+ Odgovori na temu
Stranica 258 od 258 PrviPrvi ... 158 208 248 256 257 258
Prikaz rezultata str. 5,141/5148

Tema: Agresija Rusije na Ukrajinu

Onako kako su i nama sugeriralo da pregovaramo s banditima iz tzv RSK. Z4 i te priče.

Ukrajinci će pregovarati oko svoga teritorija samo ako su ludi.

Nema pregovora s teroristima dok teroristi ne napuste zadnji cm ukrajinskoj tla.

Sve ostalo bi bila kapitulacija Ukrajine.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 06-05-2024 at 19:20
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Slažem se, ali nažalost Ukrajinu će se zadnju nešto pitati kao šta se uostalom i nas jako malo pitalo kad nas se zaustavilo pred Banja Lukom.
    Glavnu riječ vode London i Washington a oni nikome nisu prijatelj, nikome!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Glavnu riječ vode agresori iz Kremlja.

To što ti pričaš je na tragu one srpske iz rata "Kako se ceo svet urotio protiv Srba" "Zavera sproću Jugoslavije" "Belosvetski kasapi sproću nenaoružanog srpskog naroda" i slične priče dok su satirali tuđe zemlje i narode..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 06-05-2024 at 19:23

Zbog Eline i bokala vina

Ćorak kod Harkiva, Ruščad se upregla , USA skontala pa promptno otpustila kočnicu,Ukrajinci duraju, prže po Krimu i Rusiji. Po EU pro Hamasovi prosvjedi. Danas biti Židov u EU, kao za vrijeme Hitlera. Povijest se ponavlja.

Ivica ja bih to skraio, ili bolje rečeno: KADA JE SRBIJA NAPALA HRVATSKU.

Niaam bas razumio...napadaju od Turaka pa naovamo...zadnjih 30god su na hlađenju...dok ukrajinci i izraelci dan danas ratuju, po EU propalestinski otpad sije islamizam, zanimljivo takve ni Arapske monarhije nežele u svom dvorištu pa ni Egipat dok im EU zdušno titra jajca, i velikorusima.

Ukrajina uništila ili zarobila 3.000 tenkova. Njemačka 1941. uništila ili zarobila 22.000 tenkova.

Navodno Putin nudi primirje na dostignutim crtama.

Nije valjda ponestalo zarobljenika i nacionalnih manjina i Rusa iz provincije koje u valovima šalju u smrt ne bi li nešto osvojili.

Danas su im ili jučer Ukrajinci polupali još jedan S400 slom ukrajinske obrane se nije dogodio.

Pa eto satrap iz Kremlja nudi primirje.

Braćo Ukrajinci samo tvrdo. oslobodit svoju zemlju do zadnjeg cm i nemojte se ugledati slučajno na nas pa nagrađivati agresora nego tražite ratnu odštetu.

Zbog Eline i bokala vina

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove