+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 17 1 2 3 11 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/323

Tema: Kvalifikacije za Europsko prvenstvo 2016. godine

Kvalifikacije za Europsko prvenstvo 2016. godine

Albanci provociraju Srbe, poslali im dron iznad stadiona JNA s albanskom zastavom.

Kažu da je prekinuta utakmica jer su navijači uletili na teren. Zamisli da se to kod nas dogodi...kaj bi sa Šukerom bilo
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Zamolio bi pomoć NATO-a da kirurškim zračnim udarima eliminira huligane.

Ali koja majstorska provokacija. Srbi uvijek podcjenjuju Albance i onda im ovak majstori uvale.

http://i.4cdn.org/sp/1413315109944.webm

ovo je nešto toliko legendarno da nemam riječi, uglavnom drago mi je zato jer su Srbi poznati po pretjerivanju 10 godina su se kurčili s onim kad ja mirković stiso jarnija za muda na maksimiru. pa im je usljedio Šimunić, i sad ovaj velikoalbanska zastava u sred beograda a oni blesavi kakvi jesu naranvo da su se upecali, i bit će vjerojatno izbačeni ili u boljem scenariju 0-3 ova tekma za albance. bilo kako bilo, mislim da ove kvalifikacije ne mogu proći više ni da se napnu ne znam kako.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Zamolio bi pomoć NATO-a da kirurškim zračnim udarima eliminira huligane.

Ali koja majstorska provokacija. Srbi uvijek podcjenjuju Albance i onda im ovak majstori uvale.
    prijatelju dragi, Srbi nema koga ne podcijenjuju, zato im se ovakve stvari i događaju. ali s njima na tu temu nema smisla raspravljat, ipak su oni svemirci i "nitko ne sme da ih bije".

bez brige, albanski predsjednik im se neće ispričat na nacionalizmu rasizmu i primitivizmu albanskih navijača, to rade samo Hrvati i Hrvatski državnici te hrvatski treneri i nogometni čelnici. gdje mi živimo, kakva nama stoka stoluje po tim institucijama to nema ni u jendoj državi u to sam sto posto siguran, najveći šljam u državi nam preuzeo sve vitalne funkcije i one institucije koje su od najvećeg utjecaja. dok bez brige, albanci se iako su i oni svašta radili srbima, neće ispričavat zbog nezavisnosti kosova niti OVK. niti bilo kakvih "albanskih terorista", a nisu baš tako ni progresivni ko Milanović i Josipović da će im dozvolit ćirilicu u nekom gradu, gdje su albanci 57 posto stanovništva. a pogotovo ne u gradu, kojeg su Srbi prije toga sravnali s zemljom i naravno uz put pobili trećinu albanskog stanovništva u tom gradu. to je ipak rezervirano samo na naše europejce i progresivce iz EZDEPEJA.

Albanci su tehnološki najnapredniji narod na Balkanu.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku

...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Zastava koja se vijorila, 2 starija čovjeka i albanska zastava. Ništa pretjerano problematično.

Ja ću da uvatim zmaja

Kome je ovo palo napamet..

bome zajebana provokacija..koja ideja jbt..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku

Pa je, svaka mu čast. Albanci uveli novu dimenziju provokacija. Tko bi rekel?

TheBronxBomber
    Gost
    Kazu da je Klinton Bil' upravljao bespilotnom letjelicom.

Nu, meni se cini da su ovo Srbi sami napravili tako da ih Albanci ne zgaze u fudbalskom mecu. Hrvatima su bili ugasili struju, sicate se? Sad salju dronove na Albance.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku

Izgleda da je pala na pamet bratu albanskog premijera, uhićen je u Beogradu kao organizator aero mitinga...
    "Al' nisam kadar švindlati, za sobom skele paliti, da silom steknem nekog kom ću faliti"...

Gle ovog lika, jaoo meni Izgleda kamerman.

TheBronxBomber
    Gost
    Zanima me gde je bila srbijanska protivazduhna odbrana. Gde je onaj sretnik sta je srusio nevidljivi americki bombarder??

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove