+ Odgovori na temu
Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 7 8 9
Prikaz rezultata str. 161/171

Tema: Papa Franjo

Citiraj Prvotno napisano od sagitarius Vidi poruku
    Papa ne može predvidjeti jednako kao i njegovi savjetnici, s obzirom da nikad nije bilo lakše doći u audijenciju svetom ocu, što je njegova zasluga i što će mu tko i kada darivati,a dužnost njegovog osiguranja je jasna što može uopće proći ili ne sa aspekta sigurnosti.
    Papa ne može znati dakle, što mu može tko darivati, posebice ako su stvari stilizirane i imaju povjesnu pozadinu koju Papap u trenutku uopće nije dužan znati i vjerovatno ne zna, posebice ne, što mu mogu darivati tamo nekakvi južnoamerički diktatori, afrički despoti ili azijski hodočasnici, jednako tako i nekakvi bošnjački vjerski"sekularisti".

Tvoje humoristično potezanje Papinih duševnih sposobnosti indiciraju ono o čemu govorim.
    Papa Franjo kao eksponent RKC i njen vrhovni vjerski svećenik, nasljednik sv,Petra, ima isuviše neprijatelja, kojima je on zapravo sredstvo, a cilj je devastiranje Crkve.
    Dakle na kraju priče, papi je to Moralesovo raspelo prihvatljivo i nije ga uvrijedilo. Srp, čekić, banane, karamba.... Tko bi to sve znao?!
    Moj pokojni djeda rekao je: "Što stari čovjek zna?! On ništa ne zna. Njemu treba tutor.". Valjda bi to bilo to.
    Ne zna što simbolizira srp i čekić, ne zna značenje i pozadinu turske brljotine, ali ne zna ni tko ga je to dočekao na sarajevskom stadionu. Valjda pripadnici religije mira, koji ga svejedno obožavaju i pokoji "Bosanac katolik". Vidi, baš je fora, mašu mi i plješću, a tek Ford focus....

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Dakle na kraju priče, papi je to Moralesovo raspelo prihvatljivo i nije ga uvrijedilo. Srp, čekić, banane, karamba.... Tko bi to sve znao?!
    Moj pokojni djeda rekao je: "Što stari čovjek zna?! On ništa ne zna. Njemu treba tutor.". Valjda bi to bilo to.
    Ne zna što simbolizira srp i čekić, ne zna značenje i pozadinu turske brljotine, ali ne zna ni tko ga je to dočekao na sarajevskom stadionu. Valjda pripadnici religije mira, koji ga svejedno obožavaju i pokoji "Bosanac katolik". Vidi, baš je fora, mašu mi i plješću, a tek Ford focus....
    Papa je, ako si upratio poveznicu, koju sam ponudio rekao svoje o stiliziranom raspelu. da ga ne citiram.Dakle nije riječ o neznanju što je srp i čekić, da ti ponovim, nego o tome da je "poklon" bio uistinu neočekivan i da bi krajnje neljudski bilo baciti ga pod noge i popljuvati, pred darivateljem, koji je taj poklon donio, ne da provocira, nego da istakne da je njegova domovina iako sa nekim komunističkim predznakom duboko religiozna.
    Tvoje kvalifikacije o Papi dijeli sa svojim suistomišljenicima, divite se jedan drugomu, činite što vas je volja, pišite bljuvotine, olajavajte Crkvu, vidite da to na ovom forumu možete i nu što čekate, očekujem još žešča preseravanja, bez da vas itkona to upozori, bar elementarne kulture radi i iz poštovanja prema onim koji su vjernici...
    A propo ove natuknice o "Bosanac katolik", to je kako svi dobro znamo muslimanska floskuletina o Hrvatima katolicima, koji su iz BiH, oni nastoje da ovim floskuliranjem ih razdvoje Hrvate iz BiH od matice, kojoj i pripadaju, ali su na žalost odijeljeni novim granicama nastalih raspadom ex Yu i rijekom Savom.
    Nekako radi ovoga "Bosanci katolici" možda bismo mogli konačno i da dokučimo odakle izvire tvoja mržnja prema svetom ocu Papi Franji i njegovom proglašavanju maloumnim uz potrebu tutorstva.
    Zahvali svojoj sreći da nisam moderator, jer ovdje moderacija nikog ne banira ko laje protiv Crkve i Hrvata iz BiH, a i općenito.
    Posljednje uređivanje od sagitarius : 28-07-2017 at 14:49

Papa je, ako si upratio poveznicu, koju sam ponudio rekao svoje o stiliziranom raspelu. da ga ne citiram.Dakle nije riječ o neznanju što je srp i čekić, da ti ponovim, nego o tome da je "poklon" bio uistinu neočekivan i da bi krajnje neljudski bilo baciti ga pod noge i popljuvati, pred darivateljem, koji je taj poklon donio, ne da provocira, nego da istakne da je njegova domovina iako sa nekim komunističkim predznakom duboko religiozna.
    Tvoje kvalifikacije o Papi dijeli sa svojim suistomišljenicima, divite se jedan drugomu, činite što vas je volja, pišite bljuvotine, olajavajte Crkvu, vidite da to na ovom forumu možete i nu što čekate, očekujem još žešča preseravanja, bez da vas itkona to upozori, bar elementarne kulture radi i iz poštovanja prema onim koji su vjernici...
    A propo ove natuknice o "Bosanac katolik", to je kako svi dobro znamo muslimanska floskuletina o Hrvatima katolicima, koji su iz BiH, oni nastoje da ovim floskuliranjem ih razdvoje Hrvate iz BiH od matice, kojoj i pripadaju, ali su na žalost odijeljeni novim granicama nastalih raspadom ex Yu i rijekom Savom.
    Nekako radi ovoga "Bosanci katolici" možda bismo mogli konačno i da dokučimo odakle izvire tvoja mržnja prema svetom ocu Papi Franji i njegovom proglašavanju maloumnim uz potrebu tutorstva.
    Zahvali svojoj sreći da nisam moderator, jer ovdje moderacija nikog ne banira ko laje protiv Crkve i Hrvata iz BiH, a i općenito.
    Od Vas sam očekivao više. Da argumentirano branite papine izjave i postupke, a ne da ga izvlačite kao neznalicu, koji to ipak nije, ali je ružno reći mu da je.....

Ovo "Bosanac katolik", itekako znam što znači i ja to ne podržavam, a rekao sam to u određenom kontekstu - jer to podržava papa. Tako da tu floskulu izvolite objasniti papi, a ne meni. Doći u BiH u kojoj su katolici samo Hrvati, a ne spomenuti ih i usput se mirno nagutati muslimanske propagande. Ma super! Baš je pravi. Uostalom radije se zapitajte zašto je ovaj papa favorit ljevičara i manjina, kako u nas, tako i po svijetu (http://hr.seebiz.eu/drustvo/pofuk-te...kupe/ar-69648/).

Papu ne mrzim. Nek živi 100 godina. E sad, da ću zbog njega baš sebe samozavaravati i izigravati noja - neću. Tim prije što smo se složili, da se prihvatio posla za koji je limitiran i kako sad da mrzim takvu osobu. Dakle, ne mrzim ga, ali neću ni plakati kada se umirovi.
    Ili i dalje branite to što čini - "njegovim neznanjem" ili (radije) branite to tako da nam rastumačite dubinu - koja se iza toga krije. Pa da nas pridobijete na svoju stranu. Da budete misionar. Pa ne bi to trebalo biti tako teško. Gdje su Vam polet, entuzijazam i optimizam? Npr. u vrijeme navale ilegalnih imigranata u Hrvatsku, časna u Opatovcu kaže: "Ovo je izvrsna prilika za evangelizaciju!". Kakav fenomenalan optimizam! Nešto na tom tragu?!

A što drugo nego biti zahvalan na poštenoj moderaturi.

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Od Vas sam očekivao više. Da argumentirano branite papine izjave i postupke, a ne da ga izvlačite kao neznalicu, koji to ipak nije, ali je ružno reći mu da je.....

Ovo "Bosanac katolik", itekako znam što znači i ja to ne podržavam, a rekao sam to u određenom kontekstu - jer to podržava papa. Tako da tu floskulu izvolite objasniti papi, a ne meni. Doći u BiH u kojoj su katolici samo Hrvati, a ne spomenuti ih i usput se mirno nagutati muslimanske propagande. Ma super! Baš je pravi. Uostalom radije se zapitajte zašto je ovaj papa favorit ljevičara i manjina, kako u nas, tako i po svijetu (http://hr.seebiz.eu/drustvo/pofuk-te...kupe/ar-69648/).

Papu ne mrzim. Nek živi 100 godina. E sad, da ću zbog njega baš sebe samozavaravati i izigravati noja - neću. Tim prije što smo se složili, da se prihvatio posla za koji je limitiran i kako sad da mrzim takvu osobu. Dakle, ne mrzim ga, ali neću ni plakati kada se umirovi.
    Ili i dalje branite to što čini - "njegovim neznanjem" ili (radije) branite to tako da nam rastumačite dubinu - koja se iza toga krije. Pa da nas pridobijete na svoju stranu. Da budete misionar. Pa ne bi to trebalo biti tako teško. Gdje su Vam polet, entuzijazam i optimizam? Npr. u vrijeme navale ilegalnih imigranata u Hrvatsku, časna u Opatovcu kaže: "Ovo je izvrsna prilika za evangelizaciju!". Kakav fenomenalan optimizam! Nešto na tom tragu?!

A što drugo nego biti zahvalan na poštenoj moderaturi.
    Iskreno i ja sam od vas očekivao više, da argumentirate vaše stavove, jer zašto bih ikaoga "pridobivao" na svoju "stranu", ako on u sebi nema afinitet prema Crkvi i njenoj hijerarhiji, koju želi preispitivati ad hoc bez elementarnog poznavanja katekizma, ali i bez i jednog jedinog dokaza o tome da je sveti otac Papa prekršio, derogirao ili osporio neku Crkvenu dogmu...O čemu prićamo da je Papa jeo juhu i pritom prosuo po sebi jednu žlicu. Hajte molim vas.
    Popustite te tamo vaše protestantske ili štatijaznam već čije već floskuletine o tome da je Papa komunista jer je primio stilizirano raspelo, to su basnoslovne budalaštine, hrana za nevjerne i zlonamjerne.

Iskreno i ja sam od vas očekivao više, da argumentirate vaše stavove, jer zašto bih ikaoga "pridobivao" na svoju "stranu", ako on u sebi nema afinitet prema Crkvi i njenoj hijerarhiji, koju želi preispitivati ad hoc bez elementarnog poznavanja katekizma, ali i bez i jednog jedinog dokaza o tome da je sveti otac Papa prekršio, derogirao ili osporio neku Crkvenu dogmu...O čemu prićamo da je Papa jeo juhu i pritom prosuo po sebi jednu žlicu. Hajte molim vas.
    Popustite te tamo vaše protestantske ili štatijaznam već čije već floskuletine o tome da je Papa komunista jer je primio stilizirano raspelo, to su basnoslovne budalaštine, hrana za nevjerne i zlonamjerne.
    Izgleda da će ipak doći do susreta u dijalogu. Pa argumenti su upravo ono što volim. I na tome ću inzistirati. Npr. pitanje - papini postupci u Sarajevu i odnos prema BiH Hrvatima? Odgovor - neznalica. I stvari postaju jasnije. Malo sam u žurbi, ali očekujte od mene nova konkretna pitanja i argumente, a na odgovorima ću Vam biti zahvalan.
    Inače, nije mi smetao papa Vojtila. Smeta mi ovaj aktualni, donekle i bivši samo zbog Dajle.

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Zašto masoni vole papu Franju? VI. dio

http://hrvatskikrsnizavjet.com/zasto...franju-vi-dio/
    Protestanti su u to ubijeđeni, što njihovo glasilo "Hrvatski zavjet" potvrđuje, ne samo fola radi, nego čak to i pokušavaju dokazati, ne propuštajući niti jednu priliku da istaknu kako je Crkva (RKTC) u teškoj zabludi glede Pape Franje i njegove uloge u rušenju "crkve", kao eto oni se nešto sekiraju oko toga.
    Budalaština.
    E to vam je kad ljudi čitaju ne kritički i ne znaju koga čitaju, ali i isto tako moramo biti svjesni da se među nama nalaze ljudi koji su strogo protiv Crkve i drže se floskule da narušavanjem Papinog lika, narušavaju RKT C i tu ideju šire portalima gdje god stignu.
    Jasno tu gospodu je lako prepoznati sa par pitanja, na koja nikad nećete dobiti od njih odgovor.
    Posebice ako ih pitamo o "krnjoj Bibliji" gdje su izostavljene neke knjige i postojanju čistilišta.
    To se začas provali, tako da se ne treba obazirati bar nama vjernicima oko ovih nekakvih kvazi "dobronamjernih" dilemičara, koji bubaju budalaštine o Papi kao o masonu.
    Jedni na svetog oca laju da je komunista, drugi da je mason, čak sam čuo i idiotariju da je blizak islamskoj teologiji itd itd, ukratko gomile gluposti pokupljenih uokolo po žutom tisku, protestantskim i općenito inovjernim stranicama, tako da je sve to već postalo dosadno u svojoj glupareštini.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Onaj tko dopusti da mu ubiju čovjeka usred crkve u srcu europe ne zaslužuje biti vođa.
    Samo dostojanstveno Hrvati!

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Onaj tko dopusti da mu ubiju čovjeka usred crkve u srcu europe ne zaslužuje biti vođa.
    Zar to nije posao za policiju, a ne za svećenika.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Policija je svoj posao obavila, ubila je ili uhitila počinitelje, Papa je u međuvrmeneu pozvao na primanje u Europu još potencijalnih ubojica.
    Samo dostojanstveno Hrvati!

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Policija je svoj posao obavila, ubila je ili uhitila počinitelje, Papa je u međuvrmeneu pozvao na primanje u Europu još potencijalnih ubojica.
    Ako je policija svoj posao obavila, što s tim opet ima svećenik?
    Ok.A drugo pitanje je kako je točno glasio taj poziv svetog oca Pape potencijalnim ubojicama, daj sjeti se ako ti nije mrsko ili ako ti je mrsko dodaj validnu poveznicu.
    (samo pliz nemoj i ti što iz žutog tiska, protestantskih tjednika i portala ili sličnih anti papinskih izvora navoditi kao dokaz svojoj tvrdnji).

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove