+ Odgovori na temu
Stranica 190 od 224 PrviPrvi ... 90 140 180 188 189 190 191 192 200 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 3,781/4480

Tema: Agresija Rusije na Ukrajinu

Ugledni član LOUNGELIQ avatar
    Datum registracije
    Jan 2022
    Izraelski ministar obrane Gantz rekao je svom ukrajinskom kolegi Reznikovu da "zbog operativnih ogranicenja s kojima se suocava Drzava Izrael, Izrael nece isporuciti oruzane sustave Ukrajini" https://twitter.com/BarakRavid/statu...04141115949057

Nista neocekivano, bilo bi iznenadjenje da daju Gojima oruzje ili protuzracnu odbranu, jedna od rijetkih "zapadnih" zemalja koja nije poslala pomoc Ukrajini, u to ne racunam simbolicnu ogranicenu humanitarnu pomoc.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 26-10-2022 at 23:07

Nemojte ovaj topic pretvarati u antižidovski. Njihova je stvar hoće li kome dati ili prodati oružje pogotovo da to izgleda kao iz vizure navijača Željezničara iz Sarajeva i Palestinskih zastava.
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Datum registracije
    Jan 2022
    Znao da ces ih odmah braniti, samo nisam znao da li ces izbrisati radi karikature i klipa. A to sto su dobili ne samo sve oruzje sto su trebali i zeljeli od sezdesetih na ovamo, nego su i atomski program i bombe dobili to nista. Oni nisu nikom duzni, osim Jahvi. Cak i brata Zelenskog su otpisali.

Makar sam mislio da ce zbog iranskih dronova pomoci sa protuzracnom odbranom, bar to nije ofanzivno oruzje, ali jok.

Cujem danas navodno unisteno postrojenje u Siriji koje proizvodi ove sehid dronove, ako je istina dobro je iako cisto sumnjam da bi to proizvodili u ratnoj zoni u kojoj izraelski lovci nabavljeni novcem americkih poreznih obveznika djeluju.
    Posljednje uređivanje od LOUNGELIQ : 24-10-2022 at 21:10

Nije to branjenje nego je ružno da se crta sve ljude jednog naroda tako. To je dehumaniziranje ljudi. Je li takav bio i Slobodan Lang koji je organzirao "Bijeli put" za Hrvate Srednje Bosne.

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Jan 2022
    Priznajem pogrijesio sam, trebao sam napisati Askenazi Cionisti umjesto Zidovi. Ali ode ovo u off topic.

A što fali Sefardima. Je oftopic je, nepotrebni.

Inače Rusi gurali prema Bahmutu po par metara dnevno uz velike žrtve i onda ima to sve što su gurali par mjeseci Ukrajinci uzmu za jedan dan. Nemoš virovat.

U Hersonu Rusi nešto mute. Da na sav glas govore kako će se povuć i pozivaju stanovništvo da se evakuira. Mislim je opskrba otežana, znamo i kako i zašto ali tako otvoreno hmmmm.

Jer ne postoje veliko pomicanje fronte odavno. Nešto se priča da su Ukrajinci uzeli Mylove ali ni to nije sigurno. Uglavnom vidjet će se mislim ubrzo. Danas izgleda oko Berislava padaju ruski KA-52. Očito da se ipak tmao Rusi brane i zračnim snagama koje inače izbjegavaju koristit a vidimo i zašto.

Zbog Eline i bokala vina

Nagrdilo džihadlije u Hersonu. Lica su zamućena pa se ne vidi najbolje. Izgleda da su još pod dojmom "Himarsiranja"

Na twiteru se bolje vidi

https://twitter.com/bayraktar_1love/...14683117776897
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 25-10-2022 at 12:29

Zbog Eline i bokala vina

Nešto se priča da su Ukrajinci krenuli u Svatove.

Pardon na Svatove.

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Jan 2022
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Nagrdilo džihadlije u Hersonu. Lica su zamućena pa se ne vidi najbolje. Izgleda da su još pod dojmom "Himarsiranja"

Na twiteru se bolje vidi

https://twitter.com/bayraktar_1love/...14683117776897
    Da nije ovo Alep, Sirija, koliko cujem osim ekberisanja cujem i arapski, to su ti Putinovi branitelji tradicionalnih krscanskih vrijednosti Europe.

Citiraj Prvotno napisano od LOUNGELIQ Vidi poruku
    Da nije ovo Alep, Sirija, koliko cujem osim ekberisanja cujem i arapski, to su ti Putinovi branitelji tradicionalnih krscanskih vrijednosti Europe.
    A tko će razaznat na osnovu ovih snimaka. Ali ne vjerujem. To bi bilo previše neozbiljno. A to što govore arapski, pa nije li Putin pozvao neke Sirijce.

Svatko u ratu malo laže, ali Rusi lažu isto ko i Srbi. Uostalom i u ovom ratu najviše lažu srpski poluidioti poput idola hercegbosanskih četnika sponzoruše Deana Berića Dekia koji je ustvrdio da Ukrajinska vojska dosad ima 402 000 žrtava.

Kakav idiot

Nego koja je to 93-ća Ukrajinska mehanizirana. To neka ultra zajebana brigada.

prvo je "elitnu" Kantemerivskaju iz 1-ve armija razvalila na prilazima Kijevu, pa je rasturila opet, ono što je ostalo kod Sumya i Černihiva, pa deblokirala Harkiv prvi put, pa kod Izjuma rasturila sad kad se oslobađala Harkivska oblast, naravno ne sama, ali oni su uvijek udarni, ko naša 4-ta a sad vele da su satrali Wagnerovske horde kod Bakhmuta.

Di 93-ća dođe tu džihadlija, plaćenik i crvenoarmejac ne rastu.

Zbog Eline i bokala vina

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Narodni covik.
    Most+DP+Suverenisti+Mozemo+SDP+Milanovic=ruska kolona
    Za dom spremni i Slava Ukrajini

Ovaj ih sam košta kao jedna bojna. Bolković se začudio da ima konačno jedan gost veći od njega.

Datum registracije
    Sep 2016
    Oglasio se Prcfirije, kaze Belarus, Ukrajina i rusija su dijelovi jedne cijeline a spadaju naravno pod rusku pravoslavnu crkvu.
    U prijevodu= svi su rusi.
    Nije da nismo znali uz koga je Prcfirije i svetosavska sekta, ali eto, crno na bElo.
    Preslikano.
    Jos se sijecam onog srpskog popa i "tri put uraaaa za kadrova".

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ovaj ih sam košta kao jedna bojna. Bolković se začudio da ima konačno jedan gost veći od njega.
    Bolkovic ga vise puta pitao o Milanovicu, covik elegantno odbio komentirati ista sto ima veze sa nabubrenim kokainkom.

Evo jedan tekst vo 93-oj brigadi. A mislim da nije spomenuta sva uloga, kod Kijeva npr..gdje su Kantemirovskaju elitnu pretvorili u "kante koje miruju"..stvarno im je naziv..

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti...resana-1235742

Zbog Eline i bokala vina

Informiran debeljuškasti, Ukrajinci znaju stanje u HR.

Sjetih se scorpionsa,germani, kako su Ruse pozivali da se pridruže ekipi, prije 30 godina...
    Doduše tada je Gorbačov bio in charge, kako li mu je bilo gledati ovo danas....Putler mu dolazi uz odar....
    Nerazumljiva pjesma danas...
    ""Let your balalaika sing
    What my guitar wants to say…"

https://youtu.be/n4RjJKxsamQ
    Posljednje uređivanje od ivica : 26-10-2022 at 23:10

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Evo jedan tekst vo 93-oj brigadi. A mislim da nije spomenuta sva uloga, kod Kijeva npr..gdje su Kantemirovskaju elitnu pretvorili u "kante koje miruju"..stvarno im je naziv..

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti...resana-1235742
    Ta 93. je nešto kao Pume ili Pauci, idu glavom di drugi ne idu nogom. Vrhunski borci.

Datum registracije
    Jan 2022
    Dvije ruske pogranicne oblasti Kursk i Belgorod grade defenzivne linije, rekose guverneri te dvije oblasti prosli vikend https://www.thedefensepost.com/2022/...-russia-kursk/

Citiraj Prvotno napisano od LOUNGELIQ Vidi poruku
    Dvije ruske pogranicne oblasti Kursk i Belgorod grade defenzivne linije, rekose guverneri te dvije oblasti prosli vikend https://www.thedefensepost.com/2022/...-russia-kursk/
    Strah je dobar, ali mislim da bi Ukrajinci izgubili podršku MZ da uđu i korak unutar teritorija Rusije.

Datum registracije
    Jan 2022
    Znaju rusi nesto sto mi ne znamo mozda, a da su ukrajinci sposobni i za blitzkrieg do Belgoroda npr koji nije daleko od granice je sasvim jasno onome tko imalo prati situaciju na terenu. Naravno ne znam zasto bi im to trebalo, ali neceg se boje rusi ocito sto mi je naravno drago.
    Pretvori se tri dana do Kijeva u pravljenje rovova i bunkera na ruskoj teritoriji.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove