Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati na izborima?

Glasači
43. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Ivu Josipovića

3 6.98%
  • Kolindu Grabar Kitarović

21 48.84%
  • Milana Kujundžića

13 30.23%
  • Ostale

6 13.95%
+ Odgovori na temu
Stranica 342 od 346 PrviPrvi ... 242 292 332 340 341 342 343 344 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 6,821/6910

Tema: Kolinda Grabar-Kitarović predsjednica Hrvatske

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od BWA Vidi poruku
    Velike su sanse da Vucic izgubi izbore u Beogradu, ukoliko izgubi to ce biti pocetak kraja njegove vladavine.
    Obecao je on mnoge stvari Amerikancima, po mom misljenju ukoliko ih ne ostvari a medju njima je i Kosovo ima dve opcije- da ostvari ili ga ceka metak kao Djindjica.
    Nema sa njima zajebancije, evo da ova Kolinda koja je usla u njihovo kolo da je odbila da radi po njihovom nalogu ubrzo bi je unistili, cak i neka slucajna saobracajna nesreca. Lepo se vidi da je zena preplasena.
    A kao sto sam rekao, vi niste nezavisna drzava, jeste na papiru ali konce vuce drugi.
    Da, CIA bi Koko Lindu odveja u Guantanamo. Tamo bi talibanima za kaznu cesljala brade dok nebi pristala pozvati vozda Lazov.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Nije meni ništa iritirajuće ali Glasnović ne bi dobio 2-3% glasova. Ti očekuješ od naroda koji je birao Mesića i Josipovića da bira Glasnovića. To je sanjarenje. Najblaže rečeno.
    Ma mesiću su prvi izbori namješteni, a u drugim mu je još pomogao Sanader.

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Vataj si ti za glavu koliko oces ali u oluji ostavljen van je koridor iako ga niste nicin zasluzili.Ali bas nicin.
    Pa Oluja ih je spasila od toga da ne naprave još jedan genocid kao u Srebrenici, samo ovaj u Bihaću bi bio i veći. Uostalom Mladić je to bio i najavio na nekakvoj njihovoj konferenciji za štampu.

Super ugledni član
    Datum registracije
    Mar 2013
    Citiraj Prvotno napisano od BWA Vidi poruku
    Velike su sanse da Vucic izgubi izbore u Beogradu, ukoliko izgubi to ce biti pocetak kraja njegove vladavine.
    Obecao je on mnoge stvari Amerikancima, po mom misljenju ukoliko ih ne ostvari a medju njima je i Kosovo ima dve opcije- da ostvari ili ga ceka metak kao Djindjica.
    Moje misljenje(ne toliko cenjeno) je da su ga postavili i doveli samo zbog Kosova...Kada to zavrsimo tokom ove godine,ocekujem njegov pad,i to velikom brzinom...Sve ovo sa njegovim Predsednikovanjem i izbacivanjem Tome iz igre(stranke u sustini) je da bi on vladao jos koju godinu duze...Dakle,napravimo taj pravno obavezujuci spoorazum sa Kosovom,on je zavrsio svoje...Samo se jos dvoumim da li ce morati i R.Srpsku da sje8e o istom trosku(da li ce zrtvovati Dodika) ili su Ameri to osmislili na neki dr.nacin.

Ali to nije tema ovog podforuma...necemo o njemu.

Super ugledni član Dobri Pastir avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Robert Valdec: (Facebook objava)

Treći već dan pomalo kipim analizirajući medijski odjek, a sukladno njemu papagajsko ponavljanje vjernih konzumenata naših vrlih mainstream, ali i ne samo mainstream medija.
    Kolinda Grabar Kitarović, bio sam osobno nazočan tijekom Vučićeva posjeta, govorila je desetak minuta i rekla jako puno toga. No pod dirigentskom su joj palicom Bijesa prvog i njegovih poslodavaca, izvukli tek rečenicu dvije, uz poslovične subjektivne ocjene, o haljini, ovom, onom..., u cilju da ismiju predsjednicu.
    Najglasnije i najzapjenjenije FB 'analitičare' već sam krenuo skidati s popisa prijatelja na Facebook-u (ostali se slobodno mogu skinuti sami, da mi skrate posao).
    Predsjednicu napadaju, redom, ove grupacije:
    - Svi oni koji osluškuju bilo Banskih dvora, pa lupkaju ručicama u tom ritmu
    - Svi oni iz 'lijevog' političkog spektra koji su nanjušili kako će možda nešto ušićariti.
    - Politički idioti
    - Privatno i profesionalno nerealizirane pripadnice 'ljepšeg' spola
    - wannabe analitičari po medijima
    - Mediji, ne svi, iz susjedne nam države

Na istim su se barikadama našli i Jutarnji i Večernji, i Kurir i Informer, i Index i Direktno, Bojan Glavašević i Vojislav Šešelj, HDZ, SDP, HNS... (što me najmanje čudi budući da je razlika između njih ona tipa - nije govno nego se pas posrao).
    A troll & a gentleman

Udruženi zločinački poduhvat protiv naše lijepe predsjednice. Rijetki su ostali na braniku.

https://youtu.be/8w9w_QJ4cw4
    Ne bi bilo loše da je predsjednica za vikend pogledala malo ovaj video pod naslovom:“Kako državnik odgovara na pitanja novinara“
    Posljednje uređivanje od Cid-xp : 14-02-2018 at 09:25

Misliš da bi se odmah pretvorila u Tuđmana?

Jedna stvar je svima promakla. kad je bila svečana večera, navedeno je da će na njoj sudjelovati i srpski glumac Miki Manojlović. Pitao sam se..zašto on, koji je on faktor da bude nazočan na toj večeri.

Onda se sjetim kako ga je Aco Stanković na kraju emisije pitao jel istina da je on mason. Ovaj se nasmijao i nešto odgovarao. Nije rekao da nije.

Ne vjerujem puno u tzv teorije zavjere..ali ovo je vrlo simbolično-zlokobno.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 14-02-2018 at 13:03
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Tu je svašta moguće, ne bih se ništa čudio.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Misliš da bi se odmah pretvorila u Tuđmana?
    Ma ne! Već sumnjam kako bi netko doživio onakvu blamažu u očima svojih birača ako imalo slijedi ideju i stil Tuđmanove politike.
    Posljednje uređivanje od Cid-xp : 14-02-2018 at 11:27

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Meni je Budisa drag lik, ono oponiranje Tudjmanu, pa jedino njemu bi moga povirovati da je to bilo iz nekakvih plemenetih razloga.

Sto hocu reci, on i Koko Linda veze nemaju, jer ona nebi nista zrtvovala zarad drzave ili naroda.

Bas nista,i jos svoje ocito koristoljublje prodaje kao nesto plemenito.
    Budiša?

Negdje neposredno iza "Oluje", on daje izjavu o zločinima počinjenim s hrvatske strane. Počelo je počelo...

Doveo Račana i SDP na vlast.

Kada je trebalo da RH prizna nadležnost Haškog suda nad "Olujom" (to pitanje je bilo predmet sudskog sporenja), u Saboru se poimenično glasalo za tu odluku. I Budiša se ustao i glasao ZA. ZA je glasao i Tomac. Pa su tako Carli del Ponte otvorili sezonu lova.

Imaju oni veze. Sve je to ista lijevo - liberalna družina.

Kako jugomediji veličaju Vučića kao jakog političara to je cirkus živi. Gdje je on jak? U sterilnim uvjetima, ovdje i u Srbiji. Gdje je provjerena i testirana njegova jakost? Ovdje gdje je zabranjeno postavljat mu određena pitanja.

pa on u dvije situacije pokazao je svu slabost. U prvoj nesterilnoj situaciji gdje mora odraditi protokol najmanje je izgledao jak. Ako je ono pred počasnim vodom jakost, gdje izgleda ko tužna vrba ..onda ne znam što je slabost. Tu je pokazao da nije vođa..Vođa se ne objesi ko slina, pred počasnom gardom, bilo čijom. Milošević je za njega bio ratni vojskovođa i po držanju i po svemu ostalim. u Miloševićevoj situaciji 90-tih on bi se raspao za tri dana onakav sav ljigav.

Drugi put kad mu je Bulj vikao..pa koji se to političar zaštićen s deset tjelohranitelja svađa i pokazuje svoju jakost.." kao ja se tebe ne plašim" Pa ne plašim se ni ja kick boksača ako je deset ljudi oko mene s pištoljima. Tu se pokazao kao otužna piljarica ( isprike piljaricama) bez dostojanstva osobnog i funkcije koju obnaša.

Tu je ispao smiješan, priglup, on je na razini internet trola. U Vrginmostu je uhvaćen u laži gdje kaže da nema u govoru Velike Srbije..znači trolaža i plitka, lako provjerljiva laž..je jedino što on ima..

Tadić bi npr ladno iskulirao Bulja ili bi napravio neku "simpa" gestu..on je bio najopasniji srpski političar..naruga ti se kao Josipoviću i Hrvatima sa bolničkom evidencijom iz vukovarske bolnice operacije slijepog crijeva iz 80-eset i neke i donese reprint knjige autora koji tvrdi da su Hrvati križanci majmuna i papige..ali to odradi sa nekim stilom...

Ovaj, ovaj je sirova seljačina bez ikakvih manira..jeftini patetični lažljivac koji može funkcionirati samo u sterilnim uvjetima..

kad ode kod Merkel ili ne znam koga, od servilnosti se sagne do poda i izgleda ko prosjak koji na ulici moli za kunu..

baš je onako sav slinav..imaš osjećaj da ćeš umazati ruke ako ga dodirneš..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 14-02-2018 at 17:02

Jedna stvar je svima promakla. kad je bila svečana večera, navedeno je da će na njoj sudjelovati i srpski glumac Miki Manojlović. Pitao sam se..zašto on, koji je on faktor da bude nazočan na toj večeri.

Onda se sjetim kako ga je Aco Stanković na kraju emisije pitao jel istina da je on mason. Ovaj se nasmijao i nešto odgovarao. Nije rekao da nije.

Ne vjerujem puno u tzv teorije zavjere..ali ovo je vrlo simbolično-zlokobno.
    To si dobro primetio...

Samo to ukazuje na kom zajebanom levelu se igraju igrice...

Naći ću to njegovo gostovanje kod Ace..na kraju emisije ga pita...prvo mi je bilo čudno da ga uopće pita...

I mislim se koji je on faktor da bude nazočan..od svih ajde i srpskih glumaca ako su već htjeli umjetnika..pa i glumca zašto baš on..

Ovo je kratki sažetak pitanja i odgovora u toj emisiji..

Nedavno je pravu buru u Hrvatskoj javnosti je izazvalo to što je Kolinda Marijana Hanžekovića."kralja ovrha" osvjedočeng masona koji to vele nije ni skrivao, čiji je djed još bio među utjcajnijim masonima u Hrvatskoj kad je umro....ona ga je nazvala "humanistom"..što je izazvalo šok i nevjericu da čovjeka koji ljude za par stotina kuna ovršuje s pet puta ili ne znam koliko puta većim iznosom..a neki su izgubili i dom..naziva humanistom..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 14-02-2018 at 14:31

Gledam i slušam ove pojedine jadne pohvale Plenkoviću od strane čak i Ljubića ( ne mogu vjerovat da je on naivan) od jednog Ivkošića..da je njih pozitivno iznenadio Plenković s zahtjevom za ratnu odštetu..a to je obično trolanje..on nije odgovoran za posjet..došlo mu ko kec na desetku da trola Hrvate i dresonosačicu i on ispadne domoljub i čvrst.

Ali mislim da od tog brašna nema pogače..sumnjam da je itko sa zrnom soli zaboravio s kim on koalira..i koga je doveo u vladu..

Ali opet..hrvatsku glupost ne možeš ignorirati..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 14-02-2018 at 16:49

Super ugledni član Bukowski avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Citiraj Prvotno napisano od šanta85 Vidi poruku
    Uspoređuješ da vidiš koji smo jad i kukavelj na vlast doveli,prva ja.I birala između zla i manjeg zla,a u konačnici ne postoji manje zlo,postoji zlo i dobro.
    Naučila sam nakon nje poništiti listić kad mi listići ne odgovaraju,naučila sam i glasovati jedina za nekoga koji istinski zatupa moje stavove,iako sam ostala jedina,savijest mi je bar mirna.A ovo za Kolindu,mi je ko bumerang se vratilo.Posrala bi se sebi na glavu od jada da mogu.
    Da mene nazivaju jugoslavenom danas,partijašom i što sve ne,ja iskreno preko svega toga mogu prijeći,al preko kostiju ne mogu i neću.Oni koji će za nju eventalno sutra glasovati kao manje zlo,meni su gori od četnika
    oho, polako, polako.
    Neki dan sam ja bio jugosloven jer sam rekao to isto - da nema manjeg zla.
    HdZ i SDP su isto.
    Nikad im nisam dao glas, i iznimno sam ponosan na to
    90-e nisam bio punoljetan, tad bi glasao za HDZ, poslje sam se jednostavno isključio. Skoro su me navukli da glasam za MOST, ali sam se suzdržao, i nakon "nema koalicije" pa koaliranja ih prekrižio. Živi zidovi se sami isključuju, ovog Pernara ako sretnem šljaga mu ne gine radi onoga kako se ponašao nakon odlaska gen. Praljka.

Gori je HDZ od SDP-a. Ovi su otvoreni neprijatelji, uvijek su takvi manje opasni. Izdaja je ono što boli. A ovi me ne mogu izdat, jer nikad nisu ni bili moji.

Domoljubi s rukom na džepu, klošari, nabijem ovu kolindu na orjunaški kar
    -"The problem with this world is that intelligent people are full of doubts,while idiots are full of confidence."
    Hank

virtaulni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Kako jugomediji veličaju Vučića kao jakog političara to je cirkus živi. Gdje je on jak? U sterilnim uvjetima, ovdje i u srbiji. gdje je provjerena njegova jakost. U sterilnim uvjetima ovdje i pod kontrolom u Srbiji. Ovdje gdje je zabranjeno postavljat mu određena pitanja.

pa on u dvije situacije pokazao je svu slabost. U prvoj nesterilnoj situaciji gdje mora odraditi protokol najmanje je izgledao jak. Ako je ono pred počasnim vodom jakost, gdje izgleda ko tužna vrba ..onda ne znam što je slabost. Tu je pokazao da nije vođa..Vođa se ne objesi ko slina, pred počasnom gardom, bilo čijom. Milošević je za njega bio ratni vojskovođa i po držanju i po svemu ostalim. u Miloševićevoj situaciji 90-tih on bi se raspao za tri dana onakav sav ljigav.

Drugi put kad mu je Bulj vikao..pa koji se to političar zaštićen s deset tjelohranitelja svađa i pokazuje svoju jakost.." kao ja se tebe ne plašim" Pa ne plašim se nia ja kick boksača ako je deset ljudi oko mene s pištoljima. Tu se pokazao kao otužna piljarica ( isprike piljaricama) bez dostojanstva osobnog i funkcije koju obnaša.

Tu je ispao smiješan priglup, on je na razini internet trola. U Vrginmostu je uhvaćen u laži gdje kaže da nema u govoru Velike Srbije..znači trolaža i plitka, lako provjerljiva laž..je jedino što on ima..

Tadić ni npr ladno iskulirao Bulja ili bi napravio neku "simpa" gestu..on je bio najopasniji srpski političar..naruga ti se kao Josipoviću i Hrvatima sa bolničkom evidencijom iz vukovarske bolnice operacije slijepog crijeva iz 80-eset i neke i donese reprint knjige autora koji tvrdi da su Hrvati križanci majmuna i papige..ali to odradi sa nekim stilom...

Ovaj, ovaj je sirova seljačina bez ikakvih manira..jeftini patetični lažljivac koji može funkcionirati samo u sterilnim uvjetima..

kad ode kod Merkel ili ne znam koga, od servilnosti se sagne do poda i izgleda ko prosjak koji na ulici moli za kunu..

baš je onako sav slinav..imaš osjećaj da ćeš umazati ruke ako dodirneš..
    Sve si u pravu!
    Jedino bih hteo da primetim da mu možda u "snagu" računaju to što je stvorio takve uslove da niko ne sme ništa da ga pita. No, opet, za to je nekome morao da poljubi papuču.

Sličnost sa Miloševićem je evdidentna, to je taj sistem. Razlika je u tome što je AV bukvalno svaki dan na televiziji. I razlika je u tome što Avovu ekipu čine ljudi koji ga uopšte ne vole. Slobu su njegovi voleli. Av je svoje potkupio ili uplašio.

Dva dana 100.000 ljudi na ulicama u Beogradu, i Vučića bi počeli da napuštaju njegovi. Možda bi ga neko iz najbližeg okruženja rokno. Bio je vidljiv njegov strah od ljudi na ulici posle predsedničkih izbora. Čovek koji je dobio 55% prvih dana nije uopšte to slavio, a znamo koliko je pompezan oko svake gluposti.
    možda na mom licu nađeš tragove sjećanja...

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Budiša?

Negdje neposredno iza "Oluje", on daje izjavu o zločinima počinjenim s hrvatske strane. Počelo je počelo...

Doveo Račana i SDP na vlast.

Kada je trebalo da RH prizna nadležnost Haškog suda nad "Olujom" (to pitanje je bilo predmet sudskog sporenja), u Saboru se poimenično glasalo za tu odluku. I Budiša se ustao i glasao ZA. ZA je glasao i Tomac. Pa su tako Carli del Ponte otvorili sezonu lova.

Imaju oni veze. Sve je to ista lijevo - liberalna družina.
    priča mi ćovik kojemu virujen,koji ne lupeta gluposti da ga je u ona doba franjo pitao uzmi koju god hoćeš funkciju u državi samo nemoj moju i ovi je odbia...
    torcida,45,45

Kulturan, odmeren, spreman na dijalog.
    Vučić je sve ono što domaćin nije bio.
    Respekt za mog predsednika.
    Posljednje uređivanje od United Force : 14-02-2018 at 20:17

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove