+ Odgovori na temu
Stranica 143 od 155 PrviPrvi ... 43 93 133 141 142 143 144 145 153 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 2,841/3081

Tema: Agresija Rusije na Ukrajinu

izgleda da je poogođeno raketno skladište negdje u u Donjecku..ogromne eksplozije

Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Član u nastajanju Burzum avatar
    Datum registracije
    Apr 2022
    Ja stvarno ne znam što je dio tih ukrajinskih rudara i radnika u čeličanama, koksarama 2014 motiviralo da se bore protiv Ukrajine. Ajde razumija bi da su se pobunili protiv ukrajinske vlasti koja štiti oligarhe i sudjeluje u pljački njihovih obitelji i zemlje, ali što ih je nagnalo da se idu boriti protiv države. Za razliku od hrvatsko-srpskog rata, jer mi smo dva različita naroda pa samim time nije njihova agresija mogla nikako biti građanski rat kako ljevičari tvrde. Tu se takoreći isti narod , od kojih se manji dio naziva Rusima a većina Ukrajincima u Donbasu , od kojih su ti što su se pobunili pro-ruski orijentirani, što oni misle da ih ruski oligarsi neće jednako nemilosrdno iskorištavati ko što su radili i ukrajinski, ko Ahmetov koji je tipični gangster. Putin ih koristi kao topovsko meso, a oligarsi ruski će ih isto iskorištavati.

Prije 20 godina rudar u Donbasu bilo je među najrizičnijima na svijetu, velik dio je pogibao na nesrećama na poslu a sasvim mali dio ih je zbog otrova što udišu doživio penziju. Ukrajina je, da o Rusiji ni ne pričamo po korupciji i kriminalu znatno gora od Hrvatske.

Žalosti me što su ljudi na Zapadu dosta rasistički nastrojeni protiv Ukrajinaca, Rusa, Bjelorusa, Armenaca, Moldavaca, Gruzijaca tipa svi su oni kriminalce a njihove žene svi smatraju tamo kurvama. Istina je nažalost da u tim zemljama ima jako puno prostitucije, Putin umjesto da poboljša standard svom narodu, vodi ga u propast, žene u kurvanje, a milijardama plaća onog psihopata Kadirova i čečensku mafiju, koja je među najbrutalnijima na svijetu i podvodi Ruskinje, Ukrajinke, Moldavke....

Citiraj Prvotno napisano od Burzum Vidi poruku
    Ja stvarno ne znam što je dio tih ukrajinskih rudara i radnika u čeličanama, koksarama 2014 motiviralo da se bore protiv Ukrajine. Ajde razumija bi da su se pobunili protiv ukrajinske vlasti koja štiti oligarhe i sudjeluje u pljački njihovih obitelji i zemlje, ali što ih je nagnalo da se idu boriti protiv države. Za razliku od hrvatsko-srpskog rata, jer mi smo dva različita naroda pa samim time nije njihova agresija mogla nikako biti građanski rat kako ljevičari tvrde. Tu se takoreći isti narod , od kojih se manji dio naziva Rusima a većina Ukrajincima u Donbasu , od kojih su ti što su se pobunili pro-ruski orijentirani, što oni misle da ih ruski oligarsi neće jednako nemilosrdno iskorištavati ko što su radili i ukrajinski, ko Ahmetov koji je tipični gangster. Putin ih koristi kao topovsko meso, a oligarsi ruski će ih isto iskorištavati.

Prije 20 godina rudar u Donbasu bilo je među najrizičnijima na svijetu, velik dio je pogibao na nesrećama na poslu a sasvim mali dio ih je zbog otrova što udišu doživio penziju. Ukrajina je, da o Rusiji ni ne pričamo po korupciji i kriminalu znatno gora od Hrvatske.

Žalosti me što su ljudi na Zapadu dosta rasistički nastrojeni protiv Ukrajinaca, Rusa, Bjelorusa, Armenaca, Moldavaca, Gruzijaca tipa svi su oni kriminalce a njihove žene svi smatraju tamo kurvama. Istina je nažalost da u tim zemljama ima jako puno prostitucije, Putin umjesto da poboljša standard svom narodu, vodi ga u propast, žene u kurvanje, a milijardama plaća onog psihopata Kadirova i čečensku mafiju, koja je među najbrutalnijima na svijetu i podvodi Ruskinje, Ukrajinke, Moldavke....
    Motivirala ih je propaganda i lova kao što je motivirala i jedan dio Hrvata da se bore protiv svoje države u prošlosti, a i danas. Što danas Klasića, Dežulovića, Tomića i slične da guraju protuhrvatsku propagandu? Ako Srbi imaju love za kupnju ljudi koji će gurati njihovu promidžbu, zamisli koliko love imaju Rusi za propagandu, a propaganda osvaja ljudske umove.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 04-07-2022 at 13:38

Član u nastajanju LOUNGELIQ avatar
    Datum registracije
    Jan 2022
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    izgleda da je poogođeno raketno skladište negdje u u Donjecku..ogromne eksplozije

Ovo je Snizne, 65km udaljeno od najblizih ukr pozicija, nije prvi put da gadjaju ovako udaljene ciljeve, HIMARS "dejstvuje" na americki dan nezavisnosti spektakularan vatromet
    https://gagadget.com/en/142767-the-u...tacular-video/

Datum registracije
    Jan 2022
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Motivirala ih je propaganda i lova kao što je motivirala i jedan dio Hrvata da se bore protiv svoje države u prošlosti, a i danas. Što danas Klasića, Dežulovića, Tomića i slične da guraju protuhrvatsku propagandu? Ako Srbi imaju love za kupnju ljudi koji će gurati njihovu promidžbu, zamisli koliko love imaju Rusi za propagandu, a propaganda osvaja ljudske umove.
    Eno pun kurac ljudi u Lisicansku je docekalo na ulicama "oslobodioce" sa rijecima pa gdje ste dosad cekali smo vas, mora se shvatiti a to su i u nekim intervjuima i sami ukr vojnici i teritorijalci rekli da je u Donbasu samo oko 30% stanovnistva za Ukrajinu (omjer 30/30/40 po njihovim procjenama) i da je dosta njih i dojavljivalo ukr pozicije i opcenito kretanja, to je njihova Krajina , i posljedica sta je Staljin naseljavao desetljecima ruse i njihovi potomci su ovo. Eno neki dan sam vidio na twiteru jedan ukr teritorijalac u Slovjansku se snima i frustrirano pokaziva grafite i Z slova, i govori otprilike koji kurac za koga se oni bore, nisu sigurno za lokalce, bar za vecinu njih. A sad je druga stvar sto je to ukrajinski teritorij, kad je stanovnistvo vecinom nelojalno, kako im nije uspjelo 2014 u Harkivu ili Odesi napraviti tzv narodnu republiku, nego im je samo poslo za rukom u Donbasu, tj Donjecku i Luhansku tradicionalno rudarsko industrijskim podrucjima. Da se covjek zapita.
    Posljednje uređivanje od LOUNGELIQ : 04-07-2022 at 17:51

Datum registracije
    Jan 2022

Nabrajajuci uvjete na poslu i opcenito citavu atmosferu ruskog svijeta podsjetio si me na ovo

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od LOUNGELIQ Vidi poruku
    Eno pun kurac ljudi u Lisicansku je docekalo na ulicama "oslobodioce" sa rijecima pa gdje ste dosad cekali smo vas, mora se shvatiti a to su i u nekim intervjuima i sami ukr vojnici i teritorijalci rekli da je u Donbasu samo oko 30% stanovnistva za Ukrajinu (omjer 30/30/40 po njihovim procjenama) i da je dosta njih i dojavljivalo ukr pozicije i opcenito kretanja, to je njihova Krajina , i posljedica sta je Staljin naseljavao desetljecima ruse i njihovi potomci su ovo. Eno neki dan sam vidio na twiteru jedan ukr teritorijalac u Slovjansku se snima i frustrirano pokaziva grafite i Z slova, i govori otprilike koji kurac za koga se oni bore, nisu sigurno za lokalce, bar za vecinu njih. A sad je druga stvar sto je to ukrajinski teritorij, kad je stanovnistvo vecinom nelojalno, kako im nije uspjelo 2014 u Harkivu ili Odesi napraviti tzv narodnu republiku, nego im je samo poslo za rukom u Donbasu, tj Donjecku i Luhansku tradicionalno rudarsko industrijskim podrucjima. Da se covjek zapita.
    Prorusi su vecinom komunisti, sovjetofili, stariji ljudi, uz izuzetke naravno. Skoro svugdje u tim istocnim gradovima se vecina izjasnjava kao Ukrajinci, makar tijesno oko 60:40, ali kod Ukrajinaca ima i tih sovjetofila.
    Mada mislim da su ti nakon ovoga rata nestali. To je neodrziva pozicija, i Ukrajina po nacionalnom pitanju vise nece biti ista.
    Ili jesi ili nisi, nece tu biti sivih zona.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016
    Sto se tice prorusa, onih okorjelih, pa ne znam dal' je njima jasno, ali njihova sudbina je zapecacena. Ukrajinci ih nece hraniti, a rusi niti su sposobni niti pokazuju neku zelju hraniti ih dugorocno, a spalili su im sela. Jebajiga.

Datum registracije
    Sep 2016
    Oglasio se Miljavac, Milanovicev djeneral i zastitnik Perkovica i Mustaca. Predlozio je Ukrajincima da se predaju, jer su rusi prejaki....a 'ta ce Miljavac, stara komunjara. Ne moze iz svoje koze, i to ti je to.

Datum registracije
    Jan 2022
    Trebalo im 2 mjeseca da osvoje 2 grada taktikom spaljene zemlje na krajnjem istoku Donbasa ,toliko su prejaki rusi, pa nije Ukrajina velicine Crne Gore da se predaju, ovim tempom ce im trebati do kraja godine da osvoje citav Donbas i to pod uvjetom da se Ukr budu samo branili, a sta cemo sa ostatkom goleme fronte od Avdivke do Mikolajiva tu rusi nisu mrdnuli jos od sredine treceg mjeseca ako se dobro sjecam? Ma ja nek se odma predaju, koji mudrac, koju je on casnicku skolu zavrsio da nije u Kumrovcu.

Datum registracije
    Jan 2022
    HIMARSI rokaju i po danu

Datum registracije
    Apr 2022
    Ima i dosta njih koji su se prije smatrali Rusima, ovaj rat je sve to prominija, Putin je uspio nemoguće- prorusko stanovništvo istočno od Dnjepra pretvoriti u ukrajinsko, i homogenizirao je i dao smisla NATO-u, u povijesnim ocjenama ispasti će jedan od gorih ruskih vladara.

Datum registracije
    Apr 2022
    Nabrajajuci uvjete na poslu i opcenito citavu atmosferu ruskog svijeta podsjetio si me na ovo

Haha, a još muzika u pozadini Ederlezi, tj Đurđevdan od Bregovića.

ne vidim ja tu neku razliku izmjeđu srpsko-hrvatskog rata i ovog rata. i Srbi su mislili da smo mi jedan narod, Srbi naravno a ako mi ne mislimo tako, oni će nas pobit.

tako i Rusi tj. ta ta velikoruska klika. Meni je to precrtani naš rat. Sve je isto. Čak su i te Krajine iste. I idiotska opravdanja za agresiju su ista.I idiotska propaganda je ista. I bestijalno razaranje a ako se slučajno uzvrati njima onda ide priča kako se "teroriše ruski narod".

Sve je precrtano srpsko pa i idiotska ratna propaganda.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 04-07-2022 at 23:11

Zbog Eline i bokala vina

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Oglasio se Miljavac, Milanovicev djeneral i zastitnik Perkovica i Mustaca. Predlozio je Ukrajincima da se predaju, jer su rusi prejaki....a 'ta ce Miljavac, stara komunjara. Ne moze iz svoje koze, i to ti je to.
    kapitulant. Na kojem se on ratištu borio. HDZ ov predsjednik generalskog zbora.

a po čemu su to Rusi prejaki. Po tome što su se sveli da mogu ofanzivno djelovati na fronti od 20 kilometara. Doduše i Ukrajinci su tu zakazali. Trebali su otvoriti frontu svuda. Jer su ovi sve što im vridi bacili na front od širine 20-30 km. I oni su 8 godina potrošili na što, umjesto da se pripreme za rat. Jebote ovaj tek sad potpiso ukaz da teritorijalna obrana može ići van svog okruga. kakav svoj okrug dok traje rat. Kakva je to vojska koja ne ide gdje ju se pošalje.

I pizdunski zapad koji im je nabio poluembargo. Kakvo slanje po 4 haubice i 5 haubica. To je ruganje. Da oni hoće ruski poraz tamo bi već bili i Abramsi i najjači protuzračni sustavi i nove F16-ke ili Rafali. I desetine i stotine Himarsa. Jedna Rumunjska nabavi 54 Himarsa a oni Ukrajini pošalju 4. Ne žele oni poraz Rusa to ti je. Ni Njemačka ni Francuska a meni se čini ni Amerika.

Bolje bi im bilo da imaju embargo pa da prošvercaju, uvijek ima prodavača. Ovako kao svi su na tvojoj strani tj NATO pa i Europa ali ti daju na kapaljku. Bolje da kažu ne damo vam ništa već ako imate para snalazite se i kupujte na crnom tržištu. Pa ako nabaviš nabavio si.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 04-07-2022 at 23:09

Zbog Eline i bokala vina

Trebalo im 2 mjeseca da osvoje 2 grada taktikom spaljene zemlje na krajnjem istoku Donbasa ,toliko su prejaki rusi, pa nije Ukrajina velicine Crne Gore da se predaju, ovim tempom ce im trebati do kraja godine da osvoje citav Donbas i to pod uvjetom da se Ukr budu samo branili, a sta cemo sa ostatkom goleme fronte od Avdivke do Mikolajiva tu rusi nisu mrdnuli jos od sredine treceg mjeseca ako se dobro sjecam? Ma ja nek se odma predaju, koji mudrac, koju je on casnicku skolu zavrsio da nije u Kumrovcu.
    Kakva 2 mjeseca. Faktički od početka agresije su na vratima Severodonjecka. Sad će krenuti na Donjeck jer dosad nisu imali snaga da se bore i u Donjecku i Luganjsku. Ali Ukrajinci ne smiju davat im da određuju ritam i da im sad šalju vojsku sad, ovdje sad ondje i probijaju. Ako ne napadnu i oni neće im bit dobro.

jer ako osvoje Donjeck onda će što? Poslat vojsku na Dnipro ili Odesu . Ili Harkiv. Napadni ih na cijeloj fronti. Samo trebaju nabavit oružje. Seronje im daju na kapaljku, trebaju se angažirat da sami nađu oružje.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 04-07-2022 at 23:07

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Jan 2022
    Gori i Donjecku veceras, zeljeznicka stanica i okolna skladista, vjerojatno dnr-ovci i rusi natrpali granata i raketa na 5km udaljenosti od prvih ukr linija iza aerodroma, pa se sad lijepo rostiljaju na 4th of july https://babel.ua/en/news/80968-railw...ere-explosions

PS Inkvi volio bih da ubacis americku zastavicu umjesto njemacke
    Posljednje uređivanje od LOUNGELIQ : 04-07-2022 at 22:41

Datum registracije
    Jan 2022
    Upravo dosao do informacije da su Ukr snage u zadnjih tjedan dana unistile 7 skladista streljiva.

Datum registracije
    Jan 2022
    Znaci Rusija ih bombardira, a oni krive Ukrajinu sto ne zeli prihvatiti rusku pomoc, sta reci, sumrak mozgova od 10:27 do 12:40, pogotovo ovaj lik na 12:27 ,za babuske mogu i razumjeti ali ovaj je mlad

Ovo sve treba na traktore i u majcicu Rusiju kad dodje dan za Ukrajinsku Oluju. Kazu da je u gradu od prijeratnih 95 tisuca ostalo od 10 do 15 tisuca, znaci 95% prorusi cekaju osoboditelje od nacista iz Kijeva. Eto sad nek kupe vodu iz lokvi i bunara kao oni dole u Mariupolju, dobro su ih oslobodili osloboditelji.

Datum registracije
    Jan 2022
    Bolje da te NATO "okupira" nego da te Rus "oslobodi"

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove