+ Odgovori na temu
Stranica 140 od 156 PrviPrvi ... 40 90 130 138 139 140 141 142 150 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 2,781/3116

Tema: Agresija Rusije na Ukrajinu

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Off topic;
    Pa mnogi su arapski narodi tada simpatizirali Tita jer se on kao zalagao za Palestinu i Palestince a i nije baš volio Židove (to ovi današnji naši antifašisti skrivaju ko' zmija noge-da im je voljeni Tito zapravo bio antisemit).

Ja samo želim da Hrvatska bude svoja. Ne zanima me tuđi teritorij, nametanje drugima nešto, samo želim da sva ona krv prolivena za Hrvatsku ne bude uzaludna.
    Boli me duša kad vidim da nam je od države ostalo samo ime na papiru.
    I ja zelim da Hrvatska bude svoja. Bez bratstva sa Dodik cetnicima, srbijanskim cetnicima, bez bratstva sa Muslimanima koje je do jucer zagovarao Prkacin a sada je skoro pa Dodikovac.
    Bez bratstva sa talijanskom iredentom i madjarskim skupljacima jeftinih tank bonova koji i danas misle da je hrvatska obala ipak nekako njihova.
    Bez bratstva sa Njemcima za koje su Hrvati malo bolji Balkanci, sa finom obalom i dobrim radnicima, dobra roba za potrosnju.
    A bas ono najsigurnije bez bratstva sa silejdzijama koje ce ti sutra postaviti noz ispod grla, ako ne skaces kako oni hocu, a ti se zovu rusi.
    Sto se tice Arapa i zalaganja. Neka se oni zalazu za sto hoce, ali ako je Hassan Hrvat, onda je glavni Ayatalloh Irana vjerski vodja Hrvata.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Član u nastajanju LOUNGELIQ avatar
    Datum registracije
    Jan 2022
    Reportaza iz Lisicanska

, izgleda rusi danas usli u rafineriju sa juga s cije sjeverne strane prolazi jedini izlaz na zapad iz grada https://t.me/rian_ru/169213

Pa puno je analitičara govorilo da trebaju napustit Lisičansk i utvrdit se na širem prostoru. I povoljnijem. Dosta su, dva mjeseca držali Ruse na tom području. uvijek je pitanje je li svrsishodinije još se borit i nanosit Rusima gubitke ali i sam riskirati gubitke i zarobljavanje. Dok ide slobodno opskrba bolje ovo prvo ali očito da su im to presjekli. Bolje se povuć. To je mali dio teritorija uvučen duboko u klin i tu su Rusi izgubili dva mjeseca i tko zna koliko vojnika i opreme. Obrana je tu odigrala svoju ulogu.
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Uvijek zaboravim pitat. pa nije valjda da su ovog Pavela stvarno dovukli na front ili je to neka zajebancija.

Zbog Eline i bokala vina

Malo sliči na pokojnog Denisa Kuljiša.

Rusi su, vizualno potvrđeno, izgubili 800 tenkova dosad, 200 mjesečno.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 30-06-2022 at 11:41

Rusi potvrdili. Baš Rusi. Jesi siguran .

Zbog Eline i bokala vina

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Rusi potvrdili. Baš Rusi. Jesi siguran .
    Ispravih, ona stranica Oryx stavlja samo vizualno potvrđene gubitke obiju strana. Nisu Rusi potvrdili nego ta stranica.

Rusi se povukli sa Zmijskog otoka, kažu da je to odraz dobre volje i demonstracija svijetu kako se Rusija ne upliće u nastojanja UN-a da se uspostavi koridor za izvoz ukrajinske pšenice.

Pravi razlog u slici:

E sad, tu treba staviti sve moguće PZO i protubrodske sustave koje im zapadnjaci doniraju.

Ispravih, ona stranica Oryx stavlja samo vizualno potvrđene gubitke obiju strana. Nisu Rusi potvrdili nego ta stranica.
    Đe će Rusi stavljat svoje gubitke. Mislim ne stavlja ih nitko. I ovo što su Ukrajinci davali bio je vapaj da im se pošalje oružje na što se ložili neumni Srbi. Ukrajinci priznaju 1000 mrtvih i takve debilane.

Ta stranica je ozbiljna a ja bi na taj broj dodao minimalno još 20% što ni Oryx nije detektirao. Oni stavljaju samo usnimljeno i dokazano. A ima toga što nije ni usnimljeno a uništeno je ili zarobljeno.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 30-06-2022 at 11:56

Zbog Eline i bokala vina

Rusi se povukli sa Zmijskog otoka, kažu da je to odraz dobre volje i demonstracija svijetu kako se Rusija ne upliće u nastojanja UN-a da se uspostavi koridor za izvoz ukrajinske pšenice.

Pravi razlog u slici:

E sad, tu treba staviti sve moguće PZO i protubrodske sustave koje im zapadnjaci doniraju.
    Pa bili su i glupi na tako mali otok krcati tehniku pa ih ovi bombali a mogli su i više.

Istu tu grešku ne smiju Ukrajinci ponovit.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 30-06-2022 at 17:17

Zbog Eline i bokala vina

Pa bili su i glupi na tako mali otok krcati tehniku pa ih ovi bombali a mogli su i više.

Istu tu grešku ne smiju ni Ukrajinci ponovit.
    Bili su strateški pametni, ali je taj otok teško braniti kad Ukrajinci očito mogu potapati ruske brodove i skidati avione pa su Rusi na tom otoku praktički nezaštićeni i lagana meta topništva s ukrajinskog kopna. Ukrajince na tom otoku mogu napasti samo avioni ili brodovi, znači moraju PZO i protubrodske sustave staviti i onda je to to. Sigurno će dobiti koji dalekometni projektil, ali to je cijena koju će morati platiti, ako žele zaštiti zadržati status pomorskog naroda.

Datum registracije
    Jan 2022
    Ruska autoindustrija kolabirala za 97% u svibnju https://www.themoscowtimes.com/2022/...-in-may-a78151

Datum registracije
    Jan 2022
    Macron danas twita "Francuska će vrlo brzo isporuciti opremu koja je Ukrajini potrebna za obranu, uključujući 6 dodatnih Caesara i znacajnu kolicinu oklopnih vozila. Francuska, saveznici, europski partneri su i bit će tu." https://twitter.com/EmmanuelMacron/s...CysaP9_ucqAAAA
    Posljednje uređivanje od LOUNGELIQ : 30-06-2022 at 18:08

Datum registracije
    Jan 2022
    Amerika uvodi sankcije uzbekistanskoj tvrtki preko koje je ruska strana nabavljala cipove i ostalu elektornicku opremu koja je pod sankcijama.

Vlada SAD-a je u ozujku sankcionirala Radioavtomatiku, koja je "specijalizirana za nabavu stranih komponenti za rusku obrambenu industriju".

“Ponasanje privatne tvrtke Promcomplektlogistic ukljucivalo je isporuku elektronickih komponenti kao što su integrirani sklopovi koji upravljaju elektronickim signalima u gotovo svim elektronickim uredjajima za Radioavtomatiku”, rekao je State Department.

https://eurasianet.org/us-slaps-seco...zbekistan-firm

Ovo je prvi put da je Washington kaznio neku tvrtku zbog krijumcarenja sankcioniranih komponenti Rusiji.

Datum registracije
    Jan 2022

Pravi razlog u slici:

Ukr ministarstvo obrane objavilo snimak, samohodna haubica Bohdana 155mm ukrajinske izrade unistava ruske polozaje na otoku s korekcijom vatre iz Bayraktara.

https://twitter.com/UAWeapons/status...htmode%3Dfalse

Datum registracije
    Sep 2016
    Slovenac Golob izjavio da se treba voditi racuna o cinjenici da vecina stanovnika zapadnog Balkana simpatizira ruse. Valjda je sa time htio reci kako se Slovenci tribaju ravnati po Srbima i vecem djelu Makedonaca.
    Slovenac koji gradi svoje misljenje po uzoru na srbijicu.
    E moj Jansa.
    Ova komunjarska nova vlast u Sloveniji je ipak nova razina dna. Milanovicev braco Golob.

Citiraj Prvotno napisano od LOUNGELIQ Vidi poruku
    Amerika uvodi sankcije uzbekistanskoj tvrtki preko koje je ruska strana nabavljala cipove i ostalu elektornicku opremu koja je pod sankcijama.

Vlada SAD-a je u ozujku sankcionirala Radioavtomatiku, koja je "specijalizirana za nabavu stranih komponenti za rusku obrambenu industriju".

“Ponasanje privatne tvrtke Promcomplektlogistic ukljucivalo je isporuku elektronickih komponenti kao što su integrirani sklopovi koji upravljaju elektronickim signalima u gotovo svim elektronickim uredjajima za Radioavtomatiku”, rekao je State Department.

https://eurasianet.org/us-slaps-seco...zbekistan-firm

Ovo je prvi put da je Washington kaznio neku tvrtku zbog krijumcarenja sankcioniranih komponenti Rusiji.
    Ako je to istina to bi bila važna vijest. Ako je istina. Inače sam ja mislio da će oni naći neke tvrtke ili čak države da preko njih krše sankcije koje su kao nabili Rusiji.

Prva mi je tu napamet pala Srbija. Da će postati velika tvrtka za kršenje sankcija prema Rusiji. Mislim da i to je trenutno.

Inače ne vidim razloga zašto se ta dva srpska proxya..Srbija i tzv RS ne bi destruirali. Čim oni njih ne destruiraju sumnjivi su.

Inače bi to išlo..Vojvodina Mađarima i Hrvatima, ustvari ne, Mađarima ništa jer su isto prorusi nego ovako Hrvatima Srijem i Bačka a Rumunjima Banat. Rumunjima isto istočna Srbija. To su se Vlasi. Negotin, Kladovo, Zaječar itd itd. Bugarskoj dio oko Bosilegrada i tog dijela Albancima do Niša ionako im je to nacionalni cilj..a Sandžak..hm, ne bi valjalo da ide Bih da se Muslimani ne popišmane. Neka to bude samostalan subjekt, ionako je imao taj status u vrijeme osmanlijsko-srpskih dogovora. A ovo što ostane ostaviti pod nečiji protektorat., može i turski pa možda se opet pojave Đojleni i muški haremi po Beogradu i Srbiji. Ženske im ionako idu u ženske hareme u Dubai i ostale arapske zemlje.

Destruirati u potpunosti onu monstruoznu genocidnu tvorevinu zvanu i RS. To pod obavezno. Postojanje te tvorevine je sramota za cijeli ljudski rod.

Dok god to ne urade bit će sumnjivi.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 30-06-2022 at 21:20

Zbog Eline i bokala vina

Citiraj Prvotno napisano od LOUNGELIQ Vidi poruku
    Macron danas twita "Francuska će vrlo brzo isporuciti opremu koja je Ukrajini potrebna za obranu, uključujući 6 dodatnih Caesara i znacajnu kolicinu oklopnih vozila. Francuska, saveznici, europski partneri su i bit će tu." https://twitter.com/EmmanuelMacron/s...CysaP9_ucqAAAA
    Ti Caesari su se prema Ukrajincima pokazali kao izgleda najbolji ali to sve na kapaljku 6 komada. Ali navodno ih nije puno ni proizvedeno. Da vidimo koje to oklopnjake i koliko.

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Sep 2016
    Ako je to istina to bi bila važna vijest. Ako je istina. Inače sam ja mislio da će oni naći neke tvrtke ili čak države da preko njih krše sankcije koje su kao nabili Rusiji.

Prva mi je tu napamet pala Srbija. Da će postati velika tvrtka za kršenje sankcija prema Rusiji. Mislim da i to je trenutno.

Inače ne vidim razloga zašto se ta dva srpska proxya..Srbija i tzv RS ne bi destruirali. Čim oni njih ne destruiraju sumnjivi su.

Inače bi to išlo..Vojvodina Mađarima i Hrvatima, ustvari ne, Mađarima ništa jer su isto prorusi nego ovako Hrvatima Srijem i Bačka a Rumnunjima Banat. Rumunjima isto istočna Srbija. To su se Vlasi. Negotin, Kladovo, Zaječar itd itd. Bugarskoj dio oko Bosilegrada i tog dijela Albancima do Niša ionako im je to nacionalni cilj..a Sandžak..hm, ne bi valjalo da ide Bih da se Muslimani ne popišmane. Neka to bude samostalan subjekt, ionako je imao taj status u vrijeme osmanlijsko-srpskih dogovora. A ovo što ostane ostaviti pod nečiji protektorat., može i turski pa možda se opet pojave Đojleni i muški haremi po Beogradu i Srbiji. Ženske im ionako idu u ženske hareme u Dubai i ostale arapske zemlje.

Destruirati u potpunosti onu monstruoznu genocidnu tvorevinu zvanu i RS. To pod obavezno. Postojanje te tvorevine je sramota za cijeli ljudski rod.

Dok god to ne urade bit će sumnjivi.
    Eeee, da imamo bas pravu vladu pa sisti sa liderima inicijative tri mora, Orbana zakljucati u WC pa se lipo dogovoriti ko ljudi.
    Dodo bi mogao raditi kao sakupljac boca u oslobodjenom ukrajinskom Mariupolju, u turistickoj sezoni, a Vucic bi bio dobrodosao kao zivuce strasilo u varsavskom muzeju.

Datum registracije
    Sep 2016
    Inace, rusi zovu Ukrajince "hoholi" sto bi prevedeno znacilo snop od zitnog klasja. Neki kazu da se i osvrnuje na onu kozacku frizuru.
    U biti to rusi koriste kao psovku, u smislu seljacine.
    Sada, ne znam sto su tocno rusi, valjda baletani sve od reda i naravno grofovi, urbanci sa dna kace, ali na to sam pomislio kada sam vidio ove slike iz ukrajinskog rova. Ima daleko, daleko gorih stvari od seljaka. Recimo silovatelj, pljackas, budala itd.
    Posljednje uređivanje od Puntar2.0 : 30-06-2022 at 21:31

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove