+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 6 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/109

Tema: Davor Ivo Stier - Nova zvijezda hrvatske politike?

Davor Ivo Stier - Nova zvijezda hrvatske politike?

Ne znam koliko pratite gospona Stiera, našeg zastupnika u parlamentu EU, ali u zadnje vrijeme je čovjek doprinio našoj vanjskoj politici više nego sve vlade zadnjih 10 godina. Snažno se zauzeo se za BH Hrvate neki dan, a isto tako je napravio velemajstorski potez prilikom početka pregovora Srbije s EU. Nešto što se od naših političara rijetko viđa.

ZASTUPNIK HDZ-a u Europskom parlamentu Davor Ivo Stier ocijenio je u ponedjeljak kako Bosna i Hercegovina zbog srpskog separatizma i bošnjačkog unitarizma stagnira na europskom dnu zauzevši se pri tome za jačanje federalizma u toj zemlji čime bi se popravila i pozicija Hrvata.
    "Upravo je federalizam ključ za europski put BiH. Kada sam to naglasio u svojim javnim istupima, napadnut sam s obje strane - i separatističke, i one unitarističke", rekao je Stier.

Stier ubada kao osica.

Poštovani povjereniče Füle, danas se održava prva međuvladina konferencija između EU i Srbije i time se otvaraju pristupni pregovori. U vašem prošlotjednom obraćanju Europskom parlamentu istaknuli ste važnost sporazuma o normalizaciji odnosa između Srbije i Kosova i njegove daljnje primjene. U tom kontekstu važno je da se također poštuju i drugi sporazumi koji potiču dobrosusjedsku suradnju. U kojoj mjeri će Europska komisija naglasiti važnost poštovanja Sporazuma o normalizaciji odnosa koji je Srbija potpisala s Hrvatskom 1996., s posebnim naglaskom na primjenu članka 7? – pitao je Stier.
    Podsjetimo, članak 7 Sporazuma o normalizaciji odnosa regulira pitanje ratne odštete.
    http://www.vecernji.hr/hrvatska/davo...odstetu-916392

Ma daj, opet buš glasal za HNS, kaj lažeš?
    "Al' nisam kadar švindlati, za sobom skele paliti, da silom steknem nekog kom ću faliti"...

Odličan je. Ja sam ga uočila u jednoj političkoj emisiji gdje me baš oduševio razmišljanjima, osobnošću i elokventnošću. Ako se ne varam dijete je naši iseljenika.

Ostavlja dojam čovjeka koji zna, pogađa bit i koji se ne ustručava reći što misli.
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

TheBronxBomber
    Gost
    Aha... je, to mu je drug Milanovic spocitnuo u Sabornici. Te ga ja skoro proglasio sinom ustase. Bitno da je drug Milanovic sin jugoslavenskog komuniste. To je OK. I, nadasve, legitimno>

TheBronxBomber
    Gost
    Eto vam sad... usporedite pamet i pristup jednog ustase s onime jednog komunjare poput Milanovica

Svaki komentar je suvisan.

Stari lisac
    Datum registracije
    Aug 2011
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ne znam koliko pratite gospona Stiera, našeg zastupnika u parlamentu EU, ali u zadnje vrijeme je čovjek doprinio našoj vanjskoj politici više nego sve vlade zadnjih 10 godina. Snažno se zauzeo se za BH Hrvate neki dan, a isto tako je napravio velemajstorski potez prilikom početka pregovora Srbije s EU. Nešto što se od naših političara rijetko viđa.

Ne samo neki dan...nego često spominje i upozorava na problem Hrvata u bih

Davor je ok ima čovo britak jezik,i očito vidi što ni jedan HB političar ne vidi,
    a po svemu sudeći je Hercegovački korjena,,
    ZALUD HEROJI POVIJEST PIŠU ,
    JER NAĐU SE ONI ŠTO ISTINU BRIŠU DA HERCEG BOSNA SINOVE JE DALA A DANAS JOJ NEMA NI RIJEČI HVALA !!!!
    HERCEG-BOSNO SUZO MOJA ZEMLJO BEZ SPOKOJA !!!

http://www.youtube.com/watch?feature...Czx_uWqo74#t=0

http://www.youtube.com/watch?v=leNFPy5HOxU

http://www.youtube.com/watch?v=5veX-SqhXdA

Citiraj Prvotno napisano od ogledalce Vidi poruku
    Davor je ok ima čovo britak jezik,i očito vidi što ni jedan HB političar ne vidi,
    a po svemu sudeći je Hercegovački korjena,,
    Je..Stier je poznato hercegovačko prezime..negdje oko Rakitna mislim..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Ugledni član Bismarck avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Dobar

možda mu je šukundbaba s materine strane
    ZALUD HEROJI POVIJEST PIŠU ,
    JER NAĐU SE ONI ŠTO ISTINU BRIŠU DA HERCEG BOSNA SINOVE JE DALA A DANAS JOJ NEMA NI RIJEČI HVALA !!!!
    HERCEG-BOSNO SUZO MOJA ZEMLJO BEZ SPOKOJA !!!

http://www.youtube.com/watch?feature...Czx_uWqo74#t=0

http://www.youtube.com/watch?v=leNFPy5HOxU

http://www.youtube.com/watch?v=5veX-SqhXdA

dobro priča Ivo, u svakom slučaju od nijednog SDPovca se neće čuti ovakav istup, oni jednostavno ne poznaju zauzimanje za "hrvatsku stvar".

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Već jedno vrijeme ozbiljno pratim i sa velikim interesovanjem rad gosp.Davora Stiera, koji ostavlja dojam da je pravi čovjek na pravom mjestu, posebice kada su u pitanju BiH Hrvati i aktualno stanje u BiH...
    Oduševljava njegovo lasersko pogađanje biti problema...

Partibrejker Komari avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Did mu je iz okolice Samobora (ili Čepina) : i bio je ustaški časnik pukovnik, a s materine strane did haesesovac isto emigrant.

Inače did mu je napisao i knjigu “Elementi i metode komunističke gerile” u Luburićevoj nakladi

.
    Posljednje uređivanje od Komari : 23-01-2014 at 23:48
    Prijateljima mogu kasniti, neprijateljima stižem na vrijeme
    WISLA KRAKOW HOOLIGANS.. 17, 500

Stari lisac
    Datum registracije
    Aug 2011
    Citiraj Prvotno napisano od Komari Vidi poruku
    Did mu je iz okolice Samobora (ili Čepina) : i bio je ustaški časnik pukovnik, a s materine strane did haesesovac isto emigrant.

Inače did mu je napisao i knjigu “Elementi i metode komunističke gerile” u Luburićevoj nakladi

.
    Baš me zanima uklapa li se u temu o pravom hdzeovcu
    nekima sigurno

TheBronxBomber
    Gost
    Pravim HDZ-ovcima se, izgleda, Stier zamjerio (vjerojatno svojim najnovijim istupima) pa je razrjesen nekih duznosti.

Teško je reći zašto je razrješen dužnosti međunarodnog tajnika možda je nešto, a možda je ništa- Takav čovjek treba biti u zastupničkim klupama.
    S druge strane tip je bio protiv izbacivanja jedne Kosorice iz HDZa.
    tod der lüge

Partibrejker Komari avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Orgasmatron Vidi poruku
    Teško je reći zašto je razrješen dužnosti međunarodnog tajnika možda je nešto, a možda je ništa- Takav čovjek treba biti u zastupničkim klupama.
    S druge strane tip je bio protiv izbacivanja jedne Kosorice iz HDZa.
    Pa da je bilo pameti ne bi je ni izbacili. I fino je umirovili.
    Ali ježiga Kara izgleda ne trpi nikog osim poslušnike zato mu valjda odgovara Jandroković i sva ona sila potrčkala koje skupio oko sebe.

Sad čekam listu za EU parlament a sve su prilike da Stierovo ime ni tamo nećemo vidit.

UBR novi međ tajnik je lajt verzija Jandrokovića..sve bezličnjaci na sliku i priliku vrlog vođe Karamarka. Čovjek koji sa strankom veze nema ali se fino uklapa u društvo.

U tom Predsjedništviu izgleda jedini koji je ostao a da valja je Drago Prgomet. Njega fala Bogu ne može smijeniti jerbo je izabran na Saboru.
    .
    Prijateljima mogu kasniti, neprijateljima stižem na vrijeme
    WISLA KRAKOW HOOLIGANS.. 17, 500

Stari lisac
    Datum registracije
    Aug 2011
    Tog Karamarka ne mogu "probavit" nikako!
    Kao što je propuštena prilika da se Hdz vrati na stari put pobjedom Sanadera nad Pašalićem,bojim se da i Karamarkova pobjeda Kujundžića samo nastavlja put izgubljenog Hdz-ea.

Sve neki "projekti"..Sanader, pa Jelavić u BIH,pa Karamarko,pa Raguž...takvi smo MI Hrvati

I nije isključeno da je Stier smjenjen upravo zbog prečestog otvaranja pitanja Hrvata u BIH...nije o tome preporučljivo pričati baš
    Posljednje uređivanje od galija : 25-01-2014 at 11:16

Čudna je ta smjena Stiera. Mora se objasnit. Mislim mora, trebalo bi a obično to sve prođe u tišini.

Moguće je i to da je Stier dobio po prstima jer otvara "neugodne" teme. Sve je moguće.

Karamarko. Dosad ne govori puno, ali ono što kaže, suvislo je. Ne zanima me je li fotogeničan ili televizičan jer se ne natječe za mistera Hrvatske. No dobro je govorio i Sanader dok nije došao na vlast. To opet ništa ne garantira jer kod nas nema instituta "prevare birača".

Kujundžić se meni osobno ne sviđa niti mislim da je neki kapacitet. Nalikuje mi na seoskog mudrijaša koji pred lokalnom prodavnicom uz pivu guli politiku.

Citiraj Prvotno napisano od Komari Vidi poruku
    Pa da je bilo pameti ne bi je ni izbacili. I fino je umirovili.
    Ali ježiga Kara izgleda ne trpi nikog osim poslušnike zato mu valjda odgovara Jandroković i sva ona sila potrčkala koje skupio oko sebe.

Sad čekam listu za EU parlament a sve su prilike da Stierovo ime ni tamo nećemo vidit.

UBR novi međ tajnik je lajt verzija Jandrokovića..sve bezličnjaci na sliku i priliku vrlog vođe Karamarka. Čovjek koji sa strankom veze nema ali se fino uklapa u društvo.

U tom Predsjedništviu izgleda jedini koji je ostao a da valja je Drago Prgomet. Njega fala Bogu ne može smijeniti jerbo je izabran na Saboru.
    .
    Jadranka Kosor kao i Sanader nisu nikad ni trebali biti u HDZ-eu. I ako je stvarno Tuđman pozvao Kosor u stranku to mu je još jedna od grešaka.

Ženska je tašta, samodopadna i uživa kad je u centru pažnje.

Koliko je ona demokršćanka vidjelo se kod referenduma, stava o Ustavnim promjenama.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove