-2014 at 13:32

Tema je o dnevnoj politici u HR. Zanimljive se stvari događaju, HDSSB predvodi kritike na Kolindu zbog darovanog suvenira. Priča je potekla od Kujundžića pa ga valjda njegovi koalicijski partneri podržavaju. Ja sam isto u prvi tren pomislio da je dobila originalnu zastavu iz 1995. godine, ovo je zaista nebitna stvar za raspravu, ali očito dobro dođe za prikupljanje političkih poena. Svi napadaju HDZ oko nebitne stvari.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 19-11-2014 at 13:32

Sprema se novi politički skandal. Gradonačelnik Rijeke obiljno razmišlja o poklanjanju LGBT zastave sa zgrade riječkog HNK-a SDP-ovom predsjedničkom kandidatu

HDSSB je stvarno postao toliko iritantan da neću više ništa komentirat, a to što su bili protiv stožeraša e jebem mamitu i njima i glavašu i svakom članu te stranke. jebem ti te kvazi desničare, i propalice koji su nam glavni razlog što ovi boljševici iz sdp-a rade ovo što rade. jer da mi imamo desnicu u hr, oni bi se bojali ako ničeg drugog šta će im ta desnica radit kad dođe na vlast, a doći će. ovako, pošto znaju da im neće past vlas s glave od ovih mutavaca koji djele stajališta s boljševicima oko vukovara i svih naiconalnih tema, i političkih zbivanja, normalno da se ne uzbuđuju previše i da ovako bahato ponižavaju branitelje domovinski rat tuđmana, o kakanju po ustašama i ndh ne bih, imam osjećaj ko da smo ponovo u SFRJ po tom pitanju.

dakle, o čemu mi pričamo, ovu kvazi desnicu treba uništit, u ni šti t. i dovest nove ljude na njihova mjesta, koji će istinski biti na raspolaganju desnom biračkom tijelu, kada vidim ove kretene u saboru i koga je naš narod izabrao dođe mi da plačem.

od lijeva do desna, ne znam jel bi našo pet normalnih ljudi u svim tim strankama i strančicama, a vrijednosti koje njeguju vidimo po ovakvim reakcijama kontra stožeraša. koji izgleda jedini na političkoj sceni hr drže do hrvatske, i moje je skromno mišljenje da se stožeraši moraju ogradit od hdz-a penava i sličnih, jer mi sve smrdi na novu izdaju samo u režiji karamarka a ne sanadera. pa bolje bagri ne dat to zadovoljstvo, da manipuliraju s nama i našim osjećajima pogotovo vezanim uz Vukovar.

meni je stari bio HDZovac 15 godina, i ja sam bio za HDZ do 2000, ali ovo što se događalo nakon toga, ne samo s HDZom već svi politički procesi u državi nema veze s zdravom pameti, i zato s gnušenjem gledam na sve političke stranke uključujući i HDZ koji je od smrti Tuđmana uvjerljivo najviše zastranio, jer boljševici iz SDP-a danas su dosljedniji i odaniji politici tite slavljenju partizana i komunističke partije više nego ikad, a HDZ je od svojih izvornih vrijednostima na kojima je gradio ovu državu odavno odustao i otišao u vode u kojima ga nijedan istinski domoljub i patriot ne može sljedit.

prema tome, ili će se oni unormalit sad kad preuzmu vlast i napravit čistku ovih boljševika i njihovih kadrova, ili će djelit njihovu sudbinu jednog dana kada se ovaj narod odluči obračunat s svima njima uhljebima i političkim degenericima koji nemaju ni trunke suosjećanja za ljude i njihove probleme. HDZ je mrtvo puhalo pod ovim karamarkom, jer su mogli već napravit mali milion pritisaka na ove boljševike a oni šute i drže figu u džepu ne daju solidarnost s braniteljima, jer znaju da će i njima prosvijedovat ispred ministarstva branitelja. koja je to bagra dvolična, taj uštogljeni usmrđeni HDZ mi je postao odvratniji od SDP-a a to stvarno nije bilo lako za postić.

a to što u predizbornoj godini jačaju "nacionalističku retoriku" to nikoga ne treba čudit, jer to smo već doživjeli s smradanerom na rivi, znaju desni komunisti HDZovci kako se to radi. i zašto je Oleg Butković dozvolio sinu udbaša Špiljku da radi marinu u novom vinodolskom može li netko na to pitanje dati odgovor, inače baš sam bio u prolazu ovo ljeto tamo i to mi je jedna od ljepših uvala na sjevernom jadranu, i on je planira dati ovom udbaškom kurvinom sinu. koji su to kreteni, taj HDZ više ne želim čut ni vidjet blizu svojih očiju.
    Posljednje uređivanje od NorthStand : 19-11-2014 at 17:09

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Sprema se novi politički skandal. Gradonačelnik Rijeke obiljno razmišlja o poklanjanju LGBT zastave sa zgrade riječkog HNK-a SDP-ovom predsjedničkom kandidatu
    tragedija za pederluk, na vidiku.

HDSSB-ovci su politički skroz zastranili.

Čuj trebalo je stavit zastavu na Tuđmanov grob. A Tuđman je bio čelnik koga?

Nezavisni zastupnik.??

Budale, pa sve i da je dao onu prvu zastavu Kolindi imala bi pravo. Pod vodstvom HDZ-ea je obranjena Hrvatska.

Samo nek ne govore one fore kako je cijeli hrvatski narod to izborio.

Pa da i je, netko je to vodio.

A pogotovo kad je to jedna od sto zastava.

HDSSB-ovci trebaju izići iz ormara i uć u koaliciju sa kukurikavcima.

Zajedno sa svojim predsjedničkim kandidatom.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Uhićenje Tomislava Karamarka prije izbora?

Aktivisti Antikorupcijske lige, koju među ostalim sačinjava ne baš omiljeni novinar Domagoj Margetić, odlučno su krenuli u obračun s Tomislavom Karamarkom, predsjednikom HDZ-a. Predajom inkriminirajućih dokumenata USKOK-u žele progovoriti o koruptivnim kaznenim djelima, točnije o izvlačenju novca iz državnih poduzeća u dobro znanoj Aferi Soboli. No, bez potrebe da opravdavamo bilo kojeg aktera priče, čini se da su oni koji se žele pozabaviti likom i djelom Tomislava Karamarka, te na isto pozivaju USKOK pomalo zakasnili. Naime, kako saznajemo iz izvora bliskih USKOK-u, istražitelji ove institucije, laički rečeno već 'češljaju' šefa oporbenjaka, ali i afere koje su nanicale oko njega. Sve to, navodno se čini na inzistiranje premijera Zorana Milanovića, koji se s političkim rivalom želi obračunati prije parlamentarnih izbora. Štoviše, naš izvor otišao je toliko daleko da tvrdi kako se prije izbora sprema pompozno Karamarkovo uhićenje, a uzrok za to nepravilnosti su koje su predstavnici spomenute institucije našli pretražujući i obrađujući lik i djelo Tomislava Karamarka. Sudeći po ovim informacijama pred nama je očito i više nego intrigantna utrka za vlast, koja bi mogla rezultirati padom nešto većih riba, no što se čini.

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatsk...je-izbora.html

Ahahahaha, ovo je jako.

baza godine

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku

baza godine
    Iz toga bi se dobre zezancija od teksta dala napisati, nešto u stilu news-bara.

Odlična fora i odlična podloga za neku satiričnu kolumnu
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Iz toga bi se dobre zezancija od teksta dala napisati, nešto u stilu news-bara.
    Da..obavezno..odlična kontra...

Izvrsna Dujmovićeva analiza političke situacije

https://www.youtube.com/watch?v=irImScGnlVQ

Još jedna relevantna anketa od Crobarometra. Orah je jači od SDP-a.

Nakon što je ekodarkerica prestigla srspku demokratsku partiju za očekivati je da ubrzo prešiša i HDZ.

Gazi krupnim koracima, još malo i na papiru budu najjači u Hrvatskoj.

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2

Koji teletabisi...

U Saboru se povela rasprava o kandidatima za članove Programskog vijeća. Marasović je bio oštar.

Saborska rasprava o kandidatima za četiri člana Programskog vijeća HRT-a, prometnula se u četvrtak u raspravu o stanju i o programu javne televizije, za koji HDZ-ov Duje Marasović tvrdi da ga uređuje politika, te poručuje da nova vlast za godinu dana prvo treba "pomesti sve s HRT-a".
    Politika uređuje program HRT-a, HRT se, na žalost, pretvorila u agitprop Politbiroa Centralnog komiteta i to na najgori način kao da je ovo 46., ocijenio je Marasović.

HRT, tvrdi, izluđuje hrvatski narod i sve stanovnike Hrvatske, ali joj to neće uspjeti.

"I prvo što moramo napraviti, kada se promijeni vlast za godinu dana, (je) da pometemo sve s HRT-a", izjavio je Marasović.
    Marasović naknadno tumači da je pomesti "lijepa hrvatska riječ", da to nije "ubiti, nije to čistka iz komunističkih vremena". Ostajem pri tom izrazu, treba pomesti ono što se nakupilo u HRT-u, a to je da je pretvorena u tvrdu ideološku televiziju komunističke provenijencije, ustvrdio je zastupnik.
    http://www.jutarnji.hr/d--marasovic-...hrt-a/1247061/

To je isto ono što ja tvrdim. Pomest sa HTV-ea sve urednike i dobra dio tzv novinara austvari agitatora, sve do jednog..i ako to HDZ ne uradi bit će glupi kao top, ne samo glupi nego će se pokazat kao suučesnici u tom zločinačkom poduhvatu

kakva sprdačina je ovaj OrAH, jedva čekam izbore da dobiju svojih zasluženih 3 posto.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove