+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 5 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/99

Tema: Posebno: Srbija-Albanija-navijački pogled na stvari.

Početnik Turicum08 avatar
    Datum registracije
    Feb 2014

Posebno: Srbija-Albanija-navijački pogled na stvari.

srbija albanija 14/10

19god / 50 + zivimo hajduk

jel mi netko od zemunaca moze rec kako oni stoje uz reprezentaciju, jer vidim sad su se kao grupa pojavili, trans je bio i u skopju i na jos nekim gostovanjima ?
    neznam al dosta (23)

Početnik Fatih avatar
    Datum registracije
    Jul 2012

Ovaj sto lezi u plavoj majici i sivoj trenerci mi je najsmjesni. Doso lik sa desne strane tunela i prisao da udari prvog igraca Albanije koji je tracao ka tunelu a onda su ga svi ostali igraci u stampedu bukvalno izgazili. To je ova slika lik se kasnije iskro neopazen i pomakao 2 metra na travu i jedva je disao koja budala Policija uopste nije obratila paznju na njega.
    HORDE ZLA, 38, 100+

Super ugledni član
    Datum registracije
    Mar 2013
    Citiraj Prvotno napisano od brat-pegla Vidi poruku
    jel mi netko od zemunaca moze rec kako oni stoje uz reprezentaciju, jer vidim sad su se kao grupa pojavili, trans je bio i u skopju i na jos nekim gostovanjima ?
    uvek idu tako,samo ih je sad bilo malo vise...

http://i.imgur.com/NhZVDJe.gif

Član u nastajanju MidnighT avatar
    Datum registracije
    Apr 2012

35,100+,PAOK Θεσσαλίας/Thessaly

H ταν ή επί τας! = Η ΤΑΝ Η ΕΠΙ ΤΑΣ!

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Kako to ide kod srba kad igra repka? Jesu li svi navijaci na istoj tribini ili su npr. Grobari na jugu, cigani uvijek na sjeveru ili su zajedno ili kako?
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Delije sever , grobari jug, ostali na istok.
    ali generalno reprezentacija se ne prati, dodje jedva 100 navijaca. sramota nasa.

Datum registracije
    Apr 2012
    Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    Kako to ide kod srba kad igra repka? Jesu li svi navijaci na istoj tribini ili su npr. Grobari na jugu, cigani uvijek na sjeveru ili su zajedno ili kako?
    Reprezentacija se ne prati organizovano,jer je na zalost nemoguce da se nadju delije,grobari i radovci recimo na istom mestu a da ne dodje do pegle ,nego je to vise individualno.Sto se tice utakmice sa Albanijom prvi put da je ekipa na stadionu bila i vise nego dobra za haos i incidente,sto je mislim jedan od retkih slucajeva da je takav sastav ekipe bio kada reprezentacija igra u Beogradu...

Super ugledni član
    Datum registracije
    Mar 2013
    Citiraj Prvotno napisano od BANDA Vidi poruku
    Delije sever , grobari jug, ostali na istok.
    ali generalno reprezentacija se ne prati, dodje jedva 100 navijaca. sramota nasa.
    Ovaj put Zemunci na jugu.
    Inace bilo je i Rusa na stadionu.
    Posljednje uređivanje od Skywalker : 16-10-2014 at 13:34

kako su vam se popisali u facu usred beograda... ovakav potez nebi ni u snu pomislio, da bi albanci dosli na tu ideju
    21god. / 40+

Datum registracije
    Apr 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Pretorijan Vidi poruku
    kako su vam se popisali u facu usred beograda... ovakav potez nebi ni u snu pomislio, da bi albanci dosli na tu ideju
    Mislis da su oni sposobni da sami smisle takvo nesto,i da nisu imali pomoc od njihovih zapadnih prijatelja,koji su intervenisali da se grupa bandita sa uck obelezijima pusti sa aerodorma?

Citiraj Prvotno napisano od Skywalker Vidi poruku
    uvek idu tako,samo ih je sad bilo malo vise...

http://i.imgur.com/NhZVDJe.gif
    pa nisam ih bas vidio u armeniji `? kad su "uvek" tu
    neznam al dosta (23)

Citiraj Prvotno napisano od MidnighT Vidi poruku
    Mislis da su oni sposobni da sami smisle takvo nesto,i da nisu imali pomoc od njihovih zapadnih prijatelja,koji su intervenisali da se grupa bandita sa uck obelezijima pusti sa aerodorma?
    u biti me i ne zanima. odlicna akcija albanije. je da nije navijacki al je ugasilo 30'000 ljudi na JNA. albanski igraci hrabro se borili na igralistu (nemislim dok se igrao jos nogomet), od srba sam malo vise ocekivao nakon eskalacije al nista od toga.. bogdanov se lijepo prosetao na JNA, jos jedna sramota za grobare..
    21god. / 40+

Datum registracije
    Apr 2012
    u biti me i ne zanima. odlicna akcija albanije. je da nije navijacki al je ugasilo 30'000 ljudi na JNA. albanski igraci hrabro se borili na igralistu (nemislim dok se igrao jos nogomet), od srba sam malo vise ocekivao nakon eskalacije al nista od toga.. bogdanov se lijepo prosetao na JNA, jos jedna sramota za grobare..
    Akcija da,ali nisu uspeli da isprovociraju da ih rastrgnemo sve do jednog na terenu,sto im je i bio cilj a i trebalo je realno.Ekipa je bila spremna na sve pa i da zaratimo sa Albanijom istog trenutka.Sta si mislio pod ovim,slobodno se prosetao i kakva sramota za grobare?Pa nije bio derbi,ne razumem sta si mislio i ocekivao

Citiraj Prvotno napisano od MidnighT Vidi poruku
    Akcija da,ali nisu uspeli da isprovociraju da ih rastrgnemo sve do jednog na terenu,sto im je i bio cilj a i trebalo je realno.Ekipa je bila spremna na sve pa i da zaratimo sa Albanijom istog trenutka.Sta si mislio pod ovim,slobodno se prosetao i kakva sramota za grobare?Pa nije bio derbi,ne razumem sta si mislio i ocekivao
    ekipa je bila spremna na sve? gledao sam utakmicu, i vidilo se kako ste bili na iglicama i cekali samu eskalaciju..scim je eskaliralo usudilo se 10ak ljudi uletit u teren. i nemoj mi govorit da je bilo puno murije. jako je malo bilo, ima snimka gdje se tocno vidi da ih skoro i nema, nakon sto su se albanski igraci povukli tek onda je dosao taj velik broj policajaca zandarmerije sta god,,,, nije derbi al jedan od "vodja" delija seta po JNA. neznam,,, ja imam tu drugo misljenje, al taj dio je ionako nebitan
    21god. / 40+

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    pa ovo i nisu bili neki neredi. o tome tko je što mogao, kako je trebao i slično, sumnjam da će itko usuglasiti.
    ali dobar prc, što jest jest.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Super ugledni član
    Datum registracije
    Mar 2013
    @Pretorijan
    Sta bi po tebi,trebalo da se uradi...da ih bukvalno 1000 navijaca rastrgne na sred terena ?
    Pa mi bi onda bukvalno dobili kaznu za vjek i vjekov...jer UEFA najvise mrzi kad ulecu navijaci na teren.

Ajde da pomenemo dvostruke arsine malo....kad je bilo nereda u Djenovi...mi smo kaznjeni.
    Pa zar tad Italija nije trebala da bude ostrije kaznjena,zbog slabe organizacije meca ? Sad za isto to nas osudjuju,i videcete kako cemo mi biti kaznjeni.

Da rezimiramo,Albanci su dosli sa namerom da NE odigraju mec.Mozda su znali da se sprema nesto,mozda i nisu,ali je cinjenica da su bili spremni na incidente.
    Imaju slike gde se vidi kako navijac udara njihovog igraca,i to ce nas najvise kostati...ali zato nece biti kaznjeni igraci Albanije koji su uletali klizeci start tom istom navijacu dok je bio na zemlji,kramponima u glavu.Pa ako si uplasen,sta ti imas da se tuces sa navijacem na terenu ???

Sad se sve odvija bas kako su oni zamislili...UEFA ce nas kazniti oduzimanjem tri boda,ili igranjem utakmica bez publike...a sve to u krajnjem rezultatu odgovara Albancima,za krajnji plasman.

Mislim da se protiv Srbije,vec svi spremaju unapred za takve smicalice...Italija,Englezi sa mladom reprezentacijom onda,sad Albanci.
    Znaju da treba da nas malo cacnu,isprovociraju,i da cemo strogo biti kaznjeni od Uefe.
    Na kraju,opet ispasta sam fudbal,jer nas vec dugo nema na velikim takmicenjima.Ljudi su totalno razocarani u fudbal kao sport.
    Posljednje uređivanje od Skywalker : 16-10-2014 at 18:48

dobro ne treba sad ni srbe sprdat u vezi ovoga ne znam koliko, i stvarno ne znam koji su se kurac dali navuć tako ko mutavi na ovu očitu provokaciju albanaca. ni meni ne bi bio drag čika draža i "velika srbija" na dronu iznad maksimira, ali ne vidim smisao tog vašeg uleta, pa mogli ste znat da ako se tekma prekine tko tu dobiva? šipci, vi pušite za zapisničkim stolom, trebali ste čekat da tu zastavu skinu delagati, i fino odigrat tekmu do kraja i pobjedit, i onda u albaniju uzvratit nečim sličnim. ali ne, vi ste se toliko izbezumili, da ste nekontrolirajući emocije ušli u teren i praktički sami sebi zabili autogol. ok možda ovo nije huliganski ovako razmišljat, da se na provokacije ostane "rezerviran" ali što je alternativa? da te najmrži neprijatelj, navuče na tanak led i popiša ti se posred face jer se ne možeš kontrolirat u tom trenutku. kažem, ne držim nikome stranu, malo vas podjebavam na sportskim temama. ali kažem meni je ova vaša reakcija bila pretjerana, jer ste time sami sebi presudili a to je i bio cilj albanaca. i sad vi možda jeste prekinuli tekmu, i na taj način "spasili čast srbije" ali šta je sad s vašim reprezentativcima i disciplinskom kaznom uefe? teško da će albanci dobit išta više od novčane kazne, a vama će se vjerojatno oduzet bodovi za ovo a možda i nešto gore. jedna stvar je meni sa strane jasna, albanci su znali kako malo vama treba da planete i zato su ovo i napravili, vjerojatno su očekivali i veća sranja od onih koja su se dogodila. iako ni ona tuča igrača s navijačima, nije malo sranje jer ne pamtim da se tako skoro na ovako velikoj rizičnoj tekmi dogodilo da pored silnog osiguranja dođe do tuče igrača i navijača. tako da, ne znam šta bih vam rekao osim da ste ispali žešći naivci. kažem osobno koliko god mrzio vas, ma da je taj čika draža letio iznad maksimira samo bih se nasmijao na to i čekao da ga netko pogodi nekom bakljom u glavu ili šta već. a ne zbog toga ko budala uljetao u teren, i mlatio se s srpskim igračima da bi ispao zajeban do bola. ovo je samo moje mišljenje, razumjem da ima i drugačijih pogleda u svezi ovog događaja. u svakom pogledu, po meni ideja albanaca je vrhunska samim time što se ovoga nitko nije sjetio barem ja ne pamtim ovakav slučaj, a provokacija je urodila plodom što je i bio cilj organizatora ovog dronovskog desanta na JNA. sad kažem vam, previše ste zabrijali oni su znali da ćete biti nenormalno napaljeni i onda su vas fino navukli, i sad se još i premijeri i predsjednici država međusobno svađaju i optužuju, i utvrđuju tko je kriv? sve u svemu, kako reče balog nedavno u prijenosu tekme s bugarskom, na balkanu ništa novo "ko na balkanskom ratištu".

dzg-27/60

Član u nastajanju eagles avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    skywalker kad već spominješ smicalice a šta misliš o onome kad su nama usrid zga makli krpu zapantite Vukovar dok je vama na marakani uredno stalo Vukovar na čirlici?
    koliko san upratija to u đenovi je bilo plaćeno da bi se srušili čelni ljudi fss ili se varan?
    to kontra engleza je pičkin dim,malo hukanja nikome nije nikad naškodilo,ko ga jebe šta je crnac,i mene bi čudno gledali i vukli za rukav da naletin u ugandu..
    uglavnon oću reć da se neko poigrava sa našin zdravin razumima,odi se ne radi o nama ni o vama ni ovon ni onon,ovo je nešto van naših dosega..
    a balun..i kvaliteta..sve smo/ste odreda ljubitelji sporta..kako da ne
    Hajduk Split,32,neaktivan

Datum registracije
    Apr 2012
    ekipa je bila spremna na sve? gledao sam utakmicu, i vidilo se kako ste bili na iglicama i cekali samu eskalaciju..scim je eskaliralo usudilo se 10ak ljudi uletit u teren. i nemoj mi govorit da je bilo puno murije. jako je malo bilo, ima snimka gdje se tocno vidi da ih skoro i nema, nakon sto su se albanski igraci povukli tek onda je dosao taj velik broj policajaca zandarmerije sta god,,,, nije derbi al jedan od "vodja" delija seta po JNA. neznam,,, ja imam tu drugo misljenje, al taj dio je ionako nebitan
    Ne znam da li je tebi gledanje tekme ispred tv-a i na stadionu isto,meni nikako nije,a uletelo je oko 40 ljudi na startu incidenta i ostali su krenuli za njima.Da nije bilo nasih igraca da nas odvrate od lincovanja i stanu u odbranu provokatora bilo bi veselo kao sto je i trebalo,a o muriji mi nemoj pricati i to sa argumentom gledao sam na tv-u,kad te mrzi da vec pregledas slike evo da ti ponovim

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove