+ Odgovori na temu
Stranica 233 od 233 PrviPrvi ... 133 183 223 231 232 233
Prikaz rezultata str. 4,641/4648

Tema: Agresija Rusije na Ukrajinu

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    To nije objašnjenje.
    Pa šta ćeš ti jadan nebio znat? Da znaš išta nebi mene zajebavao po internetu već bi bio u Ukrajini.
    Manijaci, 40, 100+

ja tebe ne zajebajem nego te pitam što je to krajina ili sao krajina i gdje je to a ne znaš odgovorit. Zašto bi ja bio u Ukrajini, ni ja tebe ne šaljem u Rusiju.
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

ja tebe ne zajebajem nego te pitam što je to krajina ili sao krajina i gdje je to a ne znaš odgovorit. Zašto bi ja bio u Ukrajini, ni ja tebe ne šaljem u Rusiju.
    Mislio sam na Krajinu iz tvog potpisa. Ok?
    Manijaci, 40, 100+

A pošto ne znaš objasnit evo ja ću probat . Tzv Krajina ili tzv RSKrajina ( jer ispred spominjanja te monstruozne tvorevine čija je "sestra" preživjela u BiH mora stajati prefiks tzv, što znači takozvana, onako kako komunjare i četnici stavljaju ispred NDH. ili to ili pod navodnike). Ja shvaćam da je to za tebe malo viša matematika ali OK. Za ubuduće.

Tu tzv. RSK su Hrvati i HV srušila što će se dogoditi i sa njihovim "rođakama" koje su napravljene na isti način, kao preko indiga precrtane a to su RAO Luhansk, RAO Donetsk, Rao Herson i RAO Krim. Sve te četiri RAO čine tzv RRK ( Republika Ruska Krajina) i završit će kao i tzv RSK:

Zbog Eline i bokala vina

Citiraj Prvotno napisano od Bozo Vidi poruku
    Mislio sam na Krajinu iz tvog potpisa. Ok?
    E to je dobra kontra. To je vjerojatno Thompson stavio zbog rime. Ne možeš urimovat tu kobasicu od naziva npr.. zapalit ću takozvanu Krajinu do Knina.

Zbog Eline i bokala vina

A pošto ne znaš objasnit evo ja ću probat . Tzv Krajina ili tzv RSKrajina ( jer ispred spominjanja te monstruozne tvorevine čija je "sestra" preživjela u BiH mora stajati prefiks tzv, što znači takozvana, onako kako komunjare i četnici stavljaju ispred NDH. ili to ili pod navodnike). Ja shvaćam da je to za tebe malo viša matematika ali OK. Za ubuduće.

Tu tzv. RSK su Hrvati i HV srušila što će se dogoditi i sa njihovim "rođakama" koje su napravljene na isti način, kao preko indiga precrtane a to su RAO Luhansk, RAO Donetsk, Rao Herson i RAO Krim. Sve te četiri RAO čine tzv RRK ( Republika Ruska Krajina) i završit će kao i tzv RSK:
    Šta za ubuduće? A što ti nemaš prefiks tzv. u svom potpisu?
    Manijaci, 40, 100+

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    koji jaran šta..kakve veze ima ono što si ovdje napisao s onim što si kvotao..
    Ima to itekako veze. Sto mislis ne postoje Bozeki koje zaboli jaran kako ce se razvijati RH, glavno da rus dojaha i zajedno sa dodikovcima polomi Muslemane, a usput ce ispasti treci.
    Pa sto ti mislis iz kakve motivacije ovakvi navijaju za ruseke.
    Ti zaista mislis da oni to jadni naivni iz dobre namjere, kao integralni Hrvati i tako to.
    A je je.
    Mozemo mi i o imbecilima Dalmatincima koji su iz ciste gluposti, pedigrea i zadrte tupoglavosti zasjeli na ovaj "zivo vlado" vlak.
    Ima tu svasta, ali ja nikome od njih ne atestiram dobre namjere, jer ih ne vidim.
    Ma ispod mikroskopa ih ne vidim.
    Most+DP+Suverenisti+Mozemo+SDP+Milanovic=ruska kolona
    Za dom spremni i Slava Ukrajini

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Ima to itekako veze. Sto mislis ne postoje Bozeki koje zaboli jaran kako ce se razvijati RH, glavno da rus dojaha i zajedno sa dodikovcima polomi Muslemane, a usput ce ispasti treci.
    Pa sto ti mislis iz kakve motivacije ovakvi navijaju za ruseke.
    Ti zaista mislis da oni to jadni naivni iz dobre namjere, kao integralni Hrvati i tako to.
    A je je.
    Mozemo mi i o imbecilima Dalmatincima koji su iz ciste gluposti, pedigrea i zadrte tupoglavosti zasjeli na ovaj "zivo vlado" vlak.
    Ima tu svasta, ali ja nikome od njih ne atestiram dobre namjere, jer ih ne vidim.
    Ma ispod mikroskopa ih ne vidim.
    Ti mene spominješ ovdje nešto? Teško te razabrati, baca li te? Hoće to od loše brlje.
    Manijaci, 40, 100+

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove