+ Odgovori na temu
Stranica 141 od 178 PrviPrvi ... 41 91 131 139 140 141 142 143 151 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 2,801/3554

Tema: Agresija Rusije na Ukrajinu

Koliko god mi ova ekipa s gornje slike ne bila baš draga u dosta stvari ali bar sjede za stolom ko ljudi.

A pogledaj ti ovu donju sliku i ovaj..kako bi je čovjek uopće nazvao..ovu nadrealnu sliku..šta je ovo..kolektivna paranoja, šta je ovo..koji je ovo svijet jbt..

Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 01-07-2022 at 11:24
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Super ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Koliko god mi ova ekipa s gornje slike ne bila baš draga u dosta stvari ali bar sjede za stolom ko ljudi.

A pogledaj ti ovu donju sliku i ovaj..kako bi je čovjek uopće nazvao..ovu nadrealnu sliku..šta je ovo..kolektivna paranoja, šta je ovo..koji je ovo svijet jbt..

Možda je strah od korone,odnosno pridržavanje distance po preporukama Svjetske zdravstvene organizacije.
    Vuk dlaku mijenja,ćud nikada.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Inace, rusi zovu Ukrajince "hoholi" sto bi prevedeno znacilo snop od zitnog klasja. Neki kazu da se i osvrnuje na onu kozacku frizuru.
    U biti to rusi koriste kao psovku, u smislu seljacine.
    Sada, ne znam sto su tocno rusi, valjda baletani sve od reda i naravno grofovi, urbanci sa dna kace, ali na to sam pomislio kada sam vidio ove slike iz ukrajinskog rova. Ima daleko, daleko gorih stvari od seljaka. Recimo silovatelj, pljackas, budala itd.
    Tamo na četničkom forumu čuo sam naziv za Ukrajince "Ukropi". Pa jel to isto neki ruski naziv za Ukrajince ili to četnici i četničke podrepine pokušavaju (uzaludno kao i uvijek) ispast nešto duhoviti i podrugljivi.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 01-07-2022 at 13:32

Zbog Eline i bokala vina

Orix može još jednog dodat

šta je u ovome bilo da je eksplodira par puta, gori ko šibica

Jebe se KGB ovca. On sjedi za stolom dugačkim sto metara..

Zbog Eline i bokala vina

Ugledni član LOUNGELIQ avatar
    Datum registracije
    Jan 2022

Pa vidi se iz aviona da su promasili stoljece, ovi mongoli sastaju se jos uvijek kao da je 18. stoljece u grandioznim palacama i jos im samo fali Luj XIV ,a podanici su im i dan danas zive kao kmetovi.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Tamo na četničkom forumu čuo sam naziv za Ukrajince "Ukropi". Pa jel to isto neki ruski naziv za Ukrajince ili to četnici i četničke podrepine pokušavaju (uzaludno kao i uvijek) ispast nešto duhoviti i podrugljivi.
    Ukrop ti je kopar. Ima i neka ukrajinska stranka Ukrop, nacionalisti sa zelenim vidom na svijet, okolis i tako to.
    To rusi koriste kao pogrdan naziv za Ukrajince, slicno kao hoholi. Zvuci nekako grdo, makar su neki ukrajnski desnicar okrenuli stvar i uzeli kao svoj zastitni znak. Kao Dalmatinci tovara.
    A cetnici tamo....ne znam, oni su ti onako ograniceni, da im svetosavci narede prelazak na svetosavlje bombo bi bio prvi na koljenima, sa z tetovazom priko cela.
    Ne znam dal' se dobro sjecam, ali mislim da je crni bombo bio Dinamovac.
    Evo ja zamisljam toga bombu medj' boysima kako na srpskom vrijedja Ukrajince i Azovcima zeli smrt.
    Tu sliku bi htio vidjeti. Bosanski srbin u djelovima. Kolorizirano.

Datum registracije
    Sep 2016
    "Glavna strateska zadaca je oslobodjenje svih ukrajinskih teritorija u medjunarodno priznatim granicama"
    Valerij Zaluzhny
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Ukrop ti je kopar. Ima i neka ukrajinska stranka Ukrop, nacionalisti sa zelenim vidom na svijet, okolis i tako to.
    To rusi koriste kao pogrdan naziv za Ukrajince, slicno kao hoholi. Zvuci nekako grdo, makar su neki ukrajnski desnicar okrenuli stvar i uzeli kao svoj zastitni znak. Kao Dalmatinci tovara.
    A cetnici tamo....ne znam, oni su ti onako ograniceni, da im svetosavci narede prelazak na svetosavlje bombo bi bio prvi na koljenima, sa z tetovazom priko cela.
    Ne znam dal' se dobro sjecam, ali mislim da je crni bombo bio Dinamovac.
    Evo ja zamisljam toga bombu medj' boysima kako na srpskom vrijedja Ukrajince i Azovcima zeli smrt.
    Tu sliku bi htio vidjeti. Bosanski srbin u djelovima. Kolorizirano.

Aha znači, to je ruski kao pogrdni izraz za Ukrajince. Nije nešto invetivno a ni duhovito. Taman paše za četnički forum.

Zbog Eline i bokala vina

Bila je zajebancija na mrežama prije neki dan da su Ukrajinci zauzeli Potemkinovo selo.. tamo negdje u Hersonskoj oblasti.. selo se zove Potjomkino..tu je 5 ili koliko već što zarobljenih što uništenog ruskog oklopa..tako da ja mislim da je onaj broj od Orixa davno premašen..

Tako je. Briši iz olupine i spašavaj živu glavu..

https://www.reddit.com/r/CombatFoota...estroyed_tank/

Još jedan ruski T72B3

https://twitter.com/Blue_Sauron/stat...50143111843840

navodno i ruski T62 uništen a da nije u rovu gdje mu je kao bilo mjesto

https://twitter.com/UAWeapons/status...71757719232512

navodno pogodak Himarsom u rusko skladište iako više izgleda kao minirano ali nešto je golemo bilo nakracano u njega kako je ruknulo..

Još neko rusko skladište gori

https://twitter.com/COUPSURE/status/1541357219459072000
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 01-07-2022 at 22:25

Zbog Eline i bokala vina

Šta je ovo grunulo auf...loša je rezolucija..

sakrivaju se i ukopavaju Rusi ali slaba vajde izgleda..

Strašna eksplozija borbenog vozila

Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 02-07-2022 at 16:26

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Sep 2016
    Pratite sigurno Branimira Vidmarovica, analiticara koji se pojavljuje svugdje, od drzavne televizije do regiyunaskih.
    Podsjetimo se da je isti taj Vidmarovica prije ruske invazije rekao da....pogadjate....rusija nece izvesti agresiju na Ukrajinu.
    I poznata je ona njegova kako ruski tenkovi ne silaze sa cesta kako nebi stetili zitu...
    Da, to je Vidmarovic izjavio.
    Jeste li znali da je Vidmarovic rus po materi, te da je studirao u Moskvi.
    I to su nam sada kao analiticari.
    Kao ona Sabic Selo iz Zagreba, Muslimanka koja nam analizira BH. Mislim. Razumis?! Sta je to. Kakav Vidmarovic, kakav analiticar.
    Posljednje uređivanje od Puntar2.0 : 02-07-2022 at 16:02

Datum registracije
    Sep 2016
    Dobar dio njemackih medija pokrenuo hajku na ukrajinskog veleposlanika Melnyka, covijek je isprovociran u podcastu kod nekog ljevicarskog Njemca, sorta komunist sam ali primanja su mi 3 000 Eura netto, i jednostavno se Melnyk ne odrice Bandere. Kaze Bandera nije kriv za ubojstva Zidova i Poljaka, covijek sjedio u njemackom logoru u to vrijeme i gotovo. Nema te sile koja bi Melnyka dovela do toga da okalja Banderu.
    Naravno, njemacka zurnalija napravila opet veliki shkandal oko toga, cak su pokusali i Poljake povuci u brod jer je na relaciji banderovci-Poljaci isto bilo krvavo.
    Poljaci reagirali jako suzdrzano.
    Misle Njemci da su i Poljaci i Ukrajinci ludi te da nemaju precih problema.
    U isto vrijeme njemacko ministarstvo lagalo o daljnoj ovisnosti o ruskom ulju.
    Rekli su da je na nekih 12% ukupne potrosnje, stvarna brojka je 28%.
    Cisto da ilustriram ljigavost i smrad svapske politike.

Pratite sigurno Branimira Vidmarovica, analiticara koji se pojavljuje svugdje, od drzavne televizije do regiyunaskih.
    Podsjetimo se da je isti taj Vidmarovica prije ruske invazije rekao da....pogadjate....rusija nece izvesti agresiju na Ukrajinu.
    I poznata je ona njegova kako ruski tenkovi ne silaze sa cesta kako nebi stetili zitu...
    Da, to je Vidmarovic izjavio.
    Jeste li znali da je Vidmarovic rus po materi, te da je studirao u Moskvi.
    I to su nam sada kao analiticari.
    Kao ona Sabic Selo iz Zagreba, Muslimanka koja nam analizira BH. Mislim. Razumis?! Sta je to. Kakav Vidmarovic, kakav analiticar.
    Otac Đuro mu je devedesetih bio veleposlanik u Ukrajini.

zapaljena ruska oklopna vozila na Lisičanskom frontu

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Epetium Vidi poruku
    Znam, gledao sam ga (Vidmarovica sr.) kod Jurica, dok je zadnji bio u najvecem naletu putinofilije, kada su on i Loso skoro pa pjevali ode putinu.
    Ocito sr. sina nije bas nariktao, taj je jos dan prije ruske agresije pozivao Zelenskog da i ne pokusava zadrzati Donbas.
    Mali Brane iz Pule.
    Posljednje uređivanje od Puntar2.0 : 02-07-2022 at 16:53

Datum registracije
    Jan 2022
    Rusi u centru Lisicanska, potvrdjeno da se male skupine ukrajinskih jedinica jos uvijek se nalaze u gradu https://twitter.com/RALee85/status/1...C81Yqm7OoqAAAA ; https://twitter.com/RALee85/status/1...Cyucn36-oqAAAA

Super ugledni član LB86 avatar
    Datum registracije
    Jan 2021
    zapad je debelo zakasnio s potporom, kao i u našem slučaju, daju oni njima oružje, ali Rusija nije Srbija. to mnogi kod nas ne kuže, Rusija je ipak globalna sila, i Ukrajinu je puno bolje trebalo spremit za ovaj scenarij.

a Zelenog su trebali smjenit, kad je govorio da do rata neće doći. komičar im vodi zemlju u ratu, pa ništa čudno da su vojno komični, i da su nakon 8 godina rata isti otvoreni sukob dočekali blago rečeno nespremni.

ali ne sumnjam ja u to, da će "nacisti" kao onomad "ustaše" potaracat crvenu armiju i bradonje. ne može ljevica i brada protiv desnice, kad tad to dobije po pički, i bude obrijano do kože.

ove kadirovce, će biti neizmjerni gušt, gledat na kraju ovog rata kada ih se bude brijalo, i slalo alahu u amanet.

sve obrijat, i poslat u grozni na novu pobunu protiv putina, ovi što prežive ovi ostali bit će pokopani ko turci, bez puno brige di su im grobovi. a isto važi i za separatiste, i ostale putinove antifašiste, nema ništa slađe nego vidjet kako crvenoarmijci dobivaju po kostima. Ruse je spasilo samo činjenica što ih ima daleko više od švaba i ostalih europljana, oni su realno vojno potkapacitarni ne samo germanima već i mnogim drugima, njih čupa veličina zemlje i velika populacija, bez te veličine i populacije odavno bi oni bili pregaženi ko u eri mongola, ali tada su i izvukli lekciju pa su asimilirali sve isvakoga, i proširli teritorije na najveću razinu u povijesti.

a danas bi igrali svijetsku silu, kao onomad treći rajh, razlika je utome što koliko god brko bio lud 3 rajh je imao te kapacitete, jer da nije ne bi se zapad i istok udružili protiv istog kao zajedničke prijetnje, a današnja Rusija nema te kapacitete ona može samo napravit kaos, ali globalni poredak vodit i sisat ne mogu. to je ipak trenutno suđeno amerikancima, i njegovim frendovima iz Ziona.

sve u svemu, očekujem pobjedu "nacista" kad već nisu mogli pobjedit u 2ww, red je došao da Rusi plate sve s kamatama u ovom, ja znam na kojoj sam strani i dileme nemam, nekima je staljingrad sramota, meni je ponos. drago mi je da su Hrvati bili na pravoj strani povijesti, protiv Tita Staljina i danas Putina. i biti ćemo i dalje, usprkos antifašistima i to što nas dotični žele stavit pod istok.
    Slobodan Praljak nije ratni zločinac, s prijezirom odbacujem vašu presudu!

Citiraj Prvotno napisano od Epetium Vidi poruku
    To mu je otac?! Stari hrvatski domoljub, a sin ruski plaćenik...

Prognoze starog lisca Henry Kissingera; https://www.maxportal.hr/vijesti/hen...ri-putin-gubi/
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Datum registracije
    Jan 2022
    Turska carina zadrzala ruski brod koji je prevozio ukradeno ukrajinsko zito https://twitter.com/SamRamani2/statu...htmode%3Dfalse

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove