+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 6 PrviPrvi 1 2 3 4 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/109

Tema: Davor Ivo Stier - Nova zvijezda hrvatske politike?

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Jadranka Kosor kao i Sanader nisu nikad ni trebali biti u HDZ-eu. I ako je stvarno Tuđman pozvao Kosor u stranku to mu je još jedna od grešaka.

Ženska je tašta, samodopadna i uživa kad je u centru pažnje.

Koliko je ona demokršćanka vidjelo se kod referenduma, stava o Ustavnim promjenama.
    U vrijeme kad ju je Tuđman "gurao" ona je bila ženska sa zvjezdicama u očima, poletarka HDZ-ovka iz udžbenika i nikome normalnom ne bi palo na pamet što se u njoj krije...
    Ne mislim da je Tuđman pogriješio, nego da je ona evoluirala u ono što o njoj danas mislimo i govorimo.

Stari lisac
    Datum registracije
    Aug 2011
    Čudna je ta smjena Stiera. Mora se objasnit. Mislim mora, trebalo bi a obično to sve prođe u tišini.

Moguće je i to da je Stier dobio po prstima jer otvara "neugodne" teme. Sve je moguće.

Karamarko. Dosad ne govori puno, ali ono što kaže, suvislo je. Ne zanima me je li fotogeničan ili televizičan jer se ne natječe za mistera Hrvatske. No dobro je govorio i Sanader dok nije došao na vlast. To opet ništa ne garantira jer kod nas nema instituta "prevare birača".

Kujundžić se meni osobno ne sviđa niti mislim da je neki kapacitet. Nalikuje mi na seoskog mudrijaša koji pred lokalnom prodavnicom uz pivu guli politiku.
    Ne treba to nikog zanimati ,koga briga...PR me ne zanima nimalo.
    Kažeš ne govori puno...po meni ne govori uopće!!
    Proteklih mjeseci u Hrvatskoj se događaju strašne stvari i upravo se on tu trebao isprofilirati i nametnuti sa jasnim stavom ako ne kalkulira...jer nije uvjek ni pitanje političke pobjede primarno.Izreci svoj stav o ćirilici,zauzmi stav oko Hrvata u BIH,stav o lustraciji.....primjera koliko hoćeš
    Na tim pitanjima se gradi biračko tjelo hdz-a i ta pitanja zanimaju biračko tjelo hdz-a

Citiraj Prvotno napisano od galija Vidi poruku
    Proteklih mjeseci u Hrvatskoj se događaju strašne stvari i upravo se on tu trebao isprofilirati i nametnuti sa jasnim stavom ako ne kalkulira...jer nije uvjek ni pitanje političke pobjede primarno.Izreci svoj stav o ćirilici,zauzmi stav oko Hrvata u BIH,stav o lustraciji.....primjera koliko hoćeš
    Na tim pitanjima se gradi biračko tjelo hdz-a i ta pitanja zanimaju biračko tjelo hdz-a
    ma na ta pitanja biračko tjelo HDZ-ea zna odgovore.

Ja čak mislim da je dobro da se ne svađa sa budalastim Milanovićem..po onoj Napoleonovoj..ne ometaj protivnika kad čini greške..

Ljude ipak najviše zanima gospodarstvo i ekonomija..nama su neka pitanja bitna ali ovi jedva čekaju da HDz govori samo o svjetonazorskim pitanjima..tu treba biti mudar...jesi vidila kako rade neokomunisti kad su oporbi..nikad ne pričaju o svjetonazorskim pitanjima, samo o boljem životu, o pravdi, o napretku, o poštenju tj skoro nikad a kad dođu na vlast piče samo ideologiju..

Nije ideal biti kao oni , samo kažem kako oni varaju često naivni narod....
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Ma da, tako se jedan političar i procjenjuje...
    Karamarko je prokockao svoj kredibilitet kojeg teško da može povratiti, bar ovdje gdje ja pratim njegovu ulogu, rad i djelovanje.

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2

Ja čak mislim da je dobro da se ne svađa sa budalastim Milanovićem..po onoj Napoleonovoj..ne ometaj protivnika kad čini greške..

Ljude ipak najviše zanima gospodarstvo i ekonomija..nama su neka pitanja bitna ali ovi jedva čekaju da HDz govori samo o svjetonazorskim pitanjima..tu treba biti mudar...jesi vidila kako rade neokomunisti kad su oporbi..nikad ne pričaju o svjetonazorskim pitanjima, samo o boljem životu, o pravdi, o napretku, o poštenju tj skoro nikad a kad dođu na vlast piče samo ideologiju..

E da je on te mudrosti, pa ni po jada..., ovo ostalo apsolutno stoji.

Stari lisac
    Datum registracije
    Aug 2011

Ja se s tim ne slažem....nije primarno ni bit na vlasti
    Budi jasan,nema tu kompromisa pa tko hoće nek glasa!

Onog trenutka kad zamjenim ideale za ekonomski standard moš me ubit

Citiraj Prvotno napisano od Komari Vidi poruku
    Pa da je bilo pameti ne bi je ni izbacili. I fino je umirovili.
    Ali ježiga Kara izgleda ne trpi nikog osim poslušnike zato mu valjda odgovara Jandroković i sva ona sila potrčkala koje skupio oko sebe.

Sad čekam listu za EU parlament a sve su prilike da Stierovo ime ni tamo nećemo vidit.

UBR novi međ tajnik je lajt verzija Jandrokovića..sve bezličnjaci na sliku i priliku vrlog vođe Karamarka. Čovjek koji sa strankom veze nema ali se fino uklapa u društvo.

U tom Predsjedništviu izgleda jedini koji je ostao a da valja je Drago Prgomet. Njega fala Bogu ne može smijeniti jerbo je izabran na Saboru.
    .
    Jadranka kosor otkako je izgubila, hvala Bogu, izbore u HDZu, je radila sve da bude izačena iz tog HDZa. U tom slučaju HDZ ili Karamarko nije imao ama baš nikakvu drugu soluciju. Imati u svojim saborskim klupama zastupnicu koja otvoreno nastupa protiv svoje stranke i koja je u tim klupama trebala sjediti kao član HDZa još 4 godine nje održivo? To se izbacuje. Ona je isto imala pravo kada je izbacila Sanadera.
    A o kakvoj je hijeni riječ pokazala je i na referendumu i u sudjelovanju u kojekakvim institutima zajedno sa Mesićem i Budom Lončarom.. ta žena ne vjeruje u ništa osim u vlastiti ego, a HDZ, Partija, HSP? samo daj sve valja.
    tod der lüge

Citiraj Prvotno napisano od sagitarius Vidi poruku
    U vrijeme kad ju je Tuđman "gurao" ona je bila ženska sa zvjezdicama u očima, poletarka HDZ-ovka iz udžbenika i nikome normalnom ne bi palo na pamet što se u njoj krije...
    Ne mislim da je Tuđman pogriješio, nego da je ona evoluirala u ono što o njoj danas mislimo i govorimo.
    malo si profulao.. Tuđman ju je pozvao u HDZ nakon što je imala onu prilično uspješnu radio emisiju o prognanicima i Vukovarcima.. i bila je tada prilično omiljena među tom populacijom
    tod der lüge

ovo si dobro primjetio.. i onda dođu na Vlast i prvi zakon koji donesu je onaj o obnovi komunjarskih spomenika
    tod der lüge

Ja se s tim ne slažem....nije primarno ni bit na vlasti
    Budi jasan,nema tu kompromisa pa tko hoće nek glasa!

Onog trenutka kad zamjenim ideale za ekonomski standard moš me ubit
    Galija..pričao je Sanader o idealima pa je radio sve suprotno kad je došao na vlast.

Ne mogu bit samo ideali, ljudi moraju od nečega i živjet.

Meni bi bio jasan znak npr da je Stier stvarno smjenjen zbog progovoranja o problemu BiH Hrvata. To bi mi bio jasan znak da je HDZ ostao isti kao za Sanadera i Kosorice.

Ostalo me toliko ne zanima. pa ne mora se uvijek sve galamit na sav glas.

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Orgasmatron Vidi poruku
    malo si profulao.. Tuđman ju je pozvao u HDZ nakon što je imala onu prilično uspješnu radio emisiju o prognanicima i Vukovarcima.. i bila je tada prilično omiljena među tom populacijom
    Ne vidim baš da sam profulao jer nisam govorio o tome kako ju je pok.Tuđman doveo ili pozvao, nego da on ne snosi krivicu za njenu kasniju "evoluciju".
    Mislim bitan je kontekst a ne jeli petak ili srijeda, kontaš.

Čudna je ta smjena Stiera. Mora se objasnit. Mislim mora, trebalo bi a obično to sve prođe u tišini.

Moguće je i to da je Stier dobio po prstima jer otvara "neugodne" teme. Sve je moguće.

Karamarko. Dosad ne govori puno, ali ono što kaže, suvislo je. Ne zanima me je li fotogeničan ili televizičan jer se ne natječe za mistera Hrvatske.
    bojim se Inkvy da nas koje zanima sadržaj, a ne forma i nema puno u ovom društvu
    tod der lüge

Karamarko. Dosad ne govori puno, ali ono što kaže, suvislo je. Ne zanima me je li fotogeničan ili televizičan jer se ne natječe za mistera Hrvatske. No dobro je govorio i Sanader dok nije došao na vlast. To opet ništa ne garantira jer kod nas nema instituta "prevare birača".

Kujundžić se meni osobno ne sviđa niti mislim da je neki kapacitet. Nalikuje mi na seoskog mudrijaša koji pred lokalnom prodavnicom uz pivu guli politiku.
    Ne razumijem, što je to suvislo kod Karamarka?
    Ako je nešto loše u toj stranci nakon Sanadera, to je da su na čelo postavili čovjeka kao Karamarko.
    Ima li profesionalnu deformaciju kao žbir, pa jednostavno mu je zato nastup nedorečen, mutan, pričam o svemu, a ne kažem ništa...ne znam.
    Meni se i dalje čini kao trojanski konj te stranke, bezličan, čovjek bez stava o svim bitnim stvarima u državi, bez inicijative, s njim HDZ izgleda kao želatina, ništa.
    I dalje mi se čini da je na toj tzv. desnici totalna pomutnja, ona je odavno naučena biti kontrolirana, još iz bivšeg sistema.
    I nije mi jasno kako je tebi dobar bilo tko koji će na bilo koji način "napasti" komunjare, bez obzira ima ju li perspektive ili su nesuvisli skroz, bitno je da su bar na verbalnoj razini udarili na komunjare...
    A to je čisti fluid Inkvi.

Citiraj Prvotno napisano od moonlight Vidi poruku
    Ne razumijem, što je to suvislo kod Karamarka?
    Ako je nešto loše u toj stranci nakon Sanadera, to je da su na čelo postavili čovjeka kao Karamarko.
    Ima li profesionalnu deformaciju kao žbir, pa jednostavno mu je zato nastup nedorečen, mutan, pričam o svemu, a ne kažem ništa...ne znam.
    Meni se i dalje čini kao trojanski konj te stranke, bezličan, čovjek bez stava o svim bitnim stvarima u državi, bez inicijative, s njim HDZ izgleda kao želatina, ništa.
    I dalje mi se čini da je na toj tzv. desnici totalna pomutnja, ona je odavno naučena biti kontrolirana, još iz bivšeg sistema.
    I nije mi jasno kako je tebi dobar bilo tko koji će na bilo koji način "napasti" komunjare, bez obzira ima ju li perspektive ili su nesuvisli skroz, bitno je da su bar na verbalnoj razini udarili na komunjare...
    A to je čisti fluid Inkvi.
    Meni on djeluje suvislo, tebi djeluje nesuvislo i što sad.

Naravno da mi je bitno i tražim svakoga tko će napasti neokomunjare jer oni usrdno uništavaju zemlju. To više nije nesposbnost to je namjera. Zadatak. Odrađivanje posla.

Sve ok, mislim samo da je on čisti mućak, kukavičje jaje za potpuno neutraliziranje HDZa, Stier je samo jedan u nizu koje će odrezat prvom prilikom ako pokažu bilo kakav izdvojeni stav.

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od moonlight Vidi poruku
    Sve ok, mislim samo da je on čisti mućak, kukavičje jaje za potpuno neutraliziranje HDZa, Stier je samo jedan u nizu koje će odrezat prvom prilikom ako pokažu bilo kakav izdvojeni stav.
    Čini mi se da su najzeznutije one crno-bijele ocjene, kako se uobičajeno procjenjuje neka javna ličnost, pa tako je čini mi se i sa Karamarkom.

Jasno mi je ovdje kod nas zašto ga ljudi na neki način doživljavaju kao autsajdera, jer jako malo je kao osoba uradio ili gotovo ništa kada su u pitanju Hrvati iz BiH, među kojim, uzgred, njegova stranka jako visoko kotira i sigurno je da će tako biti i na izborima za dvije godine, pretpostavljam, ako se stvari budu razvijali u ovom smijeru kako se razvijaju.

S druge strane on vodi daleko najjaču opozicionu stranku u Hrvatskoj, koja po svim predviđanjima, da ništa ne uradi, dobija izbore na stravičnim greškama aktualne vlasti.
    Možda su i Steirovi sjajni istupi u konačnom politika koja dolazi iz Karamarkovog stožera, pa zbog toga na određen način Inkvizitorov stav po ovom pitanju može biti posve racionalan i točan, mada svi mi u biti tragamo za istinom u najboljoj vjeri da će se kad to zaista bude potrebno Karamarko "probuditi" i vrlo jasno reči, kako mi u BiH to kažemo: "Popu pop i bobu bob".

Partibrejker Komari avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Meni on djeluje suvislo, tebi djeluje nesuvislo i što sad.

Naravno da mi je bitno i tražim svakoga tko će napasti neokomunjare jer oni usrdno uništavaju zemlju. To više nije nesposbnost to je namjera. Zadatak. Odrađivanje posla.
    Je djeluje on suvislo kad govori..

Samo je pitanje suvislosti onoga što govori u trenutku i okruženju kad govori.

Pa tako naprimjer organizira Okrugli stol o demografiji di nakon što Prgomet iznese potpuno realan i ostvariv plan uleti Adanić sa SF planom i majkom hraniteljicom i naknadi za iste a koje onda svekoliki nazočan stranački puk podrži a praktički odbaci Dragin.

Toliko o procjeni trenutka i momenta i shvaćanju i želji da se učini nešto konkretno.

Naime po djelima ćete ih prepoznati, a ja osim što dvi godine raspušta ogranke i izbacuje iz stranke ne vidim da išta konkretno radi osim što konstantno baca floskule kako se treba obračunat s komunizmom, a glede toga kad je mogao učinio nije ništa niti hoće po svemu sudeći.
    Prijateljima mogu kasniti, neprijateljima stižem na vrijeme
    WISLA KRAKOW HOOLIGANS.. 17, 500

Citiraj Prvotno napisano od Komari Vidi poruku
    Je djeluje on suvislo kad govori..

Samo je pitanje suvislosti onoga što govori u trenutku i okruženju kad govori.

Pa tako naprimjer organizira Okrugli stol o demografiji di nakon što Prgomet iznese potpuno realan i ostvariv plan uleti Adanić sa SF planom i majkom hraniteljicom i naknadi za iste a koje onda svekoliki nazočan stranački puk podrži a praktički odbaci Dragin.

Toliko o procjeni trenutka i momenta i shvaćanju i želji da se učini nešto konkretno.

Naime po djelima ćete ih prepoznati, a ja osim što dvi godine raspušta ogranke i izbacuje iz stranke ne vidim da išta konkretno radi osim što konstantno baca floskule kako se treba obračunat s komunizmom, a glede toga kad je mogao učinio nije ništa niti hoće po svemu sudeći.
    Nemam te insajderske info

I ništa mi u tom tekstu ne govori kontra Karamarka.

Cijenit ću ga po djelima kad i ako dođe na vlast.

Inače taj Prgomet mi nije nešto posebno kao političar. Tek on govori uopćeno. Ono što sam ga slušo.

Ne mogu se sjetiti što je to toliko loše napravila Jadranka Kosor kao ministrica i predsjednica vlade, za njenog vremena je napokon počela borba protiv korupcije, krupne ribe su počele ići u zatvore, počeli su se otvarati procesi komunističkim zločincima, završila je pregovore, uvela HR u EU, započela s promjenom ekonomskg smjera, prva obznanila da da se ne može trošiti više nego se ima, počela s rezovima, međutim zaustavljena je referendumom o pravima radnika... Sad se pogubila jer je odbačena ko zadnja krpa, ali to je sad i nebitno.

Što se tiče Stiera, još nemamo informacija zašto je degradiran i je li uopće degradiran, on sam kaže da nije i da nastavlja dalje s dosadašnjom politikom zaštite nacionalnih, ekonomskih i interesa Hrvata BH, na drugoj stranačkoj funkciji.

Sve što je govorio u eu parlamentu sigurno nije bilo samovoljno, nego usuglašeno na strančkim odborima i predsjedništvom stranke jer stranke tako funkcioniraju, ni na općinskom vjeću i najmanje općine se svako pitanje postavlja nakon usuglašavanja na stranačkom odboru, tako da nema teorije da svaka tema u eu parlamentu nije ustvari riječ stranke.

I nema tu nikakvog zaokreta politike HDZa prema bh Hrvatima, ona je bila i ostala politika potpore, a razlika je u okolnostima, Hr je danas u prilici nešto reći dok prije to nije bila, riječi nekakvog parlamentarca tada nisu značile ništa, tada kao i danas presudna je bila materijalna potpora koja nije nedostajala.

Kojim su se to komunističkim zločincima za vladavine Kosor počeli otvarati procesi.

Što se tiče ovog drugog...moguće je..no u politici to tako ide..ili ne ide.,.nije uvijek sve stranački stav inače nikad ne bi bilo turbulencija.

Uglavnom tajming je loš..a neće Stier sad izić i reć..je makli su me jer sam se zalagao za BH Hrvate..

Ja se nadam da nije ..jer ako je onda je HDZ ostao isti kao za Sanadera..

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove