+ Odgovori na temu
Stranica 11 od 17 PrviPrvi ... 9 10 11 12 13 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 201/323

Tema: Kvalifikacije za Europsko prvenstvo 2016. godine

Super ugledni član Bukowski avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Citiraj Prvotno napisano od AleksandarMkd Vidi poruku
    uz postovanju vasih problema sa srbima.proveo sam dosta vremena na hrvatskom primorju(magistrirao sam u Zg.)...imao sam sto vidjeti Svugdje..ama svugdje..siptarskih ducana,slasticarne..vocarne...malo sam raspitao,svaku godinu po malo. Ne samo da kvare vasi-hrvatski turizam...nego istu metodu koriste i kod vas...zaplasivanja,ucjene...uzme onaj ducan koji je pored njih..i tako po red. Tu godinu kad sam bio u Pu. t.j u meduLJinu gdje su vecinom siptara..dogodilo se da je ugostitel silovao nepokretnu turistkinju...da,bio je siptar.varaju zakon..neplacaju porez..prodahu hrpa tih peskira,burek,dresova..slape..sverc cigareta...radnici na crno...uz to droga i prostitucija...a vi sutitite ( i mrzite srbe),imate i imat cete jos puno puno problema sa njim.Da...slazem se..mi cemo imati vise i vecih problema....ali niste ni vi imuni na njihov barbarizam.zajednicko sa siptarima vama je mrznja prema srbima....nista drugo( osim onaj mali izuzetak albanskih katolici na sjeveru Albanije) .Iliri..za vas bas i neznam...al siptari nemaju I sa Ilirima..iak Enver Hodza je nametnuo taj trend zadnjih 20 godina njegovog vremena koji je trend ostao sve do sada. Kako j..e vasi sistem? Slucaj jedan: Mladic iz makedonije..siptar...njegovi stric dobio hrv.drzavjanstvo....i rekao je da ima 7 djece.Imao je 4...al upisao kao svoje 3 djece od svoga brata...izvodi iz maticne sluzbe u makedoniji...lako dobije falsifikat.Slucaj.2: Mladic sklopi brak sa svojom sestricinom u zg....zbog papira. zivjeli su skupa( zasto nebi..rodjaci su!) i dobio je hrv.papire.! i taj se problem multiplicira. Nego ovo nema kraja..samo bi htio da vam kazem moji utisak....Srbi i Hrvati..kulturoloski su puno vise slicni..nego hrvati i siptari.i zbog to mi je neprirodno kada vidim da podupirete siptare koji lukavo koriste vasu mrznju prema srbima! Meni je zao sto siptari nisu na vise kulturolosko nivou...
    I samo da citiram momka,ako je kome promaklo,da pročita.Mislin da vi u zagrebu,kao i po kontinentu,ne možete uopće shvatit dokle ovo šta momak opisuje ide.Pojma nemate,virujte mi.Sve napisano je istina,a i puno više od toga.Npr,oko droge (dopa konkretno) bi moga roman napisat,sa imenima,kao i moja osobna iskustva s murijom i njihov pogled na to.Znaju sve,apsolutno sve,ljudi šetaju.
    Ide do te mjere,da kad bi se ko klinci pobili s njima,masovke i to,murija je kao po nalogu stajala na njihovu stranu.Godinama se vuklo,dok nismo jednom palicama uveli red.Ali davno,davno je to bilo.Pod uveli red mislim na odnose mlađih generacija,naravno da su odmah nakon toga tate sa utokama dolazile,naravno da su pandurski psi odmah drugo jutro pušteni s lanca na nas.Ne piše,to jest nije pisalo bezveze na jednom zidu "dođi sam,ne budi šiptar" totalno čoporativni mentalitet.Na kojem,do određenih granica skidam kapu,ali ovo je već priča nekih košnica,insekata,"zajedničkog mozga",borga jebenog,zavjere jebene.

Do te mjere to ide,da ima "gradski" vic sa šiptarima u glavnoj ulozi.Da ga ne pišem,ionako ga ne bi skontali.
    -"The problem with this world is that intelligent people are full of doubts,while idiots are full of confidence."
    Hank

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od teenager Vidi poruku
    Kako objasniti da ti najžešćeg ultrasa, u sred Beograda, na podu mlati profesor povijesti, i još k tome, kosovski Albanac
    Priština Džones i hram srpskog ponosa.

TheBronxBomber
    Gost
    Citiraj Prvotno napisano od Bukowski Vidi poruku
    I samo da citiram momka,ako je kome promaklo,da pročita.Mislin da vi u zagrebu,kao i po kontinentu,ne možete uopće shvatit dokle ovo šta momak opisuje ide.Pojma nemate,virujte mi.Sve napisano je istina,a i puno više od toga.Npr,oko droge (dopa konkretno) bi moga roman napisat,sa imenima,kao i moja osobna iskustva s murijom i njihov pogled na to.Znaju sve,apsolutno sve,ljudi šetaju.
    Ide do te mjere,da kad bi se ko klinci pobili s njima,masovke i to,murija je kao po nalogu stajala na njihovu stranu.Godinama se vuklo,dok nismo jednom palicama uveli red.Ali davno,davno je to bilo.Pod uveli red mislim na odnose mlađih generacija,naravno da su odmah nakon toga tate sa utokama dolazile,naravno da su pandurski psi odmah drugo jutro pušteni s lanca na nas.Ne piše,to jest nije pisalo bezveze na jednom zidu "dođi sam,ne budi šiptar" totalno čoporativni mentalitet.Na kojem,do određenih granica skidam kapu,ali ovo je već priča nekih košnica,insekata,"zajedničkog mozga",borga jebenog,zavjere jebene.

Do te mjere to ide,da ima "gradski" vic sa šiptarima u glavnoj ulozi.Da ga ne pišem,ionako ga ne bi skontali.
    Albanci nikada nisu predstavljali opasnost u Hrvatskoj, ni najmanje u usporedbi s domaćim i uvoženim, koloniziranim Srbima. Čovjeku pamet stane kad vidi s čime ste u stanju složiti se i kakva viđenja imate.

Pa nisu Albanci klali Hrvate i okupirali njihove zemlje, to su radili i rade Srbi. Da ne kažem kako su Srbi na najvišim položajima u Hrvatskoj.

To vam je valjda hvala Ademiju, Ceku i mnogobrojnim Albancima što su se borili za Hrvatsku. Ma mrš u pm.
    Posljednje uređivanje od TheBronxBomber : 16-10-2014 at 11:54

Citiraj Prvotno napisano od Uroš Vidi poruku
    Ne tinejdžeru, ja sam pisao o samom načinu provociranja, ne o kontekstu i porukama koje jedna ili druga provokacija nosi.

Batica je uživo i u brk 30 hiljada, ajmo kolokvijalno reći, "ustaša" pokazao tri prsta. Ovde smo imali dron, koji je za ceo stadion nevidljivi Šiptar inkognito ispod stola u jednoj od loža teledirigovao preko ajfona. Srpski način je u brk, u glavu; šiptarski je očigledno ovo jajarenje gde i ne vidiš toga koji provocira.
    haha ovo je bolesno. Cana dijeli šamare srbima na centru jna, a ovaj priča o 3 prsta Mirkovića i provokaciji u brk.
    BBB. 30, 100+

Citiraj Prvotno napisano od TheBronxBomber Vidi poruku
    Albanci nikada nisu predstavljali opasnost u Hrvatskoj, ni najmanje u usporedbi s domaćim i uvoženim, koloniziranim Srbima. Čovjeku pamet stane kad vidi s čime ste u stanju složiti se i kakva viđenja imate.

Pa nisu Albanci klali Hrvate i okupirali njihove zemlje, to su radili i rade Srbi. Da ne kažem kako su Srbi na najvišim položajima u Hrvatskoj.

To vam je valjda hvala Ademiju, Ceku i mnogobrojnim Albancima što su se borili za Hrvatsku. Ma mrš u pm.
    ...Tu lezi zec! Jesi se zapitao nekada zasto su se albanci borili u ratu na vasu stranu? Mozda zato sto vas vole? Mislim..osim mrznja prema srbima i sve krscansko..ja nepoznam drugi razlog.ako imas takvog.rado bi cuo.

Unuka bivseg albanskog premijera Sali Berisa na fb.profilu napisala je status ...zbog koji je dobila pretnju..i morala je da izbrise istog. Ona je optuzila albanska javnost i prije svega nogometna federacija..da je otisla u Beogradu da provocira,boksuje......otisla je da brani svoje albansko dostojanstvo a ustvari pokazala je svoja neciviliziranosti!

- Малтези је својим сународницима Албанцима замерила и што су „горели од жеље“ да кажу да су Срби нецивилизовани и да на утакмици против српске репрезентације докажу „свој патриотазам“, али су у пракси својим псовањем и тучом показали све, а достојанство никако.
    - Maletezi je svojim sunarodnicama albance zamjerila i sto su "gorjeli od zelje" da kazu da su srbi necivilizovani i da na utakmici protiv srpske reprezentacije dokazu "svoj patriotizam" , ali su u praksi svojom psovanjem i tucom pokazali sve,a dostojanstvo nikako.
    Написала је да не може да схвати Албанце, јер су, како тврде, остали поносни, а у ствари су прекршили правила фудбала и тукли се.

Napisala je jos da nemoze sfatiti albance,jer su,kako tvrde,ostali ponosni ,a u stvari su prekrsili pravila i tukli se.

Dobredosla u civilizaciji!

Sto bi se dogodilo da u Tirani istom gestom srbi pokaze zastavu? Publika bi usla na teren i lincovala nogometase! jelda?
    A u Srbiji...jedva desetak gledatelja uspjele da udju na teren..uz to unutar i van terena srbi su zastitili albance.TAko reagova CIVILIZIRANI narod!

Blam pises da nema tog osjecaja-emocije...boljeg...od onaj od prekjucer! Govori o tebe i vama opcenito koliko varvarskih-primitivnih emocija imate vi! Umjesto da se tamo nadigravate...vi otisli tamo organizovano da radite sranja i ponizite jednu naciju! Mizerija kakva i jeste! Al lako vam barbarima u civiliziranom svijetu...obrnuto je vec teze.

odma su siptari u Makedoniji slavili i divljali-slomili bar 3 autobusa i postojke! Bravo! divim se vasem kulturom..i civiliziranosti! pokazujete ga u svakomm prilikom! i ste pritom ponosni!

Ima albanske mafije i na kontinentu, ali je činjenica da se većina Albanaca ovdje bavi nekakvim malim obrtima i da su izuzetno marljivi, vrijedni i radišni te puno pridonose društvu. Dobro su integrirani u društvo i shvaćaju Hrvatsku kao drugu domovinu ili podjednako svojom domovinom kao i Kosovo ili Albaniju ili Makedoniju od kud su došli.

@north

Znaš šta,nisam se izjasniaj najbolje.Ne možemo pričat,jer koliko god ti mrziš Srbe,ja troduplo mrzim šiptare.
    Šiptari su nešto najodvratnije što sam u svom životu susreo.Sa Srbima imam,kao i svi Hrvati,znane konflikte.Mogli bi ih svest,onako ugrubo,pod "političke".Ali sa šiptarima,e brate,sa njima imam neke više,dublje,ne znam kako bi to nazva.

Nažalost,u mistu di živin ih ima ka govana,a i ponašaju se tako.Odvratna rasa,jednostavno,s njima se gledan ka pas i mačka,ako me razumiš,Srbina ako ne znan da je SRbin neću osjetit,šiptara oću.I to ne radi boje kože čak.Valjda me evolucija nagnala da ih osjetin,i one svjetlije kože,naših imena,normalnog govora,ja ih osjetim.Sori za rasizam,ako je,ne znan kolko kršim pravila foruma,ali ono šta oću reć je,da Srbi su ovakvi ili onakvi,iman ja "frke" i s Talijanima,sa Amerikancima odvratnim,manje ili veće,ili ogromne,kako s kime,ali šiptari su nešto drugo.Oni su mi više nekako,ne znam,ako bi se tija izjasnit skroz,prekršija bi sva pravila,u to san siguran.

Pa ni neću pokušat.

Da se naslađujem šiptarskoj pobjedi,pa makar i kontra Srba,to bi mi bilo u rangu,ka da se naslađujem i navijam za ebolu kako je dobila neke crnce u Africi.

E da,i još san tija reć,u pravu si bandira.Danas,kad san pogleda sa odmakom,mislin da si u pravu,i da će Srbi najebat,tj. da će registrirat 0:3.

Pozdrav svima,to je to od mene,inkvizitore briši šta je tu mač,al stvarno ne znan kako bi se izjasnija blaže.
    Sve je tu mač. Tako se ne piše..ja imam svoju teoriju zašto ti imaš takav stav prema Albancima ali to šta si nadrobija, moglo bi se nać za svaki narod na svitu. Albanci su specifični kao što su i Židovi specifični. Drže se zajedno. Tko je nama kriv šta mrzimo sami sebe i svoje.

Cili post je za brisanje jer se to lipo može reć drugim ričima ali neka ostane kao dokaz kako se ne smi pisat.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od AleksandarMkd Vidi poruku
    ...Tu lezi zec! Jesi se zapitao nekada zasto su se albanci borili u ratu na vasu stranu? Mozda zato sto vas vole? Mislim..osim mrznja prema srbima i sve krscansko..ja nepoznam drugi razlog.ako imas takvog.rado bi cuo.
    A šta , mi smo muslimani pa stali protiv nas jer su Srbi kršćani ( inače jedan od jačih ateističkih naroda).

Aleksandarče ne lupaj gluposti. Vi ste za njih Srbi sa govorna mana a najviše srpskih žandara je između dva rata stradalo u Makedoniji
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 16-10-2014 at 14:38
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

@north

Znaš šta,nisam se izjasniaj najbolje.Ne možemo pričat,jer koliko god ti mrziš Srbe,ja troduplo mrzim šiptare.
    Šiptari su nešto najodvratnije što sam u svom životu susreo.Sa Srbima imam,kao i svi Hrvati,znane konflikte.Mogli bi ih svest,onako ugrubo,pod "političke".Ali sa šiptarima,e brate,sa njima imam neke više,dublje,ne znam kako bi to nazva.

Nažalost,u mistu di živin ih ima ka govana,a i ponašaju se tako.Odvratna rasa,jednostavno,s njima se gledan ka pas i mačka,ako me razumiš,Srbina ako ne znan da je SRbin neću osjetit,šiptara oću.I to ne radi boje kože čak.Valjda me evolucija nagnala da ih osjetin,i one svjetlije kože,naših imena,normalnog govora,ja ih osjetim.Sori za rasizam,ako je,ne znan kolko kršim pravila foruma,ali ono šta oću reć je,da Srbi su ovakvi ili onakvi,iman ja "frke" i s Talijanima,sa Amerikancima odvratnim,manje ili veće,ili ogromne,kako s kime,ali šiptari su nešto drugo.Oni su mi više nekako,ne znam,ako bi se tija izjasnit skroz,prekršija bi sva pravila,u to san siguran.

Pa ni neću pokušat.

Da se naslađujem šiptarskoj pobjedi,pa makar i kontra Srba,to bi mi bilo u rangu,ka da se naslađujem i navijam za ebolu kako je dobila neke crnce u Africi.

E da,i još san tija reć,u pravu si bandira.Danas,kad san pogleda sa odmakom,mislin da si u pravu,i da će Srbi najebat,tj. da će registrirat 0:3.

Pozdrav svima,to je to od mene,inkvizitore briši šta je tu mač,al stvarno ne znan kako bi se izjasnija blaže.
    nemam ja problema s time, svatko ima pravo mislit o svakome što god hoće, ja imam svoje razloge zašto srbe više mrzim a lijepo sam i naglasio da nikome ne želim da nekoga mrzi. svatko sam bira svoj put, i dal nekoga hoće ili neće mrzit. ja mogu stvarno biti dobar prema svakome, upozno sam i srba i muslimana normalnih ljudi, ali svi znamo kakvu politiku vode i da su antihrvati u tom smislu. i ako pričamo o politici, onda se zna kakve stavove ću imat prema njima. a mogu ja i s srbinom i s albancem i s bošnjakom sjest i popit piće bez problema, ali o politici s njima sigurno neću raspravljat jer bi lako moguće došlo do incidenta. svi znamo kakve oni stavove imaju po pitanju nas i to je to, što se tiče albanaca reko sam da su ekspanzionisti ko i Srbi, i tu se slažem da bi trebali malo "usporit ritam". ali isto tako, uspoređivat srbe i albance iz mog ugla gledišta je glupo. zato jer su Srbi jedini u regiji koji su vodili osvajačke ratove za tuđe teritorije, i pri tom pobili stotine tisuća ljudi, dakle govorim za 19, 20 i 21 stoljeće, ne samo ovaj zadnji rat. to Albanci nisu radili, koliko god bili ekspanzionisti s svojim "natalitetom" i naseljavanjem tuđih teritorija. oni nisu ratovali za ništa, na Kosovu su se svaki put branili od srba. a onda bi Srbi njih optuživali za agresiju, kao i u našem slučaju nas. kriv je Merčep, a nije kriv Šešelj i Slobo daj nam salate. dakle, Albanci istina imaju ogroman kriminal, i vodeći su kriminalci uz srbe na balkanu, u njemačkoj je albansko srpska mafija gurnula u drugi plan tursku, a turaka u njemačkoj ima 5 miliona onda znaš koja je to organizacija po tom pitanju. ali Srbi stvarno nisu u ničemu bolji od albanaca, da bi njih prozivali po tom pitanju, dakle ekspanzionizma i kriminala, a po pitanju ratnih zločina srbe nikad i nitko neće u "regiji" nadmašit!

eto, nadam se da sam ti malo razjasnio situaciju, zašto ja na albance ne gledam istim očima kao na srbe. mislim ne naslađujem se ja, boli me kurac iskreno i za jedne i za druge, ali volim srbima malo soli stavit na rep šta da radim.

e da još da spomenem, znam jednog krimosa albanca tu na kvartu, znam da dila heroin ali ne mogu ja na to gledat tako, koliko hrvata ima koji rade istu stvar? kriminal je jedna grana kojom se bave svi, nismo ni mi Hrvati po tom pitanju ništa puno bolji.

meni je to licemjerje, optuživat druge narode za nešto što i sam prakticiraš, to je ono zašto mi se Srbi gade. sami prakticiraju sve ono što drugima predbacuju, i stavljaju na nos. pa budit toliko fer jebote, da kad radiš to što radiš da onda za istu stvar drugima ne moraliziraš i ne soliš pamet.

i još jedna stvar, upozno sam 10tak albanaca u životu, i s nijednim ponavljam s nijednim ni najmanjih problema, u karlobagu imaju slastičarnicu ljubazni i maksimalno korektni. nemam jednostavno nemam razloga njih mrzit, i neću ih mrzit.

Član u nastajanju MidnighT avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Evo i indirektnog priznanja od strane albanskog saveza da ih je jedino interesovao hao a ne da igraju fudbal i da su zbog toga i dosli.Lepo pripremljena akcija koja se nije zavrsila onako kkako su ocekivali,pa da opet mogu da kukaju kako su ugrozeni i niko ih ne voli,sto i jedino znaju

“Kada je dron preleteo preko stadiona, kao jedini način da se prikažu nacionalne boje u agresivnom i neprijateljskom okruženju, haos je već bio trajao 40 minuta. Albanska zastava smatrana je provokacijom, ali to je jedina zastava koju imamo“.

Saopstenje albanskog saveza,bezobrazluk i primitivizam ukratko,ali vam nece proci da svet ubedite kako je to albanska zastava i svakome sa pola grama sive mase je jasno kakve su im namere bile.
    35,100+,PAOK Θεσσαλίας/Thessaly

H ταν ή επί τας! = Η ΤΑΝ Η ΕΠΙ ΤΑΣ!

Citiraj Prvotno napisano od MidnighT Vidi poruku
    Ne znam da li je tebi gledanje tekme ispred tv-a i na stadionu isto,meni nikako nije,a uletelo je oko 40 ljudi na startu incidenta i ostali su krenuli za njima.Da nije bilo nasih igraca da nas odvrate od lincovanja i stanu u odbranu provokatora bilo bi veselo kao sto je i trebalo,a o muriji mi nemoj pricati i to sa argumentom gledao sam na tv-u,kad te mrzi da vec pregledas slike evo da ti ponovim

ovo je ipak bilo malo kasnije, gledo sam tekmu uživo preko strema(bio zaboravio da igrate vi i oni), i uključio sam se u prijenos tamo negdje par minuta prije "nepoznatog letećeg objekta" s "great albania flag"(kao da sam znao, što će se dogodit i kad ) i kad se to dogodilo, bilo je jako malo pandura s svake strane i mogli ste uletit masovnije da ste htjeli. no ja vam to ne uzimam ko propust, šta bi postigli da ste skinuli zastavu s drona i napenalili albance? jel bi to bilo to? glupost, i to igrače mlatit koji vjerojatno nemaju veze s ovim dronom i provokacijom. igralo se u zagrebu više puta protiv vas, čak je onaj vaš "pucao rafale"(znamo što to simbolično znači, da bi nas ubijao klao itd) po nama na tekmi mlade reprezentacije pa se nije upadalo u teren i izbilo ga se ko vola u kupusu, a vjeruj mi da se htjelo to se sigurno moglo napravit jer je bilo dosta "zanimljivih" faca. ne sumnjam da bi vi na našem mjestu uletili u teren, i pokazali junaku gdje mu je mjesto. ali to smo mi, dva različita svijeta iako smo geografski dosta blizu.

i za kraj...

ne znam zašto to toliko osobno prihvaćate, ok neki vam seru da su vam se posrali u postojanje i tome slično, ali ovo meni nije nikakav navijački plus niti podvig. svatko je ovo mogo napravit svakome, samo što su oni očito prvi došli na tu ideju pa vas možda to malo više boli zbog toga. ali generalno mislim da radite preveliku dramu oko ovoga, i to sam vam i rekao albanci su vjerojatno i računali da ćete ovako odreagirat čak još i gore, to je bila i svrha tog drona i velikoalbanske zastave. sami ste napravili da ova provokacija vašom reakcijom postane "big deel", i sad normalno svi pišu o tome a realno da je delagat samo uzeo tu zastavicu tj da je srpski igrač nije uzimao u svoje ruke, ne bi onaj albanac otimao njemu iz ruke pa ne bi ni došlo do svega ovog, trebalo je pustit da osiguranje utakmice i delegat ovo riješe, no lako je sad pravit se pametan nakon sranja, vjerojatno bi i u zagrebu bilo nešto slično. ali ponavljam, ne vidim problem u tome što niste prebili albance ne vidim smisao toga, ali vi ga očito vidite.
    blam.... očekujem repliku na ovaj bezobrazluk, malo rasprave nikog nije ubilo.

Saopstenje albanskog saveza,bezobrazluk i primitivizam ukratko,ali vam nece proci da svet ubedite kako je to albanska zastava i svakome sa pola grama sive mase je jasno kakve su im namere bile.

Član u nastajanju MidnighT avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Citiraj Prvotno napisano od NorthStand Vidi poruku
    ovo je ipak bilo malo kasnije, gledo sam tekmu uživo preko strema(bio zaboravio da igrate vi i oni), i uključio sam se u prijenos tamo negdje par minuta prije "nepoznatog letećeg objekta" s "great albania flag"(kao da sam znao, što će se dogodit i kad ) i kad se to dogodilo, bilo je jako malo pandura s svake strane i mogli ste uletit masovnije da ste htjeli. no ja vam to ne uzimam ko propust, šta bi postigli da ste skinuli zastavu s drona i napenalili albance? jel bi to bilo to? glupost, i to igrače mlatit koji vjerojatno nemaju veze s ovim dronom i provokacijom. igralo se u zagrebu više puta protiv vas, čak je onaj vaš "pucao rafale"(znamo što to simbolično znači, da bi nas ubijao klao itd) po nama na tekmi mlade reprezentacije pa se nije upadalo u teren i izbilo ga se ko vola u kupusu, a vjeruj mi da se htjelo to se sigurno moglo napravit jer je bilo dosta "zanimljivih" faca. ne sumnjam da bi vi na našem mjestu uletili u teren, i pokazali junaku gdje mu je mjesto. ali to smo mi, dva različita svijeta iako smo geografski dosta blizu.
    Moglo se uleteti i napraviti totalni haos u svakom trenutku sto je i njima bio cilj,ali sa obzirom da nas uefa mafia obozava,ljudi su se drzali da sve ostane na vredjanju sa tribina,sto je i normalno za utamice ovog tipa.Provociranje albanaca je pocelo jos od ranije a sa ovom provokacijom je prelillo casu,a i dodali su ulje na vatru sto su skocili na naseg igraca(koji je ispao budala sto to smece od zastave nije prosledio na tribinu nego hteo da uruci delegatu),e tu je bila tacka pucanja.Sto se tice peglanja igraca,generalno ne podrzavam,ali u njihovom slucaju to ne vazi,jer su se ti igraci danima pred utakmicu slikali sa zapaljenim srpskim zastavama,tako da bar zbog toga su zasluzlili batine.A na tvoju zadnu konstataciju da ne znam da li si primetio ponasanje nasih igraca koji su ovu gamad branili da ne budu lincovani,tako da ne znam o cemu pricas o razlicitim svetovima u ovom segmentu,ali sudeci po tebi tvoj svet je mnogo blizi sa ovim plemenom iz albanije i ako ste udeljaeni...

Iskreno mnogo veca tenzija je bila prva utakmica izmedju nas i vas,pa se sve zavrsilo kako je i trebalo(vredjanje sa tribina sto je normalno) i nasi i vasi igraci su uvek stavljali fudbal na orvo mesto u nasim susretima,dok su ovi dosli da rade sve samo ne da igraju,e tu je razlika
    35,100+,PAOK Θεσσαλίας/Thessaly

H ταν ή επί τας! = Η ΤΑΝ Η ΕΠΙ ΤΑΣ!

vaši igrači su branili, kao što bi i naši branili svakoga, u to sam siguran. ali vi ne bi, oni su branili i zbog nekih drugih stvari gostovanja u tirani, treba se živ vratit od dolje.

isto tako, o paljenju zastava ne bih, u zagrebu ne znam jel gorilo pet srpskih zastava u srbiji ih je gorilo 20 hrvatskih, što govori isto koliko ste vi više napaljeni na nas nego mi na vas. mislim da na jugu, gdje su bile centrirane sve naše grupe nije bilo kurenja srpske zastave, neka me ispravi netko ako griješim, ja osobno nisam vidio.

albanci su vas navukli pošteno, jer ste vi lako zapaljivi materijal, ali to nije problem njih već vas.

isto tako "moj svet" je kad ste vi u pitanju, točno tamo gdje treba da bude.

ps.. di je batica da se osveti za ovo "šiptarima" u sred tirane, s jednim stiskancom za muda?

http://www.rts.rs/page/sport/sr/stor...%87+falio.html

eto, i sad ti s njima nešto raspravljaj, svi krivi samo "nejač" nevina.

mislim svi imamo putra na glavi, ali su Srbi stvarno iritantni s tim svojim glumatanjem čistunaca.

Datum registracije
    Jan 2012
    Citiraj Prvotno napisano od TheBronxBomber Vidi poruku

Više volim neprijatelja koji je jasan i glasan,to ti je moj odgovor.

A za ovo "hvala",ja bi rekao da to pokazuje ćime se ti služiš.Jel to hvala nebrojenim srbima koji su se borili na našoj strani?

I na kraju,nemoj me quotat kad uopće ne razumiješ o čemu pišem.
    -"The problem with this world is that intelligent people are full of doubts,while idiots are full of confidence."
    Hank

Datum registracije
    Jan 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ima albanske mafije i na kontinentu, ali je činjenica da se većina Albanaca ovdje bavi nekakvim malim obrtima i da su izuzetno marljivi, vrijedni i radišni te puno pridonose društvu. Dobro su integrirani u društvo i shvaćaju Hrvatsku kao drugu domovinu ili podjednako svojom domovinom kao i Kosovo ili Albaniju ili Makedoniju od kud su došli.
    Odakle si,ako nije tajna?

Mogu ti ja dat činjenice,ako te baš zanima,na privat.Ali ne ove tvoje "činjenice",koje su u stilu "opšte je poznato",nego činjenice sa imenima i prezimenima.
    Hank

Odakle si,ako nije tajna?

Mogu ti ja dat činjenice,ako te baš zanima,na privat.Ali ne ove tvoje "činjenice",koje su u stilu "opšte je poznato",nego činjenice sa imenima i prezimenima.
    Iz Varaždina. Ti?

Datum registracije
    Jan 2012
    I za kraj,da ne bi ispalo krivo,da me se ne shvaća.Srbi su mi pobili dosta familije,protjerali,u mojoj kući su spavali na Miljevcima.Dva-tri dana nakon Oluje kad san iša prvi put doli od rata,zgadili su mi se za dva života.

Sve šta san tija reć je da sa Srbima imam konflikt,kako san reka,ukratko,politički,i jako dobro znan šta oni misle o meni.Dovoljno je pogledat nihova interna dešavanja politička,kao i forume,dovoljno mi je bilo smijat se glupoj sestri kad se vratila sa rukometa i kad je rekla "mama,pa oni nas mrze" ahahaha a ne jbt.Inače je s ekipicon odlazila gori,imali su tamo neke frendice,ovo ono,al otada NIKAD nije ošla.

Ja jako dobro znam ko su i šta su Srbi,i koji im je generalni mentalni sklop.Samo san tija naglasit da sa šiptarima imam kulturološki,rasni,da ne kažen problem vrsta.I,kako san reka,više volim imat jasne neprijatelje,od kojih mogu očekivat otvoren udar,pa ko koga,nego ove.Dobro si ih inkvizitore usporedija sa Židovima,makar mislin da ne mislimo na isto.Meni nije toliko dobra usporedba jer se i Židovi drže zajedno,ima još takvih naroda,meni su više za usporedbu s njima u smislu tog generalnog sklopa preživljavanja.Infiltriraj,rovari,zaposjedni,plus propaganda.Jebeni virus.

Eto,pa kom pravo,kom krivo,a prvi koji mi sad opet izvadi generale Ademija i slično nekrazmisli o čemu ja pričam ode.Dapače,prvi koji m i ikako u ovu priču moju o Albancima stavi rič "Srbin" nema pojma o čemu ja pričan.Ja san ih usporedija jer je povod za priču bija njihov međusobni susret,ta zastava i to,ali u ovome o čemu ja pričam,Srbi ne igraju nikakvu ulogu.
    Hank

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove