+ Odgovori na temu
Stranica 168 od 224 PrviPrvi ... 68 118 158 166 167 168 169 170 178 218 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 3,341/4480

Tema: Agresija Rusije na Ukrajinu

Super ugledni član LB86 avatar
    Datum registracije
    Jan 2021
    Slobodan Praljak nije ratni zločinac, s prijezirom odbacujem vašu presudu!

Datum registracije
    Jan 2021
    kako ih sprdaju Ukrajinci, ovo nisu istine što im rade, jesu oni dobili zapadno oružje, ali i bez njega su ih isprdali u vojnom smislu, baš ih prcaju i trolaju od starta rata, što god debili iz Rusije potegnu nema efekta.

čujem da sad gađaju elektrane, da ljudi ostanu bez struje, neki su i ostali. uglavnom ništa čudno, podsjećaju na Martića nakon Bljeska.

to je ta bratija od srbije, mislio sam da su Rusi pametniji, ali izgleda da su ista govna ko Srbi. ako ne i gori.

valjda će ameri poslat i ovo, Ukrajinci se neće bunit na takve poklone pomoći.

uglavnom, Britanci i Ameri su im realno najviše pomogli što je je, trebaju se držat njih i Poljaka, i oni ovaj rat izgubit ne mogu, a Rusi se mogu u ovom blatu koprcat 10 godina, na kraju će opet morat odstupit, što budu tvrdoglaviji to će im sramota i poraz biti veća-i.

sami biraju kako će ovo završit, mogu završit i na bezbolniji način, ali da je tamo bilo nekog s mozgom u glavi taj bi znao da Ukrajina nije zalogaj koji se treba zagrist.

ni prvi ni zadnji, koji su u usta stavili više nego što mogu progutat.

Ugledni član LOUNGELIQ avatar
    Datum registracije
    Jan 2022
    Heroji, sjeverno od Harkiva blizu granice https://t.me/hueviykharkov/78914 Slava Ukraini, Putin khuylo!

Dok ukrajinci oslobadjaju svoju zemlju, ruski teroristi teroriziraju u znak odmazde civilnu infrastrukturu, u prvom redu termoelektrane i trafostanice, pokazali su da su samo za toga sposobni.

Ovo me podsjeca na ponasanje krajiskih orka u proljece '95 https://www.index.hr/vijesti/clanak/...a/2394392.aspx
    Posljednje uređivanje od LOUNGELIQ : 11-09-2022 at 23:52

Datum registracije
    Jan 2021
    iskreno se nadam, da će ovo biti rat do posljednjeg rusa u ukrajini, nek se zahvale kgb u za sudbinu, govna se u kanalizaciju baca.

a što se tiče ovih napada, ovo će samo ubrzat ishod rata, a ruska govna ukrajinu će napustit puno bolnije nego afganistan, kažu komšije da tek sad polinje rat, a do sad su se ruski imbeculi kao samo igrali rata, sad ćete vi vidjet kad mi vama struju isključimo, to če sigurno zaustavit tenkove i pješadiju koja ruska govna tjera u majčicu.

neće ni nuklarni napad više inat efekta, ukrrajinci će se stvarno borit do posljednjeg, a rusima bi bilo pametnije da napuste ukrajinu dok su još živi, jer uskoro će bit mrtvi, i treba ih pobit sve skupa s čečenima bez milosti, govorim za sve koji nose oružje do zadnjeg.

Rusija ne gubi ratove, ma ne samo bi oba sv podojili bez zapada kojeg tobože mrze jer je putin reko fa zapad mrzi ruse, kao što i mrzi srbe, pa je zato toliko ruskinja i srpkinja na Z kurcu. pametnom dosta.

Nisu loši Ukrajinci, u par dana oslobodili polovicu onoga što smo mi oslobodili u Oluji. Nije čudo da ih osjećamo bliskim narodom, svoj svojega poznaje.

Auu shit. Jel to znači da hercegbosanskim četnicima Putin, Dodik i Kadirov neće raditi treći entitet.

Koji pehisti su ta hercegosanska četničija.
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Datum registracije
    Jan 2021
    ovaj Milanović je isto pokazo karte, tobože se bori protiv bošnjakistanije, a u isto vrijeme s Vučićem šuruje po Sloveniji, Dodikom u Zagrebu itd, ne može taj iz partizanske srbofilije ni da se na nožne prste popne.

sve je to zaluđeno istokom, uostalom da nisu zaluđeni istokom ne bi ni ratovali s srbima u 2ww, i sada srali po Ukrajini koja je u identičnoj situaciji kao i mi 1991.

doduše oni imaju zapadnu potporu, mi je nismo imali, i to je jedina bitna razlika.

sve ostalo se može preslikat na našu situaciju s susjednim plemenom, i picoustim provokatorom koji djeli lekcije našim debilima jer mu guraju mikrofon pod usta.

umjesto da di god se on pojavi, nas ne bude, ni novinara ni političara. a u HR da mu se zabrani ulazak, uz poruku možeš ući, ali ćeš biti uhapšen čim pređeš granicu.

Hrvati su neviđeni mazohisti, uvjeren sam da će Ukrajinci nakon rata s puno više dostojanstva odnosit prema svom nasljeđu rata, i neće dozvolit Rusima da im drže lekciju iz povijesti kao što je naša bagra dozvolila Srbima.

netko ti pobije 15.000 ljudi, napravi sto miljardi eura štete, i onda ti još drži lekcije, to samo našim mazohistima padne na pamet slušat i dodvoravat se takvima, i crveni tepih im podastirat, može UK USA forsirat te odnose koliko hoće, da mi imamo svoje JA i da nismo nakupina debila koji mogu ladno pit kavu s dušmanima, ne bi to bilo izvedivo ni s sto amerika a ne jednom.

mi ne možemo biti magnet za Srbe na zapadu, kao što ni Ukrajinci ne mogu biti magnet za Ruse na zapadu, niti će to biti za razliku od Hrvata koji služe ko most za srbijansko putovanje na zapad. pa se jedu govanca i širi mir, na štetu svih hrvata, ali da to hrvati ne žele ne bi ni imali ovakvu vlast, netko je ipak cmoljio za titom 1980e, i nije ih bilo malo, to uglavnom takvi i zagovaraju i takvi i guraju takve odnose s pašalukom.

ko što postoje Škoti, koji se sad klanjaju engleskoj kraljici, kao da je njihova. ima primjera posvuda debilizma, ali mi ipak dominiramo.

Datum registracije
    Jan 2022
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Auu shit. Jel to znači da hercegbosanskim četnicima Putin, Dodik i Kadirov neće raditi treći entitet.

Koji pehisti su ta hercegosanska četničija.
    Dosad je najvise na uskrsnucu Treceg napravio Komsic, hrvatski politicar koji je najvise postigao po tom vitalnom nacionalnom pitanju nakon neslavnog pada Ante Jelavica 2001.

Pusti ti tu priču. Ruska armada se čekala kod hercegbosanske četničije ko ozebli sunca.

Kakvi su to debili.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 12-09-2022 at 22:09
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Datum registracije
    Jan 2022
    Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Ovo mi lici kao onaj napad na zracnu bazu na Krimu prije tocno mjesec, u Taganrogu se takodjer nalazi zracna baza. Ovo nisu mogli standardnim raketama koju su ameri isporucili za himars doseci kao ni onda na Krimu, ima bar 120km do najblizih ZSU pozicija.

Ili su gadjali vlastitim novorazvijenim Hrim 2 balistickim raketama ili su im ameri tajno dostavili ATACMS rakete za himarse.

Datum registracije
    Jan 2021
    Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    pa to je realno jedini način, kako će se javnost u Rusiji osvijestit, recimo našim razdraganim susjedima ni NATO bombardovanje nije pomoglo, dakle treba ih satrat do temelja idući put.

a što se tiče Rusa, sami su krivi, ispali su teški primitivci i lažovi, manipulanti i seronje prve klase. do ovog rata u Ukrajini, čak su imali moje simpatije, nakon ove svinjarije nemaju više moje razumjevanje.

politički se moraju transformirat nakon ovoga, ili jednostavno biti izolirani desetljećima, pa neka luduju, s time da bih im i Srbe priključio u izolaciji.

nije mi jasna europa, da onom idiotu vučiću još uvijek žmire na šurovanje s putinom, u sred ove globalne krize. koliko se kredita daje tim srbima to nisu istine, da mi radimo nešto slično, odavno bi nam lupili sankcije.

samo pokazatelj da taj zapad uvijek zbog tog rusofilstva, tetoši Srbe, a di oni točno mogu u sred europe, na koju foru bi oni mogli utjecat na poredak u europi, ne mogu ni na balkanu a ne u europi.

a to što su ruski satelit koga zaboli, baš zato bi ih trebalo izrokat i izolirat. a oni od vučića rade europsku priču, a tip se umio i postao umiveni četnik, umiveni znači da javno ne četnikuje iako je svima jasno da je četnik bio je i ostat će.

naši debili neka mu i dalje crveni tepih rasprostiru, dok cmolje po jasenovcu za nejači. i obavezeno neka vučiću daju jedan cvet, za kojim toliko pati kad ga ugoste.

Rusi su se sjebali dugoročno s ovim ratom u Ukrajini, a Putin je bivši, i da teoretski otkine nešto Ukrajine, nije uspio u cilju koji je predstavio na početku, u ruskim očima to je poraz, a oni ne trpe poraz. općenito još jedan pokazatelj, da veliki narodi ne mare ni za svoje ni za tuđe žrtve, ako se ciljevi ostvare, tako da sva ona patetika oko hitlera, ili kod nas oko pavelića i njihovih kakti žrtava je upravo to patetika, da su ostvarili cilj i da nisu popušili sve bi to bilo drugačije prezentirano.

kao što bi i zapad prihvatio propast Ukrajine, da je kojim slučajem u tjedan dana VDV bio u Kijevu. nema morala u politici, a još manje u ratu, ljudi nikako da shvate da te priče o žrtvama genocidima su idiotizam, tko u ratu bira sredstva daj neka me prosvijetli netko argumetnima i činjenicama ?

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Buda...ity_Assurances

eto, garantirali im teritorijalno cijelovitost, a samo pogledat što su napravili od Ukrajine u 6 mjeseci, toliko o ženevskim konvecijama i borbi za teritorijalnu cijelivitost susjeda.

isti ti ameri su bili potpisnik toga, isti ti rusi, i opet dakle isti trio se tuče na istom mjestu. samo pokazatelj što je politika, nije politika moral niti je ikada imala veze s moralom.

ljudi jednostavno ne shvaćaju da je politika tu više zbog konflikta i stvaranja istog, nego zbog mira i nekog pronalska riješenja jer na koncu sva ta njihova riješenja završe ratom.

i tek kada jedna od strana u ratu, doživi debakl i poraz ide riješenje sukoba i politička presuda.

sve se bojim kako bi postojao Nurberg, da je wehrmacht uspio osvojit europu. i nitko se nad time ne bi zgražao, kao što se danas zgraža na spomen istog i brke.

zato jer ljudi su dramaturzi prve klase, od svega naprave dramu, cijepidlače oko gluposti i uvijek imaju potrebu prenaglašavat događaje.

https://t.me/grey_zone/14982

ovako ide kad ti netko jamči ženevske konvecije, a Hrvate bi isto svako malo trebalo podsjetit jer su zaboravni, što se dogodilo na Bleiburgu s istima ?

da je gore bilo 2 miliona ljudi, napravili bi isto. toliko o saveznicima, i čuvenom antifašizmu i lovačkim pričama na tu temu.

Datum registracije
    Jan 2022
    Snimak zasjede ZSU specijalnih snaga iza neprijateljskih linija kod Kremine u distriktu Severodonecka

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Kotromanovic se javio, onaj sto se prije par tjedana oglasio i rekao da je rusija nepobjediva.
    Sada se iscudjuje nad uspjesima Ukrajinaca, ali nam na kraju porucuje "vidjet' cemo to ce sada putin napraviti"
    To je taj "jesam vam rek'o" mentalitet.
    Most+DP+Suverenisti+Mozemo+SDP+Milanovic=ruska kolona
    Za dom spremni i Slava Ukrajini

Datum registracije
    Sep 2016
    Stoltenberg skoro pa izravno kritizirao Njemacku i njenu politku kapaljke, Amerikanci poceli spominjati da ce poceti slati tenkove, kako bi Njemcima izbili pricu o tome da oni ne salju jel' ne salje nitko zapadne tenkove.
    Zaostrava se oko Medvidgrada. (Berlina)

Datum registracije
    Sep 2016
    E, da, procurila je neka slika Abrams tenka u sumi, sada jel' taj zaista u Ukrajini, jesu ga Americani ili Poljaci donirali...bumo vid'li.

Datum registracije
    Jan 2022
    Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Stoltenberg skoro pa izravno kritizirao Njemacku i njenu politku kapaljke, Amerikanci poceli spominjati da ce poceti slati tenkove, kako bi Njemcima izbili pricu o tome da oni ne salju jel' ne salje nitko zapadne tenkove.
    Zaostrava se oko Medvidgrada. (Berlina)
    Gdje si to vidio, ja sam upravo suprotno saznao https://twitter.com/JackDetsch/statu...11717939007488 , naravno nijemci su ekspresno odbili zahtjev za slanje tenkova, ali i Biden isto, kao i za dalekometne projektile.

Datum registracije
    Sep 2016
    To ide ispod zita. Veleposlanica Amerike u Medvidgradu je rekla da se nada liderskoj i ocekuje lidersku poziciju Njemacke u potpori Ukrajine, a veleposlanistvo je tvitnulo da svaka clanica NATOa sama odlucuje kako ce pomoci.
    To znaci da ne postoji dogovor o ne-slanju tenkova kao sto tvrde Njemci.
    Naravno da ce bidenovska administracija pokusati biti sto blaza spram Medvidgradu, zato jer su lEvoliberali kao i oni, ali polako je dosadilo. I ne samo njima.

Datum registracije
    Sep 2016
    Znaci ako nekome izravno kazes da laze, to je onako diplomatski dobar samar.
    A imas i Stoltenberga. Mislim. Ne znam kako Njemcima jos treba dati do znanja.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove