+ Odgovori na temu
Stranica 221 od 223 PrviPrvi ... 121 171 211 219 220 221 222 223 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 4,401/4454

Tema: Agresija Rusije na Ukrajinu

Ugledni član LOUNGELIQ avatar
    Datum registracije
    Jan 2022
    Na temi sam koja me zanima.

Pa očito je slabo pratiš.
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Datum registracije
    Jan 2022
    Nisam ,nego je update na ovu "novinarku"

Kakva je situacija na frontu, jesu li Rusi ušli u Zaporožje?

Datum registracije
    Jan 2022
    Krenuli pa stali

Datum registracije
    Jan 2022
    Usli u 2 sela u sivoj zoni pa "udarili u zid" , prvi potez Gerasimova da objavi ofanzivu u Zaporoziji, eto im rezultata.

Američki tenkovi za Ukrajinu

https://www.politico.com/news/2023/0...raine-00079218

Nizozemci otvoreni za slanje f16

Briti drže tempo.

Mislim da su prespori, kao i sa Himarsom, nije isto mjesec dana prije ili poslije.

Super ugledni član LB86 avatar
    Datum registracije
    Jan 2021
    Citiraj Prvotno napisano od LOUNGELIQ Vidi poruku
    https://www.advance.hr/vijesti/dovol...svoje-konture/ izbaci mi preporuku Google feed

"Američki plan kako Europu gurnuti dublje u rat dobiva svoje konture" ovoga se ni u Alan Fordu ne bi dosjetili, kakav naslov i jos placat paprenu pretplatu na "analiticke" skrabotine velikih znalaca teorija urota protiv Putina zastitnika morala, vjere i tradicionalnog nacina zivota

Rusija se brani tako sto pokrece genocidni imperijalisticki rat protiv prvog susjeda koji ih je smatrao za bracom. Mi bar sa srbima nikad nismo bili bratija,a ovi jesu. Eto sta im je Putin uradio. Nikada tu vise mira nece biti.
    ma normalno da neće, pa oni će se više mrzit nego mi i Srbi, baš zato što su bili "braća" mi smo s Srbima bili "braća" na papiru komunističke partije i idiota Tita koji je Jugoslaviju klepao kostima Hrvata koji su bili smetnja tom bratstvu, to je neusporedivo.

ovi i jesu ko narodi slični, i genetski i kulturno jedina suštinska razlika je što su se izjavljivali rusima i ukrajincima, i sama činjenica da su Ukrajini ladno govorili i ruski govori u prilog tome ne da su to rusi već da između njih i rusa nije bilo ozbiljnih tenzija sve do ovog putinovog ludila. i da u Ukrajini nema "nacista", jer "nacisti" čitaj ja prvi ne bi dozvolili prisutnost ruskog jezika, ja bih ga prvi uklonio iz javne uporabe.

prema tome, ne znaju putin i njegovi što su "nacisti". i bolje da ne znaju, jer u Ukrajini ne bi mogli sad radit pola ovih pizdarija jer bi ih se dobrano počistilo prije ove invazije.

uglavnom Ukrajinci sada to moraju napravit, to što putin drobi da su nacističke tekovine, to im je sad jedino što je preostalo oni moraju državu očistit od ruskog utjecaja, a jezik je jedan od djelova tog utjecaja prema tome, to sve treba počistit skupa s ruskom vojskom i putinovim špijunima. i petom kolonom, imaju Ukrajinci jeben zadatak, ali ako to budu radili u sklopu rata a ne ko mi čekali da se rat završi da bi se počistilo ormar, to je kod nas Tuđman bio kočničar i on je usro stvar, mogli smo i mi ko Ukrajinci počistit ormare za vrijeme rata pa sada ne bi imali pola ovih problema, sad oni pričaju priče o oprostu ali ne zaboravu o tome da je bitno jedinstvo ma zajebi to, onaj Gotovina ne kužim što se njemu dogodile koje su ono izjave na obljetnici maslenice, iskreno bolje mu je da se ne javlja više u javnost ako nema šta pametno za reć jer se pretvorio u popa, i to mu je vjerojatno direktiva iz haga još ideš na slobodu ali pazi što govoriš...

daj molim te, providni su i prozirni ko staklo, sve se vidi što rade i svi su oni govna i ovi na zapadu i rusi, ali tu di mi jesmo geografski gledano ne možeš biti za ruse, tu sam i ja bio u zabludi, jer Rusi nikad neće imati snagu kontrolirat taj prostor europe cijeli taj istočni blok dugoročno, oni imaju toliko vlastitog teritorija kojeg ne mogu adekvatno pokrivat a pokrivat će sve do jadrdana, bolesno su nerealni ko Srbi i imaju bolesne hegemonističke inspiracije koje treba odjebat u startu. nije ovdje nitko toliko za amere, koliko za to da se odjebe pokušaje rusa da imaju takav utjecaj na druge, jer ni ameri kakvi god da jesu nemaju takav utjecaj, da probaju na taj način ko Rusi funkcionirat s drugima bili bi odjebani, ne znam šta tu nije jasno ?
    Slobodan Praljak nije ratni zločinac, s prijezirom odbacujem vašu presudu!

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Ako zapadni z-ofili ikoga vise mrze, nakon Ukrajinaca i Poljaka naravno, to su Balti. Toliko mrznje, to je cudo. Kao sto hoce te mini drzave, tko su uopce oni, gdje su na karti itd, usrani nacisti itd itd
    To su narodi koji imaju tradiciiju anti-komunizma i nacionalizma.
    To je onako, uputa z-ofilima medj' Hrvatima kako bi izgledalo misljenje zapadnih z-ofila u slucaju cetnickog napada na Hrvatsku.
    Most+DP+Suverenisti+Mozemo+SDP+Milanovic=ruska kolona
    Za dom spremni i Slava Ukrajini

Datum registracije
    Sep 2016
    Olaf je pokusao, ali nije izdrzao...

Izvanredne vijesti!

Nakon žestokih kritika našeg Puntara na forumu, njemački premijer Scholz je ipak popustio i odlučio dostaviti 14 Leopard tenkova Ukrajini. Plus je dopustio da druge države šalju svoje Leopard tenkove.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Nakon žestokih kritika našeg Puntara na forumu, njemački premijer Scholz je ipak popustio i odlučio dostaviti 14 Leopard tenkova Ukrajini. Plus je dopustio da druge države šalju svoje Leopard tenkove.
    Mislim kako je sa ovime propala ideja o hrvatski M84 za Leoparda. To je trebalo davno prije, steta sto Plenkovic nema veca muda, i steta sto je oporba u Hrvate toliko glupa i nesposobna, bez vizije i ideje.

Zašto bi propala. Ne bi da se šalje ne znam koja količina Leoparda. To je opet sve u nekim sitnim brojevima. Mislim da ne bi Šeler baš nešto tek tako tvrdio.

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Sep 2016
    Moglo bi se poslati za zamjenu u nesto drugo, pa i od manje vrijednosti. Da se mene pita.
    Negdje sam procitao da je trenutacni kapacitet Nijemaca 70 Leoparda po godini(produkcija). Znaci ovi sto sada salji ce prije ili kasnije htjeti zamjeniti. Caki da se udvostruci.
    Ja vijerujem Seleru kako je imao tu informaciju, i vijerujem da je to islo pod preduvjetom da Nijemci ne salju direktno, sami.
    Takozvani Ringtausch. Tu ima logike.
    Ovako nema. Jedino Plenkovic posalje, pa sto dobijemo, vrijedi gest.
    A sto mislis sto bi od toga napravili ovi u "desnoj oporbi". Pa nebi mogao disati od njih.
    Stjerali su ga u kut, to je tako. Nesto je poslano, ili ce biti poslano, ali skrivecki, to ja mislim.
    I to je fer, kakvu oporbu Hrvatska ima, to ce na kraju dobiti. Bez rizika nema nista.

Ma nitko njega nije stjerao u kut. Pogotovo ova oporba. Ako je rečeno da ćemo dobiti Leoparde za M84-vorke onda ćemo ih poslat i dobit a ako nije rečeno onda nije.

Ovo što se sad namjerava slat, po količini to je ono..bolje išta nego ništa ali daleko je to od neke količine koja bi zadovoljavala Ukrajinske potrebe. To je već odvano trebalo bit na frontu a ne tek godinu dana od rata i to tko zna opet kad.

Godinu dana njima treba i gledaju kako Ukrajinci krvare da bi se međusobno dogovorili o slanju po 15-ak komada tenkova i sve kad zbrojiš jedva sto ili preko 100 kako se sad piše.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 26-01-2023 at 00:20

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Sep 2016
    Plenko je vodja stranke, i o tome mora voditi racuna. Nije on bas toliki monarh u HDZu. Ja to ne bih rekao.
    Ja mislim da ce oporba, pogotovo Milanovic, DP i Suverenisti koristiti svako slanje oruzja, bez da je odmah izmjenjeno sa novom robom docekati sa smijeskom na licu i to ce ciditi kao limun.
    Bumo vid'li.
    Sto se tice kolicine, vrimena itd itd. potpuno se slazem, sve je to tribalo odavno slati.

On ima ruske igrače dal u HDZeu dal u dubokoj državi kojoj on ne smije ništa a možda je on sam dio te duboke države kao uvjereni marksist.

Inače se ne bi dogodilo da ruska jahta otplovi kao mala barka. To ne ide bez naloga ljudi koji odlučuju. Ne bi ja rekao da je samo oporba protiv pomaganja Ukrajini, možda je on sam protiv pomaganja Ukrajini i možda je dvostruki agent.

On je kao i Milanović srbofil a srbofilstvo je put prema rusofilstvu.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 26-01-2023 at 00:20

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Sep 2016
    Oporba je sprijecila obuku, oporba bi i dalje torpedirala sve sto bi islo u podrsku Ukrajine. Tu su nanjusili krv, posebno Penava i DP. Kao sto je rekao Prkno Prkacin, pa usli smo u Schengen, eto vidite stete nema.
    Sto je notorna glupost, i samo izjavljivane takvih stvari Prkno i slicni njemu manevriraju Hrvatsku u jedan jako, jako cudan smijer, za koji Prkno ne odgovara jer nije na vlasti.
    Ni on, ni Rashputin. Bojler pegla to, i da, sigurno mu to ide jako na zivac, i da, ima on ogroman ego, i da pedigre mu je jako, jako cudan, sve to stoji. Ali opet je on manje zlo nego sva oporba zajedno. I otici ce. Kad tad ce on otici u Brüssel, a ostati ce raznorazni Prkni, Rashpe, Milanovici, Kekinice, Muozemo, Tedeshiji i slicno.
    Sada, mozes ti reci sve je to isti kupus. A mene bi zanimalo zasto se onda oni svi iz petnih zila trude srusiti HDZ, ako su svi u istom taboru. Zbog cega. Ne Plenkovica. HDZ kao opciju.
    Sto se tice te jahte, pretpostavljam to je neki lokalni HDZov krkan podmazan, kao sto spomenug, mislim da je Plenkovic daleko od kontroliranja svega u HDZu.
    I ako slijedim logiku da Plenkovic sve sto radi, radi bez trunke uvjerenja, sto je jako moguce, njemju ovaj rasplet i signalk koje Hrvatska salje ne odgovaraju. Njemu osobno. Zasto bi on sudjelovao u tome.

Datum registracije
    Sep 2016
    Kako izgleda Krotevych se vratio na front, najvise rangirani pripadnik polka Azov iz Mariupolja nakon zapovjednistva koje je u Turskoj do kraja rata.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Oporba je sprijecila obuku, oporba bi i dalje torpedirala sve sto bi islo u podrsku Ukrajine. Tu su nanjusili krv, posebno Penava i DP. Kao sto je rekao Prkno Prkacin, pa usli smo u Schengen, eto vidite stete nema.
    Sto je notorna glupost, i samo izjavljivane takvih stvari Prkno i slicni njemu manevriraju Hrvatsku u jedan jako, jako cudan smijer, za koji Prkno ne odgovara jer nije na vlasti.
    Ni on, ni Rashputin. Bojler pegla to, i da, sigurno mu to ide jako na zivac, i da, ima on ogroman ego, i da pedigre mu je jako, jako cudan, sve to stoji. Ali opet je on manje zlo nego sva oporba zajedno. I otici ce. Kad tad ce on otici u Brüssel, a ostati ce raznorazni Prkni, Rashpe, Milanovici, Kekinice, Muozemo, Tedeshiji i slicno.
    Sada, mozes ti reci sve je to isti kupus. A mene bi zanimalo zasto se onda oni svi iz petnih zila trude srusiti HDZ, ako su svi u istom taboru. Zbog cega. Ne Plenkovica. HDZ kao opciju.
    Sto se tice te jahte, pretpostavljam to je neki lokalni HDZov krkan podmazan, kao sto spomenug, mislim da je Plenkovic daleko od kontroliranja svega u HDZu.
    I ako slijedim logiku da Plenkovic sve sto radi, radi bez trunke uvjerenja, sto je jako moguce, njemju ovaj rasplet i signalk koje Hrvatska salje ne odgovaraju. Njemu osobno. Zasto bi on sudjelovao u tome.
    Vidim da si jako invetivan u davanju rugalica nadimaka. Prkačin je ipak hrvatski ratnik za razliku od Plenkovića koji je tko zna čiji "ratnik".

I meni se čini da si se ti previše uživio u ovaj rat u Ukrajini i sve po njemu ravnaš. I ja sam potpuno na Ukrajinskoj strani ali nije to sve u hrvatskoj politici. Ima i drugih stvari.

Zašto bi to radio Plenković. Ne znam. Zašto on radi koaliciju s četnicima. Zašto to radi?. Zašto četnike stavlja iznad zakona, ne izvan zakona nego iznad zakona. Zašto četnici opet prebijaju, bodu Hrvate u Hrvatskoj. Zašto su se opet osilili. Zato jer su vidjeli da su iznad zakona. Da ih se ne smije hapsit. Jer se odmah digne Pupovac i u svom dramoseru sa sve dramskim pauzama priprijeti svima. Zašto je to Plenković dopustio. I oni prije njega. Isti su.

Zašto Plenković ide na noge SPC u i Dačiću koje je Hrvate dehumanizirao i htio ih svijetu predstaviti u UN-u kao genocidan narod. Zašto pokazuje i hvali se onim "Judinim novčićem" u onom igrokazu lomljenja pogače. Zašto mu je "djevojčica iz kolone" potpresjednica vlade. Što će on predložiti Ukrajincima. Da uzmu ruskog guvernera Luhanska i Donbasa u Ukrajinsku vladu i da ide na prijem RPC jednom od glavnom pokretača agresije na Ukrajinu kao što je SPC bila glavni pokretač agresije na Ukrajinu.

A da je ruska jahta nestala po volji nekog lokalnog HDZ-ovca, nemoj me zafrkavat. To nije moglo bez miga i dopuštenja duboike države. Koja deklarativno osuđuje rusku agresiju a ispod žita mulja i sa Rusijom i njezinim oiligarsima. I što? Ništa.

Oporba je loša, možda nikad gora, uz par bljeskova, mada kakav je HDZ bio kao oporba. Ali kakva je vlast. Podilaženje četnicima, služenje četnicima, veliki Plenkovićev ego i bezobrazluk gdje nikome ne odgovara na pitanja, uvođenje istanbulske konvencije i rodne ideologije i sad najnovije upregnut državni vrh u klasični otkup likova poput transvestita koji ide kupovati djecu po Africi.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 26-01-2023 at 13:45

Zbog Eline i bokala vina

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove