Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati na izborima?

Glasači
43. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Ivu Josipovića

3 6.98%
  • Kolindu Grabar Kitarović

21 48.84%
  • Milana Kujundžića

13 30.23%
  • Ostale

6 13.95%
+ Odgovori na temu
Stranica 320 od 346 PrviPrvi ... 220 270 310 318 319 320 321 322 330 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 6,381/6901

Tema: Kolinda Grabar-Kitarović predsjednica Hrvatske

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Slažem se da hrvatski predsjednik mora pričati hrvatskim jezikom kad god se sastane sa stranim državnicima i novinarima. Pa nek si oni prevode.

Inkvi, prošle godine je poslala izaslanika, ove godine ni to. Dobro su napisali na HKV-u, postoji osovina Moskva-Berlin s krakovima Ljubljana-Beograd. I svi rade kontra nas.
    mi zapravo još uvik plaćamo danak neiskustvu vođenja države, amaterski političari, budemo još neko vrime primali udarce ispod pojasa ali ja sam optimistica
    u prirodi nam je svima želja za komunikacijom... za snovima..
    i oduvijek su ljudi pronalazili načine da budu povezani jedni s drugima,
    a svako vrijeme nosi sa sobom i svoje konce koji povezuju....
    taj labirint je život..

Citiraj Prvotno napisano od Galjego Vidi poruku
    Vrlo je jednostavno-slažem se da je velika sramota „Mare iz Zadra“,tj.kad se praviš da nešto znaš,a ne znaš.Kolindino znanje jezika je njena stvar i,naravno,njoj plus,ali predstavljati Hrvatsku i onda davati izjavu na engleskom je sramotno nepoštivanje zemlje koju predstavljaš.Jedino ako ju je poslala bildeberska skupina,da budem zajedljiv na kraju.
    Da i onda nam se dešava ovo što nam se dešava. Galjego - ona je dan prije ove zadnje tragedije u Haagu Slobodana Praljka vidjela kao slobodna čovjeka, a Plenković je bio kategoričan - da neće biti uzup-a!

E sad ti meni to objasni kao član tako visokog društva - ti sebi ideš uskakati u usta - ili ti misliš da je namjerno izjavila to što je izjavila, a da je znala da tako neće biti (e to mi je malo glupa verzija).

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od kiša Vidi poruku
    mi zapravo još uvik plaćamo danak neiskustvu vođenja države, amaterski političari, budemo još neko vrime primali udarce ispod pojasa ali ja sam optimistica
    Ja ne bih baš izdaju oprvadavao amaterizmom. Mi imamo domoljube amatere i izdajnike profesionalce.
    If you must break the law, do it to seize power: in all other cases observe it.

I da. Mesić i Josipović su stalno govorili hrvatski - i što su napravili? Nisam neki fan Kolinde Grabar Kitarović - ali kad se sjetim Stipe 2 puta i Ive jednom - jednostavno mi je drago što je ona i što nije netko kao što su bila njih dvojica.

Da je Dražen Budiša pobjedio Stipu (što je bilo pa nemoguće) danas bi puno toga bilo drugačije, ali na našu žalost zapad je htio da ''pobjedi'' Mesić koji jedino govori Hrvatski i kako sam kaže Ruski (ne vjerujem mu baš).
    Posljednje uređivanje od Nervozni listonoša : 12-01-2018 at 14:55

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Da i onda nam se dešava ovo što nam se dešava. Galjego - ona je dan prije ove zadnje tragedije u Haagu Slobodana Praljka vidjela kao slobodna čovjeka, a Plenković je bio kategoričan - da neće biti uzup-a!

E sad ti meni to objasni kao član tako visokog društva - ti sebi ideš uskakati u usta - ili ti misliš da je namjerno izjavila to što je izjavila, a da je znala da tako neće biti (e to mi je malo glupa verzija).
    Opet moram naglasiti da je vrlo jednostavno,zadrzao bih se u okviru ponašanja državnih dužnosnika - Izjave za javnost isključivo moraju davati na Hrvatskom jeziku.Naravno da ce Kolinda razgovarati s kolegama s engleskog govornog područja na engleskom.To je prednost za državu,ne treba tumač i otvorenije se razgovara što je prednost za državu,ali službena izjava mora biti na Hrvatskom.

P.S.Mesića i Josipovića ne volim ni spominjati, osim ako im ne pišem kaznenu prijavu.

Od pitanja jezika kojim se predsjednica tamo obraćala javnosti, veći problem vidim u samom promašaju njenog odlasku u Tursku i svrsi istoga. Zar je stvarno očekivala da će Erdogan izvršiti pritisak, na svog favorita i ljubimca Izetbegovića, a sve to još zbog BiH Hrvata?
    Postigla je samo suprotno. Dodala je samo na težini Turskom utjecaju u BiH, te indirektno priznala da se Tursku mora pitati oko tih stvari i da to RH priznaje i poštuje.
    A mislio sam da je Turke iz BiH jednom za svagda potjerala Austro-Ugarska.

Probala je s tim odlaskom u Tursku ali nije uspjela jer je zakinuta za iskustvo suživota sa poturicama a i Turcima kao vjerojatno i njeni savjetnici.
    No heartfelt speech, no fancy words...

Slažem se da je njezina posjeta onom kvazisultanu samo uvjerenost kako je stvarno Bakirov babo ostavio Turskoj u amanet Bejha i da se to ko biva pika. Čisti fail.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

To da Bakir voli Tursku i Erdogana više od BiH nije nikakva tajna. Alija je u amanet mogao eventualno ostavit 24% ili ti ga Trokutistan. Odlazak u posjet sultančiću i nije loša ideja ali je trebala biti temeljitije pripremljena za tako nešto.
    U diplomatskim krugovima u RH stvarno sjede amateri a tajna služba k'o da ne postoji.
    No heartfelt speech, no fancy words...

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Opet se ona izljubakala sa narikacama i daje njima nekakav publicitet, a iste te smrdljive narikace su pisale depeshe u Haag da nebi slucajno bili oslobodjeni Hrvati, a iste te smrdljive narikace ce sutra baaaaaa od kraljice Balkana trazti odstete u meleardima.

Debilana.

Kolinda se polonila u Ahmicima... jel svratila mozda do Uzdola, Buhinih kuca, Krizanceva, Grabovice???

Mislim da je otišla i u Križančevo selo.

Uglavnom vodi jednu pogubljenu politiku, koju joj mediji diktiraju...

Inače danas oko 16,00 h je i u Usori, bomboni će da ispadaju o očuvanju Hrvata blabla...
    Dinamo Zagreb, 29 + - 20

Lice joj se ne vidi od pljuvacke bosnjackih medija, politicara, udruga, a ona rasirila ruke i govori dodjite da vas zagrlim.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Jel' tocno da je posjetu skratila za jedan dan a posjet Hrvatima SB odgodjen do ozujka.

Glavno da je americka sekretarica poljubila balijama dupe. Kraljica Balkana, Seka Kitarovic

Bosanski Muslimani su jednostavno skužili ono što su Srbi i Slovenci davno. Mislim i anadolijski ostaci su to skužili davno. Hrvatska je krpa. Njezini političari su beskičmenjaci bez stava, poltronski raspoloženi, kmetovi i sluge i tako se ponašaju prema njima.

Oni nemaju samopoštovanja, pa kako će neki imati prema njima.

Anadolijski ostaci ližu dupe Srbima jer znaju da sa Srbima nema šale pa se onda onako isfrustrirani, ko i u ratu, okreću na Hrvate.

A što i ne bi pored ovakvih "vođa".
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    otišla balkanska kraljica posjetit svoje.

Super ugledni član Dobri Pastir avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    KGK se htjela uspeti na višu moralnu ravan s tim posjetima—izbiti neprijatelju bar to. Ali bojim se da ne može imati poželjnog učinka.
    A troll & a gentleman

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    To bi značilo da je glupa,ali nije ona glupa. Antifašisti nikad ne lažu neprijateljima Hrvata,oni lažu samo Hrvatima,mislim na ove koji izigravaju domoljube poput kraljice.

Dobre poruke Kolinde.

"Uz socijalne i privredne, potrebne su i političke reforme, kako bi se hrvatski narod održao kao konstitutivan, da ne bio sveden na nivo manjine, te kako bi nastavio graditi zajedničku budućnost s ostalim narodima u BiH", kazala je Grabar -Kitarović odgovarajući na novinarsko pitanje jesu li izmjene Izbornog zakona jamac opstojnosti Hrvata u BiH.

Hrvatska predsjednica istaknula je kako je poruka današnje posjete Središnjoj Bosni da je Hrvatska uz Hrvate iz BiH, i to ne samo u smislu njihove konstitutivnosti, političkih prava i jednakopravnosti s ostalim narodima.
    https://www.klix.ba/vijesti/bih/koli...-bih/180118091

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Sigurno je velika utjeha Hrvatima u BiH to što je kraljica i politika ove državice uz njih.

Nravno sve je to laž,oni Hrvatima samo lažu,oni su uvijek bili i uvijek će biti uz neprijatelje Hrvata.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove