+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 6 PrviPrvi 1 2 3 4 5 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/109

Tema: Davor Ivo Stier - Nova zvijezda hrvatske politike?

Ako se dobro sijećam, Boljkovac je za njenog i Karamrkovog mandata u MUPu prvi put optužen.

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Zagovor za Hrvate iz BiH u parlamentu EU puno je politički "teže", a u što smo se mogli i uvjeriti prethodnih tjedana, posebice kroz potporu Fulea HDZ BiH u priči oko hrvatskog TV kanala itd., gdje se dao osjetiti taj jaki lobi, nego li na bilo kojoj drugoj unutarstranačkoj poziciji za Steira, tako da on možda položajno i nije degradiran, ali jeste na neki način funkcionalno.

Možda je baš radi tog zagovora i potpore Hrvatima iz BiH na tako bitnom mjestu u parlamentu EU i smijenjen, ako bismo se usudili tako špekulirati...
    To bi s jedne strane opravdalo Karamarka, jer bi se uvijek moglo reči da su Steirovi istupi "stranački stav", ali s druge strane ako ga je Karamarko preko svojih stranačkih poluga smijenuo, onda je po srijedi dvostruka igra, što nemožemo znati bez dubljeg poznavanja stvari unutar HDZ-a i relacija preko kojih i u kojim njen definitivno još uvijek zagonetni predsjednik funkcionira.

Bilo bi dobro da se na forumu netko potrudi i politički portretira Karamarka, jer bi se onda moglo sagledati na, pretpostavljam, realniji način i pitanje Kosorove i cjelokupne aktualne situacije i položaja HDZ-a u ovom vremenu, kao i ulogu njenog Predsjednika u svemu tome...

Ovako, ima dosta stvari koje bi se dale "iščupati" preko Interneta, što ponekad i nije lagan posao, pa samim time i dosta nagađanja iz kojeg onda proizilaze različita gledanja na istu stvar.

Citiraj Prvotno napisano od zaba1111 Vidi poruku
    Ne mogu se sjetiti što je to toliko loše napravila Jadranka Kosor kao ministrica i predsjednica vlade, za njenog vremena je napokon počela borba protiv korupcije, krupne ribe su počele ići u zatvore, počeli su se otvarati procesi komunističkim zločincima, završila je pregovore, uvela HR u EU, započela s promjenom ekonomskg smjera, prva obznanila da da se ne može trošiti više nego se ima, počela s rezovima, međutim zaustavljena je referendumom o pravima radnika... Sad se pogubila jer je odbačena ko zadnja krpa, ali to je sad i nebitno.

Što se tiče Stiera, još nemamo informacija zašto je degradiran i je li uopće degradiran, on sam kaže da nije i da nastavlja dalje s dosadašnjom politikom zaštite nacionalnih, ekonomskih i interesa Hrvata BH, na drugoj stranačkoj funkciji.

Sve što je govorio u eu parlamentu sigurno nije bilo samovoljno, nego usuglašeno na strančkim odborima i predsjedništvom stranke jer stranke tako funkcioniraju, ni na općinskom vjeću i najmanje općine se svako pitanje postavlja nakon usuglašavanja na stranačkom odboru, tako da nema teorije da svaka tema u eu parlamentu nije ustvari riječ stranke.

I nema tu nikakvog zaokreta politike HDZa prema bh Hrvatima, ona je bila i ostala politika potpore, a razlika je u okolnostima, Hr je danas u prilici nešto reći dok prije to nije bila, riječi nekakvog parlamentarca tada nisu značile ništa, tada kao i danas presudna je bila materijalna potpora koja nije nedostajala.
    evo ti je

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrva...8/Default.aspx
    http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatsk...ir-loncar.html
    tod der lüge

Ženska je ogledni primjer taštine.

na Ustavnim promjenama i referendumu se vidjelo tko je ona. Ostalo su sve gluposti.

Osim toga ona je toliko željnja pažnje da se neće libiti ničega da bi dospjela u taj centar.

pa može i sa Mesićem ionako mu je bila fingirani protukandidat na onim farsičnim predsjedničkim izborima gdje je Sanader nju tutnio kako bi Mesić dobio drugi mandat a ona imala šanse pobijedit koliko i Vinogradar Barcelonu.

Znam da mi je tada posebno farsično bilo kad je cmoljila nakon rezultata kako je šmrc..nju Mesić povrijedio kao ženu jer je rekao da šmrccc iskače iz paštete.

Ali ju ne smeta da se s njim druži i nasmijava kao što joj ne smeta ni sad da je u bloku sa onim koju su je prozvali Suzanom i sprdali se s njom..

Ona može sve.

pa i izbaciti Sanadera iz stranke iako je autorica najljigavije i najpoltronskije izjave u povijesti politike..Kud Sanader tud i ja.

zato je naša strana jadna jer kad vidiš tko je zastupao kao tvoje interese..jedna Jadranka Kosor čovječe..zar to nije otužno i jadno.

žena koja ni po čemu ne spada u naš svjetonazorski milje. Ljevica s tim nema problema. Njih zastupaju njihovi autentični predstavnici..Milanović, Josipović..sve zadrti neojugoslaveni, crvena buržoazija.

A tko nas predstavlja..Jadranka Kosor??

Sad je u klubu sa Nevenkom i Kerumom..to je za nju ponižavajuće ali ona će istrpit sve da ostane u politici.

Malo mi je tko u politici bio iritantan kao ona..i HDZ mi je prihvatljiviji bez nje..iako u njemu i dan danas ima na stotine Kosorica..prvi je Šeks..koji je nakon salve uvreda kačio Mesiću ordenja a on njemu ..što je bilo posebno ogavno..

Patetična, tašta, samodopadljiva glumica.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 27-01-2014 at 14:00
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Varlamova Stiliana avatar
    Datum registracije
    Nov 2011
    uz sve to, kosorica je i tuka. gledat je kao premijerku na TV-su svaki dan je bilo, kako bi to opisali Amerikanci: cringeworthy.
    kako se zove ono kad je tebe sram za druge?

“O divine Sun, may you never see anything greater than Rome!” - Quintus Horatius Flaccus

Posebna je sramota bila kad se sastajala sa stranim državnicima pogotov iz regije..točno se vidjelo kako je gledaju kao tuku i gotovo posprdan stav imali prema njoj..onaj slovenski picopevac Pahor i onaj srbijanski paun Tadić.

A ona se sve kinđurila i sve pravila važna ko kakva seoska snaša..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 27-01-2014 at 16:54

Varlamova Stiliana avatar
    Datum registracije
    Nov 2011
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Posebna je sramota bila kad se satajala sa stranim državnicima pogotov iz regije..točno se vidjelo kako je gledaju kao tuku i gotovo posprdan stav imali prema njoj..onaj slovenski picopevac Pahor i onaj srbijanski paun Tadić.

A ona se sve kinđurila i sve pravila važna ko kakva seoska snaša..
    dobro, neka se kinđurila i pravila važna, za to me baš briga, ali je imala zbilja problema s protokolom. kad je bila kod obame nije znala kud bi sa sobom, kud s torbom, itd... bedak

a ništa o ničemu ona jadna ne zna... kad bi počela onako mrmljat... sve kao smireno i odmjereno, a vidiš da joj se u glavi vodi monolog u stilu: o jebote, što da im sad kažem...

“O divine Sun, may you never see anything greater than Rome!” - Quintus Horatius Flaccus

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Jadranka Kosor je dobila pohvale od jednog stranog diplomata za neke stvari koje je ispregovarala s EU. skoro sam pala sa sjedala kad sam to čula, ali izvor je pouzdan. doduše, nije htio reći o čemu se radi, a ja sam skužila da ne treba ni pitati.
    veli čovjek da se iznenadio kako je to pametno izvela. i dan-danas me kopka o čemu se radi.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    Jadranka Kosor je dobila pohvale od jednog stranog diplomata za neke stvari koje je ispregovarala s EU. skoro sam pala sa sjedala kad sam to čula, ali izvor je pouzdan. doduše, nije htio reći o čemu se radi, a ja sam skužila da ne treba ni pitati.
    veli čovjek da se iznenadio kako je to pametno izvela. i dan-danas me kopka o čemu se radi.
    Garant ga je oduševio njen tečni engleski...

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od sagitarius Vidi poruku
    Garant ga je oduševio njen tečni engleski...

ipak ona nije Ingrid-pipl-mast-trast-us poliglot.

čovjek je u vrijeme njenog ministrovanja imao u rukama tekstove ugovora.
    a s obzirom da znam tko je i koje su mu reference, ne sumnjam da govori istinu. još mi je puno i rekao.
    bit će je imala izvrsne savjetnike.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    ipak ona nije Ingrid-pipl-mast-trast-us poliglot.

čovjek je u vrijeme njenog ministrovanja imao u rukama tekstove ugovora.
    a s obzirom da znam tko je i koje su mu reference, ne sumnjam da govori istinu. još mi je puno i rekao.
    bit će je imala izvrsne savjetnike.
    Ovo je za desetke:
    http://www.youtube.com/watch?v=F4tkzBO2yuk

I znači Jadranka je bila loš ministar i premijer? Meni je bila sasvim solidna, bolja od većine ministara u tadašnjoj vladi, a da ne spominjem koliko je bila bolji premijer od predhodnika, žena je imala značajne rezultate i kao ministrica i kao premijerka, naveo sam premijerske zasluge, a kao minitrica je izgurala povećanje porodiljnih naknada i povećanje porodiljnog dopusta, a ne sjećam se ni da su branitelji bili nezadovoljni... Ili mi ipak razgovaramo o političkom angažmanu bivše premijerke i višestruke ministrice iz vremena kad je ona postala završena i nebitna priča ili o protokolu, šeširima, kako ju je gledo Pahor...

Citiraj Prvotno napisano od zaba1111 Vidi poruku
    a kao minitrica je izgurala povećanje porodiljnih naknada i povećanje porodiljnog dopusta, a ne sjećam se ni da su branitelji bili nezadovoljni...
    ? Što? Iz osiromašene državne blagajne je sebi pravila reklamu?
    tod der lüge

Sad se guraju sukobi u HDZ-eu. Stier kontra ovoga, Stier degradiran, Karamarko je pokazao tko je..katastrofa, Stier u sukobu sa Tomašić..dakle krenula je akcija razbijanja domoljubne Hrvatske..jedini način da se spasi da ljevica ne bude potučena za slijedeća desetljeća..

a gluposti na desnici tome doprinose.

nadam se da im plan neće proći ali ne bi se ni u šta kladio..

Citiraj Prvotno napisano od Stiliana Vidi poruku
    dobro, neka se kinđurila i pravila važna, za to me baš briga, ali je imala zbilja problema s protokolom. kad je bila kod obame nije znala kud bi sa sobom, kud s torbom, itd... bedak

a ništa o ničemu ona jadna ne zna... kad bi počela onako mrmljat... sve kao smireno i odmjereno, a vidiš da joj se u glavi vodi monolog u stilu: o jebote, što da im sad kažem...

ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od Orgasmatron Vidi poruku
    ? Što? Iz osiromašene državne blagajne je sebi pravila reklamu?
    Taj tip reklame ja sasvim poželjan, pogotovo za političare, kad bi se bar svi političari reklamirali tako da ključna nacionalna, ekonomska i politička pitanja poput ovog podignu, iz sfere nebrige i zapuštenosti, u gornji rang političkog interesa, nažalost to prevažno pitanje je nakon nje ponovno gurnuto u drugi plan.

Ljudi poput Stier ulijevaju nadu kako nije sve crno i kako ipak ima čestitih i sposobnih ljudi koji vole politiku i koji imaju određene vještine za baviti se istom. Međutim, uvijek na taj tračak nade padne ogromno sivilo i poklopi ga jer ti ljudi nemaju nikakvu priliku za pokazati se i napraviti nešto dobro jer dok progovore njihovi nadređeni ih lupaju po prstima jer nijednoj stranci u RH nije bitan uspjeh ove države ni naroda već isključivo vlastiti uspjeh. Stoga, ljudi poput Stiera njima ruše planove i ugrožavaju njihove šporke rabote i kao takvi će biti uklonjeni iz hrvatske politike.
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Ja o tom Stieru malo znam osim da ga napo Milanović..

Ne znam ni ja puno ali koliko znam nema nekih repova, mlad je , zanimljiv i govori stvari koje bi svakom Hrvatu trebale biti normalne i poželjne. Mene je oduševio u jednoj emisiji prije par mjeseci.
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Sad se guraju sukobi u HDZ-eu. Stier kontra ovoga, Stier degradiran, Karamarko je pokazao tko je..katastrofa, Stier u sukobu sa Tomašić..dakle krenula je akcija razbijanja domoljubne Hrvatske..jedini način da se spasi da ljevica ne bude potučena za slijedeća desetljeća..

a gluposti na desnici tome doprinose.

nadam se da im plan neće proći ali ne bi se ni u šta kladio..
    Čim se Stier degradira odmah ti je jasno kakav je HDZ. Da je pameti Stier bi trebao voditi stranku i tada bi stranka premoćno osvojila izbore.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove