Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati na izborima?

Glasači
43. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Ivu Josipovića

3 6.98%
  • Kolindu Grabar Kitarović

21 48.84%
  • Milana Kujundžića

13 30.23%
  • Ostale

6 13.95%
+ Odgovori na temu
Stranica 363 od 365 PrviPrvi ... 263 313 353 361 362 363 364 365 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 7,241/7294

Tema: Kolinda Grabar-Kitarović predsjednica Hrvatske

Nogiralo me iz facebook grupe "Naša Predsjednica". Jel' zna neko nekog dobrog terapistu?

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...esije/8386859/

RADELJIĆ 'Predsjednica mi je osobno nakon posjeta Vučića kazala da ne želi više da se ni u jednom obraćanju koristi termin velikosrpske agresije'

Sve za fotelju, fotelju ni za što!

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    štraca.

to je sve što imam reći o ovoj karikaturi od žene.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Oni koji broje glasove su joj pojasnili dvije stvari:

1.) Nije bitno tko glasa nego je bitno tko broji
    2 ONI broje.

A oni ne vole taj stari hrvatski pozdrav za dom zdravlja spremni.
    Slozil bih se s ovim. Svejedno je jadna, postala i ona izdajnica.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 16-02-2019 at 23:46

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Slozil bih se s ovim. Svejedno je jadna, postala i ona izdajnica.
    Uvijek je ona bila izdajnica,samo smo mi po običaju bili idioti koji su pali na loše odglumljeno domoljublje.
    Right hand to God
    First in command
    My testimony, but I take the stand

Datum registracije
    Sep 2016
    Kolinda je u prvoj liniji smijesna ''Ja sam inace za referendume, ali nemam sada ovlasti, i ono, nisam u stanju baviti se sada time''. Ovo bacanje ne mrvica, nego otpada politickoj desnici, koja seze od konzervativaca do nacionalista tvrdjih stavova, je postalo ponizavajuce do bolne razine, i zaista zalim one idiote koji jos padaju na te fore. Ipak, mislim da ih je sve manje.

Moram priznati, meni bi bilo najdraze da ju bojler politicki unisti, na isti nacin na koji ona tretira one, koji su ju doveli u fotelju. Na podmukli, te maksimalno svinjski nacin.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    lijepo sažeto.

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

AKO JE VJEROVATI GRIJEH

POGRIJEŠIO SAM
    Ne tako davno ,prije nekoliko.godina ponadao sam se ,vijerovao da smo dobili prjedsednicu kakvu ovaj narod zaslužuje.
    2017 "ZA DOM SPREMNI" stari hrvatski pozdrav
    2019 "ZA DOM SPREMNI" nije stari hrvatski pozdrav KGK
    Ali svakim danom sve manje vijere sve vise na me razuvjerila.
    Nakon zadnjeg javnog istupa,bilo ih je puno zadnji je zadnji.
    Pogriješila sam e pa i ja sam.
    Sad kad pogledam bilo je to jasno od početka ,nisam htio vidjeti.
    Kaže ona ,savjetnici su je krivo informirali.
    Koji?
    Vi ih birate !!!
    Savjetnica koja pita hrvatsku javnost što Hrvati imaju s Dubrovnikom je vaš izbor,
    Slikanje s Vučićem je Vaš izbor
    Slikanje s porfirijem s Dinare je Vaš izbor.
    Piosali su o vama hvalospijeve
    Majka ,kraljica ovo ono
    Ne krivim nikog ,više vam ne vjerujem
    Niste moja predsjednica
    Neka vam glas daju none i nonići.
    Moje je ZA DOM SPREMNI
    VAŠE je
    SMRT FAŠIZMU SLOBODA NARODU
    RAZLIKA JE NE PREMOSTIVA
    Ja nisam Alisa u zemlji čuda a Vi
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Ne znam tko se više i sjećao te njene izjavo o ZDS-u, pa što joj je ovo sve trebalo?! Sa ovim potezom, samo je izgubila još glasova sa desnice, a neće dobiti niti jedan novi glas od lijevo liberalne antifa opcije. Dapače, ovo je samo dobro došlo antifama, da joj se izruguju. I neka, zaslužila je. Ako su joj ovo savjetovali njeni novi savjetnici, u dobroj vjeri, onda joj oni baš nisu sretan odabir, jer si je time samo priskrbila loš publicitet, te izgubila glasove. Nema u tome nikakve logike.
    Jedino objašnjenje bi bilo, da je ona zapravo već odustala od drugog mandata, pa si sada "ušminkava" prošlost i dokazuje pravovjernost nekim stranim gazdama, a to će joj trebati za nastavka karijere van Hrvatske. Slično kao i Plenković, koji se blamira uvođenjem IK, Marakešom......., te ometanjem narodnih referenduma, a sve u cilju nastavka karijere u institucijama EU-nije.

Stala je na stranu Ercega, pa ako je njegovo vrijeđanje - "sloboda govora", onda bi valjda i vikati ZDS - bila "sloboda govora". Umjesto komentiranja sudske presude, bolje bi bilo da kao vrhovna zapovjednica HV-a, istraži braniteljski i HRVI statuss Ercega i tako da primjer institucijama. Čudno, a istovremeno gledajući njeno konstantno skretanje u lijevo, pa onda još više u lijevo.... i ne tako čudno. Možda će na idućem Ercegovom performansu i predsjednica galamiti zajedno sa Ercegom i tako prakticirati "slobodu govora".

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Ne znam tko se više i sjećao te njene izjavo o ZDS-u, pa što joj je ovo sve trebalo?! Sa ovim potezom, samo je izgubila još glasova sa desnice, a neće dobiti niti jedan novi glas od lijevo liberalne antifa opcije. Dapače, ovo je samo dobro došlo antifama, da joj se izruguju. I neka, zaslužila je. Ako su joj ovo savjetovali njeni novi savjetnici, u dobroj vjeri, onda joj oni baš nisu sretan odabir, jer si je time samo priskrbila loš publicitet, te izgubila glasove. Nema u tome nikakve logike.
    Jedino objašnjenje bi bilo, da je ona zapravo već odustala od drugog mandata, pa si sada "ušminkava" prošlost i dokazuje pravovjernost nekim stranim gazdama, a to će joj trebati za nastavka karijere van Hrvatske. Slično kao i Plenković, koji se blamira uvođenjem IK, Marakešom......., te ometanjem narodnih referenduma, a sve u cilju nastavka karijere u institucijama EU-nije.
    A možda i ima logike. Kontrolu i prebrojavanje glasova pod kontrolom imaju drugovi koji su ukrali Karamarku nadpolovičnu pobjedu i koji su ukrali ne dva nego 4 referenduma.

Datum registracije
    Sep 2016
    7
    Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Stala je na stranu Ercega, pa ako je njegovo vrijeđanje - "sloboda govora", onda bi valjda i vikati ZDS - bila "sloboda govora". Umjesto komentiranja sudske presude, bolje bi bilo da kao vrhovna zapovjednica HV-a, istraži braniteljski i HRVI statuss Ercega i tako da primjer institucijama. Čudno, a istovremeno gledajući njeno konstantno skretanje u lijevo, pa onda još više u lijevo.... i ne tako čudno. Možda će na idućem Ercegovom performansu i predsjednica galamiti zajedno sa Ercegom i tako prakticirati "slobodu govora".
    Bas sam i ja to pomislio, znaci pljuvanje Tudjmana je sloboda govora, i demokratsko drustvo to mora izdrzati, ali rasprava oko ZDS je nepotrebna, iz razloga sto je intelektualna i moralna gromada Koko tako odlucila.

Jako brzo je preuzela logiku Jugica. Teflon Koko.

Datum registracije
    Sep 2016

Nismo mi nju koji smo glasovali za našu LIEPA PLAVKA prevarili, nego je ona nas prevarila. Zato bih upotrijebio onu staru hrvatsku izreku koja kaže da: "Lisica nije toliko mudra, koliko je kokoš glupa". U prenosnom slučaju to znači: Nije LIEPA PLAVKA, predsjednica RH toliko mudra, koliko su bili glupi oni, uključivši i mene glasovali za nju. na slijedećim izborima se to neće ponoviti...

http://otporas.com/dragi-mile-mozete...-moj-komentar/

Citiraj Prvotno napisano od Bobani Vidi poruku
    Nismo mi nju koji smo glasovali za našu LIEPA PLAVKA prevarili, nego je ona nas prevarila. Zato bih upotrijebio onu staru hrvatsku izreku koja kaže da: "Lisica nije toliko mudra, koliko je kokoš glupa". U prenosnom slučaju to znači: Nije LIEPA PLAVKA, predsjednica RH toliko mudra, koliko su bili glupi oni, uključivši i mene glasovali za nju. na slijedećim izborima se to neće ponoviti...

http://otporas.com/dragi-mile-mozete...-moj-komentar/
    Mene nije prevarila. Nisam joj dao glas u prvom krugu a u drugom sam glasovao protiv Josipovića. Ali me je iznenadila, nisam mislio da može biti ovoliko glupa.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Mene nije prevarila. Nisam joj dao glas u prvom krugu a u drugom sam glasovao protiv Josipovića. Ali me je iznenadila, nisam mislio da može biti ovoliko glupa.
    Nije ona glupa nego radi ono sta joj se kaze. Cisto sumnjan da joj je ovo u vezi ZDS bas sad palo napamet. Trenutno njoj ovo oko ZDS najmanje triba. Ocito joj je neko to sugerira a onoga momenta kad joj je stranka rekla ili si s nama ili protiv nas bija je kraj price i sad se dogadja ona "vezi tovara di ti gazda kaze".
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Nije ona glupa nego radi ono sta joj se kaze. Cisto sumnjan da joj je ovo u vezi ZDS bas sad palo napamet. Trenutno njoj ovo oko ZDS najmanje triba. Ocito joj je neko to sugerira a onoga momenta kad joj je stranka rekla ili si s nama ili protiv nas bija je kraj price i sad se dogadja ona "vezi tovara di ti gazda kaze".
    Slažem se. Ali ona je od starta bila ovakva. Mene isto nije prevarila, znao sam za koga glasam, jedino što me ajmo reć prevarilo je količina protuhrvatskig djelovanja i srbofilstva.To nisam očekivao u toj mjeri. Od Porfirija mi je sve postalo jasno.

Mimo toga ona je u startu ograničenog kapaciteta usput je pokvarena do srži.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 19-02-2019 at 12:52
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Koliko god bila glupa mislim da shvaća osnovnu matematiku, a ta je da joj je ZDS ekipa donijela predsjednički mandat. Odricanjem od ZDS-a se odrekla od slijedećeg mandata jer ljevičari neće za nju glasati nikad. Znači da joj je netko gadno zaprijetio da se odrekne od ZDS kad zna da si time puca u nogu.

Mozda nju ceka ured i funkcija u NATO paktu. Kao sto Plenkovica ceka funkcija u Briselu.

Uostalom, ona je iz NATO hodnika i dosla.

Mislim da je nasa glavna greska sto za ovo sto rade Plenkovic, Kolinda i ekipa krivimo Srbe, ovo je prevashodno politika koja nam se servira sa zapada.
    Mozda bi najpametnije bilo, ako je to vec interes pokvarenog zapada, forsirati pristupanje Srbije EU i kad se taj zadatak odradi, mozda bi pritisci bili smanjeni.

Naravno da bi drugacije bilo kada bi Hrvati imali suvereniste za politicare, ali ocekivati od konjusara da budu suverenisti, besmisleno je. Grcka moze uvjetovati Makedoniju, Slovenija moze uvjetovati Hrvatsku, pa i po cijenu packi iz Brisela. U Hrvatskoj takva politika prosto nema podrsku vecine gradjana. I oni koji razmisljaju hrvatski, vrhunac poklica "dosta nam je svega" jeste mirni prosvjed i prebrojavanje broja prosvjednika. Jelte, katolicki je prastati i biti ponizan.

Jednako koliko mi je žalosno uvlačenje istaknutih hrvatskih političara u analni otvor svojih naredbodavaca iz Brisela, odnosno Buzina, toliko me žalosti fasciniranost prohrvatski, desno orijentiranih ljudi "tekovinama ustaškog pokreta", te abnormalan strah od Pupovca i njegovih 150 tisuća Srba (većinom staraca).

Hrvatskoj nisu prijetnja Pupovac i njegova "sitna boranija", nego su najveća prijetnja poltroni i izdajnici iz vlastitih redova (dijelom ili u potpunosti hrvatskog etničkog porijekla), kojima je boljitak hrvatskog naroda "zadnja rupa na svirali" prilikom političkog djelovanja, a vlastiti probitak sve.

I naravno da se kako Kolinda, tako i Plenković savršeno uklapaju u taj poltronski, konjušarski narativ, no ponavljam, kakve veze to ima sa Srbima i čemu takav iracionalan strah, zazir od njih, po meni bi najbolji pristup bio u Milanovićevom stilu, dakle "Srbi su šaka jada" i "orao ne lovi muve".
    Posljednje uređivanje od Crni Božo : 19-02-2019 at 13:59

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove