+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1 2 3 4 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/79

Tema: Šibenik

tvrđava Sv. Mihovila ili Sv.Ane

I na ulazu u Kanal Sv.Nikole

Super ugledni član teenager avatar
    Datum registracije
    Apr 2013
    Blog Entries
    1
    Misusovo teme, sve megabajte na mobitelu mi potrošila

A šta reć o Šibeniku, čudan grad, dovoljno je reć da ljudi u njemu više prate košarku nego nogomet

Mada, po meni ima jako lipu poziciju, šteta socijalističke gradogradnje, pa liči na neki postkomunistčki grad na sjeveru Kazahstana...

Ja bih molio da novi admin Grunf izbriše ovu ljubomornu provokaciju teena ...
    "Al' nisam kadar švindlati, za sobom skele paliti, da silom steknem nekog kom ću faliti"...

Potkop u Kanalu , u narodu poznat ka "Hitlerove oči "

Posljednje uređivanje od Sekstant : 17-10-2014 at 18:33

Datum registracije
    Apr 2013
    Blog Entries
    1
    Citiraj Prvotno napisano od moonlight Vidi poruku
    Pa mislim da je i ova tema otvorena samo s jednim ciljem

Aj reci , btw neznan odakle zaključak za košarku, a šta se tiče socgradnje sigurno da nije nesto oko najugodnije ali šta ćeš svako vrime nosi svoje...

Citiraj Prvotno napisano od teenager Vidi poruku
    Misusovo teme, sve megabajte na mobitelu mi potrošila

A šta reć o Šibeniku, čudan grad, dovoljno je reć da ljudi u njemu više prate košarku nego nogomet

Mada, po meni ima jako lipu poziciju, šteta socijalističke gradogradnje, pa liči na neki postkomunistčki grad na sjeveru Kazahstana...
    Pa ne baš, puno je gori Split po tom pitanju. U Šibeniku nema puno soc. gradnje i sve se nekako lijepo stopilo s gradom. Šibenik je hrvatski biser i grad koji je nekako najzapostavljeniji u turizmu Hrvatske. Mislim da imaju jedan hotel u gradu, a grad spada u 5 najljepših hrvatskih gradova tak da će u bližoj budućnosti sigurno procvati u tom segmentu, a i u svim ostalima. Mislim da Turci grade veliki hotel u Mandalini, gradi se ona velika šetnica uz kanal te se Šibenik pomalo diže. Imaju veliku industrijsku zonu koja dobro posluje i širi se tako da će grad ubrzano prestići mnoge naše gradove po prosperitetu.

U gradu imaju 2 jaka košarkaška kluba, u jedan ulažu Turci koji grade hotel, a u drugi domaći čovjek Jole, bivši vlasnik trgovina po županiji. Oba se natječu u prvoj ligi i škicaju okom regionalnu. Po meni, svijetla budućnost u ekonomiji, sportu, a i kulturi i turizmu.

.....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od moonlight Vidi poruku
    Ne bum brisal, nek se vidi da čovjek iz Splita nekome zamjera socijalističku gradnju i izgled grada zbog toga.

Isprike Sekstantu, krivo sam valjda stisnul i zatvoril slučajno temu. Bil sam tolko ljut zbog teenagerovog komentara o Šibeniku.

Da se ne zaboravi - prvaci klapske pisme

http://youtu.be/wCL42XTwcgo

Nega, nije mi teenager odgovorija...
    A Grunfe tako ti je to, povijesna vrila kažu da je pod Tanajon samo u jednon danu izdahnilo par iljada turaka, a danas gradu hotel, imaju marinu
    tj. najveći su pokretač razvoja Šibenika trenutno... Al dobro, glavno da se kreće...

Bolje da grade nego ruse.

Hotel se trenutno gradi na punti poluotoka Mandaline, vidi se i marina turske Dogus grupe a sroz desno je Ncp nekadašnje remontno brodogradilište i mornaričko-tehnički zavod Velimir Škorpik
    di je 1991 -e zarobljena jezgra buduće (tj. sadašnje ) flote Hrm-a .

Inače na mistu di će biti hotel, nalazila se vojarna Kuline, sagrađena još za doba AU, a u zadnjen ratu centar za odgojne mjere pobunjenih srba . Kažu da je i Ante (prezime mu znate) služija vojsku te da je
    dida od Gordona Šife bija jedan od građevinaca....

Na današnji dan rođen je košarkaški Mozart Dražen Petrović jedan od najpoznatijih šibenčana
    http://youtu.be/cUtX5chgIc4

Datum registracije
    Apr 2013
    Blog Entries
    1
    Citiraj Prvotno napisano od Sekstant Vidi poruku
    Da se ne zaboravi - prvaci klapske pisme

http://youtu.be/wCL42XTwcgo

Nega, nije mi teenager odgovorija...
    A Grunfe tako ti je to, povijesna vrila kažu da je pod Tanajon samo u jednon danu izdahnilo par iljada turaka, a danas gradu hotel, imaju marinu
    tj. najveći su pokretač razvoja Šibenika trenutno... Al dobro, glavno da se kreće...
    Ma odgovorijo bi ja, nego mi je Grunf zaključa temu taman kad sam stisnijo "odgovori"...

Inače, jel taj Gordon Schindelfeld neki fetivi (autohtoni) šibenčanin?
    Nema takvih kod nas u Imockome...

A taj Dražen Petrović, moguće da je on kriv za činjenicu da u tom Šibeniku svi pričaju o tom čudnom sportu...
    Grad je ionako pun njegovih spomenika i grafita...

navodno mu je pradida inžinja okolo vojarne koja je sagrađena 1901.-e. Inače su iz Austrije došli. A to jel fetivi... ,Nekako iman osjećaj da se pokušavaš sprdati smanon, pa cu te razočarati ; nisan fetivi, navijan za splicke mandrile , i već godinama živin u Splitu- sinonimu za socijalističke nebodere, iz kojeg je klub čudnog imena šta igra čudnu igru bija proglašen klubon stoljeća

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove