+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 12 1 2 3 11 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/231

Tema: Hrvatska nogometna liga

Hrvatska nogometna liga

Nemamo temu pa otvaram.

Kramarić zabio 5 golova Lokomotivi.

Lob Krame

Pas Anasa vanjskom na volej Krame

Super ugledni član teenager avatar
    Datum registracije
    Apr 2013
    Blog Entries
    1
    Definitivno jednako zaslužuje i Anas, kakve asistencije

A sad mi kroz glavu prolaze lazari s jednog foruma, šta su tvrdili da je Vukušić bolji od Kramarića

Strašna asistencija. Anas ima majstorske bljeskove, ali nikako to u kontinuitetu odigrati.

Opa bato, konacno nesto konkretno. Hajduk odbio izaci na teren u Maksimiru, tekma je otkazana.

Šta je smrad uradio od hrvatskog nogometa.

Napokon da se netko suprostavi smradu.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Svaka im cast na tom potezu, Hajduk ne mogu izbaciti iz lige. Ovo je ogroman pritisak na Mamica i mogel bi letiti.

Al kako se mlađi smrad smješka. Koji su to gmazovi.

Daj stavi neke slike, ja nisam za kompom. Vjerujem da im je kiseli smjesak i jednom i drugom.

To sam videl u prijenosu..

Eto kam vodi Mamicev nogomet, bez publike i bez nogometa haha

Sad ce doc Zaba i reci da je i Hajduk nasjeo na dusmanske price koje zele razoriti HR nogomet.

Super ugledni član teenager avatar
    Datum registracije
    Apr 2013
    Blog Entries
    1
    A koji je točno razlog, ja sam nešto gleda, nisam skužio šta priča oni komentator...

Citiraj Prvotno napisano od teenager Vidi poruku
    A koji je točno razlog, ja sam nešto gleda, nisam skužio šta priča oni komentator...
    Kolko sam skuzil, nisu dali Torcidi uci na tribinu jer su na Mamicevim crnim listama. Hajduk je onda odlucio da su i oni na crnoj listi.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Svaka im cast na tom potezu, Hajduk ne mogu izbaciti iz lige. Ovo je ogroman pritisak na Mamica i mogel bi letiti.
    Zna li se koji je razlog? Da se nisu solidarizirali s Milanom kojemu će Mamić prevarom, uz pomoć vlastitih medija, uvaliti Brozovoći za 8 milona eura, a on nije zalužio ni da igra u Lokomotivi, kamoli reprezenatciji?

Inače ko ne prepoznaje sustavni navodjeni i orkestrirani napad na državu, tj prestavnika i glavnog promotora države u svijetu, hr nogometnu reprezentaciju, je ili neprijatelje ili hrvatski reterdirani desničar s kojim se neprijatelje sad već i zajebava, u trenutku kad gradimo kamp, proizvodimo vipe igrača nego ikad, finqncijski i rezultatski stojimo izvrsno i praćeni smo s 10000 nqvijača u gostima, ali eto taj Brozović.
    Ne znam tko će snositi odgovorost za ovakvo nanošenje štete ugledu Hajduka , Hajduk ne smije biti kažnjen jer Hajduk nije ova politički i antidržavno instruirana uprava, nego je Hajduk i Split i Dalmacija i Hrvatska, to troje ne smije biti kažnjeno preko Hajduka, ali netko tko si je uzeo za pravo štetiti državi i Splitu na ovaj način mora u zatvor.

Partibrejker Komari avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Dakle ja san trenutno u blagom transu

Srićon da san u zadnjem momentu odustala od plaćanja PPv Maxtveu..

Dagle u znak solidarnosti sa stotinjak navijača Hajduka koji su se našli ni krivi ni dužni, odnosno nemaju nikakvu zabranu na crnol listi za ulaz na stadion ni ostalih 700tinjak nije tilo uć, za to vrime kod rotora je policija držala i pretresala još cca 1500 navijača.

Kad se to pročulo u Hajduku oni nisu tili izić na teren

<3

To je protest tako se radi

.
    Prijateljima mogu kasniti, neprijateljima stižem na vrijeme
    WISLA KRAKOW HOOLIGANS.. 17, 500

Citiraj Prvotno napisano od zaba1111 Vidi poruku
    Zna li se koji je razlog? Da se nisu solidarizirali s Milanom kojemu će Mamić prevarom, uz pomoć vlastitih medija, uvaliti Brozovoći za 8 milona eura, a on nije zalužio ni da igra u Lokomotivi, kamoli reprezenatciji?

Inače ko ne prepoznaje sustavni navodjeni i orkestrirani napad na državu, tj prestavnika i glavnog promotora države u svijetu, hr nogometnu reprezentaciju, je ili neprijatelje ili hrvatski reterdirani desničar s kojim se neprijatelje sad već i zajebava, u trenutku kad gradimo kamp, proizvodimo vipe igrača nego ikad, finqncijski i rezultatski stojimo izvrsno i praćeni smo s 10000 nqvijača u gostima, ali eto taj Brozović.
    Ne znam tko će snositi odgovorost za ovakvo nanošenje štete ugledu Hajduka , Hajduk ne smije biti kažnjen jer Hajduk nije ova politički i antidržavno instruirana uprava, nego je Hajduk i Split i Dalmacija i Hrvatska, to troje ne smije biti kažnjeno preko Hajduka, ali netko tko si je uzeo za pravo štetiti državi i Splitu na ovaj način mora u zatvor.
    Klub je stao iza svojih navijaca. Nije to Dinamo da mafijas uzurpira klub i onda u suradnji s policijom progoni vlastite navijace. Jedinstveni slucaj u svijetu nogometa.

Suprostavljanje Mamicevim nemoralnim i nezakonitim potezima nije napad na drzavu ni na reprezentaciju, to je prociscenje drzave i nogometa.

Svaka cast Hajduku, pokazali su da imaju svoju cast i da ne daju kokosaru da je gazi.

TheBronxBomber
    Gost
    Domoljubne hulje u Dinamu i HNS-u protiv oktroiranog jugo-srpskog vodstva splitskih bijelih. Lijepa slika. A svi su na istoj strani. Kad malo zagrebes ispod povrsine.

Torcida vec sprema docek navecer.

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Napokon konkretan potez protiv mafije.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke