Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati na izborima?

Glasači
45. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Ivu Josipovića

3 6.67%
  • Kolindu Grabar Kitarović

22 48.89%
  • Milana Kujundžića

13 28.89%
  • Ostale

7 15.56%
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 372 PrviPrvi 1 2 3 4 12 52 102 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/7437

Tema: Kolinda Grabar-Kitarović predsjednica Hrvatske

Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    http://www.jutarnji.hr/preduda-gener...icama-/939902/

Denis MacShane: Ante Gotovina je izdao svoj narod i katoličku vjeru. On je heroj kao i nacisti krivi za masakr nad Česima

Fotografija, na kojoj MacShane ljubi ruku Kolindi Grabar-Kitarović pod budnim okom Ive Sanadera, snimljena je prije točno sedam godina
    pogle pogle ti ove slike

Kleptoman i najveći mrzitelj Hrvata Denis McShane ljubi ruku Kolindi..a ona razvukla kez od uva do uva
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Svira li barem neki instrument? Ako će ići protiv josipovića mora svirati.

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    pogle pogle ti ove slike

Kleptoman i najveći mrzitelj Hrvata Denis McShane ljubi ruku Kolindi..a ona razvukla kez od uva do uva
    A Ivo misli, ajde denise sad moju,ajde sad moju.

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    A Ivo misli, ajde denise sad moju,ajde sad moju.

ili..ti njoj ljubi ruku ja ću tebe posle u guzicu

e ovo je slika Hrvata..a nije jedina..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Meni je dovoljno što je ona briselski potrčko. Njoj je mjesto tamo,a ne na Pantovčaku,kao što je Josipoviću mjesto u Beogradu.

Problem je što očito nema niti jednog Hrvata kojem bi Zagreb bio dovoljan.
    Tko bi tebi bio po volji?

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Tko bi tebi bio po volji?
    Profesor Miroslav Tuđman.

Citiraj Prvotno napisano od zaba1111 Vidi poruku
    Znači ima i izravne i dobre veze u svijetu.
    Ima, za sebe ali te veze ne koristi na korist hrvatskoj državi i hrvatskom narodu, karijerist(ica), ništa drugo.

Pitanje je od kuda i zašto baš ona je u medijima iskočila iz paštete kao kandidat(kinja) HDZ-a za predsjednika(cu) Hrvatske.

http://www.dnevno.hr/vijesti/komenta...ski-narod.html

Tijekom svoje političke karijere u Domovini, javnost ne pamti bilo kakvu domoljubnu izjavu navedene gospođe, njenog glasnog domoljubnog stava o Domovinskome ratu i hrvatskim braniteljima, o napadima i blaćenju istih okosnica moderne hrvatske države posredstvom izjava koje se poput otrovnih strelica odapinju iz protuhrvatskih medija i isto takvih vladajućih političara već dugi niz godina. Za isto je imala vremena reagirati kroz svoje političke funkcije u Hrvatskoj, ali još i više sada, u inozemstvu. Premalo, ili, bolje reći gotovo ništa, gđa. Grabar-Kitarović nije učinila po pitanju boljeg međunarodnog položaja naše zemlje, u svjetlu prečestog blaćenja i omalovažavanja te iskrivljavanja činjenica o Hrvatskoj i njenim građanima u svjetskim medijima i političkim institucijama. Npr. zadnje negativno mišljenje američkog State Departmenta o stanju ljudskih prava u Hrvatskoj, iz veljače ove godine. Tamo stoji kako je u Hrvatskoj porastao fašizam, nacionalizam, da su ugrožena ljudska i manjinska prava i što sve lažnoga ne. Nije li onda funkcija drugog čovjeka NATO saveza, kakvu obnaša gđa. Grabar-Kitarović, idealna pozicija za upućivanje glasnoga krika i američkim i eurounijskim predstavnicima i institucijama kako se u navedenim izvješćima radi o čistim neistinama koje su plod međunarodnih zlobnika ali i isto takvih protunarodnih izjava sadašnjih čelnika hrvatske države Josipovića i Milanovića datim u njihovim bezbrojnim nastupima i u Hrvatskoj i u inozemstvu, po mazohističkom i mrziteljsko-hrvatskom obrascu ponašanja.To je gđi. Grabar-Kitarović bila idealna prilika dokazati se kao istinski oporbenjak sadašnjoj Josipovićevoj politici ali ona to nije učinila. Nije li pozicija navedene gospođe, zadužene za diplomatska pitanja u najjačem vojnom savezu svijeta, idealna za upućivanje tim istim diplomatima prosvjednih riječi prema kojima je krajnje licemjerno Hrvatsku i njen narod sustavno blatiti tražeći mu "dlaku u jajetu" nekih negativnih pojava iz njegove "mračne" prošlosti, a s druge strane pozivati vojnike iz tog istog "fašističkog" naroda u redove svojih mirovnih misija ili vojnih operacija diljem svijeta kojima taj isti "diskriminatorski" narod onda čuva nacionalne interese, a za uzvrat biva sustavno blaćen i omalovažavan.
    Citiraj Prvotno napisano od Humphrey
    Svira li barem neki instrument? Ako će ići protiv josipovića mora svirati.
    Frulu.
    ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Kolinida je masonski potrčko. Član(ica) Trilateralne komisije, osnovane od Rockefellera, povezane s Bilderberg grupom.
    istina, ali jedino ona može ugrozit Jovu. bilo tko radikalniji, i desije usmjeren nema šanse. toga morate biti svijesni, zato ima moju potporu a od Jove ne može biti gora, jer nije ni približno srbofilna i jugonostalgična ko on.

@ skater

Je li HDZ potvrdio Kolindu kao kandidatkinju za predsjednicu? Ako je, zašto autor teksta smatra da je Kolinda fingirani kandidat koji nema šanse protiv Josipovića, a Kujundžić jedini pravi kandidat? Kolinda itetak ima šanse postati predsjednica, plovit će na valu nezadovoljstva SDP-om i kao uspješna, fina i kulturna, obrazovana i poštovana osoba sigurno bude pobrala dosta glasova.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 18-05-2014 at 21:24

Profesor Miroslav Tuđman.
    On ima svoje mjesto u Saboru, a možda i u budućoj vladi.

Citiraj Prvotno napisano od NorthStand Vidi poruku
    istina, ali jedino ona može ugrozit Jovu. bilo tko radikalniji, i desije usmjeren nema šanse. toga morate biti svijesni, zato ima moju potporu a od Jove ne može biti gora, jer nije ni približno srbofilna i jugonostalgična ko on.
    Slažem se, Kolinda jedina može skinuti Josipovića s mjesta predsjednika, a kao osoba nije loša. Zastupat će hrvatske interese, to je sigurno.

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Slažem se, Kolinda jedina može skinuti Josipovića s mjesta predsjednika, a kao osoba nije loša. Zastupat će hrvatske interese, to je sigurno.
    Onda neka se Bog smiluje ovom narodu jer nitko drugi sigurno neće.

Onda neka se Bog smiluje ovom narodu jer nitko drugi sigurno neće.
    Spremi zalihe, apokalipsa dolazi.

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Spremi zalihe, apokalipsa dolazi.
    Pa ako ti ne vidiš apokalipsu u onoj svojoj rečenici onda ja tu ništa ne mogu.

Nije potrebno spremati zalihe, smrt ove države i naroda se odvija polako i bez nekih većih uzbuđenja.Kad nestanemo nitko neće ni primjetiti.

Pa ako ti ne vidiš apokalipsu u onoj svojoj rečenici onda ja tu ništa ne mogu.

Nije potrebno spremati zalihe, smrt ove države i naroda se odvija polako i bez nekih većih uzbuđenja.Kad nestanemo nitko neće ni primjetiti.
    Tako je. Nema nam spasa.

Stari lisac
    Datum registracije
    Aug 2011
    a po čemu to je Kolinda dobra?
    ne kužim...šta pristojna je žena?

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Tako je. Nema nam spasa.
    Napokon se slažemo.

Citiraj Prvotno napisano od galija Vidi poruku
    Meni je svakak bolja od Josipovića.

Citiraj Prvotno napisano od galija Vidi poruku
    Vidiš koje ima kvalitete i karijeru, sposobna je, ima dobre veze u vrhu svjetske politike, u NATOu, imala je značajnu ulogu u ulasku HR u EU...

Žena je svjetski kalibar i pomela bi Josipovića u svakom pogledu.
    Ne znam što je kod nje negativno? To što nije po mjeri onih kojima je krajnji domet razumjevanja politike reći kako su domoljubi i kako treba oštro braniti nacionalni ponos i čast? Takavi političari nemaju ni znanje ni pristup nijednoj ozbiljnoj svjetskoj instituciji niti mogu išta napraviti, ne znaju kako politika i svijet funkcioniraju i ne bi bili dorasli zadatku jer od fraza i parola se više ne može živjeti, takvi me podsjećaju na Orah i Lesara, mlati praznu slamu i podastiri listu želja i to im je politika, dakle to je razina neuporediva sa Kolindom i njenim znanjem , iskustvom i karijerom, a u dobre namjere i domoljublje nemamo nijednog razloga sumnjati, jer žena je Hrvatica i već je bila ministrica koja se dokazala.

ma bezveze se priča o tome da je masonka, jer realno svi u hr politici uključujući i karamarko su onda "masoni". prema tome, nema tu nekog velikog izbora, treba izabrat najprihvatljivije to je sva mudrost.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove