Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati na izborima?

Glasači
45. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Ivu Josipovića

3 6.67%
  • Kolindu Grabar Kitarović

22 48.89%
  • Milana Kujundžića

13 28.89%
  • Ostale

7 15.56%
Zatvorena tema
Stranica 11 od 373 PrviPrvi ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 201/7441

Tema: Kolinda Grabar-Kitarović predsjednica Hrvatske

Super ugledni član teenager avatar
    Datum registracije
    Apr 2013
    Blog Entries
    1
    Pa to što je stranka bez plana i programa ispred SDP-a ne treba čuditi, naime SDP je stalno ponavljao plan 21, pa su onda smijenili valjda svakog ministra i potpredsjednika vlade, i to bi nakon smjene govorili da je dobro da su ga smijenili jer je bio loš

koji su to ljigavci, ne mogu vjerovat da ima toliko glupih ljudi u hrvatskoj koji će njima dati glas nakon svega(ne mislim tu na ideološke teme, iako i o tome bi se dalo već o neispunjenim obećanjima), jednostavno ne znam čime ti ljudi razmišljaju, ali očito je da glavom ne razmišljaju.

Datum registracije
    Apr 2013
    Blog Entries
    1
    Problem sa ljevičarima (glasačima SDP-a) je sljedeći, naime oni imaju svojevrsnu krizu identiteta.
    Nihovi roditelji su 1945. ili malo kasnije izabrali svoju nacionalnost, Jugoslaven.
    Nemojmo se lagati, i naši djedovi nekoć davno nisu bili Hrvati, istina bilo je to prije više od 1000. godina, ali nacije nastaju i nestaju, i nijedna nije vječna...
    Problem sa Jugoslavenima je očit, naime oni su ostali bez svoje države, a čini se da im je i nacija na slabim nogama. Naime srpski Jugoslaveni su uvijek znali da je biti Jugoslaven značilo štiti velikosrpske interese, ali biti Hrvat jugoslaven, to je značilo jednostavno biti oportunist, osoba koja bi svoje djedove i naciju i vjeru izdala radi posla u državnoj službi, stana na Blatinama i vikendice u Rogoznici. I sada se njihova djeca traže, a jedino što ih čvrsto veže je taj SDP, stranka čiji članovi su 90% Jugoslaveni...
    Ovih ostalih 10% su srbi i ostale manjine...

Odgovorno tvrdim da SDP ne može pasti na niže, baš zbog ovih ljudi, dok glasači HDZ-a, nažalost ili na sreću nemaju takvih problema.

teenager Maks Luburić, general DRINJANIN, je uvijek i sustavno u svojim opisima znao reći za Srbe da su Srbokomunisti, jer da je srbokomunizam bio u službi Jugoslavije a ova u službi srbizma. Tako je Maks Lugurić, general DRINJANIN u svojim opisima zamjerio hrvatskim komunistima da su u službi SRBOKOMUNIZMA.

SDP je kriminalna organizacija, koja nema trunke hrvatskog u sebi, a uz sve to još nas i pljačkaju nemilice HDZ je samo zbog kretena sanadera koji je bio britanska masonska igračka skrenuo u lijevo a ne u desno ali opet mislim da ni ovaj karani ne može biti toliko loš koliko sanader ipak mu je stari krajem rata prešao iz partizana u ustaše. a osobno bih sve te što krade i s lijeva i s desna potrpao u zatvore, no ispada da je u našoj državi problem samo korupcija, a ne i to antihrvatstvo koje se širi ko kuga po javnim institucijama i medijima dakle javnom životu i prostoru u zemlji. prestrašno je što su ti paraziti napravili od naše države, ja opet ponavljam da su 1991 ljudi znali da će to ličit na ovo na što liči danas nitko puške u ruke ne bi uzeo već bi svi rekli ovim josipovićiam i njihovih glasačima koji se mahom nisu borili u ratu, debela većina njih nije bila nigdje doli u svoja četri zida i gledala tv i izvještaje s ratišta pratila umjesto da se borila. i sada takvi odlučuju o tome tko će nam vodit državu, i odlučuju o tome kako će se krojit politika u hrvatskoj, a oni koji su najzaslužniji za opstanak iste i njenih granica ne odlučuju o ničemu, ne samo to već su potpuno iskriminalizirani, sjetite se samo kakav status je imao Gotovina prije izricanja oslobodilačke presude i kakav status bi imao da je ostala 1 stupanjska presuda, i četnik stanimirović ima bolji status od naših generala. a samo zato jer ova gamad vodi europu i hrvatsku, stavio sam vam na temu o hitleru jedan video onaj u kojem onaj tip u žutom odjelu govori o tom novom svijetskom poretku kojeg su saveznici uspostavili, pa pogledajte malo nije bitan hitler bitan je problem koji ti paraziti rade u svim državama europe i svijeta, pogotovo ovim većim i utjecajnim, a hrvatska ko dio europe je isto postala plijen te gamadi.

Jučer je Josipović rekao: "Inicijativa za promjenu Ustava ... to je i moj program za idući mandat". A još je i naglasio da je glavni element njegovog programa regionalni preustroj RH na pet do osam "regija". Očito je da bi to uz velike ovlasti "regija" zapravo bila federalizacija RH.
    Dakle ono što mu radi ideološki sudrug Toma Nikolić s bunjevačkim Hrvatima u Vojvodini Ivek predsjednik bi to napravio s Hrvatima u RH, tj malo ih izposvađao kroz "povijesne regije" i time postepeno dekroatizirao. Izgleda da je opasnost od te regionalizacije/federalizacije za sada uočio jedino Tihomir Dujmović u nedavnoj kolumni o Bunjevcima http://www.dnevno.hr/kolumne/tihomir...istrijani.html gdje je upozorio: "... krećemo u raspravu o regionalizaciji Hrvatske sa vrlo zlosutnim primjerom iz Vojvodine, reakcije na tamošnje odnarođivanje su ovdje nevjerojatno mlake i pokazuju da će se sutra isto tako gledati na odnarođivanje na drugim područjima gdje žive Hrvati ...". Zanimljivo je da su pred prve višestranačke izbore gotovo iste prijedloge o ustroju RH odnosno regionalizaciji/federalizaciji RH imali tadašnji SKH i SPO Vuka Draškovića. Njemačka je nakon WWII za kaznu temeljito "regionalizirana" a od dijela Nijemaca je stvorena i to izgleda uspješno austrijska nacija. Tako imamo višenacionalnu i danas teritorijalno osjetno veću ali centraliziranu Francusku i jednonacionalnu i gotovo prepolovljenu ali zato federaliziranu Njemačku. Razbijanje RH na regije a zapravo federalne jedinice po shvaćanju domaćih jugo antifašista ili točnije rečeno domaćih srbofilnih izdajnika ima i svrhu "deustašizacije" RH a po uzoru na "denacifikaciju" Njemačke. Dakle Ivek je otkrio kojim maljem će tući ustaške guje tj Hrvate ali na žalost na to nema reakcije a efekt bi bio neusporedivo veći da je unaprijed njegov plan prokazan kao pročetnički.
    Posljednje uređivanje od GrayHat : 28-09-2014 at 08:04

Jovo na sreću neće imat priliku ispričavat se srbima više ko Marin Čilić zbog ustaša i thompsona, on i njegova jugoslavenska govna će otići s pantovčaka, Koviljka pardon Kolinda dolazi s svim svojim turbo ustašama na čelu kolone!

OPIŠITE RAZLIKU IZMEĐE HRVATA ANDRIJICE ŠIMIĆA I JUGOSLAVENA ANDRIJE RAŠETA

Milan • prije par sekundi
    Koliko god taj Hrvat u službi jugoslavenstva, Andrija Rašeta, nastoji reći istinu, ali ipak to je samo njegova osobna istina koja je popločana svim jugoslavenstvima, a svima nama, pa i cijelom svijetu, je poznato da je svako jugoslavenstvo bilo upereno protiv Hrvata i stvaranje Hrvatske Države.

Dakle, sve u svemu, ovaj odnarođeni Hrvat Andrija Rašeta po međunarodnom priznatom pravu bi mogao biti okarakteriziran kao broj (1) IZDAJNIK i kao broj (2) Quwisling...

On kaže da je surađivao sa Mesićem (a poznato je da je Mesić Stjepan IZDAJICA) a da nije vilo Tužmanovu politiku jer je rušio (njegovu) Jugoslaviju. On tom svojim izjavo uvrstava Tuđmana uz bok Poglavnika, Vjekoslava Maksa Luburića, generala DRINJANINA i sve one Hrvate koji su bili i ostali za Hrvatsku Državu a protiv svake Jugoslavije.

Gorski Harambaša Andrijica Šimić se je borio protiv svakog zuluma i turske tušinske vlasti nad njegovim hrvatskim narodom, te svojim buntovništvom se nije dao zvati "TURČINOM" kao što se ovaj odnarođeni Hrvat Andrija Rašeta s ponosom osjeća i zove jugoslavenom. Eto u tome se vidi razlika izmešu Domoljuba, Rodoljuba i državotvornih Hrvata.

http://blog.dnevnik.hr/mojeduh... (koga zanima neka klikne na priloženi link)
    • Uredi• Odgovori•Podijeli ›

Super ugledni član interceptor avatar
    Datum registracije
    Nov 2011
    Danas me Kujundžić malo je reći oduševio kod onog ćelavca.Izvanredan je bio.Određen, decidiran, od prve do zadnje minute,s velikim dojmom odlučnosti da ono šta on radi daje i rezultate.Ćelo je za ovu priliku a kaže da će i ubuduće, postavio nekog da govori o gostu i na kraju mu postavlja pitanje,tako da je ovaj put bio njegov sunarodnjak Rašeta koji je baš svojim nemuštim pogledom i pitanjem na dr. i političara Kujundžića htio istoga i derogirati. Na takve i još neke provokacije Kujundžić je inteligentno teniskim žargonom rečeno i sam uputio nekoliko servi pa je ćelo iznenađen morao dobro se potruditi tu servu nekako vratiti u Kujundžićevo polje. Pravom uhu i oku nije promaklo to da je tu ćelo izgubio nekoliko poena.Nikoga nije uvrijedio pa ni svoje konkurente kao i njihove "ćelije" osim što je se obrušio na njihove loše i katastrofalne poteze vođenja države posebno ove vladajuće garniture. Sve je rekao direktno bez uvijanja i mlakosti. S ponosom je govorio o domoljublju i Hrvatskoj a o Paveliću je izrekao svoj stav koji ne mora biti toliko uvredljiv i najzagriženijem desničaru.Poslije onakve Čilićeve bruke i sramote, bio je pravo osvježenje i svojim nastupom ulio je povjerenje u sve nas da ima još netko kome je stalo do Hrvatske i nas koji je volimo.U zadnji tren ću odlučiti za koga glasati.Najbitnije da lignjun ode. Kolinda mi je bila favorit,ali ovaj ima petlju i nije li on baš onaj kakav bi ja želio da je moj predsjednik?
    Torcida-old school 45

kužim ja to oko pavelića, ali meni je vrhunac debilizma u državi u kojoj svi ljevičari odnosno komunisti bez srama i zadrže slave titu pričat kako je pavelić zločinac i ograđivat se od njega. taman i da je, nemamo se mi šta ograđivat od njega kad se oni ne ograđuju od svog Tite, ne da se ne ograđuju već ga javno glorificiraju i još neki čak i prijete da neće nitko moći njima njihovog titu maknut s trgova i ulica. i sad ćeš ti takvim kretenima pričat o tome da je pavelić zločinac i negativac, kažem i da je boli me kurac kad vidim koga te nakaze bez trunke obraza slave a da ne govorim da su mentalno svi do jednog još uvijek u jugoslaviji, odlasci u srb brezovicu jadovno pa i jasenovac najbolje raskrinkava tu gamad. dok debili iz HDZ-a hodočaste po Jasenovcu, nema nijednog komunjare na Bleiburg, dok god to bude tako mi nemamo jedne ružne reći na račun poglavnika i ustaša. jedne ružne! ide mi na kurac to pravdanje non stop naših densičara i ta nekakva stupidna samokritičnost, gdje je samokritičnost naprednim urbanim jugoslavenima? nemaju je i boli ih kurac, e pa tako i mene boli kurac šta će oni mislit o tome da ja mislim da je Pavelić puno bolji izbor od njihovog maršala Tite i njemu sličnih imbecila. iako se s Kujundžićem sve slažem, obadvojica su krivi za smrt desetaka i desetaka tisuća ljudi direktno su zapovijedali tim pokoljima i nema tu previše priče, to je bio zločin i onaj tko je naređivao to je zločinac. tako da Kujundžić je dobro napravio, kad nije radio razlike između njih. iako normalno da ima razlike, ali ipak ako pričamo o zločniima onda nema razlike. to je ko da pričaš o hitleru i staljinu, naravno da po meni hitler nije toliki štetočina ko staljin, ali je i on odgovoran za smrt desetaka miliona ljudi i to se ne može ničime opravdat. nije jedini, ali je suodgovoran i kriv je koliko i staljin i svi ostali sukobljeni za sve te žrtve rata, oni su po meni svi zločinci, i churchil i roosvelt i staljin nema tu nikoga nevinog. ali kad su zločini u pitanju, treba biti jasan i strog i jasno ih sve osudit zbog istih. to je Kujundžić napravio, i tu mu nema šta tko prigovarat, bilo bi mjesta za prigovor da je samo kritizirao pavelića ali nije, naveo je i titu iako je stanković sugerirao da se samo izjasni o paveliću koja je to spodoba taj stanković i još kaže na pitanje kujundžića jel za vas tito zločinac? a on će "jednim djelom je" a kujundžić ga pita, kako to jednim djelom jel je ili nije?

Kujundžić je dobar, ono zašto se on meni sviđa je to što je direktan, a ne ko ovi ostali mufljuzi na našoj političkoj sceni. na europskim izborima sam glasao za njega, sad mi je dilema on ili kolinda. u svakom slučaju mislim da kolinda ima puno veće šanse, ali osobno ne bih imao ništa protiv i da on prođe u finale s josipovićem. ali teško je tu bilo što progonozirat, u svakom slučaju tragedija će biti samo ako Josipović ostane na pantovčaku, još pet godina gledat tog morona neće biti lako. zato svi na izbore!

ps evo emisije, pa koga zanima nek gleda, dobar nastup. po meni puno bolji nego kolindin, koja mora biti jasnija i preciznija kad priča o nekim temama, jasna je ali po meni nedovoljno. morat će to popravit, ako želi ljigavca maknut s pantovčaka.

http://www.hrt.hr/enz/nedjeljom-u-dva/
    Posljednje uređivanje od NorthStand : 29-09-2014 at 02:19

Kujundžić je bio dobar.

No zašto njegovo gostovanje na HTv odmah nakon Kolinde.

Mjesecima ga ignoriraju i sad odjednom puf.

Ljevičari "oduševljeni Kujundžićem" na društvenim mrežema..Kolinda im naime preslabo desna.

Ljevicu na ovim izborima može spasiti samo totalna glupost desnice, da ne kažem imbecilnost.

Ako se glasovi desnice podijele i tako na Pantovčaku ostane regionaš, politički neHrvat, možemo svi slobodno na ulicu njakat i stavit umjetne magaraće uši ako nam već prave na izrastu.

Bit ću u prvom krugu za Kolindu jer mislim da ima veće šanse iako mi ne bi bilo mrsko ni da to bude Kujundžić. Ako on dođe u drugi krug dajem mu glas.

jer ono njakalo s Pantovčaka je deset puta opasniji i prefriganiji igrač od Mesića, to sam rekao odmah..to je mašina za razaranje nacionalnih interesa.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 29-09-2014 at 10:55
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Kujundžić je bio dobar.

No zašto njegovo gostovanje na HTv odmah nakon Kolinde.

Mjesecima ga ignoriraju i sad odjednom puf.

Ljevičari "oduševljeni Kujundžićem" na društvenim mrežema..Kolinda im naime preslabo desna.

Ljevicu na ovim izborima može spasiti samo totalna glupost desnice, da ne kažem imbecilnost.

Ako se glasovi desnice podijele i tako na Pantovčaku ostane regionaš, politički neHrvat, možemo svi slobodno na ulicu njakat i stavit umjetne magaraće uši ako nam već prave na izrastu.

Bit ću u prvom krugu za Kolindu jer mislim da ima veće šanse iako mi ne bi bilo mrsko ni da to bude Kujundžić. Ako on dođe u drugi krug dajem mu glas.

jer ono njakalo s Pantovčaka je deset puta opasniji i prefriganiji igrač od Mesića, to sam rekao odmah..to je mašina za razaranje nacionalnih interesa.
    Pa zato da se antiyusipovićevci razbiju na što više tabora pa da se ponovi rezultat prošlih izbora. No, ovoga puta to je "misfired". Kujunđić se pokazao kao "the" kandidat. Što god da se dogodi, Yusipović ne može pobjediti u drugom krugu a u prvom za to nema ni teorijske šanse.

za sada, moj glas ide Kujunđiću, ne samo zato što je bio infinitivno jasniji kod Ace nego zato jer nije upetljan u međunarodne organizacije koje nam sasvim sigurno ne žele dobro.
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 29-09-2014 at 16:50

operacija "barbarossa", ili ti ga "Jovo mora pasti!"

nećeš jovo na novo, tako mi svega.

NorhStand kaži nam pravo dali si odplesao (po)neki plesić s ovom vrtoguljastom. Sa njom se može ići iz tri ugla: (1) ljubavni, (2) nacionalni, (3) i iz političke osvete itd.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Zar ti vjeruješ ovim manipulativnim anketama koje tom Orahu daju 2-go mjesto na listi. Pa to je čisti spin i "spašavanje vojnika levičara".

SDP ne možemo hvalit da ne ispadnemo totalno prozirni pa ćemo nać igrača sa rezervne klupe i pumpat mu popularnost u izmišljenim anketama. Bio to Orah ili onaj propali projekt Nikice Gabrića ili netko treći. Panika i crvena uzbuna su u udbaško-Goebelsovskom stožeru.

Pa to zna i darkerica pa je i njoj valjda glupo pričat o premijerskom mjestu kad je upitno hoće li proći izborni prag.

Cijeli svijet je podložan manipulacijama ali Hrvatska je ultima tuta forca, prva perjanica manipulacije u svijetu.
    Ma znam ja da oni namištaju ankete i da je to još jedan oblik kampanje ali svjedno imam dojam da dosta ljudi podupire Holy. Kao ona im je žena sa stavom, bar sam ja takva objašnjenja slušala.

Inače, nisam gledala Kujundžića u NU2 ali mi je drago da je bio dobar kako pišete. Meni je taj čovjek od samih početaka korektan i nemam neku veću zamjerku na njega i njegov rad.
    Posljednje uređivanje od pdv : 29-09-2014 at 21:37
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Citiraj Prvotno napisano od Bobani Vidi poruku
    NorhStand kaži nam pravo dali si odplesao (po)neki plesić s ovom vrtoguljastom. Sa njom se može ići iz tri ugla: (1) ljubavni, (2) nacionalni, (3) i iz političke osvete itd.
    nisam hvala bogu, a ni ne namjeravam pod ni jednim rednim brojem.

Sad odjednom Kujundžić valja.

TheBronxBomber
    Gost
    Kujundzic je uvijek bio dobar za one ljude koji znaju prozrijeti lazi i manipulacije. Takvih, bar na ovim stranicama, ima podosta.

Kujundzicev nastup u NU2 se moze ocijeniti s odlicnim, jugokomunistickim namjestanjima i strategijom razbijanja desnice unatoc.

Nije Kujundzic kriv za to. Ne profilira li se on kao glavni i najozbiljniji kandidat za predsjednika republike, onda svi mi - pa i on, naravno, moramo voditi racuna o tome da lignja ipak bude porazen.
    Posljednje uređivanje od TheBronxBomber : 29-09-2014 at 22:35

Datum registracije
    Apr 2013
    Blog Entries
    1
    Mislim da je paradoksalno optuživati Kujundžića za rasipanje glasova desnice. Zbog toga i postoji drugi krug, naime trebalo bi biti tako da bolji kandidat desnice ide tamo, a ako oba kandidata budu vodila poštenu kampanju logično je i da glasovi ovoga koji nije ušao u drugi krug odu onome koji je.
    Također bi bilo fer da taj kandidat koji ulazi u drugi krug bude osoba sa uspjesima i ugledom u svojoj struci a ne nekakva stranački fikus...

Iako ću glasati za Kujundžića kao što sam glasao prije za Savez za Hrvatsku, njegov problem je što iza njega ne stoji jaka mašinerija. HDZ ima infrastrukturu kao i SDP. Problem je i slaba izlaznost hrvatskih birača na izbore pa onda glasuju samo vojnici partije. Ovaj puta hrvatski narod ima izbora birati predsjednika republike koji hrvatski diše za razliku od Mesića i Josipovića.

Nemaju izgovora za neizlazak na izbore.

Zatvorena tema

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove