+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 6 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/103

Tema: EP u rukometu(domaćin Danska) 2014!

EP u rukometu(domaćin Danska) 2014!

evo naši vode pet razlike protiv Bjelorusa, skupina smo D, križamo se s C rusima poljacima srbima i francuzima, bit će zanimljivo ko god prošo tu skupinu i s kim god da se sretnemo a pogotovo Francuzima, našim starim mušterijama koje su nam toliko glavobolja dali ali nadam se da ovaj put neće, ipak su na zalasku karijere, i ovo im je praktički zadnja šansa da osvoje još jednu medalju, nakon toga očekujem njihov pad, jer nemaju priljev mladih kvalitetnih igrača ko mi.

Francuzi nam sigurno nisu stalne mušterije ... Dapače jedino su oni bolji u međusobnim dvobojima od nas... I komšije Srbi ...

nadam se da će to postat, prošli put smo ih dobili.

imaju oni slabiju ekipu od nas, ali ne znamo igrat protiv njih, useremo se po meni preveliki respekt naši pokazuju prema istima, i to ih svaki put košta. jer strah ne vodi nigdje nego u poraz, ne smije biti ukenjavanja u gaće nakon što si fulo napad ili dva za redom. a to se nama često dogodi, ne krene po planu protiv njih i odmah kolaps. Danci su zato pravi, jer ne očajavaju ko mi, bore se do kraja i nema drame ako Omeyer obrani tri lopte za redom, zabit će netko četvrtu.

Fracuzi imaju bolji skor, ali nisu bolja ekipa od nas, jednostavno bolje se postave imaju dobrog trenera koji ih taktički odlično pripremi za nas, zato gubimo od njih. jer nemamo trenera koji je sposoban pripremit ekipu za taj dvoboj, ja ih niti malo ne respektiram meni su to sve sirovine koje igraju na mišiće izuzetak je Karabatić i Gigou koji stvarno znaju igrat, i ne igraju samo na konto body builda ko ostali njihovih uzdanici. jednostavno mislim da je vrijeme da ih skinemo s vrha, po meni nezasluženo su uzeli sve one zlatne medalje koje su uz pametniji štab i vodstvo u našem savezu mogle bez problema biti naše, ne moš s limitiranim trenerima napravit rezultat, pogotovo ne u završnici. kad je bio Balić na vrhuncu, mogli smo ih bez beda razvaljivat, a mi smo redovito gubili jer nam se uvuko taj kompleks i strah na spram francuza, a niti sam ja vidio igdje kompleks niti je bilo razloga za strah jer smo svaku tekmu igrali vrhunski protiv ostalih protivnika, dakle zajeb je čisto taktičke prirode jer treneri niti psihološki niti taktički ne pripremaju momčad protiv francuza. ako znaš da su oni uz španjolce i dance najozbiljnija ekipa na natjecanju, onda ih moraš dobro snimit i naše igrače psihološki pripremit za taj meč. a ne prepustit da se sve dogodi samo od sebe, Claude Onesta tako sigurno ne priprema ekipu protiv nas. jer da ju je tako pripremo, ne bi uzeo sva ona zlata koja su trebala bez ikakve dileme biti naša. imali smo sve predispozicije da budemo na njihovom mjestu, a podbacili smo zbog nestručnog kadra i vodstva. džabe ti svi vojnici, ako nemaš pravog generala! znamo to iz domovinskog rata svi jako dobro, koliko je bitan pravi karizmatičan zapovijednik, a mi to nemamo Goluža to jednostavno nije i zato sam skeptičan i mislim da ni ovaj put nećemo doći do jedinog zlata koje nam nedostaje, do polufinala ćemo doć, ali dalje sumnjam. jednostavno Goluža je do sad pokazo, da nema kapacitete pripremit momčad za završnicu natjecanja. voli bi da me ovaj put demantira, i da ove moje riječi budu pogrešne, ali imam dojam da će se opet ponovit scenarij s prošlih natjecanja kada smo se borili za 3 mjesto.

komšije imaju ok skor protiv nas, ali nemaju puno bolji, pa dobivali smo mi njih više puta. i to par puta smo ih ono baš naguzili, sad zadnje je bilo na olimpijadi fino smo ih napenalili.

nije rukomet košarka, tu su na našem terenu i ima da opet stradaju.

Da imamo kompleks neki od francuza, i ka pogledaš češće bi ih tukli u grupi a u knock-out fazi uglavnom gubili... ep 06 i sp 07 meni najgori , posebno sp di smo odigrali maestralno i nikada bolje (osim u ateni) i onda smo tukli španjolce ( za to svaka čast, uvik kažen da ne valja zlato ako ne tučeš najbolje, a franci to jesu) i ovi nas sredili pogotovo onaj Napoleonov rođak Abalo ... pa oi 08, finala 09 , 2010 i zadnja olimpijada... nije neko mjerilo ali doslovno su nas razbili u prijateljskoj nedavno, ne daju se oni , bit ce zajebano. Inace mislin da ce Danci biti prvaci. Zato jer su odlični i zato šta zadnjih godina domaćini postižu sjajne rezultate iako objektivno nisu najbolji ( osim nas 09-e, danci su iznimka sad), kad pogledaš sloveniju 04, tunis 05, njemačku 07, srbiju i španjolsku zadnji put. Srbi su nas tukli 4 puta (96, 99, 02, 12) a mi njih (05, 06, 12) uz remi iz švedske dakle imaju bolji skor. To ne važi za medalje, jasno

Francuzi su atletska ekipa, neugodni su jer su fizički jaki, igraju čvrstu obranu i imaju u napadu aduta za zabit gol skoro na svakoj poziciji. uz nas, po meni i dalje najkompletnija ekipa, ne sviđa mi se što su dobro otvorili natjecanje. ali vidjet ćemo kako će nastaviti, realno imaju slabu skupinu ko i mi, u drugoj fazi takmičenja počinje ono pravo, a tad ćemo se i mi susrest s njima i odmjeriti snage prije nokout faze, nadam se da ćemo pobjedit čisto zato ako se sretnemo u polufinalu ili finalu s njima da nemamo psiho problema. jeer ako nas tuku u grupi, pa kasnije naletimo na njih bit će to više psiho problem za naše, nego tehnički, a uostalom kao i uvijek kad su oni u pitanju. ne kažem da nisu dobri, ali previše ih respektiramo, mora se igrat s manje respekta pa će i rezultati protiv njih biti bolji.

i to što kažeš domaćin je uvijek u velikoj prednosti, u rukometu puno znači domaćinstvo osim ako nisi Hrvat. nama redovno sude kontra nas, upravo su nam francuzi 2009 zbog par nepromišljenosti balića i sudačke pristranosti oteli zlato isprijed nosa, a bio sam siguran da padaju, po meni trebalo se finale igrat u spaladium areni tada im ni suci ne bi pomogli! najbolja rukometna atmosfera ikad, Hrvatska-Španjolska u splitu, ne pamtim da se ikad tako orilo na nekoj rukometnoj tekmi, eventualno u dvorani doma sportova kada su BBB pratili Badel odnosno današnji Zagreb. sve u svemu, nadam se da ih neće ni Abalo ni Omeyer ovaj put spasit od poraza, imaju definitivno šanse ponovo doći daleko, a mi ako riješimo francuze mislim da imamo šanse i protiv danaca u eventualnom finalu. iako tipujem na dance, mislim da je velika prednost to što igraju na svom terenu, a i imaju kvalitetnu ekipu i osvojili su EP zadnje u SRB, da nas nisu Srbi zaustavili u polufinalu mislim da bi mi bili s zlatom oko vrata, ali jbg sami smo si krivi što nam i dalje fali euro zlato. za potpunu kolekciju, zlato s Olimpijade, SP, EP.

na SP u Njemačkoj smo zaslužili zlato, igrali smo tako lijepo i atraktivno i onda nas ovi izbace mislim nešto nevjerojatno mislim da je bilo 24-20, jednostavno ne pašu nam francuzi njihov stil igre, igraju na snagu ne igraju na brzinu i lepršavost ko mi, po meni mi igramo atraktivnije ali oni se znaju bolje postavit u obrani i znaju rastezat duge napade kada im to odgovara, dok mi nismo tako taktički dobra ekipa. ako nas ne krene, odmah upadnemo u probleme, manjak samopouzdanja greške i šta sve ne, i to nas na kraju košta poraza. jednostavno, moramo se riješit tog straha od francuza, to je ključ pobjede, ali ne da se opet iscrpimo pa da jedva hodamo u polufinalu kao što je bilo sada u ŠPA, pa smo ispali od Danaca. uglavnom Danci su nas već dobili 2008 u finalu EP u Norveškoj, dakle nikako da to euro zlato poberemo, baš nemamo sreće. volio bi da sad jurnemo i da ga osvojimo, ali nekako mi se ne čini to previše realnim, realnije je opet bronca ili drvena medalja.

Ako se križamo sa francuzima, onda se mozemo naci tek eventualno u finalu. Dakle za polufinale domaćini i vjerojatno španjolci... Teško će biti protiv danaca , stoga je šta kažeš puno realnija borbA za broncu.Ali nece ni u drugom krugu biti lako, bit ce lakše ako sve bodove prenesemo iz prvoga kruga.

moramo dobit crnogorce i šveđane, to nisu ekipe naše kvalitete, po meni francuzi danci španjolci i mi smo definitivno najozbiljnije ekipe na turniru. eventualno još Island upadne u kombinacije za medalju, ovi ostali mislim da nemaju šanse. Mađari eventualno, ali nemaju Lasla Nađa i to im je veliki hendikep, i zato neće po meni ovaj put biti u kombinaciji za medalju.

Ne znan za švede... Kad su bili domaćini na sp bili su 3. ili 4. pa na ep bez rezultata, srebro na olimpijadi , lani na svjetskom nisu ni bili... Igraju promjenjivo , sad su tu u blizini, imati će podršku publike i miljenici su EHF-a... Boriti cemo se njima za prvo misto i bit ce presudna ta dva boda za polufinale vjerojatno. Španjolci su razbili mađare a triba bi ih dobiti i island, tako da mađarska bez bodova uz utaknicu s danskom praktički nema šta tražiti u drugom krugu. Tamo će gotovo sigurno danska sa prve pozicije u polufinale i bilo bi vazno da i mi budemo prvi pa da ih izbjegnemo.

http://den2014.ehf-euro.com/home/

imaš ovdje live prijenose, stari moj norvežani odlično igraju protiv španjolaca, bolje i od danaca po meni koji igraju na drugom linku.

island odigro remi protiv mađarske, Norway izjednačila! ajmo vikinzi, poderite te španjolske guzice.

Šveđani su ok, ali ne vjerujem u njih previše, mislim da nemaju šanse protiv nas i ovih jačih ekipa. Eventualno španjolci koji su zbog domačinstva osvojili zlato, tragedija je da su protiv nas osvojili zlato u tunisu uvijek kad smo mogli do tog drugog trećeg zlata smo zakazali, dakle tunis i hrvatska, imali bi tri svijetska zlata i mogli smo ih imat samo da je bilo malo pametnije igre i vodstva. no šta je tu je, švedi su ok bili su nekada prva sila ali danas više to nisu, ne bojim se njih već francuza oni su opet tu po meni uz nas nekako najkompletniji imaju puno igrača, Omeyer im igra stvarno mi ga je više dosta, ako ga sad ne izbušimo onda ni ne zaslužujemo zlato!

Norveška vodi, ljudi moji gledajte tekmu odlična tekma.

Jučer sam gledao poljake i srbe. Luda utakmica, s ludim golmanima, poljaci 3-4 penala profulali citav gol.
    Poljaci imaju super vanjsku liniju, odličnog golmana, ali su im krila nizašto...
    Srbi, golman na teškim drogama, vanjska linija može puno vise nego protiv poljaka, po meni Vujin i Ilić jučer podbacili.
    Posto se s ovom skupinom križamo, biti će zanimljivo
    Dinamo Zagreb, 29 + - 20

Dobili španjolci ! Bilo bi odlično da ih dobijemo u polufinalu , pošto nam leže, njima smo stvarno nabili komplekse zadnjih 10-ak godina...

Citiraj Prvotno napisano od HVO-110 Vidi poruku
    Jučer sam gledao poljake i srbe. Luda utakmica, s ludim golmanima, poljaci 3-4 penala profulali citav gol.
    Poljaci imaju super vanjsku liniju, odličnog golmana, ali su im krila nizašto...
    Srbi, golman na teškim drogama, vanjska linija može puno vise nego protiv poljaka, po meni Vujin i Ilić jučer podbacili.
    Posto se s ovom skupinom križamo, biti će zanimljivo
    ne treba se bojat nikog tu, i s Francuzima treba tvrdo bez milosti. možemo mi svakog dobit, ali možemo i izgubit ako loše uđemo u tekmu. iako kažem, mislim da Srbi i Poljaci eventualno Rusi tu nisu neki problem, prije svega Francuzi će biti po starom običaju veliki zalogaj. ali možemo i njih dobit, imamo ekipu po meni za velike stvari, samo je pitanje kako će naši ući u taj dvoboj, uvijek je otvaranje takvog susreta od velike važnosti. ako dobro krenemo, dobro će i završit, ako loše krenemo bit će čupavo do kraja.

Stanić je kod srba uvjerljivo najbolji igrač, kad ti je golman najbolji igrač onda znaš koliko je sati. iako u rukometu golman stvanro puno znači, da Francuzi nisu imali Omeyera sva zlata bi im oteli mi. tako da Stanića se treba pazit, nikako ga se ne smije razbranit u startu meča, i onda ne bi trebalo biti problema protiv srba.

Norvežani izgubili, žao mi dobro su se borili, španjolci su nam stare mušterije ali i tako sjebani uzeli su dva svijetska zlata koja smo mi mogli osvojit, ono u tunisu i sad ovo u Španjolskoj. šta je tu je, neka im ga samo mi je žao što nismo mi osvojili imamo srebrenih i brončanih medalja ko u priči, zlatnih nam fali, doduše imamo dvije s olimpijade i jednu s SP u portugalu, a euro zlato nemamo zato bi volio da osvojimo to zlato što nam fali za potpunu kolekciju.

Žrtva tranzicije Trotoar avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    danas cg - hrvatska.....jel vas prpa?
    samo ne znam kakve veze imaju godine sa tim

Citiraj Prvotno napisano od Trotoar Vidi poruku
    danas cg - hrvatska.....jel vas prpa?
    bit će teško, vi ste neupitni favoriti u ovom susretu, ali nadamo se pobjedi.

dobro ste igrali, ali ipak smo mi uigranija ekipa. ŠEVAljević se ne preziva slučajno tako kako se preziva, dobro nas je izbušio danas.

Rusi dobili srbe, iznenađujuće po meni, i stvarno igraju dobro. nisu ih ni Francuzi baš samo tako razmontirali.

Poljaci vidjet ćemo ih večeras protiv francuza, navijam za njih, uvijek kontra francuza ko god da igra protiv njih.

Dobro su se držali Crveni Hrvati.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Odigrali rutinski, koliko treba.
    Protiv Šveđana za nas kreće prvenstvo i prave utakmice.
    Rusi tukli Srbe, Stanić imao loš dan, ali to je svakako izjednačena skupina
    Poljaci i Francuzi... Ova utakmica će biti zanimljiva, iako su Poljaci hendikepirani što su im krila balvani, ja ih ne bi otpisao
    Dinamo Zagreb, 29 + - 20

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove