+ Odgovori na temu
Stranica 24 od 24 PrviPrvi ... 14 22 23 24
Prikaz rezultata str. 461/476

Tema: Politički ring - dnevnopolitička događanja u Hrvatskoj

Citiraj Prvotno napisano od šanta85 Vidi poruku
    Za kandidata glavnog drz.odvjetnika ne trazi se sigurnosna provjera.
    Bome mnogo lepo
    Ne provjeravaju oni masone nego masoni provjeravaju njih.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Jelinic podnio ostavku. Smjestio mu komunjara Gabrić.
    Nema problema. Naći će se već neki pričuvni liberalni ljevičar.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    udba ne trpi konkurenciju.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Ovo je iz Slobodanke. Dva homica, ocito dobrostojeca, slikavaju se za novine. To je uredniku vece od Vukovara i Oluje. Razmislio sam sto bi tu mogao komentirati, kako, na koji nacin. Smatram da svi tu razmsiljamo sa svojom glavom, pa neka svatko sam procjeni.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Pa je, analni alpinizam je neviđeno junaštvo, trebaš samo skinuti gaće i postaješ veliki junak, a kao nagradu dobiješ cijeli spektar medalja HPV, HIV, Hepatitis, Sifilis, Gonoreja i ostalo.

Dvojica "muškaraca" koji se guze jedan drugome su nekakav faktor u Hrvatskoj danas; ajme Bože daj da se probudim i shvatim da je to sve bila samo noćna mora!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Pokopan velikan Božidar Alić. Oproštajno slovo držao Slobodan Prosperov Novak.

https://narod.hr/hrvatska/foto-video...dati-u-zaborav

Danas je dan sramote za Hrvatsku. Iz zatvora je pušten, ratni zločinac, oličenje srpskog banditizma, Dragan Vasiljković tzv kapetan Dragan. Haračio je po Hrvatskoj sa svojim krvnicima i zločincima i dobio je mizernu kaznu. čak nije dobio ni najveću moguću kaznu od 20 godina po starom zakonu koji se kakti morao poštivati. To ne znam, ali ni toliko nije dobio. čak mu je kazna i smanjivana. Imao je po njegovim pričama kraljevski tetman u splitskom zatvoru za razliku od Đure Brodarca koji je umro kao najgori kriminalac u pritvoru za vrijeme vladavine Jace Kosor, nove levičarske zvezde.

Sramimo se Hrvati.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Sramota. Možda su nam zato i zabranili kretanje i putovanje da ne kamenujemo kapetana Dragana. Mogli bi uskoro opet dopustiti kretanje.

Zato sam otvarala onu temu o smrtnoj kazni, između ostalog. I ima i gorih od Vasiljkovića, za kog nisam ni znala da je kaznu sluzio u splitskom zatvoru. Neki ljudi, ratni zločinci među njima, nisu za zatvor. Bitno da smo civilizirani, nećemo mi pogubljenja ko nekakvi iranski, kineski i američki divljaci. Nnadam se da Dragan nije jako smršavio , ako jest, odmah tuzbu protiv RH.
    Posljednje uređivanje od Yaya : 28-03-2020 at 13:22

Nije svakome dozvoljeno pijevati kroz selo istu pjesmu. Kapetan Dragan je svoju pjesmu dobro otpjevao, samo velika i prevelika šteta da se nije našao sa svojima na Ljevče polju u početku travnja 1945. Doživio bi, i to zasluženu istu sudbinu i kaznu kao i svi njigovi...na Ljevče polju. Ako pročitate sadržaj priložene poveznice, sve će vam biti jasno...

http://www.safaric-safaric.si/hup_ot...evcu_Polju.htm

O puštanju kapetana Dragana nigdje na televiziji samo na portalima. Navodno je dotični iz zatvora dopremljen u karantenu, valjda u Srbiji. Prava kazna čeka ga gore, na nebu.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    O puštanju kapetana Dragana nigdje na televiziji samo na portalima. Navodno je dotični iz zatvora dopremljen u karantenu, valjda u Srbiji. Prava kazna čeka ga gore, na nebu.
    Slaba je to utjeha. Ne znam, i ja sam odgojena u katoličkoj obitelji i poznato mi je pozivanje na onoga gore i njegovu pravdu kao ultimativnu, ali meni to nije dovoljno, želim svoju zadovoljštinu i na ovom svijetu. A nekako mislim da mnogi tako razmišljaju, samo misle da je " nekršćanski" to reći.

Citiraj Prvotno napisano od Yaya Vidi poruku
    Slaba je to utjeha. Ne znam, i ja sam odgojena u katoličkoj obitelji i poznato mi je pozivanje na onoga gore i njegovu pravdu kao ultimativnu, ali meni to nije dovoljno, želim svoju zadovoljštinu i na ovom svijetu. A nekako mislim da mnogi tako razmišljaju, samo misle da je " nekršćanski" to reći.
    Njemu ali i sličnima najveća je kazna to što nisu ostvarili veliku Srbiju i što su ih 'ustaše' potukle i pomele. Da, šteta što nije doživotno u nekom zatvoru tipa američki zatvor, ma zaslužio je smrtnu kaznu i ne bojim se Boga to reći ali zakoni i kazne su takvi kakvi jesu-preblagi i možemo samo poželjeti i nadati se da će ga prava kazna stići gore, kod Boga.

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Njemu ali i sličnima najveća je kazna to što nisu ostvarili veliku Srbiju i što su ih 'ustaše' potukle i pomele. Da, šteta što nije doživotno u nekom zatvoru tipa američki zatvor, ma zaslužio je smrtnu kaznu i ne bojim se Boga to reći ali zakoni i kazne su takvi kakvi jesu-preblagi i možemo samo poželjeti i nadati se da će ga prava kazna stići gore, kod Boga.
    Ili mijenjati te preblage zakone i osigurati, ili bar raditi na tome da ovakvi i slični više ne pomole nos vani. Ili ih zauvihek maknuti s lica Zemlje, pa makar unedogled raspravljali o etičnosti takve kazne .
    Utopistički razmisljam, znam.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Danas je dan sramote za Hrvatsku. Iz zatvora je pušten, ratni zločinac, oličenje srpskog banditizma, Dragan Vasiljković tzv kapetan Dragan. Haračio je po Hrvatskoj sa svojim krvnicima i zločincima i dobio je mizernu kaznu. čak nije dobio ni najveću moguću kaznu od 20 godina po starom zakonu koji se kakti morao poštivati. To ne znam, ali ni toliko nije dobio. čak mu je kazna i smanjivana. Imao je po njegovim pričama kraljevski tetman u splitskom zatvoru za razliku od Đure Brodarca koji je umro kao najgori kriminalac u pritvoru za vrijeme vladavine Jace Kosor, nove levičarske zvezde.

Sramimo se Hrvati.
    Hrvatski policajci su pokazali hrabrost i odlučnost kakva se rijetko viđa, stavili mu lisice i tako ga prema njegovim riječima "ponizili". Inače ne voli hrvatska policija nešto stavljati lisice velikim kriminalcima i srpskim ratnim zločincima osim sitnim kriminalcima i naravno hrvatskim braniteljima.
    ZA DOM SPREMNI !

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove