+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1 2 3 4 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/67

Tema: Grande Finale!

Citiraj Prvotno napisano od zlatna ribica Vidi poruku
    Meni nije jasno kako itko može tvrdit da je ovaj start Neuera ispravan i najnormalniji i da ne zaslužuje kaznu! :009

I onda još tvrde da mu se Hugain išao namjerno podmetnuti, a cijelo vrijeme mu je glava skroz okrenuta od Neuera i uopće ga ne vidi!
    ma to mi obožavatelji njemačke kulture povijesti i nogometa žmirimo na očite prijestupe, vidiš da teenager ima taj problem što je previše zaljubljen u mercedes pa ne može racionalno razmišljat o ovakvim nasrtajima.

iskreno žao mi je argentine, ali ipak je bilo gušt vidjet da neka euro reprezentacija slavi u sred južne amerike. to nikad nitko nije napravio, i zato DANKE DEUTCHLAND!

"nema veze što je žuta, i teža od mog ćaće."

Bilić satro jadnog švabu, vidi se da je Titin chegevara.

Super ugledni član teenager avatar
    Datum registracije
    Apr 2013
    Blog Entries
    1
    Gle ribice, nogomet je ipak muški sport, tak da i ne očekujem da razumiješ ovo, ali kada se dogode ovakvi "sudari u igri", najvažnije je tko je došao do lopte PRVI!
    Da je kojim slučajem Higuain glavom taknuo loptu prije Neuera, to bi bio penal i vjerojatno crveni karton, ovako, nikom ništa, čak mislim da je bio sviran faul na Neueru

Evo jedan sličan primjer, samo je ovdje Barthez bio puno prljaviji od Neuera, i Thuram je s leđa gurnuo Ronalda...

A ti North, malčice proguglaj tog wannabe Imoćanina, u biti Hercegovca Antu Casha.
    Razvij mi se trobojnice mila,
    dosta si mi u potaji bila!

Finale je još bilo i vrlo dobro, Nijemci su podbacili u njemu, ali isključivo zbog odličnog postavljanja Argentine na njihovu brzu transformaciju prema naprijed.
    Tek kad je to i LOewu postalo jasno pomaknuo je Lahma i Schweinija na njihove prave pozicije.
    Po meni je presudila najbolja fizička sprema, a tu su Nijemci bili na vrhunskoj razini.
    I naravno trener, SAbella, ja ne znam kad je veći šarlatan od trenera došao do finala jednog velikog natjecanja.
    On vadi na poluvremenu Lavezzia koji jedini kuži gdje treba biti i kako se otvarati kad Messi uzme loptu, vadi ga i stavlja Aguera s kojim kao trebaju dobiti na ofenzivi, a čovjek kao i cijelo prvenstvo što je igrao ne zna gdje je, kliže, proklizava, zabija se...užas.
    Finale, a ti ne zabiješ svoje tri stopostotne, ne znam čemu se možeš nadati osim porazu...
    A Nijemci, kaj reći, od 18 SP na kojima su sudjelovali, 14 puta su došli do polufinala ili do kraja, to je jednostavno zadivljujuće.
    Zlatna lopta Messiu
    Sve mu je Diego dobro rekao.
    Malo je od nokaut faze realizacija pala, ali ipak jako dobro prvenstvo, najefikasnije do sada.
    A sad natrag u našu močvaru....
    "Al' nisam kadar švindlati, za sobom skele paliti, da silom steknem nekog kom ću faliti"...

Ma nemoj... I skini mi se s tim kako sam ja žensko pa nek bolje šutim o "muškoj igri"

Znači u redu je pokosit drugog igrača kako bi došao "prvi do lopte"? Jer upravo je to Neuer napravio. Da ga nije razvalio ne bi došao prvi do lopte. A Neuer je Higuaina vidio, a ovaj njega nije. Znači po tebi je golmanu baš sve dopušteno Šta je to naletat na nekoga koljenom u vrat... sitnica...

Mogao ga je ubiti
    I solemnly swear that I am up to no good

Pa u tom duelau je jedini problem što je sudac svirao faul za Njemačku, a trebao je svirati aut za Argentinu.
    "Al' nisam kadar švindlati, za sobom skele paliti, da silom steknem nekog kom ću faliti"...

Datum registracije
    Apr 2013
    Blog Entries
    1
    Ne ribice, bitno je da je Neuer dotakao loptu prije nego je dotakao Higuaina...
    Znam, znam, nije u redu udarati druge igrače, to nije lijepo i to boli, ali takva su pravila igre, Neuer je dobro upoznat s pravilima i zna da nije napravio prekršaj...
    Golmanu je dopušteno skoro sve, naravno ukoliko dođe do lopte prvi, ovo nije ništa neobično, razlika je jedina u tome što Higuain možda nije očekivao da će Neuer doći na onu loptu pa se nije sklonio, inače ništa nova

Citiraj Prvotno napisano od teenager Vidi poruku
    Gle ribice, nogomet je ipak muški sport, tak da i ne očekujem da razumiješ ovo, ali kada se dogode ovakvi "sudari u igri", najvažnije je tko je došao do lopte PRVI!
    Da je kojim slučajem Higuain glavom taknuo loptu prije Neuera, to bi bio penal i vjerojatno crveni karton, ovako, nikom ništa, čak mislim da je bio sviran faul na Neueru

Evo jedan sličan primjer, samo je ovdje Barthez bio puno prljaviji od Neuera, i Thuram je s leđa gurnuo Ronalda...

A ti North, malčice proguglaj tog wannabe Imoćanina, u biti Hercegovca Antu Casha.
    Nije točno da je u nogometu najvažnije tko je prvi na lopti

jer bi se onda svi krkanski zalijećali..

ako pokosiš igrača nema veze što si do lopte došao prvi.

ovo je po meni dosta brutalan start..pogotovo jer igrač ne vidi da mu netko dolazi u punoj forci.

kad vidiš da netko dolazi tebi pa makar u najvećoj forci, tijelo ti se jednostavno pripremi na sudar i amortizira ga.

ovaj uopće ne vidi, tijelo nije spremno na udar..i tu su onda ozljede duplo teže..ne znam kako se ovaj Argentinac odmah ustao..mora da je od dobrog i čvrstog materijala napravljen

jesi vidio kakav je benigan start u odnosu na ovoga Neymara košta teže ozljede.

ovo je fizički nasrtaj na čovjeka..koljenu u zraku naprijed u najjačoj forci u predjelu glave i vrata..to zna bit smrtonosno oružje..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Apr 2013
    Blog Entries
    1
    Istina Inkvi, vratarima je dozvoljeno previše, i oni uvijek idu na loptu sa koljenom ispred. Do sada se to u 99,99% slučajeva toleriralo, i tolerirat će se valjda sve dok golman ne pošalje nekog igrača u kolica.
    Dakle u ovome je sve čisto, osim što nije trebo bit faul na Neueru nego aut za Argentinu, i to samo zato što Higuain nije imao namjeru podmjestit se Neueru, već su oba gledala loptu i išla na nju...

I ako stvarno misliš da u nogometu nije važno tko je prvi na lopti naći ću ti stotine situacija gdje Chiellini, poznati talijanski mesar, prvo pokupi loptu pa onda polomi igrača i nikad se ne svira faul. Recimo jednom je Van Persiea otpremio u bolnicu na 9 mjeseci, i nije bio faul...

"ne čujem dobro", ali moram da ti kažem da je Cash urbani jugoslaven s stilom.

Istina Inkvi, vratarima je dozvoljeno previše, i oni uvijek idu na loptu sa koljenom ispred. Do sada se to u 99,99% slučajeva toleriralo, i tolerirat će se valjda sve dok golman ne pošalje nekog igrača u kolica.
    Dakle u ovome je sve čisto, osim što nije trebo bit faul na Neueru nego aut za Argentinu, i to samo zato što Higuain nije imao namjeru podmjestit se Neueru, već su oba gledala loptu i išla na nju...

I ako stvarno misliš da u nogometu nije važno tko je prvi na lopti naći ću ti stotine situacija gdje Chiellini, poznati talijanski mesar, prvo pokupi loptu pa onda polomi igrača i nikad se ne svira faul. Recimo jednom je Van Persiea otpremio u bolnicu na 9 mjeseci, i nije bio faul...
    Ne znam za Chiiellinija ali sam masu puta vidio da igrač pokupi prvo loptu pa igrača i svira se faul a ponekad i karton ovisi o silini

Jer bilo bi nenormalno da je prvi kriterij tko je prvi stigao do lopte.

moš prvi doć do lopte i poslije toga čovjek napravit invalidom, to nikakve veze nema..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od zlatna ribica Vidi poruku
    Ma nemoj... I skini mi se s tim kako sam ja žensko pa nek bolje šutim o "muškoj igri"

Znači u redu je pokosit drugog igrača kako bi došao "prvi do lopte"? Jer upravo je to Neuer napravio. Da ga nije razvalio ne bi došao prvi do lopte. A Neuer je Higuaina vidio, a ovaj njega nije. Znači po tebi je golmanu baš sve dopušteno Šta je to naletat na nekoga koljenom u vrat... sitnica...

Mogao ga je ubiti
    ti si fina dama, i nitko ne sme da te bije!

Datum registracije
    Apr 2013
    Blog Entries
    1
    North, pogledaj malo bolje ovu zastavu na početku spota... Istina, u Imockom ne možeš ni nać drugačiju zastavu, ali sumnjam da bi jugoslaven, urbani ili ne, kačio onakvu zastavu na spot...

A ljubav prema BiH mu je ostava valjda kao uspomena na rodnu grudu

ja bi Neura isključio, da sam bio sudac sve je to na kraju krajeva do suca. vidite koliku slobodu imaju, da nekoga doslovce mogu unakazit svojim suđenjem. zato je Kostelić svoju djecu bacio u sport, gdje postoji samo staza i štoperica to je sam rekao. prema tome, svi koji se nešto bune moraju znat da je nogomet nepravedan sport u kojem često suci preuzmu glavnu ulogu umjesto igrača. po meni ono je bio start na higuainu za bolnicu, i čudi me da je tako dobro završio i da je stojećki to podnio. Neymar par mjeseci ne bi iz bolnice izašo.

North, pogledaj malo bolje ovu zastavu na početku spota... Istina, u Imockom ne možeš ni nać drugačiju zastavu, ali sumnjam da bi jugoslaven, urbani ili ne, kačio onakvu zastavu na spot...

A ljubav prema BiH mu je ostava valjda kao uspomena na rodnu grudu
    jebe se meni šta je on, za mene je ubrani jugoslaven čim za đeku navija. a odakle je me ne zanima, stavio sam klip čisto u čast njemačke i fantastičnog blitz kriega kojem je nazočila i kancelarka Merkel. toliko puta su popušili, bio je red da ovo osvoje, DANKE DEUTCHLAND uz poruku "vratite Marke" najljepše pare su to bile, koji kurac im je bio da su ih zamjenili ružnim odvratnim eurima?

što je najgore beusan je nekad upravo pričao
    o silini starta
    i kako nije najbitnije da si došao prvi do lopte
    da bi sinoć promjenio priču
    uz to zaboravio je a vidim da taj start mnogi previđaju
    howdessa u koljeno zabalete što je direktni crveni

no složio bi se s grunfom,bolja ekipa je izgubila,
    ali nije tu krivnja suca koliko nepropuštenih prilika

http://www.youtube.com/watch?v=oVDdAkn65Eo

šta ovo nisi radio jučer jebemti pletenicu

koliko taj youtube može prevarit
    pa od ovog panja napravit igrača
    ni onaj higuain nije ništa bolji

Jel istina da je Beusan u jugoslavenskoj ligi bil Zvezdin sudac?

Partibrejker Komari avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Šta ste se dovatili Neuera.

Čovik ima u zadatak spasit mrižu i to radi savršeno. Skužio je da bi ovaj moga dat gol, zatrka se odskočio i izbacia balun.

Aj da vidin kako vi inače skočite iz trka u vis..
    ono s obe noge skupljene i ispravljene?!

Gora su ona potezanja za majicu Argentinaca bila, a i grubo su igrali cilo prvenstvo..

Sve se vraća sve se plaća

Argentina nezasluženo do finala
    Njemačka zasluženo uzela svjetsko

Prijateljima mogu kasniti, neprijateljima stižem na vrijeme
    WISLA KRAKOW HOOLIGANS.. 17, 500

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Treba zabraniti vratarima igranje rukom izvan pet metara.

Ovo je bio prekršaj i to pičkasti prekršaj koji mu je prošao jer eto u "muškoj" igri vratari su zaštićeni kao žena u brakorazvodnoj parnici.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove