+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 17 PrviPrvi 1 2 3 4 5 13 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/323

Tema: Kvalifikacije za Europsko prvenstvo 2016. godine

Dobar video događanja. Ima svega pomalo:

Legendarni O'Shea zabio u 94. minuti gol za 1-1 protiv Njemačke. Nijemci nakon 3 kola imaju 4 boda u svojoj skupini. Gif gola: http://gfycat.com/VelvetyAlienatedCaribou

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku

Vec su ga uhapsili...
    grobari,28,100+

Super ugledni član Bukowski avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Sve da neću pisat više vamo nigdi osin na Hajdukovoj,al ovo je nešto skroz novo pa da puknem komentar:

-Ova provokacija sa navijačke strane je DO JAJA

-Ako je govnetom upravljao ovaj iz lože,onda Srbija kao država se može kolektivno samougasit,s obzirom da je pušten odma,jer,kao,ima američki pasoš?!?Pa nema diplomatski jbt,da je državljanin ne znam koje države,ovdje se može prištekat šta god oš,sve do pokušaja terorističkog napada

-Sve je odrađeno planski,šiptari nisu glupi.Sa jedne strane.Sa druge su nevjerovatno glupi što su stavili zastavu "velike albanije",i tu Srbi imaju adut.Da su stavili samo orla,rezultat bi bio vjerovatno isti,i laganih 0:3.Ovako,Srbi imaju adut,a mogu im "dat ruku" u lobiranju i Grci i Makedonci.Ne sumnjam da oće.S pravom.

-Tu letjelicu je trebao,pa makar i metkom,skinut neki policajac,i do ničega došlo ne bi.Utakmica visokog rizika,na stadionu hrpa političara,valjda i predsjednik,tamo je mogao bit eksploziv.I bilo koji albanski igrač da se iti približio drotu da je skidao (ručno) zastavu je mogao bez ikakvih problema i po svim pravilima bit maknut uz upotrebu (lagane) sile

-Ovako,nakon svega,jedno ostaje.Ako se utakmica registrira 3:0 za Srbe,(kao što bi trebala!)ostaje vam žal što vam je država ispala sisa što vi kažete i pustila papka koji je upravljao,ali to je pitanje van sporta i navijanja,vi ste utakmicu dobili.Ako se utakmica registrira 0:3 onda,kao i masu puta do sada,ostaje da Srbi ponovo dobijaju bitke a gube ratove.Pameti i strategije Srbi moji,a ne ko sivonje.

E sad,vidit ćemo mko bolje lobira.Po meni Srbi imaju jače adute,ali i šiptari imaju svoje,loše odrađeno,zastavu skidao igrač,ulet navijača,dobijanje po pički (u tunelu,naravno,niko nije vidio),itd.

Možda,po meni,najrealnije bi bilo da se odigra nova utakmica.

Vidit ćemo,baš me zanima kako će ispast sve.
    -"The problem with this world is that intelligent people are full of doubts,while idiots are full of confidence."
    Hank

Pa dobro, ovakvu akciju moze odraditi svako, ok da je to odradjeno od navijaca, ovako neki mudroser sa usa pasosem koji je zasticen ko beli medved.Covek je opusteno napustio jna, kada su ga zaustavili I am a citizen of united states ok go, sto se tice ostalog nista bolje ne moze da se ocekuje od vlasti koja je prozapadno orjentisana.
    Ukoliko bi Ameri naredili podigli bi oni spomenik Ademu Jasariju na sred terazija, ne brini.
    grobari,28,100+

ma kakav brat premijera, to je spin policije samo da se smanje tenzije sinoć.

Srbija ima tešku poziciju..nesprječavanje ulaska navijača ( što radi tolika policija) i udaranje naivjača stolicom, čak i redari sudjeluju u tuči sa igračima Albanije.

Albanci su mudro napisali na zastavi authentic a to ne znači Velika Albanija ili samo Albanija nego da su tamo domoroci, domaći.

Mudro mudro su postupili

trebalo je samo kad se primjetio dron..skloniti igrače s terena i da to osiguranje pokupi.

Ovako su Srbi nasjeli i mislim da ih čeka malo teža kazna, a ako išta prezirem onda su to kazne, oduzimanje bodova i slično.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 15-10-2014 at 15:19
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

-Sve je odrađeno planski,šiptari nisu glupi.Sa jedne strane.Sa druge su nevjerovatno glupi što su stavili zastavu "velike albanije",i tu Srbi imaju adut.Da su stavili samo orla,rezultat bi bio vjerovatno isti,i laganih 0:3.Ovako,Srbi imaju adut,a mogu im "dat ruku" u lobiranju i Grci i Makedonci.Ne sumnjam da oće.S pravom.

a tko je nama dao ruku za paljenje 10tak hrvatskih zastava, i za mladića karadžića i arkana na tribinama? to kao nije provokacija, a zastava "velike albanije" je nešto neviđeno zbog čega se jadna nejač mora upuštat u tuču s igračima albanskog tima.

a i ti grci i makedonci su govna samo takva, pogotovo grci, uvijek nešto seru po nama kad smo u direktnom klinču s srbima. tako da šta će te budale mislit o ovome me stvarno nije briga, jer znam da je obratna situacija i da su ovo Srbi napravili albancima u prištini da bi priča išla drugačije kad su oni u pitanju.

i po meni glupost je pričat o tome da Srbi imaju neke adute, koje to adute imaju kad su oni organizatori utakmice i za svaki nered odgovaraju oni pošto nije bilo gostujućih navijača pa nema ni odgovornosti albanskog saveza.

i da je albanac skinuo zastavu, ponavljam šta je trebao pustit je nekom četniku u ruke da poslje s njome briše guzicu? nisu albanci hrvati i da glumataju primadone, već se bore za svoje interese i puca im kurac šta će netko o njima mislit. šiptari su zato i uspjeli otet Kosovo srbima jer gledaju svoje interese, a mi nismo bili u stanju osigurat vlastiti entitet u banana državi kakva je BiH. a kamoli proglasit nezavisnost i uspostavit državu. prema tome, ne bih ja rekao da oni imaju neke adute, jer su albanci ovo odradili vrhunski. ne možeš ti njih teretit za drona i time što je netko upravljao tim govnom, pa taman to bio i brat od premijera albanije. ali očito je da nije on upravljao, i da su bzv priveli čovjeka jer im treba žrtveno janje i krivac da bi sebe oprali odgovornosti. po meni srbe nikad neću žalit, i tko god da im se posere u facu jebe mi se, jer znam kako se nama zlurado raduju svakoj nesreći koja nas zadesi.

po meni najrealnije bi bilo da se srbiju izbaci iz takmičenja, jer da je to netko napravio od naših, neki "ustaša" Šimunić stavio zastavu NDH, naši partizani i na vlasti i iz medije pobrinuli bi se da se Hrvatska izbaci iz kvalifikacija, i baš zato navijam za albance da barem netko pokaže kako se to radi, i kako se lobira za svoje interese bez obzira na evidentne provokacije i sranja pripadnika vlastite nacije. ako Srbi mogu žmirit na paljenje hrvatskih zastava, arkana karađića i zazivanje klanja hrvata, e onda pimaterina i mogu podnest da im netko okači zastavu NDH sve do zemuna, i zastavu velike albanije. barem oni nisu imuni na takve provokacije, i rade sve u svojoj moći da se čim više poseru nekome u postojanje.

i opet ponavljam, Albanci nisu retardirani paritizani iz RH koji će agitirat za kazne svom savezu i svojim igračima, to ipak mogu samo Hrvati "jugoslaveni" i ljubitelji "žikine dinastije" te "titokracije" umjesto demokracije. tako da, mislim da je suvišno nas uspoređivat s albancima jer albanci nemaju ni 5 posto izdajnika ko mi, odnosno majmuna koji će radit štetu vlastitoj državi i narodu na uštrb jednih srba balija makedonaca crnogoraca i da ne nabrajam dalje. kako su naši posrali Šimunića, to sve govori o nama ko naciji.
    Posljednje uređivanje od NorthStand : 15-10-2014 at 15:23

isto tako, albanci su potomci ilira, a pogledajte na kojem teritoriju su živjeli iliri do pojave slavena. u biti evo, okačit ću ja dvije slike. prije će biti da smo mi njih rasturili i potjerali s njihove zemlje, nego obratno.

Posljednje uređivanje od NorthStand : 15-10-2014 at 15:25

Oni su potomci Ilira kao i mi, zapravo mi smo više jer više ilirskih plemena ima veze s Hrvatskom nego Albanijom. Uostalom mi smo i brijali da smo Iliri u 19. stoljeću.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    ma kakav brat premijera, to je spin policije samo da se smanje tenzije sinoć.

Srbija ima tešku poziciju..nesprječavanje ulaska navijača ( što radi tolika policija) i udaranje naivjača stolicom, čak i redari sudjeluju u tuči sa igračima Albanije.

Albanci su mudro napisali na zastavi authentic a to ne znači Velika Albanija ili samo Albanija nego da su tamo domoroci, domaći.

Mudro mudro su postupili

trebalo je samo kad se primjetio dron..skloniti igrače s terena i da to osiguranje pokupi.

Ovako su Srbi nasjeli i mislim da ih čeka malo teža kazna, a ako išta prezirem onda su to kazne, oduzimanje bodova i slično.
    Srbi su stalno nabrijani na Albance i danima se kuhalo. Tolko su bili nabrijani da nisu mogli istrpjeti letjelicu s ventilatorima. Trebali su mirno prekinuti tekmu, uzeti ventilator koji leti i nastaviti tekmu te lijepo okrenuti zastavu i slikati se s albanskim poklonom kak rade sve navijačke skupine. Albanci bi ispali smiješni, poklonili im zastavu i letjelicu.
    Ovak od svoje živčanosti i nabrijanosti su ispali loše. Mogli su albansku provokaciju okrenuti u svoju korist.

Super ugledni član Bukowski avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    @inkvizitor
    Ne znam to mi je novo (authentic),ja sam samo pročitao da je bila zastava "velike Albanije",šta bi reklo da je mapa na kojoj su ucrtani i dijelovi Srbije,Grčke te Makedonije.S te strane im je glup potez (bio bi),ako je ovo kako ti kažeš,onda su pametno odradili.
    A ovo,oko upravljača,ne znam,napisano je na više mhesta da je tom bratu od premijera valjda,nađen daljinski.Meni je to jbt,nekako,sumnja da je spin policije.Jbg,mislim da bi već danas bilo demantirano,ipak je to optužba,dosta teška,s obzirom da je lik brat od ovoga.

@bwa
    Ma znam,i naši ne bi drukčije,to su sve uvlakači (ne znam zašto,i nije usporedivo,al sjetuio sam se puštanja Arkana onomad).I naši bi,da ih zapad stisne,digli spomenik Draži u Ilici.Govno do govneta.A znaju osigurat peder balove,onda nema šanse da bi se nekakav dron provukao.

@north
    A gledaj,s tobom je teško pričat o ičemu kad se imalo dotiče Srba.Tako da neću ni pokušavat.
    -"The problem with this world is that intelligent people are full of doubts,while idiots are full of confidence."
    Hank

ma znam, ali ipak mislim da većina hrvata nema veze s tim ilirima jer smo mi došli naknadno, a jedino što se vjerojatno dogodilo je to da smo se mješali s tim lokalnim ilirskim stanovništvom. ali mi smo neupitno slaveni, a te ilirske gluposti su nešto slično onim jugoslavenskim. ljudevit gaj i njima slični su sigurno kasnije bili plod rađanja jugoslavenske ideje, i jugoslaveniziranja. jer uvijek teže nečemu 10esetom umjesto da prihvate ono što jesu i da rade u interesu toga. meni je nevjerojatno da ljudi mogu biti nesvijesni svoje pripadnosti, već da izmišljaju neke nove nacije države i pokrete.

Citiraj Prvotno napisano od Bukowski Vidi poruku
    @inkvizitor
    Ne znam to mi je novo (authentic),ja sam samo pročitao da je bila zastava "velike Albanije",šta bi reklo da je mapa na kojoj su ucrtani i dijelovi Srbije,Grčke te Makedonije.S te strane im je glup potez (bio bi),ako je ovo kako ti kažeš,onda su pametno odradili.
    A ovo,oko upravljača,ne znam,napisano je na više mhesta da je tom bratu od premijera valjda,nađen daljinski.Meni je to jbt,nekako,sumnja da je spin policije.Jbg,mislim da bi već danas bilo demantirano,ipak je to optužba,dosta teška,s obzirom da je lik brat od ovoga.
    Nemam ništa sa letjelicom... ne razumijem odakle je došla ta priča - izjavio je Olsi Rama po dolasku u Tiranu, prenosi Blic.

Rama je kao "spekulacije" odbacio navode srpskih medija da je on organizovao incident i da je upravljao letjelicom.

- Nisam ni hapšen niti privođen. Kada se incident dogodio, situacija je postala haotična, policajci su pregledali sve. Pokazao sam im američki pasoš i kameru. To je trajalo nekoliko minuta - ispričao je Rama koji je jutros stigao u Tiranu s delegacijom albanske reprezentacije.
    http://www.24sata.info/vijesti/regij...-albanija.html

Pa čovjek je pušten nakon 40 minuta i demantirano je da je uopće priveden.

na zastavi su ucrtana albanska etnička područja ( po njima) a ispod piše authentic.

da piše Velika Albanija ili samo Albanija onda bi to bio veći problem..

Citiraj Prvotno napisano od Bukowski Vidi poruku
    @inkvizitor

@bwa
    Ma znam,i naši ne bi drukčije,to su sve uvlakači (ne znam zašto,i nije usporedivo,al sjetuio sam se puštanja Arkana onomad).I naši bi,da ih zapad stisne,digli spomenik Draži u Ilici.Govno do govneta.A znaju osigurat peder balove,onda nema šanse da bi se nekakav dron provukao.

@north
    A gledaj,s tobom je teško pričat o ičemu kad se imalo dotiče Srba.Tako da neću ni pokušavat.
    ja sam se referirao da ne mogu prihvatit da su za ovo jednako odgovorni albanci jer nisu, a to će i UEFA tako presudit. provokacija je i puno toga što oni rade na svim mogućim utakmicama, pa nitko ne uljeće mlatit srpske igrače po hrvatskoj. provokacija je bila i kad je mirković stiso jarnija za muda pa se opet iskontrolirala situacija s naše strane, i nije organizacija utakmice bila dovedena u pitanje kao ovdje, a ako mene pitaš tu je bilo elemenata za daleko burniju reakciju nego što su Srbi sad reagirali na ovu zastavicu velike albanije. tako da mi je smiješno tražit alibije za njih, kad je očito da oni uvijek moraju ispast i jebeni i pošteni, i uvijek nejač i uvijek žrtve a da ga jebeš mene to žešće iritira. jer znam da Hrvati naprave pola tog sranja ko oni, da ne bi ispali nejač već "genocidni Hrvati" kako smo i ispali i kako smo morali učit u školama od 1945-1991 i kako nam trenutna partizanska vlast u hrvatskoj opet ima potrebu jahat po jasenovcima brezovicama i jadovnima i da ne nabrajam dalje a valjda u cilju da jača te velikosrpske teze kako smo genocidan narod, ne znam koji drugi motiv ti idioti svih idiota mogu imat za takvo konstantno sufliranje srbima i davanje im aduta da nas ko naciju i državu blate. lako bi ja da oni odu tamo i polože vijenac te zapale svijeću, ali uz to uvijek idu i oni govori mesića milanovića i josipovća o titi o pravednom ustanku srpskih i hrvatskih koljača što kolju hrvate i kako je "NDH provodila genocid prije 3 rajha" i tome slične kretnarije i laži. a kad eto njih netko zakolje u jasenovcu, onda je to neviđena tragedija i svi moramo suze ronit po mogućnosti krokodilske jer se eto one što pale kolju i siluju po hrvatskoj malo izrešetalo i poslalo u oblake. ako se ja ne pecam na te propagandne trikove tih hrvatomrzaca, ne znači da sam opijen mržnjom srbima već upravo suprotno vidim da se istima stalno popušta i ide na njihov mlin. a pošto sam za razliku od ovih s vlasti, nacionalo svijesni Hrvat ne pada mi na pamet podržavat njihovu politku koju trenutno vode i koja direktno ide na štetu mog naroda i moje države. samo se o tome radi, a Srbi kao što sam reko uvijek nevini i uvijek netko drugi kriv za sranja koja oni sami započnu.

i nema to previše veze sa mnom, i s time što ja mrzim srbe, već s time da oni nisu u stanju nikad preuzet odgovornost na sebe i reći da klali ste nas ali i mi smo vas klali i mi smo vama radili gadosti ko i vi nama. kad si čuo od bilo kojeg srbina, takvo nešto?

e to meni ide na kurac, i zato neću nikad biti na njihovoj strani jer nemaju niti mm samokritike i objektivnosti kad se radi o njima i njihovim potezima. isto tako policija je pasivno promatrala utrčavanje navijača u teren, da je to bilo kod nas nas bi izbilo iz cipela i baš zato želim da im "represija" dođe u obliku kazne UEFE kad je očito da je nemaju na stadionu, nije da im je priželjkujem ali mi je pun kurac njihvog trubljenja o represiji a da mogu radit što god hoće na stadionu. isto tako ovaj je priveden gore, zato jer je vikao Vučiću Pederu a ne zato jer je huligan, da nije Vučića dirao ne bi ni bio priveden taman zapalio 100 stolica i uletio u teren. zna se kako to ide u Srbiji, samo je pitanje koliko ljudi je to spremno otvoreno priznat s srpske strane a s naše strane shvatit.
    Posljednje uređivanje od NorthStand : 15-10-2014 at 15:56

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Pa čovjek je pušten nakon 40 minuta i demantirano je da je uopće priveden.

na zastavi su ucrtana albanska etnička područja ( po njima) a ispod piše authentic.

da piše Velika Albanija ili samo Albanija onda bi to bio veći problem..
    Ne mora da pise nista, to je mapa Albanije koja ukljucuje severnu Grcku, Makedoniju, Kosovo, Juznu Srbiju, Sandzak i deo CG... i to je veliki problem koji nagovestavaju i u UEFA...

Na uplitanje politike i rasizma su najosetljiviji i tu rezu drakonske kazne, tako da mislim da nece dobiti utakmicu 3-0...

Nas ce kazniti zobg baklji i obezbedjenja... tako bi bilo i da nije bilo prekida...

Citiraj Prvotno napisano od DzoniBG Vidi poruku
    Ne mora da pise nista, to je mapa Albanije koja ukljucuje severnu Grcku, Makedoniju, Kosovo, Juznu Srbiju, Sandzak i deo CG... i to je veliki problem koji nagovestavaju i u UEFA...

Na uplitanje politike i rasizma su najosetljiviji i tu rezu drakonske kazne, tako da mislim da nece dobiti utakmicu 3-0...

Nas ce kazniti zobg baklji i obezbedjenja... tako bi bilo i da nije bilo prekida...
    A na europskom Rusi u Poljskoj razvili šta ono..ovo je Rusija..i što..ništa.

Oprosti ali pustiti navijače u teren, policija stoji i gleda, zaštitari se tuku s alabanskim igračima, navijač udara stolicom albanskog igrača ( policije nigdje)..to su takvi organizatorski propusti da ćete bit sretni ako bude smao 0:3..plus udaranje igrača pred tunelom.

meni je osobno najžalije utakmice, bila je zanimljiva.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove