+ Odgovori na temu
Stranica 80 od 224 PrviPrvi ... 30 70 78 79 80 81 82 90 130 180 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,581/4480

Tema: Agresija Rusije na Ukrajinu

Super ugledni član LB86 avatar
    Datum registracije
    Jan 2021
    Citiraj Prvotno napisano od Hoppe Vidi poruku
    Ja sam čitao na Jutarnjem (a pozorno pratim i što govori Vesna Pusić) da bi Ukrajinci mogli zauzeti Moskvu za otprilike 15 dana. Nisam baš siguran u ovo, možda bude i za 18 dana.

Inače, evo snimke ratnih zločina:
    Kod:
    https://twitter.com/politblogme/status/1507975823290216448
    Ja se nadam da se hrvatski vojnici nisu ovako ponašali prema zarobljenicima, ali moguće da i jesu, ako smo već identični kao Ukrajinci.
    meni nisu jasne stvari ovdje kod vas nekih dakle nesvrstanih ili rusofila, dakle ako smo mi protiv ruske agresije na ukrajinu, vi automatizmom zaključujete da smo za senilnog Bidena Makrona pedere soroša itd, ne znači ako sam protiv jednog da sam za drugo.

dapače, osobno smatram da bi se EU kad već postoji, trebala distancirat od utjecaja SAD koliko i Rusije, jer je to jedino dobro što bi bilo za europu odnosno europske nacije. plus Kinu isto srezat, jer će i Kina u budućnosti radit probleme slične Rusiji. dakle ne treba nam ovisnost o njima, jer je dugoročno štetna za sve europske zemlje.

EU da nema ovakve poltrone i zgubidane na vlasti, odavno bi sasijekla utjeca SAD-a i Rusije, a posredno i Kine.

ali lovica lovica i lovica, sav taj utjecaj koji od navedenih postoji, postoji zbog lovice. prema tome, sve je tu jasno, da su EU birokrati protiv korpucije i to prije svega vlastite, odavno bi EU odnosno europske zemlje imale svoj kurs, mimo navedenih.

ali opet ponavljam, ako smo protiv Rusije i Kine, ne znači da smo za SAD, jedno ne uključuje drugo, može biti da i jedno i drugo bude isključeno.

kao što je jasno da RH nije suverena, prvenstveno zbog naših kriptokomunjara, koje još talasaju Titovim stazama, umjesto da shvate da u današnjem svijetu mi smo točkica, i da bi uopće postojali u političkom smislu moramo gradit svoju politiku, a ne samo u sinkronizaciji s EU i SAD prije svega, donosit odluke.

mi jesmo na tom zapadu, ali isto tako ne treba biti na zapadu na način da sve što oni gurau mi prihvatimo objeručke, Poljska je na zapadu pa svejedno minira pola stvari iz brisela, naoružava se i ekonomski jača, da nju Rusiju napadne bez nuklarki, Poljaci bi ih danas otresli samo tako. nije ovo više 18-20 stoljeće, oni su spremni na rat danas. za razliku od tih stoljeća, posebno su sprmeni za Ruse jer se za njih prvenstveno i oštre i naoružavaju.

Turci također, nije slučajno da Putin nije pokrenuo rat protiv Turske kada mu je oboren pilot. Turci bi ga satrali, imaju sigurno moderniju vojsku, i nešto slično da krenu radit u Turskoj ne bi mjesec dana ludovali po istoj. a i Turci su poznati ko nasilnci svoje vrste, i ima ih 80 miliona.

čim Putin zna da negdje ima ravnopravnog protivnika, odmah je puno mekši, tu se vidi koja je to zemljačina i patuljčina iskompleksirana.

Ukrajinu nije napo zbog raketnog štita i američkih laboratorija nacizma itd, itd, već isključivo zato jer je svijestan da ulaskom Ukrajine u EU, i jačanjem njihovih oružanih snaga, neće biti u stanju uzet ni mm teritorija kroz jedno desetljeće. razvijena Ukrajina, je isti kurac ko razvijena Poljska, kao što Poljacima danas ne bi mogao ništa, ne bi mogao ni Ukrajincima kroz 10tak godina u EU, a da ne govorim NATO-u.

moje je mišljenje da Ukrajinci neće ući u NATO, dok je živ Putin, ali čim on prdne ili dođe neka nova vlast u Rusiju, nakon debakla u vojnom smislu, srozane ekonomije, Ukrajina će pristupit NATOu, bez obzira na mišljenje Rusa po tom pitanju, jer će biti na koljenima.
    Posljednje uređivanje od LB86 : 29-03-2022 at 16:56
    Slobodan Praljak nije ratni zločinac, s prijezirom odbacujem vašu presudu!

Datum registracije
    Jan 2021

Datum registracije
    Jan 2021

Rusi počeli pušit rat, pa se opametili, vidim sad su puno mekši na pregovorima, a i sve manje spominju nuklarke. kakvi su to mamlazi, koliko zla su napravili za ovo što su napravili, što bi rekli u Sinju u ništa.

a Ukrajina će se oporavljat desetljećima, treba izgradit gradove koje je putinova horda porušila, a o mrtvima je suvišno i pričat. neka Ukrajinka kod nas priča, Rusi su nam bili braća, pa mislili su i mnogi Hrvati da su nam Srbi braća, pa su promjenili mišljenje nakon zadnjeg rata, a neki unatoč svemu na krilima liberalne politike, jašu titin talas i žale za SFRJ i bratstvom s Srbima, bit će slično i Ukrajincima, samo što će oni imat puno manje onih koji žale za Rusima i majkom Rusijom, kao naši za Beogradom.

Ukrajini nit ne treba NATO, što će im NATO. To je fejk vijest i lažna vijest Rusija kao alibi za agresiju.

Pravi razlog za agresiju je rekao Putin onu večer kad je počela agresija" Ukrajinci nisu narod i Ukrajina nije država". Pametnom čovjeku ne bi trebalo ništa više da dokuči razlog rata, još im čovjek nacrta sve a oni žele izmišljat teorije zavjere.

Ukrajini NATO ne treba niti NATO-ove baze ni njezine nuklearne baze. Da su oni htjeli nuklearke ne bi ih se odrekli 1994-te. Njih 3 000.

3 000 nuklearnih bojevih glava Ukrajinci su predali Rusiji a ovi potpisali da im jamče granice. I naravno prevarili su ih. Slagali i pogazili riječ. Garantirali su im granice tada po tom "Budimpeštanskom sporazumu" i Amerika i Francuska i Britanija ne znam, sve nuklearne sile. I svi su ih prevarili.

Oni trebaju svoju zemlju oslobodit do kraja. Nikakvi sporazumi i prepuštanje teritorija Rusima ne dolazi u obzir. Ne može se možda odmah ali nismo ni mi svoju državu oslobodili od svojih "Donbasa i Krima" trebalo je 4 godine. Svakoga koji želi potpisat odricanje od Ukrajinskog teritorija Ukrajinci trebaju promptno smjenit.

Rusi svakim danom slabe i Ukajinci ništa ne trebaju nabrzinu potpisivat jer Rusi eto daju naznake neke dobre volje. Ništa oni ne daju, ako i daju što su ovakvi i onakvi nego što su im planovi propali. Ako im je elitna divizija rasturena kod Harkiva, zna što imamo dalje pričat u kakvom im je stanju vojska.

P.s. Linkovi bez objašnjenja će se brisat to je staro pravilo..to vrijedi i za twiter..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 29-03-2022 at 20:07
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Datum registracije
    Jan 2021
    to sve samo govori, da su Ukrajinci budale ako misle da će im jamstva zapada i Rusije značit išta nakon završetka rata, oni se moraju pripremat za novi rat s Rusijom, kao Poljska, Poljska nakon pada željezne zavijese, sve što radi radi zbog Rusa, iako seru i po švabama znaju da švabe neće ponovit ono što je radio Hitler, barem ne u dogledno vrijeme ,a kuže da je Putin kadar kopirat Staljina, i sve što su radili radili su s ciljem spriječavanja te otvorene prijetnje iz Rusije.

tako i Ukrajinci, njima nitko s zapada ne prijeti, niti im može ugrozit državu i narod kao Rusija. sve što budu u budućnosti radili, moraju podredit cilju jačanju ekonomije i vojske, a od jake ekonomije i obnove zemlje, zavisit će i jaka vojska, NATO im ne treba samo u slučaju da sami izgrade vojsku dovoljno jaku da idući put spremnije dočeka goste iz Rusije, iako su oni po meni dobro oradili svoj posao, mogli su i bolje s obzirom da su 8 godina imali naznake da će se ovo dogodit, a sad se priča o 15 godina dogovora oko krima.

dakle neka nema iluzije da će biti 15 godina mira, jer vjerojatno neće, čim se Rusi malo priberu eto njih opet, ali taj put ih trebaju dočekat spremnije nego sada, i pred svim većim gradovima napravit bunkere i kanale u kojima može biti vojska, i čekat Ruske posjetitelje, dakle uz obnovu grada, treba u isto vrijeme ići i stvaranje potencijala obrane svakog većeg grada, a ne da opet moraju sve mostove polupat da bi se obranili od Rusa.

oni se jesu dobro branili, ali mora to biti puno bolje po meni, avijacija moderni PZOi, mornarica, imaju oni jeben posao pred sobom ako istinski žele mir, Rusi će biti za mir, jedino u slučaju da im vojska bude blizu Poljske ili Turske. Rusi neće pristat na mir, ako vide da se Ukrajina i dalje valja u blatu i korupciji, prva stvar im mora biti nakon ovog rata srezat korupciju na minimum, jer o njoj im ovisi gospodarski rast, a samim time i potencijal vojske.

Rusima bi se trebalo još polupat što šta, i ja nisam da ih se tek tako pusti nazad, treba im još cipelarit vojsku, tako da znaju da će idući put biti puno bolnije nego sad. a to mogu postić, jedino ako ih sad negdje pošteno našamaraju, vidim da su se počeli probijat kod mariupolja, i ne bi bilo loše da im se dolje probiju odsijeku ih od Mariupolja i onda se ide pregovoarat o miru, treba Rusima jedan bolni poraz, sve ostalo je kurac od posla. ako se sad potpiše na brzinu primirje, opet će ovi za godinu dvije dana umarširat, ionako će im ostat sankcije dug period. Rusi možda ovo i žele okončat baš zbog tih sankcija, nisu oni idioti kakvima se prave, ove sankcije do kraja godine će ih propisno počet davit, zato i traže izlaz da se spriječi daljnje davljenje, mislim da su i oni oligarsi počeli biti kamenčić u cipeli Putina, jer su ostali bez ogromnog novca jahti i koječega, nije to lako progutat kad si naviko živjet na visokoj nozi.

Putin iako diktator, nije da nije svijestan, da mu i treba potpora takvih za vlast. kao da je Putin neki čistunac, on je u korupciji do grla, a hvalio se čistkom oligarha, sada se vidi da je samo očešo od jedan dio da pokaže da je on boss, a ovi ostali se nakrali ko nikad.

ni ja im ne bih pustio sada lak izlaz, treba ih još cipelarit jer su to debelo zaslužili, i jer Ukrajincima ide sve bolje na frontu, moraju ih dolje na jugu odsiječ, tako da Rusi znaju da su u kurcu i dolje na ratištu di ih je najbolje išlo do sad. onda fino sjest i pregovarat s jakim kartama, a ne ići na pregovore di ovi stoje ukopani pred većim gradovima i dobar dio juga kontroliraju s time da su mariupolj već počeli presijecat na 4 djela, što nije ni čudno jer su ovi tamo bez novih snaga hrane vode oruužja, zato ih treba dolje probit oslobodit taj Mariupolj i onda ići na ozbiljne pregovore o okončanju rata, a u tom slučaju i Putin će biti puno mekši nego sada. iako već sad su puno mekši, razni su razlozi za to, a prevenstveno zato jer su Ukrajinci održali linije i počeli konsolidirat vojsku, i svaki dan rata duže jer pogubniji za Ruse nego Ukrajince, to je ko mi nakon operacije Maslenica, s tom razlikom da Srbi nisu poput Rusa shvatili na vrijeme što im sljedi, a Rusi jesu.

Jel netko zna, možda Grunf kojeg dometa su ovi britanski protuzračni sustavi. Je li to nešto tipa stinger ili to može djelovati na većim visinama. Ako je ko Stinger nije puno od koristi jer Rusi ispaljuju s velikih visina.

Rusi kažu premještaju vojsku od Kijeva i sa sjeveraa onaj njihov Šojgu što mora s megafonom razgovarat s gazdom za stolom veli da se ide na drugi dio operacije, potpuno osvajanje Donbasa. Što, usfalilo im vojske oko Donbasa pa je premještaju s kijevskog fronta.

Koliko su Ukrajinci bili mili NATO-u vidi se da im ništa nisu dali do početka rata. Pa da su im barem nešto prodali ako nisu htjeli dat. ili Ukrajinci nisu tražili. Dobro možda nisu imali novca za skkupe stvari ali nije mi jasno da baš nisu nabavljali ništa od modernijih sustava. Ona njihova Strugna se pokazala za uništavanje oklopa ali znali su za taj problem prevlasti u zraku.

Rusi vele da će znat odgovorit onome tko Ukrajinu bude opskrbljivao sa protuzračnim sustavima i avionima. Znaju oni što ih još jeidno drži u nekoj prednosti. Bez toga su oni poraženi.

Samo ne znam kako misle odgovarati nekome tko bude Ukrajinu eventualno opskrbljivao s avionima i protuzračnim sustavima. Opet prijetnje.

Znači daj meni svu prevlast u zraku, ja mogu samo tako ratovat kme kme.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 29-03-2022 at 23:03

Zbog Eline i bokala vina

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Sad mi se čak ne čini pretjerana ona izjava Ukrajinaca i Zelenskog da Ukrajina brani Europu. Bilo mi je to malo pretjerano, ono dizanje panike da se učini našto. Ali kad malo bolje pogledaš ima tu istine. Tko zna što bi bilo da su Rusi uspjeli blitzkriegom zauzetu Ukrajinu i što je njima konačan cilj i što im se mota po glavi. Poljska sumnjam, u Polskoj bi im bilo deset puta zajebanije, tamo nema pororusa ko u Ukrajini, tamo su svi ko jedan i zajeban ratnički narod. Rumunjska je u NATO ali ja na taj NATO ne dajem pet para dok god se napadaju države na periferiji i koje nemaju nuklearno oružje. Nisam siguran da bi NATO ušao u sukob zbog Rumunije. Bila bi slična priča ko sa Ukrajinom. Zajebi taj članak 5, to nije nikakva obaveza. Dovoljno da im Rusi zaprijete nuklearnim napadom i oni bi se povukli. Jer tko će s budalam imat posla. Ista stvar s Mađarskom. Oni su ionako napola Ruski saveznici, iako su ih Rusi gazili kroz povijest. A Rumunji se kroz povijest i nisu pokazali kao neki borci za razliku od Ukrajinaca. I eto ti Rusa na hrvatskoj granici ono što četnici čekaju 30 godina pa dan se naosvećuju. A ima hrvatskih kvislinga koji bi ih kaže dočkekali cvijećem.

Ja stvarno ne mogu virovat da osim Srba a njihove motive znamo, samo se kriju ovim svojim slugama, onako sitnosrpskim štosevimja iako im tu i tmao izleti kad hoće jezik prvao, što bi oni nama radili da Rusi ovdje prevladaju, dakle netko može biti na strani Rusa. To osim što je nemoralno i neetički, s hrvatskih stajališta granički s imbecilnošću.
    Reakcija Europe pokazuje da su i oni shvatili da je ovo napad na Europu i da Rusija neće stati na Ukrajini, dapače. Putin i Rusija imaju za cilj vratiti izgubljene teritorije '90-ih.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Jel netko zna, možda Grunf kojeg dometa su ovi britanski protuzračni sustavi. Je li to nešto tipa stinger ili to može djelovati na većim visinama. Ako je ko Stinger nije puno od koristi jer Rusi ispaljuju s velikih visina.

Rusi kažu premještaju vojsku od Kijeva i sa sjeveraa onaj njihov Šojgu što mora s megafonom razgovarat s gazdom za stolom veli da se ide na drugi dio operacije, potpuno osvajanje Donbasa. Što, usfalilo im vojske oko Donbasa pa je premještaju s kijevskog fronta.

Koliko su Ukrjainci bili mili NATO-u vidi se da im ništa nisu dali do početka rata. Pa da su im barem nešto prodlai ako nisu htjeli dat. ili Ukrajinci nisu tražili. Dobro možda nisu imali novca za skkupe stvari ali nije mi jasno da baš nisu nabavljali ništa od modernijih sustava. Ona njihova Strugna se pokazala za uništavanje oklopa ali znali su za taj problem prevlasti u zraku.

Rusi vele da će znat odgovorit onome tko Ukrajinu bude opskrbljivao sa protuzračnim sustavima i avionima. znaju oni što ih još jeidno drži u nekoj prednosti. Bez toga su oni poraženi.

Samo ne znam kako misle odgovarati nekome tko bude Ukrajinu eventualno opskrbljivao s avionima i protuzračnim sustavima. Opet prijetnje.

Znači daj meni svu prevlast u zraku, ja mogu samo tako ratovat kme kme.
    Ma mislim da je to prijenosni sustav za male visine.

Znači Šojgu kaže da bježe natrag u Bjelorusiju, totalni pušing rođo. Spašavaju živu glavu. Dok te trupe dođu do Donbasa proći će mjesec dana.

Ugledni član LOUNGELIQ avatar
    Datum registracije
    Jan 2022
    Starstreak ima brzinu od 4 Macha, a Stinger može ubrzati do 2,5 Macha.
    Domet Starstreak – 7000m, Domet Stingera – 4800m.
    Evo i nekih usporedbi i koji bi mogao biti bolji za koje uloge https://www.quora.com/Which-Manpad-i...ak-and-Stinger

Ne ispaljuju rusi s velikih visina nego s velikih udaljenosti, krstarece rakete to oni vecinom ispaljuju s brodova, a one "apokalipticne" hipersonicne sa mig31 i tu22 bombardera ,domet 2000/3000km ,dakle mogu biti iznad Urala i pogoditi do Karpata.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Reakcija Europe pokazuje da su i oni shvatili da je ovo napad na Europu i da Rusija neće stati na Ukrajini, dapače. Putin i Rusija imaju za cilj vratiti izgubljene teritorije '90-ih.
    Ali stali su na Ukrajini. Ne mogu oni ni Ukrajinu pobjedit. Ponavlja im se scenarij iz Finske u Zimskom ratu s tim da je Finska toliko puta manja od Ukrajine, samo doduše jesu uvjeti za ratovanje tamo gori.

Opet se pokazalo da Rusi nisu baš neki vojnici, pogrešno se uvijek spominje 2. svj. rat i kao Rusi pobjedili Nijemce. Nisu, pobjedili su svi sovjetski narodi, a najviše istočni narodi, Kazaci, Uzbeci pa i Ukrajinci, Mongoli nemam pojma, naravno i Rusi ali ne samo Rusi.

i to sa američkom logistikom. Samo 100 000 kamiona je SAD poslao Sovjetima kad je bilo najteže, plus sva ostala oprema. Preko Murmanska su išli konvoji ni konvoji, oni koji su se probili kroz "vučje čopore" na sjevernom Atlantiku pa i preko Irana je išla masovna dostava CA.

Da toga nije bilo ko zna bil se SSSR održao. Najveća prednost Rusije su golema prostranstva koja "gutaju" protivnika. Njemački psiholozi su pisali o depresiji njemačkih vojnika koji su bili baš uzrokovani tom stepom "bez kraja". Vele, osvoje jedno mjesto, ili grad ili područje, tuku se za njega i onda nepregledna stepa, pa opet borba za neki grad ili područje i opet nepregledna stepa. To je njemačke vojnike ubijalo u pojam. I sasvim logično.

Inače došli su im do Moskve . I nisu prvi. Nije slučajno da su im jedni Litvanci vladali, Litvanci, pa Litvanaca ima koliko par milijuna, da ne govorim o Šveđanima, Poljaci su im ulazili u Moskvu.

NATO ne vrijedi ništa, on ne bi ratovao sa Rusijom za Ukrajinu tako da su smiješnji izgovori za napad, NATO je po svemu smiješan savez gdje se mora dobiti suglasnost svih članica za intervenciju i opet neka zemlja može odlučit da ne sudjeluje. Ukrajini NATO ne treba, ne treba ni Poljskoj, Rusi ih konvencionalnim oružjem ne mogu dobit nikako, prije bi se kladio da bi im ovi ušli u Moskvu kao što su i ulazili kroz povijest
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 29-03-2022 at 23:05

Zbog Eline i bokala vina

Citiraj Prvotno napisano od LOUNGELIQ Vidi poruku
    Starstreak ima brzinu od 4 Macha, a Stinger može ubrzati do 2,5 Macha.
    Domet Starstreak – 7000m, Domet Stingera – 4800m.
    Evo i nekih usporedbi i koji bi mogao biti bolji za koje uloge https://www.quora.com/Which-Manpad-i...ak-and-Stinger

Ne ispaljuju rusi s velikih visina nego s velikih udaljenosti, krstarece rakete to oni vecinom ispaljuju s brodova, a one "apokalipticne" hipersonicne sa mig31 i tu22 bombardera ,domet 2000/3000km ,dakle mogu biti iznad Urala i pogoditi do Karpata.
    Aha dobro, znači ima taj Starstrek ipak veći domet od Stingera i veću brzinu..

Zbog Eline i bokala vina

Super ugledni član
    Datum registracije
    Mar 2013
    Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    https://www.youtube.com/watch?v=wOzgpghPtQc

Rusi maltretiraju ukrajinske zarobljenike.

Vise maltretiraju,vuku i sutiraju Rusi same Ruse na protestima sirom Rusije.

Datum registracije
    Jan 2021
    https://twitter.com/i/status/1508878673021214722

nakon objave povlačenja ruske specijalne vojne operacije s sjevera Ukrajine, vatromet oduševljenja u Belgorodu, ruskom beogradu.

Datum registracije
    Jan 2021
    Citiraj Prvotno napisano od Skywalker Vidi poruku

Vise maltretiraju,vuku i sutiraju Rusi same Ruse na protestima sirom Rusije.
    meni samo drago, što naši opet pobjeđuju, opet naši polagano ali sigurno koračaju ka konačnoj pobjedi. čuveni final victory, dok putin i kgb suznih očiju prate razvoj događaja, i ne mogu da veruju kako ukrajinci neće da se denacifiziraju, uporno odbijaju denacifikaciju i čak djelom istu prenose preko granice Rusije u obliku razno raznih vatrometa, koji su počeli impresionirat i lokalne Ruse koji su im svjedočili.

sve u svemu, stvari idu u željenom smjeru, nadam se da će ovaj rat potrajat, da Vučić završi s Turskom u čekaonici za EU u narednih 50 godina. što je je, zaslužio je, sjedi na pet stolica, i stalno preti zapadu i viče traže da im se ispričavamo što su nas genocidisali, pa nemoj bre vučiću da mrziš one koji te hrane, bez njih si gol i bos, ne bi ti ona brnabićka nikad bila premijerka, da ti zapad nije dao pare.

Datum registracije
    Jan 2021
    Ma mislim da je to prijenosni sustav za male visine.

Znači Šojgu kaže da bježe natrag u Bjelorusiju, totalni pušing rođo. Spašavaju živu glavu. Dok te trupe dođu do Donbasa proći će mjesec dana.
    a za to vrijeme, Mariupolj oslobođen, donbas i lugansk izolirani a Soči pod opsadom. dobra taktika Rusa, priželjkujem nastavak iste, treba oslobodit Rusiju od Putina. deputinizacija je upravo u toku, i za sad ide sve po planu, ruski Z teroristi dobivaju s kamatama ono po što su došli, svaka porcija košta, a ova će koštat najviše putina i njegove oligarhe.

Borite se protiv lgbtq pokreta aktivizmom, a ne militarizmom i ubijanjem. Ali badava gluhom šaptati, vama je to sve paravan-priča, vama je najbitnije ubiti jednu državu i narod.
    Šef britanske obavještajne službe tvrdi kako je to rat za LGBT isto i ova ukrajinska aktivistica, no Vi umišljate kako znate bolje?!
    Posljednje uređivanje od goran2hr : 30-03-2022 at 10:24

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svij...esima-15175121

Dok ga Zelenski pokušava pritisnuti podsjećanjem na holokaust - Orban poručuje: "To se protivi mađarskim interesima"

Za hrvatske interese nije nikoga briga....

Citiraj Prvotno napisano od Hoppe Vidi poruku
    Ja sam čitao na Jutarnjem (a pozorno pratim i što govori Vesna Pusić) da bi Ukrajinci mogli zauzeti Moskvu za otprilike 15 dana. Nisam baš siguran u ovo, možda bude i za 18 dana.

Inače, evo snimke ratnih zločina:
    Kod:
    https://twitter.com/politblogme/status/1507975823290216448
    Ja se nadam da se hrvatski vojnici nisu ovako ponašali prema zarobljenicima, ali moguće da i jesu, ako smo već identični kao Ukrajinci.
    https://www.youtube.com/watch?v=DVZOHrq5Kf0

Ovo je duža inačica snimke, gdje se vidi kako pucaju u noge. Slava! Slava! Slava!

Vjerojatno se radi o psihološkom ratu, gdje ovakvom snimkom pokušavaju zastrašiti Ruse. Ali prije će postići da se nitko više neće htjeti predati, tražiti će se osveta, a možda se promijeni i odnos prema zarobljenim Ukrajincima.

Glavni "Arkanovac" klanja na benzinskoj negdje u Rusiji..

https://twitter.com/AnonOpsSE/status...76500367138818
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 30-03-2022 at 11:15

Zbog Eline i bokala vina

Ukrajinci napravili prijedlog zakona o slobodi vjeroispovijesti kojim se zabranjuje djelovanje Ruske pravoslavne crkve na teritoriju Ukrajine, oduzima im se i podržavljuje imovina. Ukrajinci kao i Crnogorci došli pameti, još se samo čeka da naši dođu pameti.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove