Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati na izborima?

Glasači
45. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Ivu Josipovića

3 6.67%
  • Kolindu Grabar Kitarović

22 48.89%
  • Milana Kujundžića

13 28.89%
  • Ostale

7 15.56%
+ Odgovori na temu
Stranica 372 od 372 PrviPrvi ... 272 322 362 370 371 372
Prikaz rezultata str. 7,421/7437

Tema: Kolinda Grabar-Kitarović predsjednica Hrvatske

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Obično kad neki snob, a neuki stvor hoće ispasti pametan a nije, onda se uhvati one Voltairove " Ne slažem se s vama ali ću do smrti braniti...bla bla".

Odmah znaš da pričaš s umišljenim neukim folirantom.

Tako je Porfirijeva pratilja prokomentirala slučaj sarajevske pederčine koja nema prebivalište u Hrvatskoj a želi joj da nestane ( Hrvatska).
    Pa dobro kozo zašto si onda sazivala presicu kad je don Luka rekao neku lijepu riječ o NDH.

Zafalilo tad Voltairea je li.
    Cudno da se nije vodila tom krilaticom dok je branila picoustog od "marginalaca".
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Delminium Vulgaris:

Nekim čudnim kanalima( ne pitajte me kako) došao sam do repertoara pjesama i pokliča joji će se pjevati i koristiti na skupovima Kolinde Grabar Kitarović.

Na kutije krenite hdzovci svi
    krente i ne žalte listić svoj
    Škoro nek čuje hor Škoro nek čuje zov a Rijeka i Istra
    slavu i junaštvo none i nonića antifašista

Sa vr' Srđa Hrga viče, gdje si nehrvatski Dubrovniče

U Mamića lančina od zlata žao mi je što u mene nije.

Ko se ono na Dinari krije, ono cvijeće bere Porfirije.

Porfirije misao mi sinu buljim u te ko mačka u slaninu

Porfirije živ se i zdrav vrati, za te pare spremaju Hrvati

Nas dva brata oba glasujemo ne plač majko ako fasujemo

Aco šuti dosta mi je plača, ne ubi me što me tad ojača.

Ponašam se ko najgora cajka, grđe zvučim neg Bandić kad kajka.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Koja je to tuka. Očekival sam da će reći kako je hrvatski narod razmjerno broju stanovnika najviše stradao u Europi, kad ono Kolinda se hvali komunjarskom gerilom koja je srušila hrvatsku državu i izvršila genocid nad hrvatskim narodom.
    Pazi malo, hrvatska se svrstala na stranu pobjednika i antifašizam je civilizacijska i europska stečevina. Komunjarska gerila je antifašistička gerila i oni su se obračunali protiv "kvislinga", "sluga okupatora". Ima konzervativnih, desničarskih idiota koji antifašizam pokušavaju izdvojiti od komunizma ili pokušavaju antifašizam predstaviti u različitim varijacijama, pa tako postoji "komunistički antifašizam" i neki drugi, "demokratski antifašizam" a antikomunizam im nekako uvijek ispadne iz vidokruga.

Franjo Tuđman je "radi svijeta" uvrstio antifašizam u Ustav i time napravio sranje, jedino mi nije jasno zašto Talijani nisu uvrstili antifašizam u Ustav "radi svijeta" i zašto se njih skoro nikada ne proziva za fašizam kao najveći grijeh što god to značilo.
    ZA DOM SPREMNI !

http://www.hrhb.info/showthread.php?t=5445&page=163

Inkvi i Capo na ovoj temi pre 5 godina... neprocenjivo...Inkviju nije dobro

Tu je i moj dobar drugar Grunficka, cisto da primetim...

Ja to nikad nisam ni skrivao. Skinuti onu sramotu od srbofilnog Josipovića koji jednom Dodiku svira klavir za mene je bili neprocjenjivo.

Drugo me nije puno zanimalo.

Skoro istim žarom želim da sad ona ode. S tim da se neću uključivat u sve to toliko emotivno.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Ja to nikad nisam ni skrivao. Skinuti onu sramotu od srbofilnog Josipovića koji jednom Dodiku svira klavir za mene je bili neprocjenjivo.

Drugo me nije puno zanimalo.

Skoro istim žarom želim da sad ona ode. S tim da se neću uključivat u sve to toliko emotivno.
    Ljudski je to sve Inkvisha...samo mi je bilo zanimljivo da citam... ne znam te mnogo iz te faze...

Sad ce isto biti napeto... guzva je u sesnaestercu...

Citiraj Prvotno napisano od DzoniBG Vidi poruku
    Ljudski je to sve Inkvisha...samo mi je bilo zanimljivo da citam... ne znam te mnogo iz te faze...

Nikad ne znaš. Možda bude napeto ka sinoć/jutros u Velikoj Britaniji.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Nikad ne znaš. Možda bude napeto ka sinoć/jutros u Velikoj Britaniji.
    Nema sanse... nema tog lika poput Borisa u Engleskoj da onako pomete...

U par posto ce biti njih troje, to je sad izvesno... moguce i da Kolinda popljuga i za drugi krug, a ne bi iskljucio ni dvoboj Kolinde i Skore tamo, gde Milanovic ispada...

Čuj nisi me znao tada a znamo se s foruma 10 godina najmanje.

Čuj nisi me znao tada a znamo se s foruma 10 godina najmanje.
    Toliko emocija i uzbudjenosti nikad nisi pokazao... ipak si ti covek iz dinarskih krajeva... tesko se to pokazuje...

Bas je bilo gutavo, procitaj izborni dan kad dolaze rezultati...za dlaku je prosla Kolinda...koji ujeb Lignjoslava, tako blizu za 5 godina jos vlasti... sta bi bilo u tom periodu sa njim, ko zna...

Nema sanse... nema tog lika poput Borisa u Engleskoj da onako pomete...

U par posto ce biti njih troje, to je sad izvesno... moguce i da Kolinda popljuga i za drugi krug, a ne bi iskljucio ni dvoboj Kolinde i Skore tamo, gde Milanovic ispada...
    Možda si u pravu, Britanija ipak nema ni hrvatski DIP ni Apis.

Toliko emocija i uzbudjenosti nikad nisi pokazao... ipak si ti covek iz dinarskih krajeva... tesko se to pokazuje...

Bas je bilo gutavo, procitaj izborni dan kad dolaze rezultati...za dlaku je prosla Kolinda...koji ujeb Lignjoslava, tako blizu za 5 godina jos vlasti... sta bi bilo u tom periodu sa njim, ko zna...
    Ma sjećam se svih detalja, ne moram čitat.

Bilo je za dlaku i nikad neizvjesnije zato i toliko uzbuđenje. Tog lika nisam mogao smislit.

Od nje nisam očekivao ništa posebno u smislu moje opcije i stavova i tu se nisam razočarao , ali baš ovo što je radila
    ni to nisam očekivao i zato joj želim odlazak uz fanfare, čak bi joj Mamića priuštio da gol do pojasa pred njom bacanjem na koljena otpleše jedan trbušni uz ono klasično " neee možeeee nam nitkoo ništaaa jači smooo od sudbineeee"
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 13-12-2019 at 14:46

Ma sjećam se svih detalja, ne moram čitat.

Bilo je za dlaku i nikad neizvjesnije zato i toliko uzbuđenje. Tog lika nisam mogao smislit.

Od nje nisam očekivao ništa posebno u smislu moje opcije i stavova i tu se nisam razočarao , ali baš ovo što je radila
    ni to nisam očekivao i zato joj želim odlazak uz fanfare, čak bi joj Mamića priuštio da gol do pojasa pred njom bacanjem na koljena otpleše jedan trbušni uz ono klasično " neee možeeee nam nitkoo ništaaa jači smooo od sudbineeee"
    Jel si blizi sad da glasas za Skoru nego sto si bio pre nekoliko dana... jel se nesto menja, ili si odlucan da ne ides na izbore...

Navijas da Kolinda izgubi, a nista ne radis u tom pravcu...malo je to problematicno...

Za kandidata(e) za kojeg navijaju Srbi i muslimani sigurno neću glasovat. Glasovat ću za onog(u) protiv koje su i jedni i drugi.
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

Jel si blizi sad da glasas za Skoru nego sto si bio pre nekoliko dana... jel se nesto menja, ili si odlucan da ne ides na izbore...

Navijas da Kolinda izgubi, a nista ne radis u tom pravcu...malo je to problematicno...
    Nije se promjenilo. Neću glasovat. Bar ne u prvom krugu. Za drugi već nisam siguran. Ovisi tko će proći.

Neće biti nijednog javnog sučeljavanja na nacionalnim televizijama...HDZ ne da na HTV-u sučeljavanje, čuvaju svoju Kolindicu...Ali kaj je s ostalim tv kućama? Koja je ovo komedija od izbora...

Nece Kolinda na suceljavanja...

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove