Vidi rezultate ankete: Koji hit pjevač će slijedeći izbaciti navijačku himnu?

Glasači
2. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Maja Šuput

0 0%
  • Mladen Burnać

2 100.00%
  • Elio Pisak

1 50.00%
  • Lidija Bačić

0 0%
Anketa s mogućnošću izbora više odgovora
+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/5

Tema: Najbolje pjesme prvenstva

Najbolje pjesme prvenstva

Pomalo je zaćuđujuće da nemamo još ove teme. Koja vam je pjesma o prvenstvu najviše ušla u uho, a i u oko, ako ste vidjeli spot. Moj favorit je zasad pjesma Nives Celzijus koja je zbog stranih tržišta otpjevana na tečnom engleskom jeziku. Bio sam u nedoumici jel to naša Nives ili neka Engleskinja sumnjivog morala.

Slijedeća pjesma je postala veliki hit na Youtube, preko sto tisuća slušatelja je poklonilo pažnju novom hitu iz poznate glazbene radionice Daddy Deluxa. Sve se nekako poklopilo, tekst, glazba i aranžman su se savršeno stopili u skladnu harmoniju koja ima velike šanse da uz navijački hit postane i hit noćnih klubova.

to, ajmo el sambinjo.

ajmo spavalice woohouuu..nek čuje se sa juga i sa sjevera ja volim te ,volim te Croatia...

u prirodi nam je svima želja za komunikacijom... za snovima..
    i oduvijek su ljudi pronalazili načine da budu povezani jedni s drugima,
    a svako vrijeme nosi sa sobom i svoje konce koji povezuju....
    taj labirint je život..

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Slijedeća pjesma je postala veliki hit na Youtube, preko sto tisuća slušatelja je poklonilo pažnju novom hitu iz poznate glazbene radionice Daddy Deluxa. Sve se nekako poklopilo, tekst, glazba i aranžman su se savršeno stopili u skladnu harmoniju koja ima velike šanse da uz navijački hit postane i hit noćnih klubova.

Ovo je vrh...

Fali nam Stilka, ona s tim trešom najbolje hendluje...

Stiliii, vraaati seee...
    "Al' nisam kadar švindlati, za sobom skele paliti, da silom steknem nekog kom ću faliti"...

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove