+ Odgovori na temu
Stranica 33 od 33 PrviPrvi ... 23 31 32 33
Prikaz rezultata str. 641/647

Tema: Papa Franjo/ Patrijarh Franja

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Šta mu bi za ovakvu izjavu? Poprilično šokantno.

https://narod.hr/kultura/papa-jasan-...ene-i-muskarca
    Ovo je jedna izjava, koja se podrazumijeva, jer ako bi isao kotnra toga, pa onda bi nadam se dozivjeli prvi puc u Vatikanu i svicarska garda bi ga uhapsila.
    Nije caka u tome sto on govori. Ponekada on ima ovakav izlet, gdje ponovi gradivo. Ono najosnovnije.
    Caka je u njegovim djelima. Ili nedjelima.
    Ili koga sankcionira a koga ne.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Ovo je jedna izjava, koja se podrazumijeva, jer ako bi isao kotnra toga, pa onda bi nadam se dozivjeli prvi puc u Vatikanu i svicarska garda bi ga uhapsila.
    Nije caka u tome sto on govori. Ponekada on ima ovakav izlet, gdje ponovi gradivo. Ono najosnovnije.
    Caka je u njegovim djelima. Ili nedjelima.
    Ili koga sankcionira a koga ne.
    Caka je u tome da ti ne čitaš...odnosno istražuješ svaki najžući tisak samo da bi bilo što pronašao protivu Pape, al ne ide ti od ruke...nemaš argumenata.
    I Kad ti Grunf podmetne "minu" nafataš se opet kao bekan i opet tručaš: "ponekad on ima ovakav izlet, gdje ponovi gradivo.." što je vrhunac malograđanskog cinizma.
    Tvoj je argument protiv Pape HDZ...
    Pametnom dosta.

Citiraj Prvotno napisano od imperator Vidi poruku
    Caka je u tome da ti ne čitaš...odnosno istražuješ svaki najžući tisak samo da bi bilo što pronašao protivu Pape, al ne ide ti od ruke...nemaš argumenata.
    I Kad ti Grunf podmetne "minu" nafataš se opet kao bekan i opet tručaš: "ponekad on ima ovakav izlet, gdje ponovi gradivo.." što je vrhunac malograđanskog cinizma.
    Pametnom dosta.
    Papa Vrane je prvi, i posljednji, Papa-Jezuita u povijesti. Nije to slucajno, rekao bi Admiral DDL.

Citiraj Prvotno napisano od The ll3ronx ll3omber Vidi poruku
    Papa Vrane je prvi, i posljednji, Papa-Jezuita u povijesti. Nije to slucajno, rekao bi Admiral DDL.
    I veliš Papa Vrane....
    E da dragi Bog sačuva i zakloni Svetu Crkvu od tih koji ispaljuju iz dana u dan bisere o svetom ocu Papi.
    Čuj ti molim te "Papa Vrane"... :LOL
    Iz koje si ti selendre pa da ni Papi ne znate imena.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Pametnom dosta.
    Potukao sam te sa argumentima, prekomjerno sam te granatirao sa argumentima, trazim od tebe da osobno komentiras njegove izjave i da procjenis njegove akcije sa trunkom objektivnosti i slobodnog uma.
    Sve izbjegavas, ili trazis neki clanak u kojem pise suprotno sto tvrdis pa mi to prezentiras kao epohalni dokaz....ne znam ni sam cega.
    Da ja ne znam koliko iritacija Franja izaziva i medj' svecenistvom i medj' katolicima u Hrvata rekao bi mozda covo misli da je nekoj misiji, zatajimo Hrvatima istinu o Franji.
    Ovako te zaista ne razumijem. Nije mi jasno.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

I veliš Papa Vrane....
    E da dragi Bog sačuva i zakloni Svetu Crkvu od tih koji ispaljuju iz dana u dan bisere o svetom ocu Papi.
    Čuj ti molim te "Papa Vrane"... :LOL
    Iz koje si ti selendre pa da ni Papi ne znate imena.
    Mislim da se selendra zove New York. A Papa Vranji se ne sviđaju švicarski gardisti koji se ne žele cijepiti falšim cijepivom kontra fiktivne bolesti.

s četnicima vodu pije, i hostiju lomi. ne shvaća da nije dostojan, ni obrisat cipele Stepincu. a glumi Boga, ko da Big tu zbog njega a ne vjere i vjernika.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 14-10-2021 at 19:42

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove