Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati na izborima?

Glasači
43. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Ivu Josipovića

3 6.98%
  • Kolindu Grabar Kitarović

21 48.84%
  • Milana Kujundžića

13 30.23%
  • Ostale

6 13.95%
+ Odgovori na temu
Stranica 353 od 356 PrviPrvi ... 253 303 343 351 352 353 354 355 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 7,041/7111

Tema: Kolinda Grabar-Kitarović predsjednica Hrvatske

za tim Parom plaču i ludnica i zatvor istovremeno.

Lik nije normalan.

A ona.

pa ta se nakrcala popularnošću u Rusiji da bi mogla skinut Jelačića s trga a kamoli postavit tamo nekog Paru.

Kaži nešto domoljubima protiv nje, oči ti oće iskopat.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Gospodja ce i dalje pokusavati spojiti nespojivo.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Kolinda je klasicni produkt zapadnjacke skole propagande, nije ona dzaba po NATO hodnicima godine provela.
    Sminkaju joj imidz kao americkim predsjednicima, kao sto su Obamu prodali kao nasmijesenog ljudinu, dobrog covjeka, zalosno mi je samo sto mnogi puse tu propagandu ali jebiga valjda intelekt.

Hrvatima nije tesko prodati muda pod bubrege, obuces dres i oduseve se domoljubi, one druge kupujes "pomirbenim izjavama" mada ce ona za njih uvijek biti kokolinda i desnicarska kokos. Istina i ne umiljava im se bar ja nisam primjetio, ali svesrdno provodi njima dragu politiku.

Kako im se ne umiljava, a što drugo radi nego im se umiljava.

Hrvatska je za više Europe i protiv uskih nacionalnih interesa. Čija je ona predsjednica, EU-a ili Hrvatske?

Kolinda u New Yorku.

Svoj boravak u SAD-u predsjednica je započela misom i posjetom hrvatskoj zajednici u New Yorku, a ovom je prigodom s dijasporom zapjevala Thomsponovu pjesmu “Lijepa li si”, javlja Dnevnik.hr

“Važno je zahvaliti svima koji su sve ove godine svoje strpljenje i energiju uložili u očuvanje hrvatske zajednice i koji su u svojoj drugoj domovini predstavljali najbolje od svoje Hrvatske koju uvijek nose u srcu”, poručila je Grabar-Kitarović na Facebooku.
    https://narod.hr/svijet/foto-video-p...a-lijepa-li-si

Opet levati jadnu dijasporu..naivnost naših ljudi nema granica. nek im priča o dobrom antifašizmu.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Opet levati jadnu dijasporu..naivnost naših ljudi nema granica. nek im priča o dobrom antifašizmu.
    Hoće li nestajati čekovi?

Sve je moguće..

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    nevjerojatna je naivnost nekih ljudi kad je Kolinda u pitanju. domoljubna, iskrena, suosjećajna...da crkneš od jada.
    jasno mi je zašto mnogi priželjkuju drugog Tuđmana, ali nema ga, i tko zna hoćemo li nekog sličnog imati u budućnosti. ova guzičarka (oprostite na izrazu) samo dijeli funkciju i mjesto stanovanja s njim. sve ostalo je fejk.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Kaj ćeš kad moreš samo goru ili gorega od nje dobiti. Na vidiku nema boljeg kandidata tj. ima, ali se ti ne bave politikom. Bitnije nam je dobiti nekog boljeg predsjednika vlade, ona more biti i slijedeći mandat ak želi.

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Kaj ćeš kad moreš samo goru ili gorega od nje dobiti. Na vidiku nema boljeg kandidata tj. ima, ali se ti ne bave politikom. Bitnije nam je dobiti nekog boljeg predsjednika vlade, ona more biti i slijedeći mandat ak želi.
    ma to je jasno, ali očekivati od nje neko državničko ponašanje i poteze... samo mi pred očima sine ono vješanje po Daliću u Moskvi. pijana cajka a ne državnica.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Šta zna naša bidna Amerikanka hrvatskih korijena. Ona tu ima želju pokazat se malo, o yes, hrvatska domovina od moja deda i moj baka..a još kad se ova natapira, napuderiše i kad podcikne..dernek.

ne kuže ni ovi doma a kamoli će ovi naši u dijaspori.

jedino se može malo u Australske Hrvate pouzdat, oni su najžešći, ne znam zašto je tako , oni jedini kuže, dobro Mesić ih je izlevatio ali to su bila takva vremena, izlevatio bi tad svakoga..a i oni se ne mješaju sa Yudijasporom ko u u Europi..

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    ma to je jasno, ali očekivati od nje neko državničko ponašanje i poteze... samo mi pred očima sine ono vješanje po Daliću u Moskvi. pijana cajka a ne državnica.
    Pa to nismo ni očekivali od nje. Od nje smo očekivali da skine Lignju s mjesta predsjednika i da nam s te instance ne dolaze svakodnevni napadi i olajavanje prema našoj državi i narodu i da širi optimizam i malo popravi vojsku. To je napravila.

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Pa to nismo ni očekivali od nje. Od nje smo očekivali da skine Lignju s mjesta predsjednika i da nam s te instance ne dolaze svakodnevni napadi i olajavanje prema našoj državi i narodu i da širi optimizam i malo popravi vojsku. To je napravila.
    nismo ti i ja, ali čula sam ozbiljne ljude koji je kuju u zvijezde. pa se pitam jesam li luda ja ili oni.

יֵשׁ מֵאַיִן

i to je diskutabilno. Onaj gmaz je donosio puno štete Hrvatskoj čak i u bizarnim stvarima poput sviranja klavira Dodiku alli teško bi se i njemu našlo tkao nešto poput poniženja koje Hrvatima priredila Kolinda pozivanjem i svim onim što je slijedilo u toku posjeta Aklesandra Vučića. To da se ona jednom četniku žali na vlastiti narod dok joj on kao čestita na hrabrosti što ga je pozvala, najveće je dno hrvatske politike dosad viđene. Od tada prema njoj osjećam samo najdublji prezir.

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    nismo ti i ja, ali čula sam ozbiljne ljude koji je kuju u zvijezde. pa se pitam jesam li luda ja ili oni.
    To ne mogu biti ozbiljni ljudi. Možda si mislila "ozbiljno glupi" pa se pogrešno izrazila.
    Ja razumim te ljude. Pogotovo kad vidim šta Indexi, Net.hr-ovi, Novi Listovi i slični portali govore o Kolindi.

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    To ne mogu biti ozbiljni ljudi. Možda si mislila "ozbiljno glupi" pa se pogrešno izrazila.
    Ja razumim te ljude. Pogotovo kad vidim šta Indexi, Net.hr-ovi, Novi Listovi i slični portali govore o Kolindi.
    ti mi reci šta sam mislila.

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Da, to mi je poseban fenomen. Mislim, vrijeme je Interneta, nije prošlo stoljeće. Nije valjda da nisu u stanju spoznati tko je ona?! Feminizam, abortus, antifa, Vučić, protivljenje referendumima, Porfirije, marginalci..... I ništa im u glavi ne zvoni, da tu nešto ne štima?! I fratar je oduševljen?! Da li su je pitali kada će ona pozvati Thompsona u svoj ured?

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Da, to mi je poseban fenomen. Mislim, vrijeme je Interneta, nije prošlo stoljeće. Nije valjda da nisu u stanju spoznati tko je ona?! Feminizam, abortus, antifa, Vučić, protivljenje referendumima, Porfirije, marginalci..... I ništa im u glavi ne zvoni, da tu nešto ne štima?! I fratar je oduševljen?! Da li su je pitali kada će ona pozvati Thompsona u svoj ured?

kad uđeš u polemiku s njima, ne čuje te kad to spominješ. odgovor ne daju ali idu frazetine, načas su isti kao jugodesničari, kad nemaju odgovor onda koriste fraze..fanatizam je svuda isti..

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove