+ Odgovori na temu
Stranica 20 od 20 PrviPrvi ... 10 18 19 20
Prikaz rezultata str. 381/394

Tema: Papa Franjo/ Patrijarh Franja

Zasto bi on spominjao Hrvate, kada su mu bitni ko lanjski snijeg.

Patrijarh vise brige vodi o islamskim migrantima nego o Hrvatima, do sada je valjda jasno da je ovaj papa cista ubleha kako bi u Bosni rekli, Vatikan je polozio oruzje pred masonerijom i to je fakt.

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku

https://www.hercegovina.info/vijesti/bi ... om/181772/

Predsjedavajući Predsjedništva BiH Željko Komšić trebao bi se uskoro sastati s papom Franjom.
    Kako se doznaje, u tijeku su pripreme za Komšićev put u Vatikan.

Komšić je 13. veljače u radnom posjetu Vatikanu, gdje će se službeno sastati s papom Franjom i drugim predstavnicima vatikanske uprave. Uskoro donosimo više informacija.

hercegovina.info
    Još jedna od klasičnih spinova i dezinformacija, jer Sejdo Komšić bi išao ali ga Sveti otac nije primio u audijenciju, mada prima kojekakav ološ koji ga poslije olajava, ali eto u ime opstojnosti i ravnopravnosti Hrvata u BiH i naturenog im Komšića Papa je odbio da ga primi, tako da Komšić nije vizitirao Vatikan.

Samo da podsjetim nedavno je Vatikan i Svetog oca posjetia manja delegacija predstavnika Hrvata iz BiH na čijem je čelu bio Čović.
    Tom prilikom Papa je još jednom izrazio zabrinutost za opstojnost i ravnopravnost BiH Hrvata- katolika u BiH, čiju ravnopravnost, konstitutivnost i opstojnost ugrožava velikobošnjački nacionalizam.

Citiraj Prvotno napisano od imperator Vidi poruku
    Još jedna od klasičnih spinova i dezinformacija, jer Sejdo Komšić bi išao ali ga Sveti otac nije primio u audijenciju, mada prima kojekakav ološ koji ga poslije olajava, ali eto u ime opstojnosti i ravnopravnosti Hrvata u BiH i naturenog im Komšića Papa je odbio da ga primi, tako da Komšić nije vizitirao Vatikan.
    https://www.vecernji.hr/vijesti/papa...omsica-1379462

Samo da podsjetim nedavno je Vatikan i Svetog oca posjetia manja delegacija predstavnika Hrvata iz BiH na čijem je čelu bio Čović.
    Tom prilikom Papa je još jednom izrazio zabrinutost za opstojnost i ravnopravnost BiH Hrvata- katolika u BiH, čiju ravnopravnost, konstitutivnost i opstojnost ugrožava velikobošnjački nacionalizam.
    https://www.bljesak.info/vijesti/fla...a-u-bih/299272

Ispada da Papa baš nije bio tako odrješit, pa "ošinuo" po "velikobošnjačkom nacionalizmu"?! Nije baš sigurno, niti da li je Hrvate spomenuo Papa ili Čović? No od koga je dobro je. Bolje išta ("jednakopravnost"), nego ništa.

Misa pred praznim trgom sv Petra u Vatikanu, Papina istinska duboka i primjerna pobožnost, molitve za okončanje pandemije, krunice...imali vas još koji tvrdite da je Papa "anamo njihov".

Ima sram da vas bude sve koji ste lajali na svetog oca Papu...
    Pokleknuli ste u vjeri, svi vi koji si mislite da ste katolici trk na ispovijed i pričest, a vi ostali ste prokuženi...

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    ma kakav bola Franjo...
    pa veći sam ja Rimokatolik 100 puta ,od njega...

Misa pred praznim trgom sv Petra u Vatikanu, Papina istinska duboka i primjerna pobožnost, molitve za okončanje pandemije, krunice...imali vas još koji tvrdite da je Papa "anamo njihov".

Ima sram da vas bude sve koji ste lajali na svetog oca Papu...
    Pokleknuli ste u vjeri, svi vi koji si mislite da ste katolici trk na ispovijed i pričest, a vi ostali ste prokuženi...
    Bolje da šutim jer sam se jučer ispovijedil. Vjerojatno bih nadodao 15-ak grijeha kad bih napisao kaj mislim.

ma kakav bola Franjo...
    pa veći sam ja Rimokatolik 100 puta ,od njega...
    Jasno. To se vidi iz prve, ali ako nadodaš da si k tomu i Napoleon to baš neće biti vjerodostojno, jer napoleona i večih katolika od Pape ima na milijune, a ovdje na forumu ima bar njih deset
    Posljednje uređivanje od imperator : 01-06-2020 at 14:16

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Bolje da šutim jer sam se jučer ispovijedil. Vjerojatno bih nadodao 15-ak grijeha kad bih napisao kaj mislim.
    Svaku koju prešutiš zlata vrijedi, a pogotovu, ako baš i nisi posve siguran... u to što misliš da misliš...
    Posljednje uređivanje od imperator : 01-06-2020 at 14:17

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Jasno. To se vidi iz prve, ali ako nadodaš da si k tomu i Napoleon to baš neće biti vjerodostojno, jer napoleona i večih katolika od Pape ima na milijune, a ovdje na forumu ima bar njih deset
    nisam napisao viši,nego veći...
    capisci...

nisam napisao viši,nego veći...
    capisci...
    OK, Napi...

Nikakav problem biti veći katolik od ovog Pape.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Nikakav problem biti veći katolik od ovog Pape.
    Znao sam ja da vas večih katolika od Pape mora biti još, jer bilo mi je veliko čudo da se samo jedan takav javio...

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove