Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati na izborima?

Glasači
43. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Ivu Josipovića

3 6.98%
  • Kolindu Grabar Kitarović

21 48.84%
  • Milana Kujundžića

13 30.23%
  • Ostale

6 13.95%
+ Odgovori na temu
Stranica 346 od 353 PrviPrvi ... 246 296 336 344 345 346 347 348 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 6,901/7045

Tema: Kolinda Grabar-Kitarović predsjednica Hrvatske

Još kad sjeti onog njegovog slinavog brata Gorana Granića koji je dočekivao carlu del Ponte ko kraljicu....Račanove desne ruke, iako je bio u HSLS-u..taj navodno i dan danas drma hrvatskim energetskim sektorom..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 21-02-2018 at 20:50
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Jopš kad sjeti onog njegovog slinavog brata Gorana Granića koji ej dočekivao carlu del Ponte ko kraljicu....Račanove desne ruke, iako je bio u HSLS-u..taj navodno i dan danas drma hrvatskim energetskim sektorom..
    Braća Granići su čista kamilica u odnosu na ove:

Anto Nobilo kažu trenutno boravi u Sarajevu gdje piše tužbe protiv Hrvatske - a za račun Bošnjaka! Odnosno - u krajnjem slučaju - za svoj račun.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Nobilo ne da ceka da ga naruce Muslimani, vec ih vuce za rukav, za nogavicu, grize ih za bedra da mu daju ovlasti tuziti Hrvatsku.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Nobilo ne da ceka da ga naruce Muslimani, vec ih vuce za rukav, za nogavicu, grize ih za bedra da mu daju ovlasti tuziti Hrvatsku.
    I on je ''ugledan'' odvjetnik u Hrvatskoj!? A to je ta ''ekipa'' Mesić - Pusić - Nobilo. A tu je i Josipović - samo on nije igrao s njima.

Pustite vi tu ekipu, riječ je ovdje o onoj "koju ono što ne ubije to ojača" kako se žalila četničkom dovojvodi.

Datum registracije
    Sep 2016
    Pa naucili smo da ona cjeni ''marginalce'' kao gore opisani.

Ipak je sigurno da ''marginalci'' nisu za Josipovica, ali sasvin sigurno su ti ''marginalci'' doveli nju na poziciju.

Ispada da su gore opisani iskreniji nego ona.

Prema svom glasačkom tijelu su apsolutno iskreniji.

Datum registracije
    Sep 2016
    Naravno.

To i je tragika u svemu tome, najgore ovce ispadaju uvik pa uvik desnicari u Hrvata, dal' oni blazi ili oni zesci.

Onoga Bernardica su izpljuvali ki mladog majmuna kad je kurtuazno cestita Bujancu, linchovali skoro, a Koko Linda....ona hrabri usrid glavnog grada cetnickog clowna, i stiti ga od ''marginalaca''.

Josipović, Mesić i sva ekipa znaju da ne smiju iznevjerit svoje birače. Ovi tzv desni znaju da mogu i moraju prevarit svoje birače i računaju da su oni toliko glupi i da nemaju izbora nego opet glasati za njih. To je najveća tragedija, kako se oni rugaju svojim biračima. Pisao sam o tome dosta puta i dokazano je toliko puta.

Ovi ako i nešto kažu kontra svojih birača, odmah to pokriju svojim drugim potezima.

Sad je jugodesnica odmah dala prostor KGK. gdje ona navodno kaže da se neće odreći onih koji su joj poručili by by. De nemoj, odreci nas se.

ja čak apriori nisam toliko protiv tog posjeta, naravno da jesam protiv ali to nije najgore. Najgore je ono kako se ona ponašala tokom tog susreta. Pogotovo ono u Lisinskom gdje se prostrla pred noge velikosrbima. Ponašala se kao Vučićev potrčko, onako kako se Vučić ponašao prema Šešelju.

I ona sebe stalno naziva državnikom. Tu nema ni "d" od državnika. Državnik se tako ne ponaša. Tako se ponaša sluga i kmet.

I razočaralo me kako velik broj njezinih glasača to pravda. Kao to njoj podmeću. Ne znam jel oni stvarno tkao misle ili glume a ne znam što je gore.

Najgore je to što ona a i Plenki svoje glasače smatraju potpunim budalama.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Prema svom glasačkom tijelu su apsolutno iskreniji.
    Pa naravno da su iskreniji kad im je to lakše nego ovim drugim. Većina njihovih birača su na istoj ''jugolavensko - srpskoj'' liniji baš kao i oni. Ma da dodam i ''antiohrvatskoj''!
    Posljednje uređivanje od Nervozni listonoša : 21-02-2018 at 23:44

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Četnik kraljici donio podatke o osobama koje su već pronađene.

Kako nam se rugaju,ne mislim na srbe,nego na kraljicu,bojlera i ostale okupatore.

Ovoj državici ni kraljevina jugoslavija ni komunistička juga nisu do koljena kad je u pitanju čista mržnja prema svemu hrvatskom.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Znaci Kolinda je lagala da je to razlog posjeta iako smo to i sami znali.

Humphrey,jel ima neki link na tu info?

P.S.našla
    Što se tiče informacija koje je predsjednik Vučić donio kada je bio u posjetu Hrvatskoj, analiza je pokazala da su dostavljene u dobroj namjeri, ali da se ti podaci odnose na već pronađene osobe, čiji su osobni podaci vrlo slični onima za kojima se traga, izvijestilo je Ministarstvo hrvatskih branitelja.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/vuci...-ljudi-1228590 - www.vecernji.hr
    Posljednje uređivanje od šanta85 : 24-02-2018 at 19:33

I opet će se naći neki koji će ovo ruganje opravdati,ako je već morala lagati oko čega se sastaju i poradi čijih interesa,neka mrtve kosti ostavi na miru.
    Koje smeće od žene,smeće

Super ugledni član Dobri Pastir avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Jasna je linija razgraničenja: Ili si za Kocu ili za Plenkya. HDZ-ovci ništa treće ne dozvoljavaju.
    A troll & a gentleman

Datum registracije
    Sep 2016
    Da se vratimo kratko na Kolindinog gosta i novog prijatelja.

-----------

On je ocijenio da je danas veći strah kod Srba u Hrvatskoj nego li strah koji osjećaju Srbi na Kosovu, južno od Ibra gdje teško žive, a “vlasti iz Prištine upravljaju i njihovim životima”.

http://www.dnevno.hr/vijesti/regija/...tskoj-1136119/

Ovo je kratko receno sto Vucic i njegova hunta rade cilo vrime, skidaju fokus od Kosova i orijentiraju se izkljucivo na Hrvatsku zbog slabe, nikakve i poltronske politicke elite.

Kao prvo, valjat ce Vucicu napokon najotvorenije reci da je KosovA albanska za vijeke vijekova, kao drugo ovakvi clownovi poput Kolinde se cisto nude za ovakve idiotarije.

Ako se racionalno podvuce crta i izracuna sto je Hrvatska, sto su Hrvati u Vojvodini ili Hrvati u HB dobili politicko kroz ovo, odgovor bi bija nula. Minus.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Da se vratimo kratko na Kolindinog gosta i novog prijatelja.

-----------

On je ocijenio da je danas veći strah kod Srba u Hrvatskoj nego li strah koji osjećaju Srbi na Kosovu, južno od Ibra gdje teško žive, a “vlasti iz Prištine upravljaju i njihovim životima”.

http://www.dnevno.hr/vijesti/regija/...tskoj-1136119/

Ovo je kratko receno sto Vucic i njegova hunta rade cilo vrime, skidaju fokus od Kosova i orijentiraju se izkljucivo na Hrvatsku zbog slabe, nikakve i poltronske politicke elite.

Kao prvo, valjat ce Vucicu napokon najotvorenije reci da je KosovA albanska za vijeke vijekova, kao drugo ovakvi clownovi poput Kolinde se cisto nude za ovakve idiotarije.

Ako se racionalno podvuce crta i izracuna sto je Hrvatska, sto su Hrvati u Vojvodini ili Hrvati u HB dobili politicko kroz ovo, odgovor bi bija nula. Minus.
    Ma pusti ti Vučića i njegove laži. Jednostavno je netko dobio domaću zadaću i to je to. Domaća zadaća se mora napraviti.

A koliko je Vučić dobio sa svojim laganjem. E to ćemo tek vidjeti.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Dobri Pastir Vidi poruku
    Jasna je linija razgraničenja: Ili si za Kocu ili za Plenkya. HDZ-ovci ništa treće ne dozvoljavaju.
    Ne, ne, kod hdz-ovaca linija razgraničenja je : ili si za hdz ili za Hrvatsku.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Od početka je u toj posjeti sve bilo sumnjivo ali mislim da je sad sve jasno. Ova posjeta je bila samo za beogradske izbore. Dovojvoda tek sad koristi benefite posjete. Jaaa saam nji-ma jeidni rekao da mi isto ne gledmao na rat. jeidni ja, tmao kod njih. jaa nisam bio samo u Glini i nego i u Vrginmostu i u Vojniću. Da, nadao sam se opstanku republike srpske krajine. Jel to bolje ili 250 000 protjeranih ljudi ( on Hrvate ne smatra za ljude).

Kokoš s Pantovčaka je tu bila samo statist. Tj trebala je biti. No ona se želi uvaliti u priču pa makar bila ponižavajuće protuhrvatska. Iako mislim da nije morala, ona je njemu asistirala. Bila je vjerni Sancho Pansa tom Don Quijote-eu političke patetike, laganja i jeftinih trikova. Otužno. Jadno. Ponižavajuće. Ali to je ona.

Vučićevom Sanchu Pansi dižu rejting jugomediji do vrtoglavih 63% podržavatelja

Još da dođe do 80% ko Tadićeva kujica i gubitak izbora joj je zagarantiran.

Ima li providnije manipulacije nego što to jugodesnica radi preko svojih elektronskih i tiskanih meidja.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove