+ Odgovori na temu
Stranica 46 od 46 PrviPrvi ... 36 44 45 46
Prikaz rezultata str. 901/913

Tema: Nba

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Zubo izdominirao, 28 minuta 26 koseva. S njim na terenu Lakersi dobili 36 razlike. Znaci u pol vure kad nije igral su izgubili 26 razlike.
    Odličan. Pravovremen i inteligentan. Kako igra - to se čini nešto najednostavnije na svijetu.

Odličan je. Žižić je zabil rekord karijere, 23 koša, a i Bender je konačno proigrao. Imamo dobre mlade igrače.

Kakav koš Kawhija za prolaz Toronta u finale istoka. Kao nekad Jordan.

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    ja bio odigrao X...
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Jesi jučer odigral x, Toronto se izvukao, bude tu još vatre. Izgleda da su skužili kak uštopati Antu.

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Jesi jučer odigral x, Toronto se izvukao, bude tu još vatre. Izgleda da su skužili kak uštopati Antu.
    nisam,prestao sam igrati X na rezultat...
    sad igram manje koševa ,osim kod glavnih igrača svojih momčadi...
    noćas manje koševa Hood,Igoudala i Aminu,a Dr. Green preko...
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Toronto NBA prvak

Dobili 3 puta u gostima Golden State koji su bili najveći favoriti za osvajanje još na početku sezone, ali su dočekali finale nekompletni zbog ozljeda Duranta i Thompe u par tekmi. Kawhi Leonard MVP, svaka im čast.

drago mi što je američka cedevita popušila a čitam da ih američki tedeschi seli iz oaklanda nadam se negdje na havaje gdje bi ih poklopio vulkan skupa sa igračima trenerima i navijačima
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

Haha, meni je žal kaj su se teško ozlijedili Thompa i Durant. Tu su pokazali da su pravi Ratnici.

Svi ih hejtaju jer su najbolji. Ja sam bil za Toronto i mislil sam da će biti prvaci, ali mi nije drago kad se ovak ozlijede košarkaši.

nisu najbolji nego povrh svega što su na "nepošten" način pojačali ekipu oni su u tiim osvajanjima imali i nevjerojanu sreću da se najjači protivnički igrači protiv njih ozljeđuju(kawhi 2017,paul 2018, 2014 irving love)sad se to sve vratilo i lijep je osjećaj reko bi mirko filipović karma
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

Zapad se krca zvijezdama, svi su se jako pojačali, 8 ekipa bude jako. Bogdanović u Utahu za 18 milijuna dolara po sezoni, Zubac produžio ugovor s Clippersima na 4 godine, 7 milijuna po sezoni, Hezonja došao u Portland za minimalac.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove