+ Odgovori na temu
Stranica 136 od 141 PrviPrvi ... 36 86 126 134 135 136 137 138 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 2,701/2805

Tema: Agresija Rusije na Ukrajinu

Zadnjih dana udari po ruskoj logistici,zalihama, rafinerijama, platformama na moru...

Krasnji luč...noviji video...i nova definicija vatrometa...

Ukrajinski dron raspalio po rafineriji u regiji Rostov...
    https://twitter.com/i/status/1539510242953805825

Dvije platforme na moru pogođene i zmijski otok...
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 22-06-2022 at 11:00

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Oglasija se Stevo Mesic, kaze da nije jedina istina ono sto vidimo na tv ekranima, i da su najjadniji gradjani EU. Nisu silovani civili, bez vode, struje i plina. Uopce ne spominje rusku agresiju vec samo "brutalni propagandni rat".
    Ocekujem zajednicke tribine Mesica, Milanovica i Lose gost komentator Dezulovic.
    Zubala svih partija ujedinite se.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

on je reko da smo mi na ljepšoj strani povijesti, partizanskoj i tifusarskoj ko i milanović. ljepša strana je protiv hrvatstva hr neovisnosti državnosti i ljubi dupe srbima. neka ti idioti to govore u svoja 4 zida, jer me za njihovo mišljenje briga koliko i za mišljenje pape koji voli dugine boje. partizani u hr žale za olovom golimotokom komunizmom i to im je ujedno i bio antifašizam, a budale nek se i dalje pecaju za njima i puše rusima i srbima karu na konto antifašizma, još nisam upozno tzv antifašista a da nije kompletni rezard, a živim tu već 35 g. pametnom dosta.
    Slobodan Praljak nije ratni zločinac, s prijezirom odbacujem vašu presudu!

Navodno UA u Kiselivki i zbombali još jedno skladište između Hersona i Kiselivke...
    Venecuelanska nafta potekla prema EU preko ITA i ESP....

Ovi se smiju dok dron kamikaza plovi prema nekoj rafineriji u Rostovu..

Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Koliko sam ja shvatio, procitao prijevod, ovaj prvi kaze "mozda ukrajinski dron?" A ovaj drugi "ma nema sanse, nikako". I onda pogodak.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Član u nastajanju LOUNGELIQ avatar
    Datum registracije
    Jan 2022
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ovi se smiju dok dron kamikaza plovi prema nekoj rafineriji u Rostovu..

Koji slet... kao '45-e na americki nosace kod Okinawe

Datum registracije
    Jan 2022
    Nevezano za trenutna desavanja , naisao na zanimljiv podatak, bitka za Vukovar je trajala 2 mjeseca, tri tjedna i tri dana, bitka za Mariupolj 2 mjeseca, tri tjedna i pet dana i obje bitke su bile pirove pobjede za agresore.

Datum registracije
    Jan 2022
    Proboj ruskih snaga kroz Tosivku 8 km juzno od Lisicanska https://twitter.com/Osinttechnical/s...14469303476224

Ruska snimka ukrajinskog napada na rusko skladište municije

https://www.itemfix.com/v?t=iiqnxc

Citiraj Prvotno napisano od LOUNGELIQ Vidi poruku
    Proboj ruskih snaga kroz Tosivku 8 km juzno od Lisicanska https://twitter.com/Osinttechnical/s...14469303476224
    Ne mogu se načuditi koja lijepa zemlja, zelenilo, polja, ravnice. Još da se otrgnu od Rusije i okrenu zapadu pa da malo bolje žive bilo bi super.

Citiraj Prvotno napisano od LOUNGELIQ Vidi poruku
    Nevezano za trenutna desavanja , naisao na zanimljiv podatak, bitka za Vukovar je trajala 2 mjeseca, tri tjedna i tri dana, bitka za Mariupolj 2 mjeseca, tri tjedna i pet dana i obje bitke su bile pirove pobjede za agresore.
    Baš zanimljivo. Vjerojatno će nakon oslobođenja i tamo naći raznorazne Ovčare, samo 10 puta veće.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ne mogu se načuditi koja lijepa zemlja, zelenilo, polja, ravnice. Još da se otrgnu od Rusije i okrenu zapadu pa da malo bolje žive bilo bi super.
    pa nije putin lud, kao ni srbi, oni vidjeli da je nešto lijepo i da bi moglo biti korisno pa ko pravi lopovi došli ukrast tuđe.

samo što su uhvaćeni u lopovluku, i sad će im bit teško pobjeć iz ukrajine bez da ne završe tu epizodu kao i realni lopovi.

mogu oni pričat priče o zapadu i americi do sudnjeg dana, činnjenica je da Rusija kao ni Hrvatska i dosta zemalja na istoku nije provjetrila svoje institucije od marksizma boljševizma i staljinizma odnosno kod nas titoizma.

ovo je samo refleksija tog ne provjetravanja, ovaj rat je čista boljševička propaganda, čim oni traže naciste i istima opravdavaju ovaj rat, sve je tu jasno.

s druge strane, komunjare po istoku europe nisu samo relikt prošlosti, već i sadašnjosti. sva ta dječurlija marksizma, je i dalje živa i upravlja dobrim djelom resursa i prosperiteta istočno europskih zemalja.

zapad je druga krajnost, ništa puno bolja od te, ali na zapadu će kad tad puknut ovaj multikulturalizam i borba za pederluk smrt djece, kulturni marksizam itd, to ne može ići vječno. već sad se vidi da u europi i americi taj proces dolazi u fazu ključanja, i izbijanja unutarnjih sukoba.

a ovaj rat u Ukrajini, samo će ubrzat taj proces, jer neće se moći s pederima na granicu s rusima. i to je dobro.

čudno da nisu neku partizansku narodno oslobodilačku obradili, već baš ovog "fašista" kako mu tepaju.

Citiraj Prvotno napisano od LB86 Vidi poruku
    pa nije putin lud, kao ni srbi, oni vidjeli da je nešto lijepo i da bi moglo biti korisno pa ko pravi lopovi došli ukrast tuđe.

samo što su uhvaćeni u lopovluku, i sad će im bit teško pobjeć iz ukrajine bez da ne završe tu epizodu kao i realni lopovi.

mogu oni pričat priče o zapadu i americi do sudnjeg dana, činnjenica je da Rusija kao ni Hrvatska i dosta zemalja na istoku nije provjetrila svoje institucije od marksizma boljševizma i staljinizma odnosno kod nas titoizma.

ovo je samo refleksija tog ne provjetravanja, ovaj rat je čista boljševička propaganda, čim oni traže naciste i istima opravdavaju ovaj rat, sve je tu jasno.

s druge strane, komunjare po istoku europe nisu samo relikt prošlosti, već i sadašnjosti. sva ta dječurlija marksizma, je i dalje živa i upravlja dobrim djelom resursa i prosperiteta istočno europskih zemalja.

zapad je druga krajnost, ništa puno bolja od te, ali na zapadu će kad tad puknut ovaj multikulturalizam i borba za pederluk smrt djece, kulturni marksizam itd, to ne može ići vječno. već sad se vidi da u europi i americi taj proces dolazi u fazu ključanja, i izbijanja unutarnjih sukoba.

a ovaj rat u Ukrajini, samo će ubrzat taj proces, jer neće se moći s pederima na granicu s rusima. i to je dobro.
    Između ostaloga, pederizam i je plasiran kako bi se oslabio zapad da komunjare mogu vaskrsnuti SSSR. Zajednički nazivnik svega ovoga je komunizam, od korone, do agresije na Ukrajinu do lgbtq-a. A kaj je komunizam nego razbojništvo, krađa i lopovluk.

Citiraj Prvotno napisano od LB86 Vidi poruku

čudno da nisu neku partizansku narodno oslobodilačku obradili, već baš ovog "fašista" kako mu tepaju.
    Vidio sam, odlična inačica.

nakon 4 miseca što su usporavali i blokirali vojsku RF skoro na granici Rusije pale su Zolote i Hirske.

Vojska se većinom uspjela izvuć..navodno je ovo izvještaj s terena

Izvlačenje traje već desetak dana određenim redoslijedom.
    Nije došlo do kotlića.
    U Zolotama je bilo oko 1 500? vojnika, koliko sam shvatila, jedinice iz tri brigade.
    Na kraju su ostali dobrovoljci koji su željeli da pokrivaju, ali su i oni izašli.
    Zarobljeni iz Zolota, snimak koji kruži, nije jedinica iz Zolota. Jeste uniforma jedinice ukrajinske vojske, ali ne jedinica koje su na toj liniji. Moj izvor nije mogao da pusti zvuk da čuje akcent vojnika, a ja ne gledam snimke zarobljenika ni sa jedne strane, tako da ne mogu da tvrdim o kome se tu radi. Propaganda je u vezi zarobljenika, bolje ne gledati takve snimke.

Brani se svaki pedalj, stoga i ova linija koju su držali koliko su mogli, ako se povučeš, moraš se boriti i dalje.
    Veliki problem je bio pad Popasne? Ovo nije bila linija, nego pred linija, prema mom izvoru, nemam pojma šta to znači.
    Traži se položaj za "sivu zonu" koja je izgubljena padom Popasne.
    Prednost Rusa je 10/1, Rusi su imali veće gubitke?-Ne znam da li se odnosi na ljudstvo, tehniku ili šta kad kaže da su Rusi izgubili više. Tu je najelitnija ruska vojska?

Utvrđivanje linija 8 godina? Svi se utvrđuju 8 godina.
    Raspad sustava? Ničiji sustav se nije raspao, ni ukrajinski ni ruski.
    Okruživanje/Kotlić Severodonjeck-Lisičansk?-Okružuju nas od marta.

Naređeno je i povlačenja iz ostatka Severodonjecka, možda bude i iz Lisičanska, tu je glavni udar onoga što je ostalo od ruske vojske. Na šire operativno bolje stajaće linije. Ne treba braniti svaki rov dok ovi navaljuju s onim što im je ostalo. Nek udaraju u prazno dok se ne uspostavi neka ravnoteža u topništvu. To će se vratitit. Ima kad.

Himarsi su stigli. Krenulo je i djelovanje.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 24-06-2022 at 13:12

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Jan 2022
    Navodno prva borbena upotreba HIMARS-a u Ukrajini

Datum registracije
    Jan 2022
    Ruska protuzracna obrana unistava samu sebe, lokacija Alcevsk, Luhansk oblast https://t.me/informnapalm/9815

Udari po ruskoj koloni

Ruski boomerang raketni sistemi..

Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 24-06-2022 at 18:46

Zbog Eline i bokala vina

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor