+ Odgovori na temu
Stranica 170 od 224 PrviPrvi ... 70 120 160 168 169 170 171 172 180 220 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 3,381/4480

Tema: Agresija Rusije na Ukrajinu

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Njemci Ukrajincima prodali 18 haubica RCH-155
    Rok isporuke: 30 miseci.
    Ne, ne 3. 30.
    Most+DP+Suverenisti+Mozemo+SDP+Milanovic=ruska kolona
    Za dom spremni i Slava Ukrajini

Super ugledni član LB86 avatar
    Datum registracije
    Jan 2021
    Citiraj Prvotno napisano od LOUNGELIQ Vidi poruku
    A treba takodjer biti realan i priznati da je grad prakticki osvojen bez borbi ( inace da su rusi odlucili se ukopati , zrtve na ukrajinskoj strani bi bile strahovite + srediste grada se nalazi na brdu dok je sve okolo ravnica, dakle vrlo tesko za osvojiti bez velikih gubitaka, nije bezveze gore na vrhu nekoliko spomenika crvenoj armiji jer su tu najdulje pruzali otpor Wehrmachtu https://en.wikipedia.org/wiki/Second_Battle_of_Kharkov , eventualno da, ali ne prije velikih gubitaka ), nesto kao Knin, napusten, jer je ruse kao i srbe uhvatila opca bezanija u strahu da ne dodju u okruzenje, niti otpor nisu usudili pruziti iako su imali tehnike u gradu na izvoz.
    Ja mislim da su napustili tehnike samo u Izjumu toliko da je dovoljno da se opremi nekoliko brigada.
    To samo pokaziva koliko je vazan moral i tko je agresor a tko osloboditelj.
    normalno da su mogli, kao što su i nama Srbi mogli, ali općenito Rusi i Srbi pate od mitova o nekoj svojoj borbenosti. iako Ruse ipak više cijenim, i mislim da nisu baš u vojnom smislu toliko loši ko Srbi, ali su precijenjeni i sami sebe precijenjuju jer u svkaom ratu imaju nenormalne gubitke, ni ovaj nije izuzetak, već 50k mrtvih i dalje nikakve lekcije da izvuku, njima su njihovi judi topovsko meso, a da ne govorim što su im onda neprijatelji.

Putin je idiot, koji priča da se akcija nastavlja po planu, pa što ide po planu od kad su pokrenuli specnaz operaciju ? apsolutno ništa, može on gurat te svoje jadnike u smrt, ali kad tad dopizdit će i njima kada vide da nema rezultata, i da je to netko s njihove strane kriv. kakav će biti moral vojnika, koji vidi da ga njegov vlastiti nesposobni kadar gura u smrt, bez konkretnih rezultata. normalno da će zgiljat, jer su svijesni da nemaju pozadinu koja vodi brigu o njima, svijesni su da su poslani tamo ko oruđe putina i njegovog režima, i da se ipak ne bore za Rusiju ma koliko ovi u kremlju srali da je to borba za Rusiju, Putin nije Rusija, kao što ni Tito nije Hrvatska. ali ajde ti dokaži tim idiotima, tko je tko u toj priči.

uostalom tito i putin su ista škola, staljinova, nema tu kruha za narod. samo nude rat, i bijedu. jer za drugo ništa nisu sposobni, kao ni ovi naši dupelisci brisela.
    Slobodan Praljak nije ratni zločinac, s prijezirom odbacujem vašu presudu!

Ugledni član LOUNGELIQ avatar
    Datum registracije
    Jan 2022
    Malo puskaranja u Hersonu veceras, partizani ne daju rusima spavat https://twitter.com/RALee85/status/1...C4pe3Oh84rAAAA

Datum registracije
    Sep 2016
    Pelosi u Jerevanu, Armenija. Nema vise putinovih slika. Puklo bratstvo, bacuske ih ostavile kao govno na kisi.

Ko bi reko, Orao je sletio, Pelosi na Tajvan pa u Armeniju, za Armeniju su mogli reći ne bi se stel mesat to je između Turaka,Azera i Rusa, pa i Irana. Nije anglosaksonska sfera.
    Al mora im se priznat stoje iza kakve ali takve demokracije kontra totalitarizma Putina,Erdogana, Xi-a....čupali su tako i Kurde kod Kobanea kad su ih svi pustili niz vodu, pa Trump mislim izbombardirao kozojebe...

Da ne zaboravim legendarnog BoJo-a..

Kako je trolao, EU trojku, ovi dođu u Kijev, a on nastupi sutra iza njih:Slušaj Volodimire ja te stojim šta god treba stiže,pusti šta ovi pričaju... pa onda sa Šveđanima garancije da će im pružiti pomoć u slučaju eskalacije s Putinom zbog pristupanja NATOu..., i Poljaci naravno...
    Hrvatska bi se trebala više vezati za SAD i UK negoli za EU I Germane. Možda je ono Plenkovicevo strateško partnerstvo s SAD jedini dobar potez njegove vlade...
    Ruski svet je područje bivšeg SSSR što konfrontira zapadnoj Europi, dok je Srpski Svet i izgledni Turski svet područje krnje Yugoslavije i ne konfrontira nikome osim RH i možda Slovencima,, a EU se nije nešto pretragla za Hrvate....tako da tješnja suradnja sa UK i SAD što više to bolje...
    Šteta da onaj Iran nije u NATO umjesto Turske...

UFA zarobila famoznu Armatu
    Posljednje uređivanje od ivica : 18-09-2022 at 21:24

Denis Kuljiš 2018 o uplivu Ruskog utjecaja u RH, IDS, Jakovčić, Darko Končar, PPD..
    https://www.zurnalist.online/blog/ro...cionisti/2943/
    Posljednje uređivanje od ivica : 18-09-2022 at 22:07

Datum registracije
    Jan 2021
    a zapadna govna su bolja, po čemu točno? ajmo prestat radit mitove o zapadnim jebivjetrima, jer po ničemu nisu bolji od Rusa, osim što su bogatiji.

a ljepši nisu sigurno, čak i Rusi su ljepši, o Ruskinjama neću ni pričat.

ne znam u čemu je zapad napredniji osim u globalizaciji, iz te globalizacije crpi moć, ekonomsku a iz financija grabi sve što hoće.

Rusima je prvima dopizdilo, problem je samo u tome što su Rusi precijenili svoju moć, kao i Hitler onomad, ali da bih dao svašta da zapad dobije po pički, dao bih, i najbolji pekmez od babinih šljiva.

nije greda, za takvu dobrobit čovječanstva to je mali korak za moju malenkost.

https://www.facebook.com/romano.bolk...59432212887600

sad nek mi netko kaže razliku, između zapadne propagande, i ruske ? jel ima uopće razlike, eto ovo vam je primjer zapadne propagande, diktature i jednoumlja u tri slova njegova ima na početku, i sad je nekome čudno što je on zgrožen.

to je isti onaj lik koji je primio Tuđmana u emisiji 1990ih, da bi se zgražao HOSu, na što se titin general nadovezao o pravoj strani povijesti.

srećom ti i takvi, mene neće učit povijesti, ma neće me učit ničemu, nebitni su, i čim prije nauče da druge neće učit mimo njihove volje, tim bolje.

gospoda se zgražaju svemu što nije u njihovom ruhu, nikad ali nikad se nisu zgražali ekstremnom ljevičarstvu marksizmu komunizmu na način na koji se zgražaju nacizmu, normalno osobi to već smrdi i ide u dublju analizu, a onda i shvati vrlo brzo zašto.

zato jer su oni svi redom u duši ratnici ljevice, i ljevičari, nema drugog razloga osim tog, i mogu se javno reklamirat ko Hrvati desničari nacionalisti ovi oni, oni su jedne šuplje provokativne jlevičarske nakaze, koje financira zapad i koje zapad održava na životu, zato tom i takvom zapadu želim isto što i Putinu u Rusiji, nemam niti najmanje razlike između zapadne i ruske propagande, odnosno putinove, s tom razlikom da su Rusi homogen narod, i trebaju nam arijevci živi i brojni, kakvi god da jesu, treba ih stavit na put Božji, ali bolji su i zdraviji od svih na zapadu tri puta, to što su politički retardi ne mjenja činjenicu o genetici, to što su siromašni ne mjenja činjenicu da sve te istočne zemlje europe mogu više ponudit u pogledu spasa europe, pa i Rusija, nego zapadni dio europe i amerika.

vrlo jednostavno, zapadna propaganda je iskoristila rat u Ukrajini, da sebe prikaže boljom, a zašto nisu bolja, primjer je razmišljanja ovog ljevičara Romana Bolkovića koji si čak tepa i da je Hrvat, iako mu je HOS još 1990ih "smrdio".

kao i HDZu, a vidmio što je HDZ i Tuđman na koncu napravio, to što smo s njima dobili rat, ne znači da nisu govna i da nisu usrali sve što su mogli nakon toga. jer jesu, i zato me za mišljenje takvih zaboli ona stvar. da žele dobro ovom narodu, i oni bi obukli crno i digli desnicu u zrak, to je stari rimski pozdrav kojim se odaje počast militantnom plemenitom Hrvatu spremnom da pogine za svoj narod u ljutom boju, ali oni ne žele militantne hrvate, oni žele kamiličare i one koji će zbog par jaja plenkoviću pričat o terorizmu u državi, i takve odgajaju ovakvi kvazi novinari i zapadna propaganda, mekušce koji se boje svoje sjene, di će takvi svrgnut vlast, pogotovo ovu plenkimunovsku i pupovčevu na uzici banja luke i beograda, uz asistenciju milančeta koji sve više udara po muslimanima ohrabren srbofilstvom, džabe mu glumatanje Tuđmana kada iza njega ostaju srpske mrvice. nema di taj nije u srpskom gnoju, partizanski zlotvor kao i ovaj romano ali bitno da se sere po HOSu i Putinu, Putin i HOS njima su jedno, sve što je militantno i što dere po njima, i njihovim napaćenim guzovima ko torpedo po brodovima, njima je mrsko, a tobože su za pederska prava i gay brakove. izdajnici bili i ostali, kad ste za to primite torpedo u dupe, dignite desnicu u zrak, obucite crnu košulju i dokažite da ste Hrvati. bez torpeda u šupku neće ići, ipak ste vi glavni saveznici onih što primaju torpedo u čmar.

ništa čudno da takvima desnica smeta, a Židovi su im samo jalovi spin, kao i "holokaust" na tu temu. desnica njima smeta iz potpuno drugih razloga, a to im dobro dođe zbog javnog ispiranja mozga o dobrim saveznicima koji su porazili one koji su činili zločine, bit će da su saveznici i Židovi brali cvijeće po europi, pa se rat dogodio jer su neki s brčićima počeli dizat desnicu, nije to baš tako jednostavno za objasnit, previše pojednostavljaju jako kompleksnu stvar, i zato i jesu protiv desnice i crne boje, nemamo svi isti ukus, netko voli paštu a netko mrzi talijane, ja recimo volim paštu ali ne volim talijane, netko drugi niti voli paštu niti voli talijane, sto ljudi sto ćudi, poštedite nas jednoumlja i diktature, serete po Putinu a podržavate zapadnu diktaturu i serete po Hrvatskim ratnicima i militantnim borcima, Bugojanska grupa je za takve isto nacizam, svej e njima nacizam što se protivi jednoumlju, to je njima nacizam, zbog takvih se i diže desnica u zrak, da znaju da im nije Putin jedina opozicija, i ko ih jebe ako ih to smeta!!!

Datum registracije
    Jan 2021
    Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Pelosi u Jerevanu, Armenija. Nema vise putinovih slika. Puklo bratstvo, bacuske ih ostavile kao govno na kisi.
    ona nas sigurno neće spasit, kao ni Biden, nas može spasit samo urušavanje zapadne demokracije, i zapravo poraz Putina treba pogledat iz prizme ko ostaje nakon njega, bez poraza zapada nema ni poraza Putina.

zapad je stvorio Putina, zapad je stvorio Titu, zapad je stvorio Staljina, zapad je s diktatorima ugodno ćaskao dok su nas ovjde preparili ko medvjede, a njima smeta jedan francišković za kojeg mene boli tuki, ali njima je eto taj francišković alah uekber redikul, i da je teško da je veći od njih.

njima smetaju sve pojave i likovi, koji na bilo koji način kvare njihovu percepciju društva, recimo ja s desnicom u zraku bih se teško prilagodio toj njihovoj žabokrečini i zato sam problem, i svi ostali koji se tako ponašaju i razmišljaju su problem. jer je zapadna diktatura identična kao i istočna, razlika je samo u nijansama, odnosno u predstavi, te priče o demokraciji neka objee mačku od rep, amerika je septička jama od države, kao i čitava zapadna europe, od njihvoe demokracije dobije proljev i ide mi se rigat na wc.

one fanatike s forum.hra koji su jedva dočekali situaicju u ukrajini da seru po rusima, a do 1991 su bili najzagriženiji rusofili tek neću, kako je ovaj šušak kuljiš promjenio mišljenje o Rusima ? tako što je dobio doticaje s zapada, isto kao i bolković, ti novinaris su točno ono što je mamić nadrobio o njima, smradovi koje kupiš za jednu večeru, poput prasička.

ne zanima me njihovo mišljenje, kao što me ne zanima ni poštenje od kurve. tu smo zbog sexa, i jebat ćemo se dok nam se jebe. pa ko prvi svrši, taj će i da prvi završi. tako to ide u svijetu, a sve ostalo su bajke za malu djecu.

Datum registracije
    Jan 2022
    Rusi u opcoj bezaniji iz Harkivske oblasti, ostavili netaknut i svoj najnapredniji tenk T90M https://twitter.com/UAWeapons/status...htmode%3Dfalse

Datum registracije
    Jan 2021
    Putin nije doveden na vlast, da Rusi pobjede, kao ni Hitler u Njemačkoj, u konačnici ko god dovede svoj narod do poraza doveden je upravo s tim ciljem na čelo.

a kad tad ovi na zapadu će pojest govno, i zajebat sami sebe, i ja ću uživat u tom trenutku ko prase u blatu.

jer sva ova sranja su njihovo maslo, Ukrajina je imala pravo izabrat svoj put, i podržavam njihovu borbu protiv Putina i njegove negacije iste, ali isto tako ne mirim se s zapadom jer je on puno opasnija igračka od Putina koji kad padne past će i cijeli njegov truli sistem. a na zapadu neće sve past, jer je sve postavljeno na način da ima tisuće takvih ko putin, i kada sjebeš jednog ko da nisi ništa napravio.

to je demokracija, zato se na zapadu svi kunu toliko u istu, jer ne možeš izbacit stoku toliko brze iz sistema, koliko se stoka može još brže uselit u isti. a narod realno ništa drugo ni ne zaslužuje, ali bez brige kad tad sve ovo što rade će im se srušit ko kule od karata u vrijeme Rima, nitko nije mogao ni zamislit da neće biti gladiatora kruha i igara, akvadukta, pa se to dogodilo, kamoli da će se raspst rimsko carstvo, amerika britanija zapad općenito su za to rimsko carstvo vic. oni si umišljaju da su rimsko carstvo, ali rimsko carstvo je trajalo puno duže nego što će oni ikad trajat s ovakvom politikom koju vode. i to je činjenica.

pa neka udaraju po arijevcima i rasistima do sudnjeg dana, njima je sudbina rima zagarantirana. ništa nije bilo vječno, pa ni oni neće biti vječni, jedino mjena stalna jest, u vrijeme mongola nije bilo ni amerike ni britanije, đingis je bio glavna faca svijeta, nije bilo ni charlesa ni prinčeva ni kraljeva, samo džingis i njegova zlatna horda, di su danas ? nigdje, e tako će nigdje biti izrael amerika uk s ovakvom politikom koju vode, pad putina mogao bi samo ubrzat te procese, ne zato jer je putin spasitelj svemira, već baš zato što se putin suštinski ne razlikuje bitno od njih.

i činjenica je da je legalno izabran na vlast, a mediji u rusiji nisu ništa više propagandno naoštreni od naših ili američkih ili francuskih njemačkih, sve je to u par deka, a svi su pretežno govna, tako da kada netko aludira da je putin izabran zbog propagande, a kako je izabran biden ili charles lord drakula ? kada ga vidim sere mi se, tamo se jadan muči s onom tintom iz nalipera, umjesto da digne desnicu u zrak ko BBB, i stari članovi kraljevske obitelji, oni se nisu sramili salutirat rimski, u čast najboljeg carstva u povijesti.

samo rijetki znaju prepoznat vrijednost, i odat joj poštovanje, za razliku od ove generacije izroda koja se pravi da ne zna svoju povijest. kao zaboravili sve ono što se događalo ranije, jer je sad aktualno biti idiot. pa neka je, i može biti aktualno do moje smrti, ali to ne znači da ću ja zbog te i takve klime postati idiot, i to baš zato što oni od mene očekuju da budem korisni idiot, ja to neću biti.

a romano neka se zgraža salutiranju rimskom carstvu, mi smo na njega ponosni, ponosniji nego na američke uzgoje heroina i uvođenje demorkacije po vukojebinama dalekog istoka.

šta ćeš, svaka budala ima svoje veselje, neke imaju antifa i anglofilija židofilija, a mi imamo stare rimske običaje kojima stremimo jer smo svoji i jer čuvamo svoje. šta ćeš, nismo se svi preplatili biiti njihovi i plesat kak oni sviraju.

doduše ne patim ni ja za zastavama i marševima po ulicama, ja sam ipak više pobornik revolucije i totalnog svijetskog prevrata na najmučkijij način kako ta bagra i zaslužuje.

Citiraj Prvotno napisano od LOUNGELIQ Vidi poruku
    Rusi u opcoj bezaniji iz Harkivske oblasti, ostavili netaknut i svoj najnapredniji tenk T90M https://twitter.com/UAWeapons/status...htmode%3Dfalse

Rusi su najjači. Oni smatraju da je za novi model tenka dovoljno samo dodati novi broj u ime. Koja je uopće razlika između t-72 i t-90? Par komada zašvasanog lima?

T-90M

T-90M opremljen je najnovijom ruskom vojnom opremom, a glasi kao tehnološki najnapredniji i neosvojiv zbog svog eksplozivnog oklopa i sofisticirane dimne zavjese koja se aktivira ako otkrije da je na vozilo ispaljen laserski projektil. Ovo moćno vozilo također ima mrežu preko svoje kupole čiji je glavni cilj odbijanje projektila, a opremljeno je i "oklopom" na stražnjoj strani za obranu od granata.

Približno 100 tenkova T-90M trenutno je u službi u najbolje opremljenim jedinicama Rusije, uključujući one koje se bore u Ukrajini. Tenk koji košta oko četiri i pol milijuna eura prekriven je radarskim i toplinsko-izolacijskim apsorbirajućim materijalom Nakidka, a fotografije prikazuju i unutrašnjost tenka kao i potpuno novi nišan pod nazivom "PNM-T" koji rijetki imaju.

Ukrajinci zarobili najnapredniji, ‘neosvojivi‘ ruski tenk T-90M. Vrijedi milijune i ima zaštitu skoro od svega, pogledajte fotografije moćnog vozila

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od ivica Vidi poruku
    Ko bi reko, Orao je sletio, Pelosi na Tajvan pa u Armeniju, za Armeniju su mogli reći ne bi se stel mesat to je između Turaka,Azera i Rusa, pa i Irana. Nije anglosaksonska sfera.
    Al mora im se priznat stoje iza kakve ali takve demokracije kontra totalitarizma Putina,Erdogana, Xi-a....čupali su tako i Kurde kod Kobanea kad su ih svi pustili niz vodu, pa Trump mislim izbombardirao kozojebe...

Da ne zaboravim legendarnog BoJo-a..

Kako je trolao, EU trojku, ovi dođu u Kijev, a on nastupi sutra iza njih:Slušaj Volodimire ja te stojim šta god treba stiže,pusti šta ovi pričaju... pa onda sa Šveđanima garancije da će im pružiti pomoć u slučaju eskalacije s Putinom zbog pristupanja NATOu..., i Poljaci naravno...
    Hrvatska bi se trebala više vezati za SAD i UK negoli za EU I Germane. Možda je ono Plenkovicevo strateško partnerstvo s SAD jedini dobar potez njegove vlade...
    Ruski svet je područje bivšeg SSSR što konfrontira zapadnoj Europi, dok je Srpski Svet i izgledni Turski svet područje krnje Yugoslavije i ne konfrontira nikome osim RH i možda Slovencima,, a EU se nije nešto pretragla za Hrvate....tako da tješnja suradnja sa UK i SAD što više to bolje...
    Šteta da onaj Iran nije u NATO umjesto Turske...

UFA zarobila famoznu Armatu
    Pazi, i ovi lijevoliberalni puzevi oko Bidena samo slete i daju Azerbaijjanu do znanja da nema vise zajebancije, i odmah se slika mijenja.
    Sto bi bilo da je nesto ostrije na moci.
    Dok ih natecen putin podjseca, sada pazi, da je rusija 2 000 htjela u NATO.
    I pita se zasto Amerika zeli biti neprijatelj sa rusijom.
    Kaze lik koji je jedino u Siriji kako bi prcao Amerikance a u Africi da bi prcao EU.
    Botox FSBovac de facto na koljenima, jos bi se malo igrao vaznog igraca.

Datum registracije
    Sep 2016
    Gledaju li bacuske Zrni i Zoran kako se rusija odnosi spram saveznicima. Kao i srbalje na kosovu ostavili su Armence.
    Uvijek se trabunjalo o "tada su bili slabi, Jeljcin pijanac je bioo, da je onda bioo putin eeee"
    I, sto se ispostavilo. Kao kula od karata se srusila ta imperija, i pokazala se kao bezinska pumpa sa atomkama, koju ne smije upotrijebiti.
    I to je saveznik kojeg sniva Zrni...
    Uslast.

Datum registracije
    Sep 2016
    Hrvatski M-46 130 mm sa znacajnom kolicinom streljiva drma po orcima u donetskoj zupaniji.
    Slava Ukrajini

Pa tu su,djeluju, nigdje slika da nadem..domet je čini mi se 30ak km, dobro su nama služile...
    pozdrav Ukrajincima sa Širokog Briga,i dobar ulov...

https://youtu.be/8rRKdJweQ1U
    Posljednje uređivanje od ivica : 19-09-2022 at 20:15

Datum registracije
    Jan 2022
    Prelazak rijeke Oskil pod artiljerijskom paljbom juzno od Kupjanska u pravcu Izjuma https://twitter.com/Osinttechnical/s...12204032008196

Datum registracije
    Sep 2016
    rusi atakiraju medicinsko, evakuacijsko vozilo, jasno oznaceno crvenim krizevima.
    https://mobile.twitter.com/Militaryl...30611279679488

Datum registracije
    Sep 2016
    rusi povukli U-Boote sa Krima.
    Svjetska sila nije u stanju cuvati podmornice na okupiranom teritoriju.

Putin naredio djelomičnu mobilizaciju ljudi. Kakva mobilizacija, ako se ne vodi rat nego specijalna operacija? Navodno će se mobilizirati samo ljudi iz rezerve koja broji 2 milijuna ljudi. Putin pojačava ulog, vidjet ćemo hoće li mu to donijeti lakšu pobjedu ili još teži poraz. Te ljude treba skupiti, obučiti, naoružati, opremiti i dovesti na front. Trebat će im jako puno novaca za taj pothvat, na front će vjerojatno stići do zime, a onda na proljeće kreću u dobru staru rusku taktiku juriša na neprijatelja s milijunima ljudi.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove