Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati na izborima?

Glasači
43. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Ivu Josipovića

3 6.98%
  • Kolindu Grabar Kitarović

21 48.84%
  • Milana Kujundžića

13 30.23%
  • Ostale

6 13.95%
+ Odgovori na temu
Stranica 355 od 356 PrviPrvi ... 255 305 345 353 354 355 356 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 7,081/7109

Tema: Kolinda Grabar-Kitarović predsjednica Hrvatske

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Nemojte bit naivni, ona je fikus i nema nikakve ovlasti. Ona je tu samo da se smješka.

Al šalu na stranu, kaj fakat more to napraviti? Ajmo napraviti pritisak.

P.S. Ne može, treba joj supotpis Plenkovića.
    Raspisati referendum može - https://uprava.gov.hr/koje-su-ovlast...hrvatske/12541

Čak bi u tom slučaju bilo zanimljivo vidjeti uhljebe iz Ustavnog suda, da li bi se usudili njoj konfrontirati, tim prije što bi iza nje stajalo najmanje 300000 birača. To bi bio njezin populistički potez.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Raspisati referendum može - https://uprava.gov.hr/koje-su-ovlast...hrvatske/12541

Čak bi u tom slučaju bilo zanimljivo vidjeti uhljebe iz Ustavnog suda, da li bi se usudili njoj konfrontirati, tim prije što bi iza nje stajalo najmanje 300000 birača. To bi bio njezin populistički potez.
    Prava šteta što ona nije populistica.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Pročitaj ustav, a ne sažetak sa stranica vlade. Tamo piše da raspisuje referendum u skladu s Ustavom, a u drugom članku da ga raspisuje uz supotpis predsjednika vlade. Sama nemre ništ, bar mi se čini. Možda bi Capo mogel protumačiti, kad već ništ ne dela u NZH.

Predsjednik Republike može na prijedlog Vlade i uz supotpis predsjednika Vlade raspisati referendum o prijedlogu promjene Ustava ili o drugom pitanju za koje drži da je važno za neovisnost, jedinstvenost i opstojnost Republike Hrvatske.
    Predsjednik Republike:

– raspisuje izbore za Hrvatski sabor i saziva ga na prvo zasjedanje,

– raspisuje referendum u skladu s Ustavom,

Pročitaj ustav, a ne sažetak sa stranica vlade. Tamo piše da raspisuje referendum u skladu s Ustavom, a u drugom članku da ga raspisuje uz supotpis predsjednika vlade. Sama nemre ništ, bar mi se čini. Možda bi Capo mogel protumačiti, kad već ništ ne dela u NZH.
    Svejedno, inicijative bi prema njoj trebale krenuti sa zahtjevom, da ona raspiše te referendume, a sakupljene potpise koje je amenovao Kušćević, neka izvoli shvatiti kao potpise na peticiju. A potom je (ako je??) opet "loptica" na Plenkoviću, koji upravo izigrava cinika u stilu - da bi on kao poštovao želju naroda, ali eto potpisa nema dovoljno. Pa neka se znoje...
    Znači od Kolinde tražiti gestu - momentalno raspisivanje ta 3 referenduma ili da nedvosmisleno kaže da to ne želi učiniti. Time bi se ako ne došlo do referenduma, puno toga razotkrilo. Nema se što izgubiti.

Evo Zekanović traži od Kolinde da raspiše referendum. Bačena je loptica u njezin teren ili bolje reći vrući krumpir. Da vidimo sad kak će se vaditi i čiju strnau će držati. Plenkovićevu ili onu od naroda.

Evo Zekanović traži od Kolinde da raspiše referendum. Bačena je loptica u njezin teren ili bolje reći vrući krumpir. Da vidimo sad kak će se vaditi i čiju strnau će držati. Plenkovićevu ili onu od naroda.
    Nisam to vidio, ali bravo za Zekanovića. Međutim, to mora biti službeni zahtjev, sve tri inicijative zajedno (pa i Kušćević im je rekao da su se trebali ujediniti), pozvati se na >300000 potpisa i sve to solidno medijski popratiti. Npr. za ovaj Zekanovićev poziv nisam uopće prije čuo. I taj zahtjev treba biti tako sročen, da ne ostavlja prostor za spinove, nego jednostavno DA ili NE. A paralelno nastaviti rad na raskrinkavanju ove HDZ muljaže, jer kod zadnjeg referenduma su olako odustali, iako se pokazalo da im je referendum odbačen na temelju prenapuhanog broja birača.

Ne bude ta ništ napravila ako se ne tiče spašavanja četničkih vojvoda i četničkih popova. Za to je nadležna.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ne bude ta ništ napravila ako se ne tiče spašavanja četničkih vojvoda i četničkih popova. Za to je nadležna.
    99% da neće ništa napraviti, jedino ju natjerati da se tako i javno izjasni. Ali ovdje se radi o istjerivanju "jazavaca" iz brloga i raskrinkavanju fake desničara. Jedna kraljica, Hrvatica, domoljubna desničarka i katolkinja, da javno odbije stati iza želje svojih birača?! Neka se malo znoje i valjaju u blatu. Pa možda onda neki marginalac pomisli - ja sam izašao na štand i potpisao, zajedno sa još >300000 i ona je sad na to pljunula (o Plenkoviću da i ne pričamo), a trebati će me ponovno da za nju glasam?!

Toliko se ona puta “popišala” na hrvatstvo da jednom manje više teško da će što promjenit. Njezini su sljedbenici ili fanatici oli rezignirani kapitulanti koji vele” a šta ćeš, nije idealna ali bolje od nje nenamo

Toliko se ona puta “popišala” na hrvatstvo da jednom manje više teško da će što promjenit. Njezini su sljedbenici ili fanatici oli rezignirani kapitulanti koji vele” a šta ćeš, nije idealna ali bolje od nje nenamo
    Zatražiti od nje da raspiše referendum ništa ne košta, ne vidim kakve bi od toga moglo biti štete i nema se što izgubiti. A ako ništa drugo, takav zahtjev bi malo inkomodao nju i Plenky-a. Morali bi smisliti što da ovaj put smuljaju. Oni vole da ih se pusti na miru, da dalje rade to što rade.

A kad se sjetim "bledolikog" ili "dikobraza", neka kaže tko god što hoće ali jedino da je došla na njihovo mjesto gospođa "Besna" bilo bi to u rangu ovog dvojca iznad.

Evo veli Kolinda da ne bu potpisala sporazum o migrantima. Ovaj pak se zove Marakeški sporazum. Istanbulska, Marakeški, sve svjetionici slobodne i napredne misli.

Neće potpisat ko što nije potpisala za Paru?

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Pa sansa je velika da nece. Nije Amerika potpisala a to je njoj sto je bojleru Brüssel i Mutti.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Evo veli Kolinda da ne bu potpisala sporazum o migrantima. Ovaj pak se zove Marakeški sporazum. Istanbulska, Marakeški, sve svjetionici slobodne i napredne misli.
    Dobro si primijetio, a lijevo-liberali, Jakovčić i ekipa su "Amsterdamska koalicija".
    ZA DOM SPREMNI !

Ne znam, može li to potpisati Plenković ili izglasati Sabor? Ono, kao predsjednica je protiv, ali da ne učini ništa, kako bi spriječila uvođenje toga na neki drugi način. Nešto kao HDZ-ovci koji su bili protiv IK, ali nisu spriječili da se to uvede (a mogli su).

https://www.vecernji.hr/media/img/82...869647643.jpeg
    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...menta/8018468/

Kome ,kome sam ja dala glas,bilo bi bolje da je cigla po meni pala na dan izbora.
    Ta kleči pred četnikom usred Zagreba ,o čemu dalje govoriti

Citiraj Prvotno napisano od šanta85 Vidi poruku
    https://www.vecernji.hr/media/img/82...869647643.jpeg
    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...menta/8018468/

Kome ,kome sam ja dala glas,bilo bi bolje da je cigla po meni pala na dan izbora.
    Ta kleči pred četnikom usred Zagreba ,o čemu dalje govoriti
    Osobno manje joj zamjeram to ranije pismo, kojim izražava zadovoljstvo tim sporazumom. Nije to (tekst sporazuma) valjda ni pročitala, nije to (sporazum) ni shvatila, a pitanje je da li je to pismo uopće i pisala (nego je to odradio netko iz njenih službi). I da se sada stvarno predomislila, bilo bi to još uvijek OK. Očito je da nema u sebi instinkt domoljubne desničarke (jer to i nije), jer bi joj inače sporazum koji donosi UN i u kojem se spominju imigranti, morao u startu biti odbojan i sumnjiv, a ne da u njoj probudi zadovoljstvo - 'Iznimno mi je drago što ću sudjelovati u usvajanju važnog dokumenta...'
    Međutim, problem je što ona i sada podržava taj sporazum, a što se nje tiče, neka to samo netko drugi potpiše i ona s tim nema problem. Pa će je naivni domoljubi (i njeni trolovi) i dalje slaviti, jer je eto odbila potpisati to zlo, a zapravo ona to u stvari podržava.
    Već sam vidio priglupe komentare domoljuba (trolova?) koji slave kraljicu, koje je odbila Marakeš, a ne zamaraju se ostatkom te priče. Glupo, jeftino, ali funkcionira. Baš me zanima da li će to "progutati" i Bujanec?!
    Posljednje uređivanje od goran2hr : 05-11-2018 at 13:36

Aha, dobro da je pojasnila. Znači ona podržava potpisivanje sporazuma koji će omogućiti masovnu islamističku imigraciju u Hrvatsku, ali neće ići na mjesto potpisivanja sporazuma jer bu tam i Plenković s kojim je malo u svađi. Predstavila je svoj neodlazak tamo kao da se protivi Marakeškom sporazumu, ali sad na vidjelo izlazi da je za svaku moguću globalističku podvalu hrvatskome narodu. Ali za razliku od Plenkovića ona se pred narodom pravi kao da joj se ne sviđaju te podvale. Globalistička marioneta koja se predstavlja kao suverenist na strani svoga naroda.

Ne znam, može li to potpisati Plenković ili izglasati Sabor? Ono, kao predsjednica je protiv, ali da ne učini ništa, kako bi spriječila uvođenje toga na neki drugi način. Nešto kao HDZ-ovci koji su bili protiv IK, ali nisu spriječili da se to uvede (a mogli su).
    Sad vidim da sam 1.11. pogodio, kako bi to moglo ispasti. Moram sada uplatiti Loto.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove