Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati na izborima?

Glasači
43. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Ivu Josipovića

3 6.98%
  • Kolindu Grabar Kitarović

21 48.84%
  • Milana Kujundžića

13 30.23%
  • Ostale

6 13.95%
+ Odgovori na temu
Stranica 349 od 352 PrviPrvi ... 249 299 339 347 348 349 350 351 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 6,961/7023

Tema: Kolinda Grabar-Kitarović predsjednica Hrvatske

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    HUgo Pratt se u Argentini družio sa boljom vrstom Hrvata od ove prevarantice i onih koji su je dočekali otvorenih ruku.

Bolje je sa Dušanom piti do jutra nego biti u ovom društvu.
    Only blood brings change

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Aleksa Vidi poruku
    Punti, to je predstava za naivne. Ameri i Rusi su praktično saveznici, a navodno nepomirljivi neprijatelji. Uzmi ove poslednje krize oko Ukrajine i Sirije, ishod će biti uglavnom u korist i Rusa i Amera. Tom njihovom bloku treba pridodati Britance i Izrael.
    Oni se svi kao svađaju, a suštinski sarađuju protiv crnih ovaca Evrope - Turaka i njihovih tradicionalnih saveznika i Švaba i njihovih tradicionalnih saveznika. Ovoj blooku treba dodati Vatikan i RKC.
    Srbija je tu igrač ovih prvih, i uvek je bila i ranije. To proglašavanje Srbije za ruskog saveznika, samo je potez u igri manipulacije u kojoj deblji kraj treba da izvuku ovi koji su crne ovce Evrope i njihovi tradicionalni poslušnici ili saveznici.
    Ma da, Amerika i Rusi su skoro pa saveznici....jos i Britanci i Rusi su ono prastari saveznici, uvik bili....

Kazen ti, poslusaj kako vas je otvoreno ovaj prvi djeneral 'Merike opra. Direktno vas, komplet Srbe, ne samo Dodika.

Prijetnja, najotvorenija. Srbi, na kolina, ili vas cica Sam opet pali po glavi.

Sto se tice Svaba, oni nisu nikakva svjetska politicka sila, nego regionalna, i ne pokusavaju to biti, to zna i Amerika, i Britanci a Rusi bi najradije sa Njemcima, a zrtvovali bi jedno trideset Srbijica da mogu.

Da ti recen nesto, vi ste u gadnin govnima, svejedno koga izabrali, Hrvati bi morali samo biti malo pametniji i ne forsirati ovakve budale kao Kitarovicku koja radi za vas interes.

Bumo vid'li.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016
    The top general in NATO told senators this week that the biggest threat Europe faces in the near term is Russian aggression in the Balkans and future trouble in the Arctic region.

U.S. Army Gen. Curtis Scaparrotti agreed with Sen. Tom Cotton, R-Arkansas, that while the Baltic region is crucial, those nations are part of NATO and have a more stable position on the continents. Scaparrotti is more concerned with the support of Serbian people within the Balkans who are more susceptible to Russian influence.

https://www.armytimes.com/news/your-...ian-influence/

U biti, ovo je dobro za Hrvate u HB Aleksha. Ruski utjecaj u BiH je za Hrvate u HB dobra stvar, a Srbi ce nositi teret toga.

virtaulni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Ma da, Amerika i Rusi su skoro pa saveznici....jos i Britanci i Rusi su ono prastari saveznici, uvik bili....

Kazen ti, poslusaj kako vas je otvoreno ovaj prvi djeneral 'Merike opra. Direktno vas, komplet Srbe, ne samo Dodika.

Prijetnja, najotvorenija. Srbi, na kolina, ili vas cica Sam opet pali po glavi.

Sto se tice Svaba, oni nisu nikakva svjetska politicka sila, nego regionalna, i ne pokusavaju to biti, to zna i Amerika, i Britanci a Rusi bi najradije sa Njemcima, a zrtvovali bi jedno trideset Srbijica da mogu.

Da ti recen nesto, vi ste u gadnin govnima, svejedno koga izabrali, Hrvati bi morali samo biti malo pametniji i ne forsirati ovakve budale kao Kitarovicku koja radi za vas interes.

Bumo vid'li.
    Punti, brate, pa valjda dopuštaš da smo mi Srbi talentovaniji za diplomatiju od vas Hrvata, pa tako bi moje teze morale da budu verovatnije od tvojih.
    Natalentovaniji Hrvat za diplomatske zavrzlame je Ivo Visković, a i on radi za Srbiju jer je video da od vas nema leba.
    Vi ste poslali konzula u SAD koji prvo što je uradio jeste da je izvređao predsednika zemlje domaćina.
    Dok mi na najvišem nivou, nivou Njegovog Kraljevskog Visočanstva, te veze održavamo:
    http://www.royalfamily.org/wp-conten...8/02/trump.jpg
    Zato, veruj mi kad kažem da se radi o Švabama, i pošto sada na vlasti imamo švapskog čoveka, kojeg jedino Merkelova bezrezervno podržava, i Ameri i mi tražimo način da ga sklonimo. U tom smislu je i ova izjava američkog generala.
    zbogom ostaj mala kod ovaca...

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    šta li će cajka odgovoriti na ovo?

Kako je moguće da je broj članova Hrvatskog Sabora koji predstavlja Hrvate u iseljeništvu smanjen s 12 na samo 3, posebice imajući u vidu da Hrvata i njihovih potomaka (dakle potencijalnih hrvatskih državljana) ima preko dva milijuna, ne uzevši pritom u obzir najnoviji val iseljeništva.

Istovremeno se upravo tetoši srpsku manjinu ne zahtijevajući pritom ista prava za hrvatsku manjinu u Srbiji. Broj njenih zastupnika u Hrvatskom saboru gotovo je dvostruko veći od predstavnika vandomovinskih Hrvata, iako je broj članova srpske manjine više nego deseterostruko manji.
    https://narod.hr/svijet/argentinski-...anjen-s-12-tri

Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatsk...cinci-1142856/

Ako je mogla zbog jedne doduše bleskaste izjave izbaciti admirala Lošu, može li zbog ovakvog vrijeđanja i pozivanja stranih "ambasada" da interveniraju, najuriti ovog lika (kao vrhovna zapovjednica) sa Vojnog učilišta?

perverzija je koja se ne može opisati da se taj lik uopće tamo nalazi zajedno sa jednim Dejanom Jovićem..i tko zna s kim još..

Dakle, što to govori o njoj..ministarstvu obrane ..tko li je već nadležan za to učilište..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Naravno da je perverzija. Bilo bi zanimljivo znati čija je uopće bila odluka da se takvi tamo instaliraju i kakav je to bio natječaj.
    No, sada evo povoda ili dobrodošle izlike, da se dotični izbaci van iz Vojnog učilišta. A potez vrhovne zapovjednice biti će???
    U usporedbi sa ovim ispadom, Lošo je izletio zbog "kamilice".

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Aleksa Vidi poruku
    Punti, brate, pa valjda dopuštaš da smo mi Srbi talentovaniji za diplomatiju od vas Hrvata, pa tako bi moje teze morale da budu verovatnije od tvojih.
    Natalentovaniji Hrvat za diplomatske zavrzlame je Ivo Visković, a i on radi za Srbiju jer je video da od vas nema leba.
    Vi ste poslali konzula u SAD koji prvo što je uradio jeste da je izvređao predsednika zemlje domaćina.
    Dok mi na najvišem nivou, nivou Njegovog Kraljevskog Visočanstva, te veze održavamo:
    http://www.royalfamily.org/wp-conten...8/02/trump.jpg
    Zato, veruj mi kad kažem da se radi o Švabama, i pošto sada na vlasti imamo švapskog čoveka, kojeg jedino Merkelova bezrezervno podržava, i Ameri i mi tražimo način da ga sklonimo. U tom smislu je i ova izjava američkog generala.
    Da prostis, tvoje teze su ocajni pokusaj samoobmane.

Nego, kad ti spomenu to royal serbia, vidin da ih na instagramu prati gotovo 759 ljudi....ako se oduzme te koji su u rodbinskoj vezi ostat ce mozda 100 pratitelja...

Covice, svaka starleta ima stostruko vise pratitelja nego ti vasi "royalsi"

Toliko o cetnistvu vezano za kralja, jel'te.

Impresivno....prosjecan cetnik dal' u Srbijici ili di drugdi zna o ovima kao ja.

Tsts

Ona s četnicima malo četnikuje, s ustašama malo ustašuje, s partizanima malo partizanuje. Za svaku priliku ima kaput. čak me ne bi čudilo da su ovi napadi od Glavašavećia, Matića i ostale bagaže, koordinirani s njom. jer ipak, malo se previše zanijela s Vučićem. Ponijele je emocije. pa mus e tužila na vlastiti narod.

Sad treba malo ustašovati da se sanira šteta. pa je ovi sad kao žestoko napadaju a pravi Hrvati će ustat u njezinu obranu. neće nama našu predsjednicu, našu diku, naš ponos, naš dres, neće nama nitko nju napadati e pa nećete vi komunjare.

kakav je uistinu njezin odnos prema NDH i ustašama i onima koji su se uspjeli spasit 45-te, ne samo u Argentini nego širom svijeta..imalo se vidjeti kad je sazvala konferenciju za novinare nakon govora don Luke Prcele, na misi koju je prenosio HTV. odmah je sazvala konferenciju za tisak..a kad je otkriveno da je Porfirije revao četničke pjesme dan dva s nji otišla u HNK, i tako ga politički pokrila od bilo kakvih napada.

Samo što naš narod ima pamćenje zlatne ribice, ne želi analizirat, nasjeda na jeftine štoseve i to je jedan od najvećih naših problema.

A još im u Bibliji stoji opna poučna " Čovječe nisi ono što pričaš već ono što radiš"
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 19-03-2018 at 20:50

Datum registracije
    Sep 2016
    Da stavimo i tu epsku diplomatsku pobjedu Kokolinde.

Brnabić za HRT: Hrvati ne bi trebali imati zajamčeno mjesto u parlamentu

Ahaaaa, i radi ovoga si ti zvala Vucica i ljubila mu dupe. Nije Koko to radi svoje guzice, ne, radi prava Hrvata u Srbiji....dijalog itd.

Hrvatica se bori protiv hrvatskih prava. Zamisli da Pupovac veli: Srbi ne bi trebali imati 3 mjesta u Saboru.

Prava hrvatske manjine u Srbiji su vezana uz prava srpske manjine u Hrvatskoj. Ako je to zadnji odgovor Brnabićke onda trebamo mi konačno maknuti 3 srpska mjesta iz Sabora.

Datum registracije
    Sep 2016
    Taj lik nije Hrvatica, vec je srbijanski peder, doslovno, koji se bori u prvoj liniji za pederska prava, a onda za srpska, i to bi bilo to. Nikakav problem da u Srbijici siri svoje pederluk pricice, neka ostavi Hrvate na miru, i sve pet.

Inace je dobro izabrana od cetnika Vucica, tesko je napadati pedera kad izvali ovako nesto, procitali su poprilicno dobro kako funkcionira hrvatski politicki mainstream.

Ko da bi bilo šta drugačija i da nije lezba.

Datum registracije
    Sep 2016
    Brnabic je jedna od odvratnijih pojava, najocitije jasi na valu anti-hrvatstva srbijanske vrhuske kako bi manjinu kojoj pripada izvukla iz moguce paljbe srpskih desnicara.

Svijestno ce pogaziti sve hrvatsko ako ide u korist pederima.

Hrvatski lijevo-liberali jednostavno obožavaju floskulu "prava i kriva strana povijesti".

Pa je tako Kolinda na krivoj strani povijesti jer je čestitala Putinu.

https://www.telegram.hr/price/sto-zn...ani-povijesti/
    ZA DOM SPREMNI !

Datum registracije
    Sep 2016
    Ovaj glupan sa uzitkon pise o demografskin problemima Rusa, i kako njima mladi cure na zapad. To pise lijevo liberalan idiot iz Hrvatske......covice.

KGK jadno pokusava sanirati ono sto je zasrala, moran priznati da mi je bas drago kad je razapinju oni kojima se hoce dodvarati i ulizivati. Sto si trazila, to si dobila.

Briga nju za to. Ona je njihova saveznica. Stala je uz istanbulsku i kako prenosi Yutarnji poručila ko papagaj, "prekinimo ideološke podjele u društvu" što u prijevodu znači, kapitulirajmo pred Jugoslavenima.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 23-03-2018 at 11:05

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Briga nju za to. Ona je njihova saveznica. Stala je uz istanbulsku i kako prenosi Yutarnji poručila ko papagaj, "prekinimo ideološke podjele u društvu" što u prijevodu znači, kapitulirajmo pred Jugoslavenima.
    trilaterala i briselski čato,kakva kombinacija
    torcida,45,45

Ilcica za novog predsjednika.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove