+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 17 PrviPrvi 1 2 3 4 12 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/323

Tema: Kvalifikacije za Europsko prvenstvo 2016. godine

Preglupo mi je da je to taj tip uradio. Iz lože.

Ako je onda je lud do daske.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

TheBronxBomber
    Gost
    hahahahhah

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku

Pa nije on držao džojstek, on ga je podjelio, vele da takva letjelica košta cca 600 eura...

Uglavnom provokacija na jednom višem nivou...
    "Al' nisam kadar švindlati, za sobom skele paliti, da silom steknem nekog kom ću faliti"...

Ma da, držal je daljinski par minuta u ruci i nitko nije skužio. Malo sumnjivo. Meni se čini da su Srbi tražili nekakvu satisfakciju.

Al osiguranje. osiguranje ne postoji u ovakvoj utakmici. Navijači ladno ulijeću.

Pa ovdje muha ne bi u teren uletjela u ovakvoj utakmici.

To je velliki propust..navijač udara stolicom igrača. onda ga ovaj povali a zaštitar udri po Albancu..

Gađanje bakljama..al ako su Albanci odbili izići na teren a delegat dao dopuštenje onda bi mogli i Albanci ispušit tri boda.

Citiraj Prvotno napisano od moonlight Vidi poruku
    Pa nije on držao džojstek, on ga je podjelio, vele da takva letjelica košta cca 600 eura...

Uglavnom provokacija na jednom višem nivou...

Kome ga podjelio..?'

sumnjivo mi je to do daske..

šteta za utakmicu. A taman se razvila igra i Albanci bome zamalo utrpali gol..bilo bi neizvjesno do kraja..dvi čiste šanse a i Srbija je imala šanse..

Kome ga podjelio..?'

sumnjivo mi je to do daske..

pa letjelica je došla izvan stadiona...ne misliš valjda da je poletjela iz svečane lože...
    Čuj, čim je uhićen, očito su ovi imali jake indicije...
    Mislim, meni je ipak teško povjerovat da im ludilo ide tako daleko pa da za propust osiguranja prelijevaju na bratu premijera...osim diplomatskog skandala, to bi im od uefe donijelo vrlo rigorozne kazne...
    "Al' nisam kadar švindlati, za sobom skele paliti, da silom steknem nekog kom ću faliti"...

Citiraj Prvotno napisano od moonlight Vidi poruku

pa letjelica je došla izvan stadiona...ne misliš valjda da je poletjela iz svečane lože...
    Čuj, čim je uhićen, očito su ovi imali jake indicije...
    Mislim, meni je ipak teško povjerovat da im ludilo ide tako daleko pa da za propust osiguranja prelijevaju na bratu premijera...osim diplomatskog skandala, to bi im od uefe donijelo vrlo rigorozne kazne...
    pa nisam, ni ni mislio da je je doletio iz lože.

kome je podijelio džojstike i odakle im dokazi za to i to u roku hitno.

imaju snimku kako im dijeli što..priznanje pred istražnim sucem..

tko zna što još može bit ali ovo mi nekak smrdi il sam ja teoretičar zavjera..

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    U srbiji je izgleda najopasnije biti premijerov brat.

Nego i brat je albanac,a albancima nije dopušteno biti na stadionu,pa kako je onda brat tamo završio? Zar nije svaki albanac isti?

Uglavnom,svaka čast jedinom velikom narodu sa ovih prostora,srbi mislim na albance.

pa nisam, ni ni mislio da je je doletio iz lože.

kome je podijelio džojstike i odakle im dokazi za to i to u roku hitno.

imaju snimku kako im dijeli što..priznanje pred istražnim sucem..
    Letjelica je poletjela sa zvonika crkve u Humskoj...

Pa meni je nevjerojatno da uhapsiš brata prvog čovjeka Albanije, a da za to nemaš neke indicije...

Pa to riskiraš izbacivanje iz daljnih kvalifikacija...

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Albanci su tehnološki najnapredniji narod na Balkanu.
    apsolutno, i ja im čestita, ovome ni švabe ne mogu parirat.

Sve su to to zasad priče, rekla kazala i spinanje..

Sve su to to zasad priče, rekla kazala i spinanje..
    Pa istina je da je uhićen...ako se pokaže da su išli linijom ludila, kako netko reče, nađi prvog albanca i privedi, onda je tim još gora situacija...

Ali očito je da su svi u loži imali neku misiju...

NLJO

najjača

sve u svemu, čista albanska pobjeda.

a iskreno pošto u ratu sve dozvoljeno, a ovo je rat što god neki pričali nema im se šta prigovorit. ni za brata od premijera, ako je istina da je on upravljao letjelicom trebalo bi ga zaposlit u avijaciji.

sve u svemu, Srbi će se sad zgražat ovome, a to što im po travnjaku šeću navijači što im nestalo struje protiv nas, što im država doslovce drži huligane pod protektoratom jer im trebaju za režirane nerede, to ništa tu ćemo se pravo srpski malo pravit ludi. e Srbi Srbi, šta ste mislili da ćete biti podli i bezobrazni a da vam nitko neće znati uzvratit istom mjerom? izgleda da ste se malo previše zaigrali, pa sada svi kidušu na srbe i smišljaju razne načine kako vas zajebat. i za sad, dosta uspješno to rade, jer većina ostvaraje svoje ciljeve na vašu štetu. i nemojte i za ovo slučajno tražit krivce u drugima, krvci ste vi i to jedini. i ja bi se vjerojatno zaletio na ovaku provokaciju, ali opet malo bi mi i mozak radio jer znaš da ako kreneš Srbija pobjeđuje i Hrvatska lako moguće izbacuje se iz kvalifikacija, stvarno moraš biti glup na ovakvu provokaciju ovako odragirat, shvaćam emocije i sve ali nekad treba i malo razum uključit. s ovime su samo učinili uslugu albancima, i sad albanci mogu odahnut ovdje pobjeda a u drugoj tekmi ako se bude i igrala u prištini mogu mislit šta vas čeka dolje tako da, realno i da vas ne izbace iz natjecanja već samo ovu tekmu da zapišu 3 boda albaniji crno vam se piše u nastavku kvalifikacija.

i još jednom, Heroj Dana u prvom planu!

нитко не сме да вас бије

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove