Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati na izborima?

Glasači
45. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Ivu Josipovića

3 6.67%
  • Kolindu Grabar Kitarović

22 48.89%
  • Milana Kujundžića

13 28.89%
  • Ostale

7 15.56%
Zatvorena tema
Stranica 51 od 373 PrviPrvi ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,001/7441

Tema: Kolinda Grabar-Kitarović predsjednica Hrvatske

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Pusti ti to, sad izgleda smijesno, ali imati takvog covjeka na poziciji moci je vec druga stvar. Sad povisuje glas, a onda tko zna na kaj bi sve bil spreman.
    Šta bi on napravio. Ništa. Mali ptič vel'ki krič.

kamo sreće da bi nešto napravio al ne bi.

Ko što ruku na srce neće ni Kolinda, al bar neće raditi toliku štetu ko trenutni..bar se nadam al od naših političara se svašta može očekivati.

Uostalom oni su samo preslika naroda, to je moja tvrdnja i od nje ne odustajem.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Šta bi on napravio. Ništa. Mali ptič vel'ki krič.

kamo sreće da bi nešto napravio al ne bi.

Ko što ruku na srce neće ni Kolinda, al bar neće raditi toliku štetu ko trenutni..bar se nadam al od naših političara se svašta može očekivati.

Uostalom oni su samo preslika naroda, to je moja tvrdnja i od nje ne odustajem.
    Sam ne znam kojeg je naroda Josipovic preslika. A dobro, vidjet cemo, svi se nadamo najboljemu. Steta kaj nemrem deti link na video koji je Josipovic stavio na svoju stranicu. Izgleda kao predizborna reklama i mozda ce se pustati na televizijama. Uglavnom, najveci uspjeh mandata je kaj ne zastarijevaju neka nedjela, dal privredni kriminal ili nesto... Ono

Sam ne znam kojeg je naroda Josipovic preslika. A dobro, vidjet cemo, svi se nadamo najboljemu. Steta kaj nemrem deti link na video koji je Josipovic stavio na svoju stranicu. Izgleda kao predizborna reklama i mozda ce se pustati na televizijama. Uglavnom, najveci uspjeh mandata je kaj ne zastarijevaju neka nedjela, dal privredni kriminal ili nesto... Ono
    Bolje ti je da to ne pitaš

Početnik derulja avatar
    Datum registracije
    Mar 2014
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    On bi smiješno djelovao prijeteći.

On je samo nadmen i pun sebe bez nekog pokrića.

mislim nek svatko glasa za koga hoće ali da meni netko njega nakon Vukovara stavlja na neki pijedestal nepokolobljivog hrvatstva, radi idiota od mene, vala neće, to je već ruganje.

Do tada su možda i mogli , poslije toga to je groteska.
    to je to.
    ja sam se nadala da ima zrno domoljublja u njega i da ce odustati od kandidature.
    da ce ipak doprinijeti rusenju partizana u ovom krucijalnom trenutku.
    i za njegov ego bi to bilo dobro. klicali bi mu.

no, on daje legitimitet prvedniku, i to u Vukovaru.
    iza toga daje priopcenje kojim se jos vise ukopava.

mene samo muci to sto postoji sansa 28. prosinca da sve bude gotovo u prvom krugu.
    tu je dijaspora za blagdane.
    takvu sansu gospodin nadmeni upropastava.
    a mogli bi pravednom i lijevima poslati poruku i samarcinu da se nikada vise ne oporave.

drugi krug bit ce druga prica.
    nece biti dijaspore.
    bit ce lijevih makinacija.
    nece biti velebna pobjeda kakva je mogla biti.

Početnik derulja avatar
    Datum registracije
    Mar 2014
    Hahaha, jel to u vezi Seselja obrisano?

Da, u NU2 je imal glatki posao kaj je isto poruka po sebi. Mozda
    da, u vezi njenog pedigrea

Citiraj Prvotno napisano od derulja Vidi poruku
    to je to.
    ja sam se nadala da ima zrno domoljublja u njega i da ce odustati od kandidature.

mene samo muci to sto postoji sansa 28. prosinca da sve bude gotovo u prvom krugu.
    a mogli bi pravednom i lijevima poslati poruku i samarcinu da se nikada vise ne oporave.

nece biti dijaspore.
    ne brinem ja za to.

U prvom krugu će sve biti riješeno i to bez ikakvih problema.

te priče kako Josipovića narod još puši su spinovi na koje neki nasjedaju.

pa oni su vagali datum izbora i probali sve da izmanipuliraju.

Znaš kako su krenule prognoze, Josipović sigurno pobjeđuje u prvom krugu, ma nema, izbori su formalnost, ovo-ono

Sad su reterirali sad govore kako Josipović pobjeđuje u prvom krugu al relativno, pobjednik je tek u drugom.

hehe.

revidirat će oni to sve više i više kako se datum izbora bude bližio..bit će u anketama tu negdje al pari on i Kolinda samo i isključivo iz razloga da se ne izblamiraju skroz , ( mada ja ne znam kako te ankete nakon tako dokazane manipulacije i laganja nisu zabranjene) i da nastave manipulirat do parlamentarnih izbora.

Ne možeš ti "fulat" za 15 % i kasnije se producirat ko da se ništa nije dogodilo. To ima samo kod nas.

Bagra će manipulirat do zadnjeg trena.

U stvarnosti to znači minimalno 15-20% prednosti Kolinde kao što smo se uvjerili na svim izborima.

Ako Josipoviću tobožnje ankete daju 45%, realno je to 25%

Oni su gotovi, to je završena priča.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 22-11-2014 at 13:51

to je to.

nece biti dijaspore.
    Pa nemre dijaspora glasati di hoce. Ak su odjavljeni u HR tj. ak nisu ni prijavljeni onda samo u diplomatskim predstavnistvima glasuju. U Hrvatskoj ne mogu.

A slazem se da mozda Milan izbija Kolindinu pobjedu u prvom krugu, ali s druge strane ce izaci vise ljudi na izbore jer je Milan ostriji u retorici pa ce izaci oni koji bi inace ostali doma. Bilo bi dobro kad bi u drugom krugu Milanovi glasali za Kolindu iako sudeci po forumasima ovdje radije ce apstinirati.

Početnik derulja avatar
    Datum registracije
    Mar 2014
    jos su samo jedne glupsos ankete do izbora

sto se tice prvog kruga, zao mi je sto nece biti maestaralnog poraza.

jos su samo jedne glupsos ankete do izbora

sto se tice prvog kruga, zao mi je sto nece biti maestaralnog poraza.
    što ti samo govori kakva je panika

da je drugačije bile bi svaki dan

bit će bit će..živi bili pa vidjeli..drugog kruga neće biti.

Početnik derulja avatar
    Datum registracije
    Mar 2014
    Pa nemre dijaspora glasati di hoce. Ak su odjavljeni u HR tj. ak nisu ni prijavljeni onda samo u diplomatskim predstavnistvima glasuju. U Hrvatskoj ne mogu.

A slazem se da mozda Milan izbija Kolindinu pobjedu u prvom krugu, ali s druge strane ce izaci vise ljudi na izbore jer je Milan ostriji u retorici pa ce izaci oni koji bi inace ostali doma. Bilo bi dobro kad bi u drugom krugu Milanovi glasali za Kolindu iako sudeci po forumasima ovdje radije ce apstinirati.
    mislila sam na one na privremenom radu vani, a prijavljene u Hr.

Grunf mi državotvorni Hrvati bi ipak trebali zahvaliti sinu partizana RH Ivi YUsipoviću da je izabrao dan prvog kruga predsjedničkih izbora upravo DAN 55 OBLJETNICE POGLAVNIKOVE SMRTI DRA. ANETE PAVELIĆA 28 prosinca 1959-28 prosinca 2014. Ovim činom odlazeći predsjednik jednog mandata partizanski sin gosp. Ivo YUsipović je podsjetio svaku Hrvaticu i svakog Hrvata da je taj dan izbora za IZBOR državotvorne ideje Poglavnika dra. Ante Pavelića i da je taj dan DAN SJEĆANJA NA PRVOG POGLAVARA SVIH HRVATA POSLIJE PUNIH 839 GODINA. Slava Poglavniku dru. Anti Paveliću!

Jel bus mu zahvalil glasom?

Bobani ostavi se Pavelića na ovoj temi.

Nemoj me tjrati da ti brišem postove.

Postoji li za tebe išta na ovom svijetu osim ustaša.

U kojem ti vremenu živiš,

TheBronxBomber
    Gost
    http://www.youtube.com/watch?v=mhpgBnR95z0

Ovo je dno dna udbaske propagande u reziji Direktno.hr, desno krilo medijske UDBE upregnuto u HDZ-ova kola.

Kolumnisti, Bujanec, Marcinko, Djenero, Manjkas .... ne zaboravite progonitelja Ante Gotovine, Malica.
    Posljednje uređivanje od TheBronxBomber : 22-11-2014 at 17:11

Gospon pravda i dostojanstvo krenuo đonom.

Očito je krenula na tečaj računovodstva. Ali kad smo kod računovodstva, podsjetit ću da je ona u samo jednoj godini kao ministrica, na promašenu vanjsku politiku potrošila 530 milijuna kuna", rekao je Josipović odgovarajući na pitanja novinara u Slavonskom Brodu. Komentari Grabar Kitarović rezultat su nepostojanja konkretnog programa, ocijenio je.
    index.hr

Jel ima tko javiti Kolindi da začepi oko nogometa i navijača...

Baš je neupućena...Bolje da šuti. Ona to shvaća kao podjele i huliganizam.

Nesportsko ponašanje je neprihvatljivo, a policija treba biti učinkovitija u preventivi i saniranju bilo kakvog huliganskog ponašanja. Molim i političare da se suzdrže od neodgovornih poruka i podjele u medijima. Njima možda i odgovaraju svađe i podjele, ali naprijed možemo samo zajedno
    index.hr

Ako bi se u hipotetskom drugom krugu našli Kolinda i Kujundžić..za koga bi naši "antifašisti" navijali?

Baš je neupućena...Bolje da šuti. Ona to shvaća kao podjele i huliganizam.

index.hr

Neka začepi o nekim stvarima o kojima nema pojma. Tko je poteže za jezik.

navijači su mahom desne provenijencije a ona ih ide napadat. Koji je to autogol. Jesu oni normalni.

Napada Josipovića za neke pare, umjesto da ga napada na ideologiji, da ga pita koliko se puta ljubio s četničkim vojvodom Prvim do Šešelja a sad kao napada Šešelja...i što bi joj Josipović na to mogao odgovoriti. Ništa.

Da ga priupita za konglomerat loših politika, priznavanje agresije u Bosni koju je morao demnatirati sam pokojni Sulejman Tihić..itd..itd...nešto na šta ne bi mogao imati odgovor..da ga priupita kako je branio izručenje udbaša pa se predomsilio..

nevjerovatno kako pogrešno radi kampanju

gospođa kolinda ovdje je pokazala svoju nespremnost, nezrelost i neshvaćanje problematike. S jedne strane priča na sva zvona priča o borbi protiv korupcije, dok s druge strane "ne želi ulaziti" u leglo korupcije i kriminala koji nas košta milijune novca prvenstveno grada zagreba, a time i svih građana. Zatim okreće glavu pravdanjem da to "ne ide u predsjedničke ovlasti", a većina programa joj se upravo bazira na potezima koje nisu u ovlastima predsjednika. Na kraju poentira kako je to "pitanje marginalno" što samo potvrđuje njenu neupućenost u veličinu problema nogometnog kriminala, dok se istovremeno fokusira na baklje u terenu.
    To je sramotan odgovor za predsjedničkog kandidata i bojim se da je to odgovor s predumišljajem zaštite eventualne buduće hdz-ove vlasti kojoj članstvo drma hns-om.

Nadalje, komentar ive josipovića kako u hns-u vlada cijela jedna stranka, razotkriva nesposobnost njegove vlade ili ako hoćete prešutno odobravanje svega što ta stranka tamo sprovodi. Upitati ćemo ga što je s 14 sportskih inspektora Željka jovanovića, gdje su zapeli? Ili čekaju da im zdravko mamić kapne još koji milijun za kampanju, izvučen od lihvarskih ugovora s igračima dinama preko kojeg ima svoj menadžerski biznis, nezakonit po svojoj funkciji. Sdp da je htio - jer materijale ima - mogao je davno "isušiti močvaru".

Hrvatski nogomet je uz hrvatske branitelje nešto čemu dugujemo posebnu pažnju i pijetet. Hrvatski branitelji su stvorili hrvatsku, a za brzi opticaj njenog imena po svijetu zaslužan je naš nogomet, odnosno naša reprezentacija. Za hrvatsku je do svjetskog prvenstva 1998-e znalo, kažu, 5% svjetske populacije. Danas smo nogometna sila i variramo oko 10-og mjesta na fifinoj ljestvici.
    Sve to zvuči lijepo, ali utoliko je loše stanje danas u hrvatskom nogometu i bojim da se to ne odrazi i na reprezentaciju.

Istini treba pogledati u oči i jasno reći da u hrvatskom nogometu vlada diktatura kojoj svjedoče ne samo navijači dva najveća kluba, nego i hrvatska javnost. Nogomet je sport i odgoj, a ne biznis. Igra se za narod i malog čovjeka, a ne za industriju i menadžere. Dinamo se treba demokratizirati po uzoru na velike svjetske klubove i biti ono što predstavlja udruga građana, kad se već tako oslovljavaju. Sramota je što sportska inspekcija bivšeg ministra nije procesuirala očite neregularnosti i sukobe interesa u hrvatskom nogometnom savezu, a i što sadašnji ministar ne radi ništa po tom pitanju.
    Kvaliteta nogometa u našoj ligi i nije loša, ali to se ne može vrednovati ako se drži monopol nad raspletom prvenstva. Stoga je prazan dinamov stadion odraz stanja kako u nogometu, tako u državi. Promjene su nužne jer je hrvatski dres brend i institucija, a narodu smo oduzeli i zadnji ispušni ventil.
    krk u bulju, moj glas ide milanu.

Zatvorena tema

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove