+ Odgovori na temu
Stranica 156 od 177 PrviPrvi ... 56 106 146 154 155 156 157 158 166 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 3,101/3525

Tema: Agresija Rusije na Ukrajinu

Ugledni član LOUNGELIQ avatar
    Datum registracije
    Jan 2022
    Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Mastermind Medvedev, koji sa svog telegram kanala prijeti citavom svijetu. Ono, bas faca i vojni genij i tako to...korifeja.
    Putinova pudlica 🐩 i dvorska luda

Ne znamo jos sto je to bilo, neki kazu hipersonicna ukrajinske proizvodnje...
    Uništeno 8 Su-30, 5 Su-27, 4 Su-30 M, 1 Il-20 RT, 6 Mi-8 i 4 depoa municije.

Šteta pola milijarde dolara.

Citiraj Prvotno napisano od LOUNGELIQ Vidi poruku
    Putinova pudlica 🐩 i dvorska luda
    haha, baš dvorska luda Putinova. A on je visok koliko 160 cm.

A jeste vidili kako njih dovjica hodaju. Ko trojica. Ramena bacaju, ruke ono u širinu idu. Tako ja zamišljam orjunaše i četnike sa HercegBosne.

Al stavrno s e razgoropadio lik koji je putinu služio ko brnabićka Vučiću. Da mu čuva mjesto kad mora napravit pauzu onu zakonsku između mnadata. Šta se njega pita. A je li dobro primjetio objekat koji promatra, ta blizu mu je.
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Ukrajinci shprdaju ruje, na otvorenom kanalu govore madjarski.
    https://mobile.twitter.com/visegrad2...99675892973569
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Šta su Ukrajinci malo prorešetali po Krimu

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Sep 2016
    Koliko sam ja vidio ove glasine da je to na Krimu diverzantska akcija ne piju vodu. Ima neke satelitske snimke gdje se jasno vide rupetine artiljerijskog udara.
    Ali, u blizini Moskve se sapalila vojna baza. E, to vec mirise na diverzantsku akciju...
    Plus, vidim da su ruje podivljale zbog prijedloga Balta da se rusima ukinu vize u EU.
    Dwarf Medvedev je zbog toga poceo prijetiti nuklearnim udarom..
    Toliko o tome koliko hrabri i otporan ruski narod crvsto stoji uz vozda putina
    Sa Krima bjeze u kolonama, placu zbog viza.
    Ne znam, ja sam mislio da je to malo tvrdjeg kova.

Datum registracije
    Jan 2022
    Tsar Putin poslao svoju dvorsku ludu u Luhansk https://www.pravda.com.ua/eng/news/2022/08/11/7362900/

On je najvise rangirani duznosnik koji je posjetio okupirani Donbas od 2014.
    Ovo je bila dobra prilika da se ponove desavanja koja su se desila na Krimu prekjucer. Steta, bice prilike.

Datum registracije
    Sep 2016
    Procitao zanimljiv clanak na njemackom gdje se citira jedan ruski vojni analiticar, cak blizak gnomu iz kremlja.
    Analiticar kaze da bi ruska vojska do kraja ljeta mogla biti u teskoj situaciji, posto nemaju adekvatan nacin odgovaranja na ukrajinsku vojsku.
    Kaze ukrajinski artiljerijci su dosta iskusniji, rusi trose zalihe jeftine ali nepouzdane municije, granatiraju a u biti nemaju pojma sto tocno gadjaju. Fali im preciznog streljiva.
    One najmodernije ruske proizvodnje nisu zrele za bojiste, fali im.vojnika, moraju kontrolirati ogroman teritorij sa premalo ljudi.
    Uglavnom, lik crta realnu i zbog toga crnu sliku za ruse.
    Ako tome dodamo izjave bivseg kancelara Schrödera da rusi zele pregovarati, znamo u kakvoj situaciji su kremljenko i njegovi.
    Zaustavljanje rata, sada, bi najvise pomoglo rusima.
    A tko je to mislio kada je sveobuhvatna agresija pocela.
    Mozda zaista dozivimo potpuno povlacenje ruskih trupa aa ukrajinskog teritorija.

Datum registracije
    Sep 2016

Datum registracije
    Sep 2016
    Fora snimak. Ukrajinci uhvatili ruske vojnike na....spavanju.
    Straza? Ma ta ce to njima.
    https://mobile.twitter.com/TpyxaNews...56921080496128

Član u nastajanju Burzum avatar
    Datum registracije
    Apr 2022
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Izbacilo ma ni youtube ovaj clip..nekad sam davno znao pogledat ovaj baalkan info u početku da se smijem malo srpskoj kriminalnoj mašti i nepismenim seljačinama ali davno mi je to dosadilo pa ne znam kad sam zadnji put gledao osim neke kratke clipove..nekad bi znao cijelu emisiju.

A vidim ovdje nekog lika..jel mu Karađorđe stvarno ime

I on se nada da će rusija jope da učini da bude Knin u srpskijem rukama..

pri kraju videja..srpske uličarske bitange ili vlast, predsjedniki, ministri akademci ili SPC, sve do zadnjeg šanera ili bilo koje jajare svi isto razmišljaju...

Rusija će im vratiti Krajinu..vidiš ti koja je to manitost..
    Taj Balkan Info je totalno ludilo, dovode razne mitomane koji govore kako su Srbi potomci Atlantiđana, nekakve proroke koji prognoziraju smak svita, luđake, bludnice , bilo je i nešto normalnih ali malo.

Često dovode i razne sitne kriminalce, sitne jer koji bi se ozbiljni kriminalac pojavio u toj emisiji i govorio o svojim pothvatima, pa dovode onog redikula Kristijana Golubovića i njemu slične. Često pričaju i o Zlatku Bagariću, on im je pojam jer je bio u društvu sa Ljubom Zemuncem , oženio je njegovu udovicu.

Datum registracije
    Jan 2022
    Fora snimak. Ukrajinci uhvatili ruske vojnike na....spavanju.
    Straza? Ma ta ce to njima.
    https://mobile.twitter.com/TpyxaNews...56921080496128
    Ovaj ko da je na kampiranju, iako ima i ukrajinske propagande ko i ruske. Je li vjerodostojan snimak?

Datum registracije
    Jan 2022
    Cuj stari ruski placenik Schröder kaze sto je kruzilo vec od petog mjeseca da rusi nemaju strategiju za pobjedu u Ukrajini, pa hoce pregovarati dok ukrajinci jos nisu krenuli u protunapad u povrat teritorija hehe. Nece da moze.

Rusuja je izgubila rat onih dana kad joj je propao blitzkrieg u Kijevu.

Naravno to nije ni postojalo, to su izmislili zapadnjaci.

Uvijek kad plan propadne veli se da to nije ni bio cilj.

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Jan 2022
    Mislim da je kritican momenat bio onaj kad su ameri ponudili Zelenskom izvlacenje, helikopterski desant u Kijev, Saigon 2 repriza, i tu je Zelenski prelomio kad je vratio porukom da njemu treba municija ne prijevoz.
    To samo pokaziva koliko je moral bitan u tim prvim danima, kad su se zahvaljujuci faktoru iznenadjenja istureni dijelovi ruskih jedinica nalazili na ulicama Kijeva i Harkiva.

Datum registracije
    Jan 2022
    Mora se priznati s obzirom na faktor "iznenadjenja" iako je sve ukazivalo na neminovnu invaziju ali nitko nije mogao pomisliti da je Kremljanski patuljak spreman na takvu ludost i urusiti svjetski poredak uspostavljen nakon ww2, ukrajinci su ih dobro isprasili i zaustavili na tri fronte u toj prvoj fazi osim na jugu, gdje je peta kolona ucinila svoj posao nazalost.

Bilo je i 5. kolone, ali treba odati priznanje ruskim jedinicama na jugu da su vojnički bile odlične i da su zauzele najviše teritorija i čak pomogle onima na istoku oko Mariupolja. Grupa jug vrijedi više nego grupe sjever, sjeveroistok i istok zajedno.

Datum registracije
    Jan 2022
    Ma osvojili Herson u manje od tjedan dana, prakticki se usetali, nesto malo pusketanja bilo oko mosta sto se tice borbe. Pa onda gdje su im ti rovovi oko Krima bili, ja sam mislio sam su se oni tu ukopali kao u Donbasu, betonski bunkeri i to, ipak je to prva crta kao sto je Donbas od 2014. Dosli do praga Zaporozje, usetali se u Melitopol bez borbi, Berdjansk takodjer, prvi ozbiljan otpor naisli pred Mariupoljem kojeg su okruzili za tri dana, Mariupolj zapadni prilazi bez pripremljene odbrane sve do dana invazije.
    Pa ne bi ni Ameri vojnicki bolje odradili, dakle ruske jedinice na Krimu su bile iskusnije od ostalih odradile su ture po Siriji, iako su vecinom radile tamo iz pozadine, ali opet peta kolona je na tom dijelu bila kljucna https://www.vijesti.me/svijet/evropa...ruskih-spijuna

Datum registracije
    Sep 2016
    Kuts. U civilnom zivotu kovac specijaliziran na kozacke nozeve i maceve.

Datum registracije
    Sep 2016
    "Brada" u civilnom zivotu....pcelar.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove