Prikaz rezultata str. 1/8

Tema: a skupinu E ste zaboravili? (Francuska, Švicarska, Ekvador, Honduras)

Threaded View

a skupinu E ste zaboravili? (Francuska, Švicarska, Ekvador, Honduras)

Francuzi stvarno prelagano gaze švicarce, očekivao sam puno jači otpor švicaraca i moram priznat da sam pomalo razočaran, Hitzfeld je zakazao.

iako jaki su francuzi, imaju hordu igrača, još im fali Ribery ali nekako mi se čini da su u odličnoj formi ne znam samo kako iako igraju u jakim klubovima baš se vidi da su nabrijani, i stvarno s ovakvom igrom mogu daleko. nisam očekivo da će ovako igrat, jer francuska već godinama ima problema s svojom igrom iako ima vrhunske igrače, jednostavno nisu bili ekipa do sad. sad stvarno djeluju nabrijano, i dosta kolegijalno što u neku ruku uz takve igrače i jamči dobar rezultat. falilo im je baš to zajedništvo, sad ga je ovaj Deshamp probudio i mislim da mogu daleko. iako i dalje je to "legija stranaca", ali sviđa mi se da nisu baš svi crnci na terenu jer ipak je riječ o francuskoj i ide mi na nerve kad ne vidim nijednog francuza na terenu. deshamp je to malo poboljšo, i mora mu se čestitat što vraća povjerenje francuza u njihovu reprezentaciju. jer nijedan normalni francuz se ne može identificirat s arapskim emiratima, i alžirom.
    Posljednje uređivanje od NorthStand : 20-06-2014 at 22:51

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove