+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 3 PrviPrvi 1 2 3
Prikaz rezultata str. 41/52

Tema: Rijeka

Super ugledni član interceptor avatar
    Datum registracije
    Nov 2011
    Osnovna škola Čavle odlučila: Nismo mi organizatori, ali djeca ipak neće na izlet u Kumrovec na proslavu Titovog rođendana.

Udruga specijalne policije iz Domovinskog rata “Ajkula” iz Kukuljanova ukazala je na činjenicu da se Osnovnoj školi Čavle organizira izlet u Kumrovec i to na proslavu “Dana mladosti” – Titovog rođendana, 23.05.2015. Nije dugo trebalo da reagira i Osnovna škola Čavle koja se brani time da “nije organizator izleta djece u Kumrovec, nego ga organizira Udruga antifašističkih boraca Primorsko goranske županije(UABA PGŽ)”.

Navode kako je na izlet trebalo ići četvero učenika i učitelj povijesti Luka Šegota, a kako je za odlazak učenika na izlet potrebna prethodna suglasnost roditelja učenika, a njihov učitelj je učenicima koji su se prijavili dao tekst suglasnosti da ga potpišu ukoliko su suglasni s odlaskom svog djeteta na izlet.

http://narod.hr/hrvatska/osnovna-sko...ovog-rodendana

Koja sramota! Umjesto da se tom zločincu zametne sav trag oni bi mu u Ljeto Gospodnje 2015 slavili rođendan

Tako je bilo jednom kad je moja mala išla na ekskurziju u Hrvatsko Zagorje.Kao roditelji upoznati smo bili s planom putovanja.Kad jednom mala mi se javi iz Kumrovca!? Pitam je šta rade tu i zašto su tu stali?Kaže mi: učiteljica je kao rekla da bi mogli i ovdje malo stati.Što je najgore sva su djeca izašla osim moje male i još njih dvoje. Neki su se i nakupovali tih pizdarija od suvenira.
    Dakako ja i žena dođemo u agenciju i pitamo zašto se stalo u Kumrovcu kad to nije pisalo u programu putovanja?Mi ne želimo da nam djeca posjećuju mjesto tog zločinca. Ona nam odmah reče da to i nije bilo u planu i nekoliko puta nam se ispričavala a nazvala je ovu učiteljicu i dobro je izribala... Molim lijepo!

Rijeka će biti more samo je treba dobro posoliti!
    Posljednje uređivanje od interceptor : 20-05-2015 at 01:08
    Torcida-old school 45

lijep stadiončić, već vidim natezanje torcide i bbb s armadom, oko parkirališta.

Viktor Lenac, slika od Roberta Zorica

Dvadeset i šest baklji za 26. obljetnicu pada Vukovara: Jedanaestu godinu zaredom Riječani odali počast gradu-heroju

RIJEKA Dvadeset i šest baklji u znak sjećanja na 26. godišnjicu pada grada-heroja zapalili su pripadnici Kluba navijača Armada kod Mosta hrvatskih branitelja, u okviru Dana sjećanja na Vukovar, što se u Rijeci u kontinuitetu obilježava već jedanaestu godinu. Do Mosta hrvatskih branitelja članovi Armade stigli su iz Vukovarske ulice i tamošnjeg murala posvećenog Vukovaru, odakle su, zajedno s braniteljima, predvodili kolonu građana.

Na čelu kolone pripadnici Armade i vukovarski branitelj Damir Radnić nosili su veliku zastavu grada Vukovara, a na Mostu su se spojili s mimohodom s upaljenim svijećama sušačkih gimnazijalaca, koji su krenuli iz smjera Prve sušačke hrvatske gimnazije. U obje kolone sjećanja na žrtvu Vukovara hodalo se mirno i u tišini, s pijetetom prema više od tri tisuće poginulih branitelja i civila Vukovara. Brojni sudionici odazvali su se pozivu organizatora da uzmu hrvatske zastave, kako bi se vijorile ulicama Rijeke. Položeno je cvijeće i zapaljene svijeće za sve poginule branitelje, zapjevala se »Rajska djevo, kraljice Hrvata«, a uslijedila je molitva koju je predvodio kancelar Riječke nadbiskupije mons. Nikola Imbrišak. Molitva je zaključena pjesmom »Bože čuvaj Hrvatsku«.

Kao i svih prethodnih godina Dan sjećanja na Vukovar obilježavao se brojnim aktivnostima, s ciljem da preraste u cjelodnevno druženje branitelja Vukovara i Riječana. Prije mimohoda prema Mostu hrvatskih branitelja, vukovarski heroji predvođeni Damirom Radnićem imali su susret s riječkim nadbiskupom Ivanom Devčićem. Ujedno, položene su svijeće na Kantridi, kod spomen-obilježja poginulim herojima iz Armade. Sušački gimnazijalci u večernjim satima prisustvovali su akademiji, održanoj u Svečanoj dvorani dr. Izidora Kršnjavija u Prvoj sušačkoj hrvatskoj gimnaziji, na kojoj su sudjelovali vukovarski branitelji, pripadnici 1. gardijske brigade Tigrovi: Domagoj Pavić, Vladimir Alf Balgač, Darko Zlodi i Damir Pučak.

Događanje Vukovar u Rijeci i ove godine organizirali su Katolički skauti Riječke nadbiskupije, Prva sušačka hrvatska gimnazija u Rijeci, Zajednica udruga branitelja iz Domovinskog rata Primorsko-goranske županije i Klub navijača Armada Rijeka.
    http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijek...t-gradu-heroju

[QUOTENovi privremeni stadion i kamp na Rujevici.
    ][/QUOTE]

Privremeni kažeš ?

Neće oni više viditi Kantridu...

Obnovljen "PRIMORSKI HRVAT" ukinut u kraljevini Jugoslaviji 6-o siječanjskom diktaturom

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove