Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati na izborima?

Glasači
43. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Ivu Josipovića

3 6.98%
  • Kolindu Grabar Kitarović

21 48.84%
  • Milana Kujundžića

13 30.23%
  • Ostale

6 13.95%
+ Odgovori na temu
Stranica 356 od 356 PrviPrvi ... 256 306 346 354 355 356
Prikaz rezultata str. 7,101/7111

Tema: Kolinda Grabar-Kitarović predsjednica Hrvatske

Predsjednica je rekla da “niti podržava niti ne podržava” Marakešku deklaraciju.

Kolinda kao da je došla iz Mosta, a ne HDZ-a. Predsjednica RH je, a ponaša se kao da je oporba. Osudila je MVEP što nisu javnost obavijestili o Marakeškom sporazumu, što je dobra reakcija, ali nije jasno rekla podržava li taj sporazum ili ne. Istovremeno ga podržava i ne podržava.

https://narod.hr/hrvatska/predsjedni...ku-deklaraciju

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Sad vidim da sam 1.11. pogodio, kako bi to moglo ispasti. Moram sada uplatiti Loto.
    A teško ti ovo pogoditi, pa stalno koriste isti obrazac obmane birača.

Kazala je i kako se uopće ne želi opravdavati oko toga jer je Marakeški sporazum umjetno stvoreno pitanje kako bi se skrenula pozornost s važnih pitanja u Hrvatskoj, poput Uljanika. Na triput ponovljeno pitanje tko to radi, predsjednica nije odgovorila.
    Pazi ti koliko ona luta i lupeta kad ju se uhvati u lazi...Treba se uhvatiti vaznih pitanja kao Uljanik a na svojim sluzbenim stranicama jedna od glavnih vijesti joj je udomljavanje ćuke.
    Koja je to politička sukerina,to je strasno.Al strasnije je od toga što će ona i ćuko obući dres i sve će to ovaj ludi narod zaboravit

Veli Kolinda da netko pokušava unijeti razdor između nje i vlade...Katastrofa kaj su sve ljudi u stanju napraviti da nekome pokvare ljubav...

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Veli Kolinda da netko pokušava unijeti razdor između nje i vlade...Katastrofa kaj su sve ljudi u stanju napraviti da nekome pokvare ljubav...
    Kada bi ona zaista bila domoljubna desničarka Hrvatica i katolkinja, onda bi ona morala biti u razdoru sa ovom i ovakvom vladom. U stvarnosti zapravo razdora nema. Ona i Plenković pušu u isti rog, a idilu samo kvare neki smutljivci, koje treba raskrinkati.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Kada bi ona zaista bila domoljubna desničarka Hrvatica i katolkinja, onda bi ona morala biti u razdoru sa ovom i ovakvom vladom. U stvarnosti zapravo razdora nema. Ona i Plenković pušu u isti rog, a idilu samo kvare neki smutljivci, koje treba raskrinkati.
    Kolinda je jedino protiv ovoga kompakta jer je i Amerika. To je jedini, bas jedini razlog.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Dobra neka žena,šta se bunite,ona će htjeli ili ne ući u anale Povijesti.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Kolinda je jedino protiv ovoga kompakta jer je i Amerika. To je jedini, bas jedini razlog.
    Ona se nešto kao čudi nad Markešem, ali onda dolazi ono bitno, one ne kaže da se to ne potvrđuje (ako sam dobro shvatio - nema potpisivanja, nego se sam dolazak smatra potvrdom). Pa eto, ona to ne bi obavila, nego neka to slobodno učini netko drugi. A potom još i daje sugestije - MVP ili MUP?! Nije rekla da je taj sporazum smeće, zlo i da to treba nedvosmisleno odbiti, a nitko to ne treba ići potvrđivati.

To što ona priča, mi zvuči kao da Joža kaže da treba premlatiti Peru, jedino neka to obavi netko drugi, a na baš Joža. A potom Pero slavi Jožu, zbog njegove humanosti i borbe protiv nasilja.

Tako sada naivci i dežurni troleri, slave kraljicu, jer je pokazala Plenkoviću i odbila Marakeš.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ona se nešto kao čudi nad Markešem, ali onda dolazi ono bitno, one ne kaže da se to ne potvrđuje (ako sam dobro shvatio - nema potpisivanja, nego se sam dolazak smatra potvrdom). Pa eto, ona to ne bi obavila, nego neka to slobodno učini netko drugi. A potom još i daje sugestije - MVP ili MUP?! Nije rekla da je taj sporazum smeće, zlo i da to treba nedvosmisleno odbiti, a nitko to ne treba ići potvrđivati.

To što ona priča, mi zvuči kao da Joža kaže da treba premlatiti Peru, jedino neka to obavi netko drugi, a na baš Joža. A potom Pero slavi Jožu, zbog njegove humanosti i borbe protiv nasilja.

Tako sada naivci i dežurni troleri, slave kraljicu, jer je pokazala Plenkoviću i odbila Marakeš.
    Kolinda je jednostavno kukavica, koja tocno zna kakvo je to zlo, taj kompakt, ali kako dobro kazes, nece ona otici tamo, neka idu HDZovci, a ona se kao od toga oprala.

Drzavnicki cin bi bio razjasniti to, potaknuti javnu raspravu, dati Hrvatima do znanja sto donosi taj kompakt.

Preporucio bi ovu emisiju:

Ako stavimo notorno konfuznog Granica na stranu, meni jedan od najzanimljivih je SDPovac Hajdukovic, koji na spomen monitoringa odma dobacuje kako je vec nekakva pucka pravobraniteljica pisala Plenkovicu o zlim hrvatskim policajcima koji premlacuju jadne migrante. A naravno, ako HDZovci odu tamo u Marakes, ista ta ce pisati svim internacionalnim, globalistickim institucijama i kroz lazne izvjestaje stvarati pritisak na ovu kastriranu, lijevoliberalnu i poltronsku vladu, kako bi bez ikakvih zapreka pustala migrante u drzavu.

Dakle, Hajdukovic najavljuje cinkanje Hrvatske svakome koga to zanima, i isti ti pucki pravobranitelji i slicni ce uz potporu, i suradnuu sa NGO parazitima stetiti Hrvatskoj i narusavati suverenitet Republike Hrvatske.

To se JAVNO obznanjuje.

Ovu HDZovku nebi ni dalje komentira, sve je na slobodnoj bazi, pa ako je sve na slobodnoj bazi, zbog cega sastanak, zbog cega se to celebrira. Jasno da nema odgovora.

Upecatljiva je prica kako moramo to rijesavati na globalno razini, to je najispravniji put, sto je toliki kretenluk, interes Hrvatske nije isti kao onaj Francuske i Njemacke, a kamoli isti kao onaj drzava Afrike, Azije itd.

Kako se moze uopce naci globalno rijesenje po tom pitanju kad svaka drzava ima svoj poseban interes. Znaci izdajnicka junta ne samo da se podvrgnula bezpogovorno Brüsselu, sad se totalno predala globalistickoj religiji, bez naznaka nacionalne politike.

Na pitanja ovog jednog sudionika emisije zasto to dolaze samo mladji muskarci u najvitalnijoj dobi, sto je sa starima, zenama. djeci. kako ce se oni uklopiti u to sve, znaci i oni ce se povuci u Europu, na takva pitanja odgovora nema, vec samo plitko baljezganje HDZovih parazita.
    Posljednje uređivanje od Puntar2.0 : 13-11-2018 at 13:10

Datum registracije
    Sep 2016
    Predsjednica uzhiceno prica o sastancima sa Mutti Merkel i sa "Anom". Tko je Ana? Ocito da je Ana bliska prijateljica Kolinde kada su si onako javno na ti.
    Predsjednica Kolinda i predsjednik Ana Brnabic. Bas dirljivo.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Najženstvenija predsjednica i najmuževniji premijer. I oboje Hrvati. Ma nema do Hrvata.
    il sanguinoso

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove