+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1 2 3 4 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/67

Tema: Grande Finale!

Partibrejker Komari avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    najnepoštenije suđenje ikad (na cijelom prvenstvu)..

i najpošteniji ishod

svjetskog..

Ima Boga

Prijateljima mogu kasniti, neprijateljima stižem na vrijeme
    WISLA KRAKOW HOOLIGANS.. 17, 500

bio je na lopti pa može ovome u nastavku koljenom glavu s ramena da otkine
    osim toga govno beusan nije prikazao start howedesa koji je trebao biti prvi crveni na utakmici
    a on nas pokušava uvjerit da je sve na štetu njemaca išlo pa neće bit prigovora

Citiraj Prvotno napisano od franjevac Vidi poruku
    bio je na lopti pa može ovome u nastavku koljenom glavu s ramena da otkine
    osim toga govno beusan nije prikazao start howedesa koji je trebao biti prvi crveni na utakmici
    a on nas pokušava uvjerit da je sve na štetu njemaca išlo pa neće bit prigovora
    Ne znam, meni je to isto malo čudno. On je došel trenutak prije do lopte i onda razvali Higuaina. Opasno je išel na loptu, to je isto kao kad igrači idu na loptu i netko pokupi igrača, ali prije toga odnese loptu. Uvijek sudac sudi faul.

Super ugledni član teenager avatar
    Datum registracije
    Apr 2013
    Blog Entries
    1
    Jedino bitno je tko je prvi došao do lopte, naravno ako se ne ide đonom ili laktom u protivnika.
    Kad smo već kod lakta, franjevac kaj kažeš na onaj prekršaj Aguera na Schweinsteigeru, ja sam se dvoumio između žutog i izravnog crvenog, mislim da je ipak bilo za crveni.
    Razvij mi se trobojnice mila,
    dosta si mi u potaji bila!

Nije to jedino bitno. Pričal sam sa jednim nogometnim sucem, a uskoro bum i s drugim. Ovo kaj je Neuer napravil je za crveni karton i penal jer se radilo o brutalnom startu. Postoje neoprezni, grubi i brutalni startevi koji se kažnjavaju bez obzira je li igrač prije toga odnio loptu ili ne. To sam viđao i po Ligi prvaka i Engleskoj ligi, lik odnese prvo loptu pa tek onda čovjeka i dobije žuti karton.

Ono je brutalan start pogotovo kad se ide koljenom naprijed. To što je prvi došao do lopte nema veze.

Ali Argentina ni po čemu nije zaslužila četvrtfinale a kamoli naslov svjetskog. jednu utakmicu nisu odigrali kak spada.

Njihove utakmice su u pravilu bile najdosadnije. Dobro je za nogomet da nisu osvojili svjetsko. Tj bila bi katastrofa da su ga osvojili. Zabij se u svoju polovinu i čekaj kontru i da Messi nešti uradi.

Mogu se pucat nogom u guzicu drugim mjestom i finalom..ovo je daleeeko daleko iznad njihovih limita.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 14-07-2014 at 14:21
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

eto, finila je i ova štorija
    u prirodi nam je svima želja za komunikacijom... za snovima..
    i oduvijek su ljudi pronalazili načine da budu povezani jedni s drugima,
    a svako vrijeme nosi sa sobom i svoje konce koji povezuju....
    taj labirint je život..

Kišice, nešto mi previše uznemireno udaraš čekićem po ekranu.

Super ugledni član teenager avatar
    Datum registracije
    Apr 2013
    Blog Entries
    1
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Nije to jedino bitno. Pričal sam sa jednim nogometnim sucem, a uskoro bum i s drugim. Ovo kaj je Neuer napravil je za crveni karton i penal jer se radilo o brutalnom startu. Postoje neoprezni, grubi i brutalni startevi koji se kažnjavaju bez obzira je li igrač prije toga odnio loptu ili ne. To sam viđao i po Ligi prvaka i Engleskoj ligi, lik odnese prvo loptu pa tek onda čovjeka i dobije žuti karton.
    Svaki golman kad kupi loptu ide ovako sa koljenom naprijed, uostalom, čini mi se da je u prvom poluvremenu onaj argentinski krkan išao sa đonom naprijed...
    Sve u svemu Neuer jest veliki krkan, ali ja ne pamtim da je ikad nešto ovako suđeno kao faul vratara. Razlika je jedino što igrači obično očekuju ovo pa se sklone malo, a Higuain ovo definitivno nije očekivao... ili možda je
    Razvij mi se trobojnice mila,
    dosta si mi u potaji bila!

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ono je brutalan start pogotovo kad se ide koljenom naprijed. To što je prvi došao do lopte nema veze.

Ali Argentina ni po čemu nije zaslužila četvrtfinale a kamoli naslov svjetskog. jednu utakmicu nisu odigrali kak spada.

Njihove utakmice su u pravilu bile najdosadnije. Dobro je za nogomet da nisu osvojili svjetsko. Tj bila bi katastrofa da su ga osvojili. Zabij se u svoju polovinu i čekaj kontru i da Messi nešti uradi.

Mogu se pucat nogom u guzicu drugim mjestom i finalom..ovo je daleeeko daleko iznad njihovih limita.
    Od početka se vidjelo na svim tekmama Argentine do finala da će Argentina to dobit, taj neki osjećaj imaš dok ih gledaš. Igraju rutinerski, kao ekipa koja je za klasu bolja od svih pa samo to mora odraditi. U finalu su bili podređeni prvi put na prvenstvu, ali su bez obzira na to trebali dobiti tekmu u 90. minuta, ali su bili traljavi i to im se osvetilo.

Kišice, nešto mi previše uznemireno udaraš čekićem po ekranu.
    ta ću tuga privelika
    taj labirint je život..

Citiraj Prvotno napisano od teenager Vidi poruku
    Svaki golman kad kupi loptu ide ovako sa koljenom naprijed, uostalom, čini mi se da je u prvom poluvremenu onaj argentinski krkan išao sa đonom naprijed...
    Sve u svemu Neuer jest veliki krkan, ali ja ne pamtim da je ikad nešto ovako suđeno kao faul vratara. Razlika je jedino što igrači obično očekuju ovo pa se sklone malo, a Higuain ovo definitivno nije očekivao... ili možda je
    je, tako ih u biti i treniraju idi s koljenom naprid pa ti drugi puta neće igrač ni primaknut. Iako je meni to posve nešportski
    taj labirint je život..

Citiraj Prvotno napisano od teenager Vidi poruku
    E pa onda je Higuain trebao ići s laktom jer je to normalno u skoku pa tko živ tko mrtav. Skoro mu je glavu skinuo, a to je brutalan start. Trebalo se i to suditi i onaj faul nad Kramerom koji je dobil potres mozga. Bila je slična situacija.

Onaj Kramer nije zna di je. vode čovjek a on nesvjestan svega, koljena klecaju, lice odaje da nije čovjek svjestan ni di se nalazi nit išta..

Od početka se vidjelo na svim tekmama Argentine do finala da će Argentina to dobit, taj neki osjećaj imaš dok ih gledaš. Igraju rutinerski, kao ekipa koja je za klasu bolja od svih pa samo to mora odraditi. U finalu su bili podređeni prvi put na prvenstvu, ali su bez obzira na to trebali dobiti tekmu u 90. minuta, ali su bili traljavi i to im se osvetilo.
    Igraju tvrdo i dosadno..dobro je da nisu osvojili svjetsko..

negledljiva ekipa..

.

ipak je bilo "veselo" u buenos airesu.

Citiraj Prvotno napisano od kiša Vidi poruku
    eto, finila je i ova štorija
    polakše, nije ti to grunfova glava.

što se tiče Neura, i meni se čino da je zaslužio isključenje. iako uvijek se vrataru daje prednost, sjetite se naše tekme protiv brazila kad je Olić tobože napravio "prekršaj" nad cesarom.

Meni nije jasno kako itko može tvrdit da je ovaj start Neuera ispravan i najnormalniji i da ne zaslužuje kaznu! :009

I onda još tvrde da mu se Hugain išao namjerno podmetnuti, a cijelo vrijeme mu je glava skroz okrenuta od Neuera i uopće ga ne vidi!
    I solemnly swear that I am up to no good

http://dalje.com/hr-sport/pobjedom-o...ca-10-5/514925

zna se dobro, tko ima recept za talijane i nijemce. :

inače italija i njemačka imaju negativan skor s neašom nogometnom reprezentacijom, talijani nas nikad nisu dobili a nijemci jednom ili dva put, sjećam se onog EP 1996 kad su nas malo i suci sjebali, ali u budućnosti smo im postali crna mačka i reprezentacija koju pod svaku cijenu žele izbjeć. dakle dva četverostruka svijetska prvaka, muku muče s državom od 4.5 miliona ljudi. još kad bi se malo nabrijali ko 1998, možda bi imali šanse ponovit nešto slično.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove