+ Odgovori na temu
Stranica 116 od 142 PrviPrvi ... 16 66 106 114 115 116 117 118 126 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 2,301/2837

Tema: Agresija Rusije na Ukrajinu

Citiraj Prvotno napisano od LOUNGELIQ Vidi poruku
    Rusi bi ih naradje strijeljali, ali nije ovo '45 ovo je 2022 u vremenu interneta iz svemira muskovog starlinka kad citav svijet gleda sta ce biti sa njima to im u najmanju ruku ne bi bilo preporucljivo. Nesto su se veliko dogovorili da im sacuvaju kozu.
    ne moraju ih stijeljati mogu ih osuditi na dogogodišnje kazne a onda po zatvorima, tko te prati više, moš mislit što bi tamo proživljavali..ili u Sibir. Za ovo mora postojati debelo opravdanje i debele garancije o razmjeni i zapisan svaki čovjek. Svaki čovjek zapisan.

Sve drugo bi bio veliki poraz AZOV-a i Ukrajinske vlade. Nadam se da su AZOVCi dobro znali u što se upuštaju.

Ako je dogovorena razmjena u redu. Ako je kapitulacija pa makar bila i uvjetna to nije dobro.
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Mislim da se bez nekih velikih i čvrstih garancija borci Azova ne bi predali. Al opet tko zna, znaju li oni pravu istinu. Ovdje je sad Zelenskij uzeo svu odgovornost u svoje ruke ako im je naredio predaju. Ako ih ne izvuče žive i to odamh u krtakom roku a ne poslije dugogodišnjih robija ili samo djelimično, mislim da će imati problem.
    I ja mislim. Rusima, pogotovo ovim "krajsnicima" u odbjeglim "republikama" bi naravno bilo najdraze da svijetla javnosti nisu bila na Azovstalju, ali posto jesu ubojstva ne dolaze u obzir, a ako to zaista planiraju tesko ce se netko od okupatora, frisko zarobljenih, vratiti kuci.
    Sto se tice Zelenskog, kako izgleda su na pocetku zajebali stvar jer su trebali srusiti onaj most ka Krimu.
    Ali Zeleni i ove sluzbe cine sve da ih spase, tu nema dvojbe.
    Primjetio sam da a drugim poljima rade odlican posao i uce od hrvatskih gresaka.
    Sada zabranjuju pro-ruske stranke i slicno.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016
    Azov Dnipro skuplja suvenire.

Datum registracije
    Sep 2016
    Bohdan Krotevych
    Azovstalj
    Slika je od danas.

Član u nastajanju LOUNGELIQ avatar
    Datum registracije
    Jan 2022
    Pijani rusi se izvrcu po okupiranom Krimu od ranog jutra https://twitter.com/RoksolanaKrim/st...83570208538626

Što mislite, pripremaju li Ukrajinci Oluju uskoro? Bliži se ljeto, polako se krcaju oružjem, obučavaju i vježbaju ljude...Hoće li uskoro udariti kontru?

Ovo sa predajom Azovstalja mi je čudno. Nešto je dogovoreno samo ne znam što. Sumnjam da bi se AZOVCI samo tako predali i to tako odjednom. Da bi se dali u ruke Rusima i tko zna kakvom još ološu samo tako. Pogotovo nakon svih izjava.

Rusi galame o prijekim sudovima, smrtnoj kazni ali to može biti za unutrašnju upotrebu i zadovoljenje nekih negativne zle atmosfere u dijelu ruskog društva. Moguće je da je dogovoren neki transfer nakon predaje ali ne odmah nego kad se smiri priča. A možda i nije.

Predaja je i Azova ako je Prokopenko to rekao. Ono sa videa. A ipak nema zarobljenih slika ni njega ni Kaline. Da je bezuvjetna predaja oni bi bili non stop izlagani. A ni svi borci još nisu se još predali. Sve je to još nepoznanica.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 19-05-2022 at 12:34

Zbog Eline i bokala vina

Pijani rusi se izvrcu po okupiranom Krimu od ranog jutra https://twitter.com/RoksolanaKrim/st...83570208538626
    Taman za podmazivanje

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Jan 2022
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ovo sa predajom Azovstalja mi je čudno. Nešto je dogovoreno samo ne znam što. Sumnjam da bi se AZOVCI samo tako predali i to tako odjednom. Da bi se dali u ruke Rusima i tko zna kakvom još ološu samo tako. Pogotovo nakon svih izjava.

Rusi galame o prijekim sudovima, smrtnoj kazni ali to može biti za unutrašnju upotrebu i zadovoljenje nekih negativne zle atmosfere u dijelu ruskog društva. Moguće je da je dogovoren neki transfer nakon predaje ali ne odmah nego kad se smiri priča. A možda i nije.

Predaja je i Azova ako je Prokopenko to rekao. Ono sa videa. A ipak nema zarobljenih slika ni njega ni Kaline. Da je bezuvjetna predaja oni bi bili non stop izlagani. A ni svi borci još nisu se još predali. Sve je to još nepoznanica.
    Zapovjednici i visi casnici su jos dole, evakuriano/predalo se prekjucer i jucer ukupno 1035 vojnika, vecinom ranjenici, jos ih je ostalo oko 1000, bar su tako izjavili sa ruske strane, Kijev suti o brojkama. Nesto se desava za sta mi jos ne znamo. A i onaj Prokopenkov monolog mi je citav nekakav kao u prenesenom znacenju, kao da treba odgonetat sta je mislio pod izrecenim.

Datum registracije
    Jan 2022
    Rusko groblje tehnike na ukrajinskoj strani Siverskog Donjeca od neuspjelog pokusaja mostobrana od 5-og do 12.5, ukupno unisteno oko 70 komada tehnike, od toga tridesetak pjesastvo unistilo, ostatak topnistvo, neprijateljskih vojnika poginulo i ranjeno 485, ove brojke su vjerojatno uvelicane, ali gubici rusa sigurno nisu bili mali.

Zapovjednici i visi casnici su jos dole, evakuriano/predalo se prekjucer i jucer ukupno 1035 vojnika, vecinom ranjenici, jos ih je ostalo oko 1000, bar su tako izjavili sa ruske strane, Kijev suti o brojkama. Nesto se desava za sta mi jos ne znamo. A i onaj Prokopenkov monolog mi je citav nekakav kao u prenesenom znacenju, kao da treba odgonetat sta je mislio pod izrecenim.
    Mda. Sve je šifrirano. Ne znam što bi rekao. Naredba Zelenskog o predaji. Prihvaćanje Prokopenka. Dosadašnje postupanje Rusa gdje nema krvološtva osim izjava koje mogu biti za priglupi svijet tipa onih na hercegsrpskoj..ono sudit ćemo ih, pobit ćemo ih a ovima cure "krvave sline"..jel to pod nekim velikim dogovorom. Crveni križ popisuje Ukrajince. Putinu treba svaki vojnik i nema luksuz da drži par tisuća vojnika u Mariuopolju oko čeličane i tko zna koliko oruđa..pa mogu organizirat i neka suđenja a za one navedene priproste pa sve u tišini pustit i razmjenit. Jer faktički sve do jučer se ginulo oko čeličane

Ali opet tko garantira da će ispunit dogovor. Sve je čudno. Na srpskim forumu govore da su zarobljeni Palamar, Kalina a ovdje stoji da je Palamar još u Azovstalju

https://twitter.com/CanadianUkrain1/...46313456939008
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 19-05-2022 at 21:00

Zbog Eline i bokala vina

Super ugledni član
    Datum registracije
    Mar 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    I jos jedna, bas je fora.....
    Ja tvoje fotke vidim tek kad citiram post(i onda samo link)...U cemu je fora??

Šta je ovdje sve eksplodiralo..

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Jan 2022
    Jos pomoci stize iz Amerike, 18 haubica i 3 protutopnicka radara https://www.defense.gov/News/Release...e-for-ukraine/

Datum registracije
    Jan 2022
    Italija salje haubice FH70 prenosi la Repubblica https://www.armyrecognition.com/defe...o_ukraine.html

Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 20-05-2022 at 16:42

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Jan 2022

Navodno se predali svi iz Azovtalja. Snimljen Volina zapovjednik marinaca. Ne pokazuje trun straha na snimci i predstavljanju. On je pripadnik regularne vojske pa bi trebao imati trenttman regularnog ratnog zarobljenika.

Nema snimaka Kaline i Prokopenka. Vidjet ćemo. Valjda će se u slijedećim danima vidjet što je na djelu. Ja i dalje sumnjam da bi se AZOV predao bezuvjetno ali tko zna.

Uglavnom ljudi zaslužuju naklon do poda za patnju, hrabrost i žrtvu kao i branitelji Vukovara.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 20-05-2022 at 22:55

Zbog Eline i bokala vina

Nje panjimajut poruski ( iako sam ga šatro učio) ali naletio sam na ovaj video od tog Strelkova vođe separatista iz Donbasa koji cijelo vrijeme oštro kritizira ruski način vođenja rata i da se nešto razabrati. Uglavnom iz naslova videa i malo što se razumije odaje priznanje i AZOV-u i cijeloj ukrajinskoj vojsci.

Гиркин (Стрелков) похвалил полк "Азов" и украинскую армию в целом

Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 20-05-2022 at 22:55

Zbog Eline i bokala vina

Ova "Stugna" pravo zajebana. Svejedno je njoj il se krećeš il stojiš. Najbolje protuklopno oružje po svemu viđenom dosad u ratu

Zbog Eline i bokala vina

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove