Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati na izborima?

Glasači
45. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Ivu Josipovića

3 6.67%
  • Kolindu Grabar Kitarović

22 48.89%
  • Milana Kujundžića

13 28.89%
  • Ostale

7 15.56%
+ Odgovori na temu
Stranica 371 od 372 PrviPrvi ... 271 321 361 369 370 371 372 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 7,401/7423

Tema: Kolinda Grabar-Kitarović predsjednica Hrvatske

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Bolje Skoro nego Koko.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od imperator Vidi poruku
    Sve si pogodio. Eto sad znaš zašto ćemo glasovati za našu Kolindicu.

...Jer mi smo budale a ti si pametan, darovit i ti nečeš glasovati za KGK.
    Ja hoću.
    I što sad ???
    Mi koji ćemo glasovati za KGK smo po tvojoj visprenoj širini budale.
    Što da ti kažem.
    To je bolesno. Što se tiće svega ostalog što si ovdje naglagoljao su uglavnom napuhane i neracionalne tvrdnje oko kojih ne vrijedi diskutirati sa osobom koja je isključiva poput tebe i sve glasače KGK naziva "Brodom budala".
    Niste napisali ništa suvislo, ali dati ću Vam još jednu šansu za iskrcavanje iz broda budala.
    Prvo, iz mogu upisa izdvojite sve neistine i umjesto njih dajte istinite informacije. Gdje nisam u pravu, ja ću rado priznati da je tako. Tko kaže da ja nisam za diskusiju? Rado ću popustiti pod težinom argumenata. Dapače, biti će mi drago saznati da Kolinda nije baš takvo zlo, kako mi se čini. I da glasati za nju, a istovremeno smatrati sebe domoljubno desnim suverenistom Hrvatom i katolikom, ne znači automatski da si budala.
    Drugo, umjesto da se zbog Kolinde pjenite, pokušajte afirmativno, nabrojite sve njene uspješne poduhvate, sa čime nas je sve zadužila i koja je sve obećanja ispunila? Možda Kolinda pretegne na vazi, pa ispadne kako ima više zasluga od promašaja.
    Posljednje uređivanje od goran2hr : 22-08-2019 at 14:58

Zanimljiva je ona gornja anketa.
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

Zamisli nakon svih tih godina jos imati povjerenja u HDZ i neironicno glasati za Kolindu.
    Violence is not necessary to destroy a civilization. Each civilization dies from indifference toward the unique values which created it.
    Nicolás Gómez Dávila

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Pa nemas za koga, za koga ces, Skoru? lik nema odgovor ni na jedno pitanje, osim da ce on kao ukinuti ljetovanje na racun drzave. Mozes misliti krucijalnog pitanja danasnje Hrvatske.

Kolakusic mozda.

Desnica ni nema kandidata, osim ako ljude Bujanec ne uvjeri da je Skoro desnicar. A Bujanec malo jaci intelekt, do jucer furao Kolindu, sad se on kao njoj nesto sveti. Lik koji je primjereniji ulici, da bude nogometni navijac ili nesto slicno, kroji domoljubnu politiku u Hrvata. Meni osobno je to smijesno.
    Prosječnom desničaru uvjerljivije izgleda Kolinda od Škore. Ta činjenica dovoljno govori o Škori kao desničarskom kandidatu. Nema tu nikakvog revolucionarnog programa a ni karizme koja bi mogla privući birače. Nastavi li ovako Škorin plafon u prvom krugu je od 7 do 15%.
    Usput, činjenica kako je Bujanec glavni mag na desnoj medijskoj sceni u Hrvata govori dovoljno o stanju u kojem se nalazi što bi Tuđman rekao "ta i takva" medijska scena.
    Posljednje uređivanje od Cid-xp : 22-08-2019 at 15:15

Ako se dogodi da Milanović i Kolinda završe u drugom krugu, ja ću dati glas Kolindi u drugom krugu. Trenutno me nitko od kandidata nije uvjerio da mu podarim svoj glas.

Pitanje je sad da li će svi. Možda neki Škorini fanovi ostanu kući ili glasaju za Zorana iz inata. Tako su Mesić i Josipovićev osvajali izbore.
    Posljednje uređivanje od Cid-xp : 22-08-2019 at 15:19

Ne postoji opcija da glasam za bestidnicu. Ni u kakvom scenariju. U ovih 5 godina nema teme gdje se nije narugala i išla kontra svojih birača. Nek za nju glasa jugodesnica, njih je zadužila.

Hrvati ovdje nemaju svog kandidata. Nije to ni tamburaš.

Ako uopće iziđem na izbore prekrižit ću listić.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Ja ne bi da opet glas Kolindi ni da joj je protukandat Vučić ili Vulin. Za sada moj glas ide doktoru znanosti. Ne pojavi li se bolji kandidat a doktor ne uđe u 2. krug nit' ću glasat nit' križat listić..

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ako se dogodi da Milanović i Kolinda završe u drugom krugu, ja ću dati glas Kolindi u drugom krugu. Trenutno me nitko od kandidata nije uvjerio da mu podarim svoj glas.
    Ja onda najvjerojatnije ostajem doma. Kolinda moj glas nema; jedva je dobila moj glas i na prošlim izborima.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Niste fer, a siguran sam da ce eventualnu pobjedu proslaviti u dresu hrvatske reprezentacije

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    za HDZ nikad više. kad budem htjela glasati za četnike, preselit ću se u Srbiju.
    ova cajka je pljunula na sve svoje glasače. ja baš ne volim da me pljuju, pogotovo oni koje plaćam. nek joj Pupovac i Porfirije daju glasove.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Prije svega izgleda da ću se morat korigirati kada sam rekao da Kolinda prolazi u 11. izbornoj jedinici posve glatko.
    Naime Čaršijom kruži zanimljiva teza da će na predsjedničke izbore u Hrvatskoj glasovati i Bošnjaci koji imaju domovnice i hrvatske dokumente u BiH.
    Ideja je da se glasuje za Milanovića kako bi se preglasali Hrvati iz BiH koji su već apostrofirali Kolindu.
    Scenarij Komšić se nastavlja i preko ovih izbora.
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

Zato vi nedajte organizirajte se. Pa kad Kolinda skine svoje fensi gaćice i popiša vam ( nam) se po glavi , vi recite, uf što se nešto znojimo danas.

A odakle bosnjacima domovnice? dao HDZ, Kolindin poslodavac.

Nisam im ja dao, sigurno.

U ratu su od svecenika kupovali krsne listove, HDZ im je omogucio da sa tim papirom mogu dobiti domovnicu, od rata na ovamo gomila bosnjaka je dobila domovnice na osnovu laznog predstavljanja (naknadno je ukinuta opcija sa krsnim listom, ne slaze se sa EU zakonima, sad donesu semestarske listove sa fakulteta na kojima napisu da su Hrvati i to je to, tako se i Osman Mehmedagic Osmica dokopao domovnice) i cijelo to vrijeme domovnice im je dodjeljivala HDZ vlast u Zagrebu.
    Posljednje uređivanje od crni bombarder : 23-08-2019 at 16:40

Citiraj Prvotno napisano od imperator Vidi poruku
    Prije svega izgleda da ću se morat korigirati kada sam rekao da Kolinda prolazi u 11. izbornoj jedinici posve glatko.
    Naime Čaršijom kruži zanimljiva teza da će na predsjedničke izbore u Hrvatskoj glasovati i Bošnjaci koji imaju domovnice i hrvatske dokumente u BiH.
    Ideja je da se glasuje za Milanovića kako bi se preglasali Hrvati iz BiH koji su već apostrofirali Kolindu.
    Scenarij Komšić se nastavlja i preko ovih izbora.
    I što će to Milanović uraditi, a da Kolinda neće i obratno? Ma otići će i Milanović pokloniti se u Srebrenicu i Ahmiće (http://ba.n1info.com/Vijesti/a238394...-Ahmicima.html).. Nema problema.

Banned
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    O, Hrvati!
    Predsednica vas je proglasila najvecim antufašistima koje je Evropa videla.
    https://www.vecernji.hr/vijesti/grab...europi-1342352

Pa kakav je osećaj biti naveći evropski antifašista?

Otprilike ko i vaš kad četnike proglasite antifašistima.

Koja je to tuka. Očekival sam da će reći kako je hrvatski narod razmjerno broju stanovnika najviše stradao u Europi, kad ono Kolinda se hvali komunjarskom gerilom koja je srušila hrvatsku državu i izvršila genocid nad hrvatskim narodom.

Obično kad neki snob, a neuki stvor hoće ispasti pametan a nije, onda se uhvati one Voltairove " Ne slažem se s vama ali ću do smrti braniti...bla bla".

Odmah znaš da pričaš s umišljenim neukim folirantom.

Tako je Porfirijeva pratilja prokomentirala slučaj sarajevske pederčine koja nema prebivalište u Hrvatskoj a želi joj da nestane ( Hrvatska).
    Pa dobro kozo zašto si onda sazivala presicu kad je don Luka rekao neku lijepu riječ o NDH.

Zafalilo tad Voltairea je li.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove