+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 7 PrviPrvi 1 2 3 4 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/135

Tema: Legaliziranje marihuane

Super ugledni član teenager avatar
    Datum registracije
    Apr 2013
    Blog Entries
    1
    Jedno jednostavno pitanje, ako je najveći problem marihuane taj što "vodi" u heroin, treba li onda kriminalizirat duhan, jer gotovo svi koji puše marihuanu, puše ili su pušili duvan?

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Kad državi ponestane para, "trava" joj garantira popravljanje stanja.
    Narod voli "duvati" i to je onda "ugodno s korisnim"...

Varlamova Stiliana avatar
    Datum registracije
    Nov 2011
    mene zanima zašto se ne legalizira ulje konoplje (pravo, ne ovo što se sad može kupit koje je od neke druge vrste konoplje) ako je istina da liječi rak?

na stranu teorije zavjere kako farm. industrija želi da imamo rak...

inače, više se slažem s Džonijem, ne vodi marihuana u heroin nego ranjena duša/dokona guzica (kako kod koga)...

“O divine Sun, may you never see anything greater than Rome!” - Quintus Horatius Flaccus

Droza je droza..samo je stupanj jačine različit..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Nov 2011
    ona je i kava droga također, šećer da ne spominjemo...

“O divine Sun, may you never see anything greater than Rome!” - Quintus Horatius Flaccus

kofein jest droza kao i nikotin..a za šeker ne znam..

samo to su puno slabiji oblici droze..lakše se čoek skida s njih.,.

Datum registracije
    Nov 2011
    jest, pa onda može, zašto ne... ja bona logike u tebe.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    kofein jest droza kao i nikotin..a za šeker ne znam..

samo to su puno slabiji oblici droze..lakše se čoek skida s njih.,.
    Sve moze u umerenim kolicinama...

Ja ne pijem kafu... nikad me nije privlacila... ako neko popije ujutru da se razbudi... zadimi koju... nema frke...

Ako pijes 7 kafi dnevno, i purnjas 3 kutije cigara...najebao si... ako se povremeno zasladis, isto ok... ako urnises slatkise svaki dan, pijes kilo ipo coca cole, i jos pritom jedes fast food... imaces 170 kila i moraces da seres u kadu, a da ti neko pomogne oko brisanja dupeta koje ne mozes da dohvatis...

Ako pusis dzidzu povremeno, nekad za vikend... sa drustvom srolas i malo se smejete i glupirate... nema veze... ako rolas svaki dan... izgubis kontakt sa realnoscu...

Ovde je tema o travi... kvalifikovati nju kao opasnu drogu cija je proizvodnja legalno zabranjena je nonsens. Takav nacin prevencije samo jos vise podstice ljude da to probaju...zabranjeno voce, klinci najvise vole ono sto je zabranjeno...

Elegantno su to resili u Holandiji... dodjes u coffeeshop, kazes - hocu ovu travku, izaberes dal ces neku da te opusti, smejalicu... ne mozes koliko hoces, da se usvinjis tamo... nego ljudski... chiliras malo, i nastavis dalje svojim poslom...

A ne ovako, policija ganja indijance koji su peta ruka u distribuciji, dok narkobossovi trljaju ruke...

Datum registracije
    Nov 2011
    nema više ni indijanaca baš... prije je toga bilo, sad se valjda ne isplati... mislim da je cijena trave dost pala.

begovica SarajkaDjevojka avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Teško je u uzivanju bilo čega postaviti granicu. Od čokolade i prekomjernog konzumiranja hrane pa do pušenja trave.

Ja sam pila energetska pića, po DVA ili tri dnevno.

I to je štetno, ali drzalo me koncentriranom ili sam samo si umišljala.

ne koristim ni duvan ni alkohol
    ali travu volim zapaliti
    osjećm se opuštenije,bolje
    imao sam problema s bolovima u leđima te sam uz fizioterapiju i duvanje problem sanirao
    ali ne bi je legalizirao jer nisu svi disciplinirani i savjesni kao ja
    naročito ne tinejdžeri i mlađi punoljetnici koji najčešće ne staju na marihuani

begovica SarajkaDjevojka avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Da mnogima trava vremenom ili ne djeluje ili se pokaze bezopasnom pa zele probati nešto novo i jače i tako u eksperimentiranju dodju do fiksanja.

U potrazi za što boljim i snaznijim uzivanjem.

ja sam kao mlad momak rano propušio..

Tad je čovjek mlad, zdrav , neopterećen i ne smeta mu..znali bi kartat cili dan, spušit cigara i cigara jedva bi se vidili od dima..al ne smeta ti naravno.

kansije kad te uzme zub vremena..počinje smetat..ne guštaš više u cigari e tada to više nije to.

Nikad u mladim danima..srednje škole mi nije padalo napamet zapalit travuljagu

jednostavno to mi je mentalna blokada u glavi..i jok

nema šanse..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 03-02-2014 at 14:48

Ja sam se intenzivno bavio sportom do fakulteta, svaki dan treninzi... leti mesec dana priprema na planini, bio sam spreman ko Rambo...

Oni u kvartu koji nisu bili u sportu, coskarili su, ispred zgrada... gluvarenje, pljuge, trava... neko se navukao na pajdo, neki su i umrli od toga... 90-ih Srbiji je bilo jebeno, sport nas je vecinu izvukao.

Propusio sam u 23-oj, pred kraj fakulteta... iz cista gluposti...dosade... dnevno 8 sati na faxu... to je bio trenutak uzivanja i odmora od stresa... travu sam prvi put probao sa 26 godina. Kod drugarice na diplomskom, slikarka, akademija umetnosti, svi alternativci... prvo iskustvo je bilo fenomenalno, kao da ti neko otvori sve ventile kreativnosti, mozak ti se ubrza, razmisljas neverovatno pozitivno... sta sam tad pricao, ortak kaze da je trebalo da se zabelezi i napise knjiga...

Zadnjih nekoliko godina, mozda jednom u 2 meseca... nekad me lose uradi, ako sam umoran, kratko traje uzivanje, a onda samo trazis fotelju da se ukalupis i dremas... uhvati te neverovatna glad, a tad svaka hrana ima 150% bolji ukus... pizza, hamburger, kutija sladoleda... bolje od dobrog sexa... secam se krajem maja prosle godine, u Sarajevu na Grbavici, gledamo finale LS Bajern-Dortmund... likovi doneli topove... nisam hteo da budem partybreaker... odvalili smo se, posle ukljucili playstation... cela ekipa razbijena na komade, uzeli pilice kod vehabija...

Ko nije probao, neka ne proba...nije opasno, osim ako nisi porocan do koske, i trazis bilo sta sto ce te odvojiti od RL...

Ja mogu razumit da ja sad eventualno produvam..al kad mi je bilo 15-20 godina..pa meni je trebalo nešto da me spušta a ne diže..

višak energije na sve strane..pa mi samo travuljaga još fali..

Ja mogu razumit da ja sad eventualno produvam..al kad mi je bilo 15-20 godina..pa meni je trebalo nešto da me spušta a ne diže..

višak energije na sve strane..pa mi samo travuljaga još fali..
    Inkvi, nemoj samo sledece godine da mi se pojavis ovde na temi - legalizacija...sad i odmah...

To je to...ljubav, sloboda...opika se fudbal(snimi kako su dobre adidasice)... ceo hipi pokret su pokretale ideje neogranicene slobode... jer kad pirnes, nema hejta, sve volis...

Jojj ne volim te čupavce i zmazance.

A kako to ako Srbi toliko duvaju da su ipak toliko agresivni..

inkvizitor
    marihuana zna da okrene na paranoju
    a može biti i okidač za shizofreniju
    pa ti priče o vatikanu,cia-i nemcima,ustašama i imaju smisla

Jojj ne volim te čupavce i zmazance.

A kako to ako Srbi toliko duvaju da su ipak toliko agresivni..
    Malo se svira frula...

Agresivni su rakijasi i navuceni na horse. Posle Turaka smo najveci pusaci u svetu... fali ovde vojnicke discipline...

Citiraj Prvotno napisano od DzoniBG Vidi poruku
    Malo se svira frula...

Agresivni su rakijasi i navuceni na horse. Posle Turaka smo najveci pusaci u svetu... fali ovde vojnicke discipline...
    pušači duvana ili travuljage..

na koju frulu misliš..kožnu..

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove