Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati na izborima?

Glasači
45. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Ivu Josipovića

3 6.67%
  • Kolindu Grabar Kitarović

22 48.89%
  • Milana Kujundžića

13 28.89%
  • Ostale

7 15.56%
Zatvorena tema
Stranica 327 od 373 PrviPrvi ... 227 277 317 325 326 327 328 329 337 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 6,521/7441

Tema: Kolinda Grabar-Kitarović predsjednica Hrvatske

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Iako se provlači cinizam kroz tvoj post, ja ću Inkviju čestitati na njegovom neumornom radu na osvještenju hrvatskog naroda u vezi karaktera i namjera naših susjeda, a pogotovo njegovih elita. Neosvještenost nas je prošli put gadno stajala kao narod.
    Kakav cinizam Grunficka... ovo je bila iskrena pohvala...

Ja Inkvishu postujem, iako se politicki ni oko cega uglavnom ne slazemo... postuje i on mene, samo kenja ponekad da ne bi to priznao...

Citiraj Prvotno napisano od kiša Vidi poruku
    eto vi pokušajte biti dobri, fini, nelažljivi , uvjerite nas u pozitivu.ne odustaje u takvim nakanama
    Ah da napomenem nek kao pozitiva ne budu postupci bacanja sudaca u vodu samo zato jer je on Hrvat.
    al ne..pazi..prvo te dehumaniziraju kao narod a onda bi ipak..jer su milosrdni Srbi s tobom pričali.

Al prvo te izgade i slažu sve što im padne napamet.

Pa ja bre s narodom koji je jedini dečji logor za moje sunarodnjake ne bi pričao..koji je protjerao na čistu miru moje sunarodnike..stotine tisuća njih..ne bi pričao..šta ja imam tamo radit..ako je to istina. Šta ja imam koji kurac s takvim narodom pričat.

al pošto je Srbin širokih grudi bre pa prašta..i pošto znamo da slaže dok trepne..onda eto može..

ja smatram da su Srbi mom narodu nanijeli veliko zlo i zalažem se za prekid diplomatskih odnosa dok god lažu i huškaju ko sinoć..i ti bi trebao biti ako vjeruješ u ove sve manipulacije i laži sinoć izrečene..

tamo vam..ovamo nam..i sve pet..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 07-02-2018 at 12:21
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od DzoniBG Vidi poruku
    I vi ste pruzili i ruku

Pa ja to nisam video... da jesam, ne bi ovo pisao... jel jos lebdi u zraku ili je povucena...

http://www.alo.rs/resources/images/0...omo_1000x0.jpg

Upps... ne samo ruka, nego i cvece... sta cemo sad Zaherice

https://backend.hayat.ba/uploads/tx_...astanak_02.jpg

Nema pruzene ruke... sramota

E moja Hercegovka, kod Covica ovo da se sredi i popravi... nije pristojno ovako smejati se...
    i onda baš nama svima u inat pokažite se pa odmah iskeširajte kolko ono ratne štete 40-tak mlrd pa onda nama u inat vratite okupirane Ade na Dunavu, pa nama u inat odmah nabrojite sve konclogore za Hravte na području Srbije , eto za početak inatite nam se ovako a ove foto što si stavio upravo si potvrdio što napisah- ispruženu ruku
    u prirodi nam je svima želja za komunikacijom... za snovima..
    i oduvijek su ljudi pronalazili načine da budu povezani jedni s drugima,
    a svako vrijeme nosi sa sobom i svoje konce koji povezuju....
    taj labirint je život..

Stalno imas problem sa tom generalizacijom... sve Srbe posmatras kao jednu amorfnu gomilu koja isto misli o svemu...

Kad krenes od takvog stereotipa, zavrsis u slepoj ulici, ne postoji verbalna gimnastika koja ga moze opravdati...
    nema on nego ti, što za svaki konkretan postupak podmećeš srpstvo
    taj labirint je život..

i onda baš nama svima u inat pokažite se pa odmah iskeširajte kolko ono ratne štete 40-tak mlrd pa onda nama u inat vratite okupirane Ade na Dunavu, pa nama u inat odmah nabrojite sve konclogore za Hravte na području Srbije , eto za početak inatite nam se ovako a ove foto što si stavio upravo si potvrdio što napisah- ispruženu ruku
    Hero, daj malo vrcavog duha, nemoj kao robot papagajski da ponavljas...

I da se sve to uradi, opet bi bili zli Srbeki.. jer ako nisu zli... sta preostaje... nered u glavi... kome to treba...

I da se sve to uradi, opet bi bili zli Srbeki.. jer ako nisu zli... sta preostaje... nered u glavi... kome to treba...
    Pa tko kaže da ste zli. Sva ta suđenja za zločince koji su srušili Vukovar govore drugačije. Da ne govorimo o lovi i radnicima koje ste poslali da obnove Vukovar.

mislim realno kakvog smisla ima razgovarati s nekim nakon sinoćnje emsijije ( navodim je samo kao lakmus papir većinski srpskog stanja uma) na RTS-u znači rtv programu srpske države..gdje je cijeli narod dehumaniziran. A kad ti nekoga dehumaniziraš..kao što je to sinoć rađeno na javnom servisu države Srbije..onda kreteni i sadisti kad krene zlo misle da kad ubijaju Hrvate ne ubijaju ljude, nego ubijaju zvjeri, da ne čine zlo nego dobro..jer ubiti krvoločnu zvijer kakvim se Hrvati predstavljaju u svim relevantnim srpskim medijima već deseteljećima, je human čin...nije zločin.

Tako se stvara podloga za zlo..emisijama kao sinošnja..gdje nema jednog distonatnog tona..nije to ko na HTV-eu pa ako se priča o srpskim zločinima mora i o hrvatskim brate..to je ono..ako toga nema ko neslana čorba. Ovdje je samo jedna strana radila zlo..uvijek i svuda..i to monstruozno zlo.

I šta ti tu onda imaš pričat..kad je sve to farsa, laž, pretvaranja i što ćeš ti tu dogovorit..

I što ti stranci očekuju..što..malo kezenja..što hoće još od nas...jer od njih sumnjam da išta hoće..ne pušim spiku da je to zbog Rusije..primanjem Bugarske i Rumunjske Rusija je odsječena od Balkana..i to je kraj priče..Rusi su se povukli s prištinskog aerodoroma jer nisu mogli opskrbljivat svoj kontigent tamo..nisu im dali Rumunji i Bugari prelet..i povukli se ljudi..nisu imali izbora..

Da je to njima neki faktor pa oni bi i Srbiji primili ko Rumunjsku i Bugarksu bez ikakvih kriterija..to su bile zemlje koje jedna jedini kriterij nisu ispunjvale ali jesu glavni..odsjeći Rusiju...dakle primljenje su samo da Rusiju odsjeku od Balkana..mada sumnjam ja da Rusiju taj prostor i zanima.

dakle što oni uopće hoće od nas više....koji k..to mi nije jasno..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 07-02-2018 at 12:33

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    al ne..pazi..prvo te dehumaniziraju kao narod a onda bi ipak..jer su milosrdni Srbi s tobom pričali.

Al prvo te izgade i slažu sve što im padne napamet.

Pa ja bre s narodom koji je jedini dečji logor za moje sunarodnjake ne bi pričao..koji je protjerao na čistu miru moje sunarodnike..stotine tisuća njih..ne bi pričao..šta ja imam tamo radit..ako je to istina. Šta ja imam koji kurac s takvim narodom pričat.

al pošto je Srbin širokih grudi bre pa prašta..i pošto znamo da slaže dok trepne..onda eto može..

ja smatram da su Srbi mom narodu nanijeli veliko zlo i zalažem se za prekid diplomatskih odnosa dok god lažu i huškaju ko sinoć..i ti bi trebao biti ako vjeruješ u ove sve manipulacije i laži sinoć izrečene..

tamo vam..ovamo nam..i sve pet..
    a čuj oni koriste naše slabosti i našu mekoću, do nas je, za početak ne triba nas uopće zazbilje dirati ono što misle govore rade, jer težinu njihovim nebulozama zapravo daju naše reakcije sinoć me razveselila jedna posve jednostavna stvar koja zapravo iznimno puno znači, naime gledam onaj kviz Potjera i pitanje navodi neke stihove koje triba nastaviti, lovac ne zna a ne znaju ni natjecatelji a stihovi od onog iz Azre, kaže lovac nisam ni čuo a meni drago, vidiš odmiče se sve to polako od jugonaslijeđa unatoč silnoj energiji koju i tzv "naši " ulažu u promociju takvih. I onda kako ćeš zamjeriti Džoniju što žele ostati u našem fokusu
    taj labirint je život..

samo vi ispunite svoje obveze i ne brinite što ćemo mi možete do mile volje lajat na nas ka vukovi na misec
    a vrckavo na vrckavim temama nikakav problem.
    taj labirint je život..

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Pa tko kaže da ste zli. Sva ta suđenja za zločince koji su srušili Vukovar govore drugačije. Da ne govorimo o lovi i radnicima koje ste poslali da obnove Vukovar.
    a razumi Džonija, on želi čitavom svom narodu dati osobine koje mu budimo realni nikako ne pripadaju
    taj labirint je život..

a čuj oni koriste naše slabosti i našu mekoću, do nas je, za početak ne triba nas uopće zazbilje dirati ono što misle govore rade, jer težinu njihovim nebulozama zapravo daju naše reakcije sinoć me razveselila jedna posve jednostavna stvar koja zapravo iznimno puno znači, naime gledam onaj kviz Potjera i pitanje navodi neke stihove koje triba nastaviti, lovac ne zna a ne znaju ni natjecatelji a stihovi od onog iz Azre, kaže lovac nisam ni čuo a meni drago, vidiš odmiče se sve to polako od jugonaslijeđa unatoč silnoj energiji koju i tzv "naši " ulažu u promociju takvih. I onda kako ćeš zamjeriti Džoniju što žele ostati u našem fokusu
    ne bi mene zanimalo da ih ne guraju k nama. Mislim eto im tamo...nek žive u svojim lažima i mitovima, najviše u globalu sebi štete..

Štete i nama jer stvaraju, kao glinu kad se obrađuje...mijese ljudima svijest..totalnim dehumaniziranjem Hrvata.

Koliko maloumnih idiota je npr nakon sinošnje emisije reklo..e da se tim Hrvatima jednom najebat keve..i ti kažeš..ma pusti..

a što ako takvi dođu u priliku ko 90-te

Još se ovakvim nasilnim zbližavanjem stvari metu pod tepih..a nije narod glup...mislim bar ne sav nije glup pa da ne vidi..

A ti oprosti propagiraš hrvatsku šutnju..nemoj reagirat..daješ im na značaju..šuti, budi tiho..

Da je to njima neki faktor pa oni bi i Srbiji primili ko Rumunjsku i Bugarksu bez ikakvih kriterija..to su bile zemlje koje jedna jedini kriterij nisu ispunjvale ali jesu glavni..odsjeći Rusiju...dakle primljenje su samo da Rusiju odsjeku od Balkana..mada sumnjam ja da Rusiju taj prostor i zanima.

dakle što oni uopće hoće od nas više....koji k..to mi nije jasno..
    https://twitter.com/USEmbZagreb/stat...57914062950400

U ovih par recenica je sve objasnjeno... Veliki Brat zeli ovaj sastanak, i sastanka ce biti...

sinoć me razveselila jedna posve jednostavna stvar koja zapravo iznimno puno znači, naime gledam onaj kviz Potjera i pitanje navodi neke stihove koje triba nastaviti, lovac ne zna a ne znaju ni natjecatelji a stihovi od onog iz Azre, kaže lovac nisam ni čuo a meni drago, vidiš odmiče se sve to polako od jugonaslijeđa unatoč silnoj energiji koju i tzv "naši " ulažu u promociju takvih. I onda kako ćeš zamjeriti Džoniju što žele ostati u našem fokusu
    Ne znati stihove Azre... nedostatak osnovne kulture...

Kamo dalje rodjace...

ne bi mene zanimalo da ih ne guraju k nama. Mislim eto im tamo...nek žive u svojim lažima i mitovima..samo sebi štete..

Štete i nama jer stvaraju kao glinu kad se obrađuje...mijese ljudima svijest..totalnim dehumaniziranjem Hrvata.

Koliko maloumnih idiota je npr nakon sinošnje emisije reklo..e da se tim Hrvatima jednom najebat keve..i ti kažeš..ma pusti..

a što ako takvi dođu u priliku ko 90-te

Još se ovakvim nasilnim zbližavanjem stvari metu pod tepih..a nije narod glup...mislim bar ne sav nije glup pa da ne vidi..

A ti oprosti propagiraš hrvatsku šutnju..nemoj reagirat..daješ im na značaju..šuti, budi tiho..
    ma yok šutnja nego nema potribe za ozbiljnim rekacijama ni priopćenjima nego ih triba ismijavati šprdati se s nebulozama, nek puknu od muke pa kod nas još nitko nije opjevao Dačićevo pjevanje neosultanu, ili plačljive face Vučkove, materijala samo tu kolko hoćeš
    taj labirint je život..

U ovih par recenica je sve objasnjeno... Veliki Brat zeli ovaj sastanak, i sastanka ce biti...
    sastanka će biti, gdje sam ja rekao da neće..samo ne kužim koji je smisao..Rusiji ne možete sve da i oćete i sve da ona oće vas..to je odrađeno davno..mrzite nas generalno a ni mi vas baš ne volimo..

Ni poslije sastanka ništa neće bit drugačije..vi ćete opet lagati kako je sve počelo Olujom i proterivanjem Srba, lupati nebulozne brojeve za Jasenovac..mi ćemo i dalje pričati kako ste nas napali i spalili nam trećinu zemlju ko što i jeste..

o čemu, što..kako pričati s nekim tko za tebe misli i propagira da si ultimativno zlo..

kakvi ste vi to ljudi Srbi kad idete pričat sa najgorim od najgorih Hrvatima...jeste li toliko dobrodušni a znamo da niste ili lažete ..nema treće..

Šta koji k, imate dolazit narodu koji vam je počinio takva monstruozna zla.

jeste vi mazohisti , štokholmski sindrom..što vas je uvatilo..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 07-02-2018 at 13:03

Ne znati stihove Azre... nedostatak osnovne kulture...

Kamo dalje rodjace...
    isss jesam nekulturna glede ovoga kreštavca ne valja ga vidit a kamoli poslušat
    taj labirint je život..

Džoni budimo realni dovoljno je poslušati što vam Vučić ponavlja -vama suradnja s Hrvatskom treba
    taj labirint je život..

sastanka će biti, gdje sam ja rekao da neće..samo ne kužim koji je smisao..Rusiji ne možete sve d ai oćete i sve d aona oće vas..to je odrađeno danvo..mrzite nas generlano a ni mi vas baš ne volimo..

Ni poslije sastanka ništa neće bit drugačije..vi ćete opet lagati kako je sve počelo Olujom i proterivanjem Srba, lupati nebulozne borjke za Jasenovac..mi ćemo i dlaje pričati kako ste nas napali i spalili nam trećinu zemlju ko što i jeste..

o čemu, što..kako pričati s nekim tko za tebe misli i propagira da si ultimativno zlo..

kakvi ste vi to ljudi Srbi kad idete pričat sa najgorim od najgorih Hrvatima...jeste li toliko dobrodušni a znamo da niste ili lažete ..nema treće..

Šta koji k, imate dolazit narodu koji vam je počinio takva monstruozna zla.

jeste vi mazohisti , štokholmski sindrom..što vas je uvatilo..
    Opet se meni obracas kao da sam ja Vucic... koji ti je q...

Smisao je u tome sto hoce da isteraju ruski uticaj iz Srbije... on se ogleda u kompletnoj zavisnosti od energenata i preuzimanja celokupne naftne industrije, gde su gospodari u najlukrativnijem trzistu. Rusi preko Dacica i raznih neformalnih struktura koje drze kao svoje igrace uticu i na samu politiku, uticu na to da se stotine miliona $ spuca u rusko naoruzanje... u Nisu imaju svoj vojno-spijunski centar...

Tu je ukupni paket - resavanje pitanja Kosova, smirivanje zategnutosti u BiH i izgladjivanje odnosa sa Bosnjacima, i odredjena relaksacija odnosa sa Hrvatskom, kako bi mogle ubrzano da se pokrenu EU integracije...

Hrvatska je tu najmanje vazna, ali je ipak stigla naredba - slikajte se malo, dajte pomirljive izjave... Vucic cak obecava i moratorijum od 6 meseci na pitanja iz proslosti... to su sve sahovski proracunati koraci koje ne formira ni Vucic, ni srpska politika... kad tako sagledas globalnu situaciju, onda nece biti mnogo znakova pitanja sta i kako...

Džoni budimo realni dovoljno je poslušati što vam Vučić ponavlja -vama suradnja s Hrvatskom treba
    U proslom postu sam objasnio zasto treba...

Ne zato sto Vucic to zeli... nego zato sto slusa svoje gazde... kao i KOlinda...

Opet se meni obracas kao da sam ja Vucic... koji ti je q...

Smisao je u tome sto hoce da isteraju ruski uticaj iz Srbije... on se ogleda u kompletnoj zavisnosti od energenata i preuzimanja celokupne naftne industrije, gde su gospodari u najlukrativnijem trzistu. Rusi preko Dacica i raznih neformalnih struktura koje drze kao svoje igrace uticu i na samu politiku, uticu na to da se stotine miliona $ spuca u rusko naoruzanje... u Nisu imaju svoj vojno-spijunski centar...

Tu je ukupni paket - resavanje pitanja Kosova, smirivanje zategnutosti u BiH i izgladjivanje odnosa sa Bosnjacima, i odredjena relaksacija odnosa sa Hrvatskom, kako bi mogle ubrzano da se pokrenu EU integracije...

Hrvatska je tu najmanje vazna, ali je ipak stigla naredba - slikajte se malo, dajte pomirljive izjave... Vucic cak obecava i moratorijum od 6 meseci na pitanja iz proslosti... to su sve sahovski proracunati koraci koje ne formira ni Vucic, ni srpska politika... kad tako sagledas globalnu situaciju, onda nece biti mnogo znakova pitanja sta i kako...
    Ja pitam tebe kao predstavnika srpskog naroda i to u prenešenom smislu..a realno nisi daleko od politike..jesi ti osudio sinoć tu emisiju, nisi...ko što si od mene isljeđivao osudu Bujanca..

To sve što si ti nabrojio niti se tiče Hrvatske niti Hrvatska tu što može, niti se nje šta pita.

Čitam i ne kužim što hoćeš reć..da će slikanje Kolinde i Vučića istjerati ruski utjecaj iz Srbije..pa oni ga mogu istjerati za minut samo nek prime u Srbiju u EU odmah..mada ne znam što bi ga istjeravali kad sami surađuju s Rusijom..

Nikakve koristi od lažnih susreta nema..nisu ni Ameri i EU toliko glupi..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 07-02-2018 at 13:04

Zatvorena tema

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove